Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a kérdésem a szakiktól viszont, hogy ha Mariotára nincs esély, és sem Sancho sem Foles nem válik be hosszú távon, akkor ki lehet az a QB és miért aki elérhető lesz a drafton számunkra, és jó lehet nekünk, rá van szükségünk? Ha van ilyen.

Köszidande
egyértelműen Hundley
megoszlanak róla a vélemények, de minden tekintetben jó válasz a kérdésrebaggio
Féltem, hogy őt fogod mondani 😛 De ez a félelem inkább a valóban megosztó hallomásokból fakad. Majd lehet el kezdem jobban figyelgetni. De az igazi az lenne, ha valami csoda folytán a most meglévő kettősből (Barkley nem téma) valamelyik beválna.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Az a kérdésem a szakiktól viszont, hogy ha Mariotára nincs esély, és sem Sancho sem Foles nem válik be hosszú távon, akkor ki lehet az a QB és miért aki elérhető lesz a drafton számunkra, és jó lehet nekünk, rá van szükségünk? Ha van ilyen.

Köszidande
egyértelműen Hundley
megoszlanak róla a vélemények, de minden tekintetben jó válasz a kérdésre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a kérdésem a szakiktól viszont, hogy ha Mariotára nincs esély, és sem Sancho sem Foles nem válik be hosszú távon, akkor ki lehet az a QB és miért aki elérhető lesz a drafton számunkra, és jó lehet nekünk, rá van szükségünk? Ha van ilyen.

Köszi
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Herremanst IR-re tette a stáb. 😕

"Thank you all, have no fear Philly Phaithful, I will be back stronger than ever next year! Until then I'll just be a handsome cheerleader"

Mathis visszatérésével Tobin lehet a RG, aki amúgy egész jókat blokkolt futásban a Houston ellen. Pass protban még van hova fejlődnie.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Sherrodot kirakta a Green Bay, egy próbát megérne, még ha ő sem az az egészséges fajta.

Egyébként ha jól emlékszem épp a GB a sérültekkel teli évében nyert utoljára SB-t, csak nekik a legfontosabb pozícióban volt egy AR-k, nekünk pedig nincs. De azért hátha 😀dande
Olyan sok sérültünk azért nincs...
Konkrétan a Texans ellen mindenki egészséges volt, még Smith és Allen is Q volt, ha nagyon kellett volna, bármelyikük be tud öltözni sztem. Mathis is tudott volna játszani ha nincs IRDFR-en.
Konkrétan Ryans az egyetlen IR-en, Foles sérülése annyira ahogy láttam nem okozott itt senkinek álmatlan éjszakákat, Todd-ot meg meglátjuk.

1 kulcsemeber IR-en, meg 1 pótolható 6 hétig out, ennél legalább 25 csapat rosszabbul áll sérülések terén.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sherrodot kirakta a Green Bay, egy próbát megérne, még ha ő sem az az egészséges fajta.

Egyébként ha jól emlékszem épp a GB a sérültekkel teli évében nyert utoljára SB-t, csak nekik a legfontosabb pozícióban volt egy AR-k, nekünk pedig nincs. De azért hátha 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Barner érkezett a PS-be Kovacs távozása után

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Shady elcserélése alapvetően nem hülye ötlet, de még kevesebb esélyt látok rá, mint az 1/1-re, mégpedig azért mert jelenleg egyértelműen ő a franchise arca, és a szurkolók kedvence. Ismerjük a kinti fanokat, minimum felgyújtanák a Linc-et ha ez megtörténne.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jordan Kovacsot leigazolta a Dolphins a PS-ünkből. Kár érte, Prosineckivel durva párost alkothattak volna.

Az isteni Todd ma beszél az orvosokkal, IR-re mehet ő is... :(mustaine
csampioncsip....................... de ha így folytatjuk tartok tőle csak csámpa chip team leszünk
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jordan Kovacsot leigazolta a Dolphins a PS-ünkből. Kár érte, Prosineckivel durva párost alkothattak volna.

Az isteni Todd ma beszél az orvosokkal, IR-re mehet ő is... 😕mustaine
Durva amugy ami iden a csoportban sérülések terén megy, lassan egy contender csapatot ossze lehet rakni az IRen levő arcokból. 😕
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jordan Kovacsot leigazolta a Dolphins a PS-ünkből. Kár érte, Prosineckivel durva párost alkothattak volna.

