Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hát az 1/1et akkor van esély megszerezni ha az a bizonyos csapat(OAK pl) nem tart rá igényt...
Jelenleg náluk Carr egész jó de a keret sok helyen lyukas....

De tuti elkérnek érte vagy 2-3 első kört vagy idei sokat és játékosokat.Janek
Így van, ez tuti. Szerintem egy franchise QB-ért ez nem nagy ár. Nyilván lehet, hogy bust lesz, de ez meg mindenkinél benne van. Itt egy fiatal, ígéretes csapat, 1 fő elem hiányzik belőle, ha meg lehet szerezni, akkor szerezzük.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Hát az 1/1et akkor van esély megszerezni ha az a bizonyos csapat(OAK pl) nem tart rá igényt...
Jelenleg náluk Carr egész jó de a keret sok helyen lyukas....

De tuti elkérnek érte vagy 2-3 első kört vagy idei sokat és játékosokat.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mariota esélytelen. Főleg, ha minden héten 4-5 TD-t dobál a Ducksban interception nélkül, 100%, hogy elviszik 1/1-re.

A feltrade az egykori RG3 trade miatt esélytelen, mert legalább annyit fognak kérni (ha egyáltalán árulják majd), de annyit nem tudunk adni, mert valószínű top20-on kívül választunk.mustaine
Mariota úgyis esélytelen lenne ha mit tom én, 10.-nek választanánk, szóval így is-úgy is tradelni kell érte. Ha nem árulják, akkor mindenhogy esélytelen, ha igen, akkor van egyedül esély rá. Igen, oda kéne adni a teljes draftot, meg a 2016-os felét is, a vita épp azon megy, ez megérné-e. Szerintem igen, valaki szerint meg nem.
Az szerintem egy tény, hogy ha Sanchez nem lesz hirtelen megbízható QB, akkor jelenleg nincs a keretben olyan irányító, akire azt mondhatnánk, hogy "jó". Márpedig draftolhatunk ide még 2 WR-t, meg egy teljes secondaryt, ha továbbra is 2 interceptiont átlagolunk a QB hülyesége miatt, akkor tök ugyanott vagyunk, mint eddig.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Pár hízelgő statisztika a csapatra nézve:

- A ligában jelenleg a 3. legjobb mérlegünk van, csak a Pats és a Cardinals előz meg minket, ez az NFC 2. helyére elég, az Eastet megint mi vezetjük.
- Az NFC-ben mienk a legjobb ponzkülönbség, +57, ez 3 TD-nyivel több, mint bárki másnak. TD számban is vezetünk, mindezt úgy, hogy nekünk van a legtöbb TO-nk a ligában (20), illetve 2. legtöbb bűntetésünk, és a legtöbb bűntetésből kapott yardunk + a legrosszabb RZ O-nk.
- Shady már a 4. futott yardokban, szám szerint 622-vel úgy, hogy a 3 előtte álló még nem volt bye-on.
- Maclin 5. elkapott yardokban, ebből 790 van neki.
- Barwin jelenleg 8. a sack-listában 7 sack-kel.
-20+ yardos passzjátékokban 6.-ak vagyunk, 40+-ban 2.-ak
-Maclin az 5. legtöbb TD-t kapta el a ligában, 8-at, csak Cobb van előtte.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mariota esélytelen. Főleg, ha minden héten 4-5 TD-t dobál a Ducksban interception nélkül, 100%, hogy elviszik 1/1-re.

A feltrade az egykori RG3 trade miatt esélytelen, mert legalább annyit fognak kérni (ha egyáltalán árulják majd), de annyit nem tudunk adni, mert valószínű top20-on kívül választunk.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Am most az utolsó szó Rózsié nem?

Megint makunk van h Romo nincs, így a PO elég laza kell h legyen, ott se Foles se.Sanchez nem lesz elég, Mariotara pedig jó kicsi sansz lesz.

Na majd.most az is Kiderul h Ryans mennyire fontos, tavaly lett sok oldalról ekezve h szar, ami nahy huszeseg szvsz, de lehet most bizonyítani.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Foles szar lássuk be. Tavaly nagyon ment a futás, nem volt akkora teher rajta, de már akkor is voltak olyan meccsek, amikor az üres emberekhez se tudta odadobni, csak akkor megmenekult, még jó nagy adag makja volt h csak 2 intje lett.

