Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nick Foles kulcscsont-törést szenvedett, 4-6 hetet hagyhat ki
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Újra kell majd néznem ezt a meccset jó minőségben, de az biztos, hogy ez volt idén talán a "leggagyibb" győzelmünk. Elég kaotikusan hatott a játék képe, és azért azt kijelenthetjük, hogy egyértelműen jobbak voltunk ma mint a Texans. A védelemre megint nem panaszkodhattunk, a futójáték is hasított, Maclin állat, Kelce jól tért vissza, viszont aggasztóak az eladott labdák és sajna Ryans is megsérült, ami hatalmas érvágás lehet a szezon hátralevő részét tekintve. Kelly helyzetét sem irigylem, kidől a kezdő QB aztán beugrik a backup, aki egész magabiztos játékot mutat, de igazából nem volt klassziskülönbség a két irányító közt, ami egyik, vagy másik javára billentené a mérleg nyelvét, de azért számomra kissé üdítő volt Sanchez magabiztosabb játéka és jelenléte. Korai még temetni Foles-t és Sanchez sem kell még éltetni, de látva Nick utóbbi meccseit, én azt sem bánnám, ha Sancho lehetőséghez jutna huzamosabb ideig, sajna nem vagyunk valami acélosak QB poszton, de ha megy a futás, akkor nagy para nem lehet, ahogy azt ma is láttuk.
Ami a MNF-t illeti, a Panthers nincs nagy formában, ahogy Newton sem, de ennyi hiba nem fog beleférni. Nem érzem sajna az átütő erőt a csapaton, valaminek változnia kell, hiába a 6-2-es mérleg. Amibe viszont kapaszkodhatunk, hogy Mathis visszatér és ma is láttuk, hogy Kelce jelenléte mennyit számít.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ryans IR 😥 😥
achilles-ín szakadás
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Na, vezetjük a csoportot.
Foles = Sanchez.
Ryansnek, Toddnak jobbulást!
Jövőhéten Panthers.

több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Megvan a W, de a meccs jó része ma is egy rossz vicc volt. A turnovereket továbbra is nagylelkűen hintjük. Ryans-féle playben benne volt minden, a megszerzett turnovert még ugyanabban a playben visszaadjuk, ráadásul lehet, hogy súlyosan megsérült közben (a leérkezés eléggé Cruz-os volt 😥 , bár Ryansnél bokát mondtak)
Legalább megtudtuk, hogy Sanczhez is nagyjából ugyanazt a TD:int arányt (1:1) tudja, mint Foles. Igaz az egyik nem az ő sara volt (Huff keze minden meccsen benne van egy turnoverben), de egy harmadikat meg elejtett a corner. És az edzők is megtudhatták, hogy ha futunk a labdával (ami most már néhány meccse jól megy a 3 jó futóval), akkor az irányítóink is kevesebbet hibáznak. Miután elkezdünk futni, Watt is jóval kevésbé volt faktor.


több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Szerintem is mert ellenem kezd egy fantasyban.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
A múlt héten sem Weeden-en múlt, hogy nem nyert a Dallas, nem olyan acélos ez a Cards D# mint ahogy a mérleg mutatja, ezt láthattuk ellenünk is. Ha nem csinálnak idióta TO-kat akkor simán van esélyük a győzelemre.

szvsz a 100 yardot megint el fogja érni Murray

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
"The Eagles reportedly tried to acquire WR Vincent Jackson, but Tampa turned them down"baggio
Állítólag késői körös picket ajánlottatok, amit keveselt a Tampa.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
érdekes lett volna de mostanában elég kedvtelen....

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
én még nem írnám le őketAttis
Szerintem Weeden ide, Weeden oda, nyerni fognak. Méghozzá azért, mert minden más poszton meg tudják verni a Cardinalst. Weeden pedig elmenedzselget simán, ahhoz megvan a skillsetje.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
"The Eagles reportedly tried to acquire WR Vincent Jackson, but Tampa turned them down"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Clowney és Cushing inaktív. Sajnos Nate Allen és Brad Smith is :S Wolff kezd safetyben. VIszont Kelce kezd!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
de a cards sec se...