Az isteni Todd ma beszél az orvosokkal, IR-re mehet ő is... 😕

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Az első dolog jogos, a cikket végig olvasva látom h valami faszkópé csinált belőle pénzt.
Eazzy
Mondjuk a D-Jax sztori is így kezdődött 😀😀

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
A csapathoz közel álló források szerint Foles jövője már a sérülése előtt kétséges volt, nem csak a szurkolók számára, de házon belül is:
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2014/11/eagles_started_to_sour_on_nick_foles_before_his_injury.html

"I think Howie is looking at quarterbacks,'' a league source told NJ.com. "He's kind of soured on Foles, and I don't think he's alone. The organization isn't sold that he's the guy going forward.''Highlander
Ezek szerint csak nem vagyunk hülyék hogy nem bízunk Foles-ban, és nem vele számolunk hosszútávon. Ha Howie is így van ezzel, mégis lehwt esély Mariotára 😊Hulkeinstein
Csak mondjuk szezon közben ilyenek hogy szivároghatnak ki? Mert az egy dolog, hogy mi kritizálunk szezon közben, de Ők kifelé ilyet hogy kommunikálhatnak? Azt kell mutatni, hogy bizol a QB-ban, meg mindenkiben. Majd év végén lehet elküldeni. Még az árának se tesz jót az ilyen.Eazzy
Nem feltétlen kell ahhoz szerintem szándékosan kifele kommunikálni az ilyet, hogy kitudódjon. Ha tényleg van valamiféle mozgolódás a háttérben ezzel kapcsolatban, akkor az nem biztos hogy titokban tartható. Pláne ha direkt rászállnak a témára az újságírók. Ami meg az árát illeti, szerintem ha odamegyünk valakihez, hogy figyu már odaadnánk a Foles gyereket, akkor ott egyből felmerül a kérdés, hogy miért is. Plusz a különböző csapatok szakmai stábja is gondolom, hogy képben van a játékosok képességével és nem csak a statlapot meg a csapatok mérlegét nézik meg 1-1 trade-nél. Szóval ebből a szempontból olyan sokat nem nyom a latba szerintem ez a pletyka.

Tudom, most mindenki fel fog akasztani a következő közös meccsnézésen, de másnak nem fordult meg a fejében Shady, mint trade alap? Én nagyon brom őt, lásd profil képem, de a csapat szempontjából valahol van mögöttes lehetőség. Polk pl nekem elég biztató ha egészséges marad, illetve drafton is lehet szerválni még RB-t (noha a mostani classal nem vagyok tisztában, biaggio majd felvilángol), de alapvetöen is igaz, hogy egy elit QB sokkal többet ad hozzá, és kevésbé pótolható, mint egy elit RB.

Ez nekem csak sima eszmefuttatás, és alapvetően eszem ágában nincs elcserélni, csak mint lehetőség vetettem fel.Eazzy
Ez már az ESPN-nél is felmerült, mint alternatíva:
 espn.go.com/nfl/story/_/page/hotread141022LM/nfl-trade-proposal-philadelphia-eagles-running-back-lesean-mccoy-oakland-raiders

Adom amit írsz, én sem cserélném el alapból, még a mezemen is az ő neve van, de néha vezéráldozatokat kell hozni az előrelépés érdekében, szerintem mérlegelnek majd Roseman-ék minden lehetőséget, ha annyira akarják Mariotát.Highlander
Az első dolog jogos, a cikket végig olvasva látom h valami faszkópé csinált belőle pénzt.

Második cikk meg jaja, kb arra gondoltam én is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
A csapathoz közel álló források szerint Foles jövője már a sérülése előtt kétséges volt, nem csak a szurkolók számára, de házon belül is:
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2014/11/eagles_started_to_sour_on_nick_foles_before_his_injury.html

"I think Howie is looking at quarterbacks,'' a league source told NJ.com. "He's kind of soured on Foles, and I don't think he's alone. The organization isn't sold that he's the guy going forward.''Highlander
Ezek szerint csak nem vagyunk hülyék hogy nem bízunk Foles-ban, és nem vele számolunk hosszútávon. Ha Howie is így van ezzel, mégis lehwt esély Mariotára 😊Hulkeinstein
Csak mondjuk szezon közben ilyenek hogy szivároghatnak ki? Mert az egy dolog, hogy mi kritizálunk szezon közben, de Ők kifelé ilyet hogy kommunikálhatnak? Azt kell mutatni, hogy bizol a QB-ban, meg mindenkiben. Majd év végén lehet elküldeni. Még az árának se tesz jót az ilyen.Eazzy
Nem feltétlen kell ahhoz szerintem szándékosan kifele kommunikálni az ilyet, hogy kitudódjon. Ha tényleg van valamiféle mozgolódás a háttérben ezzel kapcsolatban, akkor az nem biztos hogy titokban tartható. Pláne ha direkt rászállnak a témára az újságírók. Ami meg az árát illeti, szerintem ha odamegyünk valakihez, hogy figyu már odaadnánk a Foles gyereket, akkor ott egyből felmerül a kérdés, hogy miért is. Plusz a különböző csapatok szakmai stábja is gondolom, hogy képben van a játékosok képességével és nem csak a statlapot meg a csapatok mérlegét nézik meg 1-1 trade-nél. Szóval ebből a szempontból olyan sokat nem nyom a latba szerintem ez a pletyka.