Azt meg lassan értsük már meg Kellyvel kapcsolatban h nála nincs standard.dolog, azt erőlteti, ahol a legnagyobb a missmatch. Ha 60-szőr dobalunk és nem megy, másik meccsen meg inkább futunk és.megy, az nem jelenti azt h múltkor is futni kellett volna, mert más.helyzet, más matchupok, minden más. Eddig néhány.szar.playen kívül nagyrészt az borította a taktikát h valaki elbaszta a megvalósítást. Csodalkozom h nem robbant meg fel a feje ennyi TO után...Eazzy
Ezért reménykedek benne, hogy nagyon kell egy normális QB Chipnek, és rá fog repülni Mariotára, aki nagyon vigyáz a labdára.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Foles szar lássuk be. Tavaly nagyon ment a futás, nem volt akkora teher rajta, de már akkor is voltak olyan meccsek, amikor az üres emberekhez se tudta odadobni, csak akkor megmenekult, még jó nagy adag makja volt h csak 2 intje lett.

Azt meg lassan értsük már meg Kellyvel kapcsolatban h nála nincs standard.dolog, azt erőlteti, ahol a legnagyobb a missmatch. Ha 60-szőr dobalunk és nem megy, másik meccsen meg inkább futunk és.megy, az nem jelenti azt h múltkor is futni kellett volna, mert más.helyzet, más matchupok, minden más. Eddig néhány.szar.playen kívül nagyrészt az borította a taktikát h valaki elbaszta a megvalósítást. Csodalkozom h nem robbant meg fel a feje ennyi TO után...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor is azt mondom, hogy Kelly építette fel rosszul Foles szezonját, játékát, ráadásul szándékosan mert Mariotaért akart menni. Csak a csapat nem tette meg neki azt a szívességet, hogy annyiszor kikapjon. Csupán kétszer nem bírtak a HC-val illetve nem volt annyira béna az ellenfél 😛 😀 Úgyhogy igazi szívvel teli gárda ez max respekt nekik. 😀 😀 😀 (aki nem érezné az iróniát annak írom, kéretik ezt a megjegyzésemet nem komolyan venni 😉)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
 www.sbnation.com/lookit/2014/11/2/7148157/jason-peters-learned-nick-foles-was-hurt-congratulated-mark-sanchez

kell ennél jobb példa rá, hogy mennyire nélkülözhető eleme Foles a csapatnak? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
én még nem írnám le őketAttis
Szerintem Weeden ide, Weeden oda, nyerni fognak. Méghozzá azért, mert minden más poszton meg tudják verni a Cardinalst. Weeden pedig elmenedzselget simán, ahhoz megvan a skillsetje.mustaine
Ez nem jött be, de azért valljuk be szép próbálkozás volt 😉
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na kérem P. Maning is milyen INT-t dobott, senki ne bántsa innentől nekem Foles-t 😛 😀

Sanchez meg megragadhatja az esélyt, hogy aztán minimum 2. körért majd idény végén vagy a draft környékén tradelhessük :p
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
1993 óta nem volt 8 meccs után ennyi eladott labdánk. Most van 20 akkor volt 22...

Maclin a 13. játékos az NFL történetében aki egymást követő meccseken 150+ yardot és 2TD kapott el. 2009 óta nem volt ilyen. (Miles Austin)

Ez volt a 20. meccsünk zsinórban amikor labdát szerzünk valamilyen formában.

Egyébként Ryans kiesésével nincs mese, az O#-nek kell előlépnie mert attól tartok, hogy meg fogjuk ezt érezni hátul nem is kicsit, de ne legyen igazam. A futójátékot tekintve bizakodó vagyok és sztem ezzel együtt eladott labdánk sem lesz olyan sok mint eddig.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Még ha Sanchez előveszi a régi formáját, akkor se nagyon lehet rosszabb, mint ami Foles nyújtott. Átlag 2 TO megvolt Foles-nál is kb :S

Nekem tetszett, a Kelly-féle offense az, ami a legkevésbé szorul elit irányítóra sztem, ha egy stabil GM QB szintet hoz, nekem az már elég. Aztán persze lehet gondolkozni mi legyen a poszttal, én személy szerint eladnám a kövi 2 draftot is Mariotáért, sok hiányposzt nincs, fiatal a csapat, és mély is a legtöbb poszt. 1 QB, 2 CB, meg 1starting SS kell összesen, esetleg egy MLB, és. egy WR, de más nem igazán.Hulkeinstein
Ami még Sanchez mellett szól sztem (lehet ez tévedés), hogy a mai két homály passzában sztem volt egy adag miscommunication is, szóval ha jobban összeszokik az elkapókkal akkor lehozhatja azt a szintet ami az O# sikerességéhez kell.