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
én még nem írnám le őketAttis
Én sem írom le őket, hol írtam ilyet? Simán nyerhetnek, de attól Weeden még nem lesz jobb, a futójátékkal nyerik meg a meccset, ha megnyerik.Arra meg nagy pénzt mernék tenni, hogy Weeden nem lett jobb irányító a dallasi padon sem.
több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
én még nem írnám le őket
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
D:.d.. D: 😀 szerencsétlenek. Sajnálom őket egy kicsit.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
faszom az egészbe, sajnos nem oldódott meg a vinyó problémám, így még egy meccs amit felvételről kell nézzek 😥 jó szurkolást, győzelmet!ano92
De igyál nekem rendesen 7-től, tudni fogjuk ha nem teszed, és eljuttatunk valami csúnya, gonosz helyte, mondjuk egy csapat dallasi szurkoló közé amikor Weedent kell nézniük 😛
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
faszom az egészbe, sajnos nem oldódott meg a vinyó problémám, így még egy meccs amit felvételről kell nézzek 😥 jó szurkolást, győzelmet!

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Romo OUT !!!

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Tippjáték!
 philly.blog.hu/2014/11/02/tippjatek_week_432

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem még időben 😀

GAME DAY

A többi rajtatok áll 😀
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together

Azért ez így kemény 😀eaglesmcnabb
Ez jó 😀😀 😀😀 Amúgy bennem csak most tudatosult, hogy mindkét vereségünk esetében 1 nyamvadt yardon múlt a győzelem meg a 7-0-ás mérleg 😀😀😀

Bill O'Brien Foles-ról:

"I see a good quarterback,” the first-year Texans head coach said. “I see a team that is number one in the league in points per game. I see a team that is running 80-plus plays per game. I see a team that a lot of the offense goes through him. He makes good decisions.”

Kb mintha azt mondta volna, hogy dobálj csak Foles fiam a vakvilágba, ne nézz szét továbbra sem, nincs rá szüksége a csapatodnak, majd mi felszedjük a passzaidat 😀😀😀 Jóféle jedi elmetrükk.Highlander
... és az meg van, hogy az öt győztesből háromszor nem a mi kezünkben volt a meccs vége, persze tudom, erről is Foles tehet 😀 7-0 na persze, végül is a QB-n kívül mindenki elit, na ja...greenboy
És az is megvan, hogy sehol nem írtam, hogy Foles tehet a két vereségről? Ha meg már az elit témánál tartunk, még mindig nem a falnak, a futóknak és az elkapóknak kell felnőnie Foles-hoz, hanem fordítva... ettől függetlenül én már milliószor írtam, hogy adnék még időt neki és kell a türelem.

több mint 9 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262

Azért ez így kemény 😀eaglesmcnabb
Ez jó 😀😀 😀😀 Amúgy bennem csak most tudatosult, hogy mindkét vereségünk esetében 1 nyamvadt yardon múlt a győzelem meg a 7-0-ás mérleg 😀😀😀

Bill O'Brien Foles-ról:

"I see a good quarterback,” the first-year Texans head coach said. “I see a team that is number one in the league in points per game. I see a team that is running 80-plus plays per game. I see a team that a lot of the offense goes through him. He makes good decisions.”

Kb mintha azt mondta volna, hogy dobálj csak Foles fiam a vakvilágba, ne nézz szét továbbra sem, nincs rá szüksége a csapatodnak, majd mi felszedjük a passzaidat 😀😀😀 Jóféle jedi elmetrükk.Highlander
... és az meg van, hogy az öt győztesből háromszor nem a mi kezünkben volt a meccs vége, persze tudom, erről is Foles tehet 😀 7-0 na persze, végül is a QB-n kívül mindenki elit, na ja...
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan

Azért ez így kemény 😀eaglesmcnabb
ennyi, a texans a fiókcsapatunk. Eagles B. Jöhetnek az smsek.