Tudom, most mindenki fel fog akasztani a következő közös meccsnézésen, de másnak nem fordult meg a fejében Shady, mint trade alap? Én nagyon brom őt, lásd profil képem, de a csapat szempontjából valahol van mögöttes lehetőség. Polk pl nekem elég biztató ha egészséges marad, illetve drafton is lehet szerválni még RB-t (noha a mostani classal nem vagyok tisztában, biaggio majd felvilángol), de alapvetöen is igaz, hogy egy elit QB sokkal többet ad hozzá, és kevésbé pótolható, mint egy elit RB.

Ez nekem csak sima eszmefuttatás, és alapvetően eszem ágában nincs elcserélni, csak mint lehetőség vetettem fel.Eazzy
Ez már az ESPN-nél is felmerült, mint alternatíva:
 espn.go.com/nfl/story/_/page/hotread141022LM/nfl-trade-proposal-philadelphia-eagles-running-back-lesean-mccoy-oakland-raiders

Adom amit írsz, én sem cserélném el alapból, még a mezemen is az ő neve van, de néha vezéráldozatokat kell hozni az előrelépés érdekében, szerintem mérlegelnek majd Roseman-ék minden lehetőséget, ha annyira akarják Mariotát.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Tudom, most mindenki fel fog akasztani a következő közös meccsnézésen, de másnak nem fordult meg a fejében Shady, mint trade alap? Én nagyon brom őt, lásd profil képem, de a csapat szempontjából valahol van mögöttes lehetőség. Polk pl nekem elég biztató ha egészséges marad, illetve drafton is lehet szerválni még RB-t (noha a mostani classal nem vagyok tisztában, biaggio majd felvilángol), de alapvetöen is igaz, hogy egy elit QB sokkal többet ad hozzá, és kevésbé pótolható, mint egy elit RB.

Ez nekem csak sima eszmefuttatás, és alapvetően eszem ágában nincs elcserélni, csak mint lehetőség vetettem fel.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
A csapathoz közel álló források szerint Foles jövője már a sérülése előtt kétséges volt, nem csak a szurkolók számára, de házon belül is:
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2014/11/eagles_started_to_sour_on_nick_foles_before_his_injury.html

"I think Howie is looking at quarterbacks,'' a league source told NJ.com. "He's kind of soured on Foles, and I don't think he's alone. The organization isn't sold that he's the guy going forward.''Highlander
Ezek szerint csak nem vagyunk hülyék hogy nem bízunk Foles-ban, és nem vele számolunk hosszútávon. Ha Howie is így van ezzel, mégis lehwt esély Mariotára 😊Hulkeinstein
Csak mondjuk szezon közben ilyenek hogy szivároghatnak ki? Mert az egy dolog, hogy mi kritizálunk szezon közben, de Ők kifelé ilyet hogy kommunikálhatnak? Azt kell mutatni, hogy bizol a QB-ban, meg mindenkiben. Majd év végén lehet elküldeni. Még az árának se tesz jót az ilyen.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A csapathoz közel álló források szerint Foles jövője már a sérülése előtt kétséges volt, nem csak a szurkolók számára, de házon belül is:
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2014/11/eagles_started_to_sour_on_nick_foles_before_his_injury.html

"I think Howie is looking at quarterbacks,'' a league source told NJ.com. "He's kind of soured on Foles, and I don't think he's alone. The organization isn't sold that he's the guy going forward.''Highlander
Ezek szerint csak nem vagyunk hülyék hogy nem bízunk Foles-ban, és nem vele számolunk hosszútávon. Ha Howie is így van ezzel, mégis lehwt esély Mariotára 😊
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
A csapathoz közel álló források szerint Foles jövője már a sérülése előtt kétséges volt, nem csak a szurkolók számára, de házon belül is:
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2014/11/eagles_started_to_sour_on_nick_foles_before_his_injury.html

"I think Howie is looking at quarterbacks,'' a league source told NJ.com. "He's kind of soured on Foles, and I don't think he's alone. The organization isn't sold that he's the guy going forward.''

Amúgy a Kovbojokkal én még várnék az első egymás elleni meccsig, semmi nem biztos még. Btw Romo mennyit hagy ki? Én azért remélem, hogy ő is mihamarabb felépül, úgy lenne azért az igazi megmérkőzni, ilyen Weedenekkel persze, hogy nem megy nekik.