Ami a lyukakat illeti, én azért elég fontosnak tartom ezeket a hiányposztokat, és szezon előtt még elleneztem volna ezt a mindent toljunk Mariotára témát, de látva a helyzetet, meg azt, hogy a védelem javul, egyetértek ebben perpill. Lehet amúgy, hogy elég egy solid game manager QB is, de én nem érném be ennyivel. Új dimenziók nyílnának egy elit közeli irányítóval.

De azt valaki csak ki mondta Kelly fejében, hogy 62 passzjátékot kell hívni...........? Ma ez a két irányító esetében összesen volt 35, és kétlem, hogy mondjuk Kelce ennyit számítana, bár lehet tévedek....

Nem mellékesen Maclin s Shady GRAT!!!!dande
De az még a múltheti meccs volt 😀 Én nem gondolom, hogy a sok hívott passzon ment el a dolog, simán mentünk előre a célterületük felé. Nagy egyéni hibák döntöttek vsz.Highlander
Ami miatt nagyon támogatom ezt a Mariota-dolgot az főleg az hogy a play action passzokban zseniális, és oké hogy ez az NFL, más kávéház, de az atletikussága meglesz ahhoz hgy sebessegből hozza ezeket, és egy ilyen fal mögött meg a Shady-Proles páros mellett nem nagyon kell több. Azt nem is említve, hogy nem nagyon adja el a labdát, és sokmindent meg tud dobni.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Még ha Sanchez előveszi a régi formáját, akkor se nagyon lehet rosszabb, mint ami Foles nyújtott. Átlag 2 TO megvolt Foles-nál is kb :S

Nekem tetszett, a Kelly-féle offense az, ami a legkevésbé szorul elit irányítóra sztem, ha egy stabil GM QB szintet hoz, nekem az már elég. Aztán persze lehet gondolkozni mi legyen a poszttal, én személy szerint eladnám a kövi 2 draftot is Mariotáért, sok hiányposzt nincs, fiatal a csapat, és mély is a legtöbb poszt. 1 QB, 2 CB, meg 1starting SS kell összesen, esetleg egy MLB, és. egy WR, de más nem igazán.Hulkeinstein
Ami még Sanchez mellett szól sztem (lehet ez tévedés), hogy a mai két homály passzában sztem volt egy adag miscommunication is, szóval ha jobban összeszokik az elkapókkal akkor lehozhatja azt a szintet ami az O# sikerességéhez kell.

Ami a lyukakat illeti, én azért elég fontosnak tartom ezeket a hiányposztokat, és szezon előtt még elleneztem volna ezt a mindent toljunk Mariotára témát, de látva a helyzetet, meg azt, hogy a védelem javul, egyetértek ebben perpill. Lehet amúgy, hogy elég egy solid game manager QB is, de én nem érném be ennyivel. Új dimenziók nyílnának egy elit közeli irányítóval.

De azt valaki csak ki mondta Kelly fejében, hogy 62 passzjátékot kell hívni...........? Ma ez a két irányító esetében összesen volt 35, és kétlem, hogy mondjuk Kelce ennyit számítana, bár lehet tévedek....

Nem mellékesen Maclin s Shady GRAT!!!!dande
De az még a múltheti meccs volt 😀 Én nem gondolom, hogy a sok hívott passzon ment el a dolog, simán mentünk előre a célterületük felé. Nagy egyéni hibák döntöttek vsz.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
De azt valaki csak ki mondta Kelly fejében, hogy 62 passzjátékot kell hívni...........? Ma ez a két irányító esetében összesen volt 35, és kétlem, hogy mondjuk Kelce ennyit számítana, bár lehet tévedek....