Na közben olvasom, hogy vasárnap már játszhat a Jaguars ellen. Nincs ez még lefutva és ez így van rendjén.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
én még nem írnám le őketAttis
Szerintem Weeden ide, Weeden oda, nyerni fognak. Méghozzá azért, mert minden más poszton meg tudják verni a Cardinalst. Weeden pedig elmenedzselget simán, ahhoz megvan a skillsetje.mustaine
Ez nem jött be, de azért valljuk be szép próbálkozás volt 😉silent7939
És ennek mi nagyon örülünk 😊picksix
Mondtam, hogy nem kell beszarni a Cowboystól, főleg nem Weedentől 😉
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
én még nem írnám le őketAttis
Szerintem Weeden ide, Weeden oda, nyerni fognak. Méghozzá azért, mert minden más poszton meg tudják verni a Cardinalst. Weeden pedig elmenedzselget simán, ahhoz megvan a skillsetje.mustaine
Ez nem jött be, de azért valljuk be szép próbálkozás volt 😉silent7939
És ennek mi nagyon örülünk 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Személyes szubjektív vélemény, de Foles egy csiga. Nem csak ha fut, hanem ha gyors passz van, vagy screen. Az volt a benyomásom, hogy Sancho mint a villám (Foles-hoz képest).picksix
Azért Szancsónak híresen gyors a release-e, főleg az átlagos, vagy picit azalatti Foleshoz képest. Más kérdés, hogy mennyire pontos. Szerintem a nála is az a legnagyobb probléma, mint Folesnál, a decision making ability. Aztán lehet a Jets fanok máshogy gondolják. Én összesen vagy tízszer láttam a Jetsben játszani, amikor a Sport TV-n éppen az ő meccsüket adták, vagy mi játszottunk ellenük. Azért pár éve a playoffban volt, hogy pl a Patriotst megverték, meg hasonlók. Én bízom benne egyelőre 😀

Az igaz, hogy nem sok hiányzott, hogy a 2 INT-ből 4 legyen, szóval egyáltalán nincs hurráhangulatom, de őszintén elmondom én ettől minőségi javulást várok aztán lehet jövő héten ilyenkor CUT-ot kiáltok.picksix
Azért ami volt kettő, abból csak 1 az övé, a másik Huff "érdeme". Igaz, aztán egyet legalább elejtettek a Texans védők.

Egyébként tudtátok, hogy amikor Kelly még a New Hampshire edzője volt, Sanchez középiskolai backupját recruitolta? Elmondása szerint már akkor tetszett neki a játéka. (merne mást mondani... 😀) Később Szancsó többször megtréfálta a Kelly vezette Duckst Pete Carroll USC-jével.

Én amondó vagyok, hogy hozzuk el Marcus Vicket a börtönből, ő ideális WR és QB lenne egyszerremustaine
Akkor már inkább Willie Beamen kéne ide.
Az viszont nagy bolt lenne, vele meglenne a franchise QB, ő nem holmi biszem-baszom Foles.Stez
Csak hányjon eleget XD

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én amondó vagyok, hogy hozzuk el Marcus Vicket a börtönből, ő ideális WR és QB lenne egyszerremustaine
Akkor már inkább Willie Beamen kéne ide.
Az viszont nagy bolt lenne, vele meglenne a franchise QB, ő nem holmi biszem-baszom Foles.

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Na mivel most Foles kiesett, Sanchez a kezdő irányítónk, kezdjük ekézni és követeljük a cseréjét a kezdőbe, ahogy jó Philly szurkolókhoz illik 😊 Komolyra fordítva...én nem bánom, hogy megnézhetem Sanchót, Foles pedig nem volt annyira jó, hogy nagyon pánikolnék. Azért Sanchez sosem produkált olyan félelmetes számokat a Jets-ben de a playoff mérlege nem csak, hogy pozitív, hanem egyenesen 4-2 😀 Személyes szubjektív vélemény, de Foles egy csiga. Nem csak ha fut, hanem ha gyors passz van, vagy screen. Az volt a benyomásom, hogy Sancho mint a villám (Foles-hoz képest). Az igaz, hogy nem sok hiányzott, hogy a 2 INT-ből 4 legyen, szóval egyáltalán nincs hurráhangulatom, de őszintén elmondom én ettől minőségi javulást várok aztán lehet jövő héten ilyenkor CUT-ot kiáltok.

Chicken tender legyen veletek.

Ja és meggyőztetek itt páran, Mariotára semmi sanszot nem látok.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Én amondó vagyok, hogy hozzuk el Marcus Vicket a börtönből, ő ideális WR és QB lenne egyszerremustaine
Ő Marcus Mariota és Michael Vick keveréke amúgyis. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Én amondó vagyok, hogy hozzuk el Marcus Vicket a börtönből, ő ideális WR és QB lenne egyszerre