Nem mellékesen Maclin s Shady GRAT!!!!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Még ha Sanchez előveszi a régi formáját, akkor se nagyon lehet rosszabb, mint ami Foles nyújtott. Átlag 2 TO megvolt Foles-nál is kb :S

Nekem tetszett, a Kelly-féle offense az, ami a legkevésbé szorul elit irányítóra sztem, ha egy stabil GM QB szintet hoz, nekem az már elég. Aztán persze lehet gondolkozni mi legyen a poszttal, én személy szerint eladnám a kövi 2 draftot is Mariotáért, sok hiányposzt nincs, fiatal a csapat, és mély is a legtöbb poszt. 1 QB, 2 CB, meg 1starting SS kell összesen, esetleg egy MLB, és. egy WR, de más nem igazán.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Bukott a Skins is.
Ryans nagyon fog hiányozni az amúgy sem acélos védelemből igazából az a tragédia.
dande
Hiányozni fog, de nem azért mert gyenge lenne a D#, szerintem hétről hétre javul, de lehet rosszul látom, kicsit tényleg underrated a védelmünk.


Bukott a Skins is.

Ryans nagyon fog hiányozni az amúgy sem acélos védelemből igazából az a tragédia.

Kelly meg igenis menjen el a jó búsba, hogy ilyen játékot lehet tolni akkor miért nem ilyet toltunk. Foles idénye is egészen másképp nézett volna ki. Tartom, hogy Lazor hiánya is a kulcs akár mit mondtok T'Hill is vele csak kezd bele lendülnidande
Kelly sztem ne menjen sehova, nem ő mondja Foles-nak hogy indokolatlanul gunslingerkedjen meg a Huff rookie mistake-ekről sem ő tehet. A Lazoros részt viszont adom.

Sanchezzel semmivel sem leszünk jobbakdande
Csórinak adjuk már meg azt a néhány meccset azért, hátha bizonyít és jól járunk vele. Én ma valahogy sokkal nyugodtabb voltam amikor nála volt a labda nem pedig Foles-nál. Ettől persze lehet besülünk vele, de pont nem temetném a mai meccs alapján. Nick-nek persze jobbulást.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Giants előtt az esély nekik még van ép! első számú QB-k 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Bold prediction: Marcus Smith lesz az egyik kezdő ILB a szezon végére

Folest sajnálom, de legalább Sanchez meg tudja mutatni, mit tud. Azért a Dallas elleni meccseken öröm lesz majd nézni, ahogy Weeden küzd Sanchezzel. 😀

Kíváncsi vagyok, kit hozunk Ryans helyére, Arthur Brown egy középső körös picket lehet megért volna.

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Foles-t annyira nem bánom, mint Ryans-t. Már akkor látszott, hogy season ending injury, csak úgy nem dobja el a megszerzett labdát. Sanchez olyan szempontból üdítő, hogy szemmel láthatóan gyorsabb, a screeneket sokkal hamarabb eldobja. Fél szemmel néztem csak a meccset, mert dolgoztam közben.

A tavalyi Foles nem ő volt, hanem Bill Lazor. Sajnálhatjuk, hogy elment. Tannehill meg szárnyal.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
#GoForMariota
több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Ryans sérülése nagyon nem kellett, remélem, legalább Kendricks végig bírja az évet a sérülése után. Sanchezzel 4-6 hét...ajjjaj.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bukott a Skins is.

Ryans nagyon fog hiányozni az amúgy sem acélos védelemből igazából az a tragédia.

Kelly meg igenis menjen el a jó búsba, hogy ilyen játékot lehet tolni akkor miért nem ilyet toltunk. Foles idénye is egészen másképp nézett volna ki. Tartom, hogy Lazor hiánya is a kulcs akár mit mondtok T'Hill is vele csak kezd bele lendülni

Sanchezzel semmivel sem leszünk jobbak, elismerném és elfogadnám, ha ezt látnám, de nem érzem így. Illetve talán annyival, hogy Kelly tudja Sancho még úgy sem tud passzolni mint Foles és inkább futtat 😛 Mert amikor kell alul fölül mellé stb fogja dobni, belefut a támadófalba stb.... de ne legyen igazam.
Ha Folestól elvártuk, hogy minden play után 3x--n bizonyítson, akkor nálam Sancheznek 100x.-n kell bizonyítania, hogy valamennyire is el tudjam fogadni mint irányítónkat. Tudom elfogult vagyok vállalom de pillanatnyi érzelmi állapotom (és elmezavarom 😀) ez.

W a lényeg de ez inkább volt Injury Day mint Game Day
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nick Foles kulcscsont-törést szenvedett, 4-6 hetet hagyhat ki