Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Egyéb: "A Sports Illustrated megkérdezett egy ligában dolgozó játékosmegfigyelőt, aki kritikával élt az Oregon irányítójával szemben: "Marcus Mariota az a típus, akit ha gyomron ütnek, még akár elnézést is kér utána. Nem az az alfahím, akit keresünk. Az a fajta, aki inkább meghúzódik a háttérben, nem avatkozik bele, inkább kivárja, hogy alakulnak a dolgok." Néhány média által megkérdezett scout tavaly hasonló véleménnyel volt Teddy Bridgewaterről is, bár vele még az is volt a gond szerintük, hogy "túl vékonyak a térdei"." (Going Deep)

Mondjuk csinálna/nyilatkozna valami hülyeséget meg combine-on is szarul teljesítene és be tudnánk húzni első körben örülnénk neki???picksix
Hogy a viharba ne örülnénk neki. Én biztos lenyomnék pár jégert örömömben. Szimpi srác a Foles gyerek, meg szeretik a társak is, de nem Ő a megoldás szerénytelen véleményem szerint.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nem lesz olyan "szerencsénk" ami alapján meg csúszhatna, azt nem kívánom neki.

Más: jól sejtem, hogy most már magyar idő szerint 7-kor kezdődik a meccsünk azaz szombatról vasárnapra állítanak, és nem vasárnapról hétfőre?

Az jó lenne, mert akkor már elvileg tudom nézni az elejétől, bár kérdés jól járok-e 😛 Wattól tartok rendesen.dande
Ha mindkét félnek ez a célja, akkor úgyis megoldják, hogy ide kerüljön. Drágán vagy olcsón, de valahogy biztos.

A győzelmünk meg csak Ano-n múlik. 😀 Igyál tesó rendesen és kezdd el légyszi időben, ne akkor amikor már ég a ház!

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem lesz olyan "szerencsénk" ami alapján meg csúszhatna, azt nem kívánom neki.

Más: jól sejtem, hogy most már magyar idő szerint 7-kor kezdődik a meccsünk azaz szombatról vasárnapra állítanak, és nem vasárnapról hétfőre?

Az jó lenne, mert akkor már elvileg tudom nézni az elejétől, bár kérdés jól járok-e 😛 Wattól tartok rendesen.
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Először a szezon során mindenki edzett a mai napon. Boykin és Allen játéka is valószínű vasárnap.

Trent Cole $22.000-os büntetést kapott ezért az ütésért:
 vine.co/v/OMB7DlW2jan

Végül kiderült, hogy jól tette Kelly, hogy nem dobott piros zászlót a Polk futásra, mivel nem találtak volna megdönthetetlen bizonyítékot a zebrák:

Derrick Gunn@TheRealDGunnCSN
League source confirms had eagles challenged Chris Polk run at 1yd line they would have lost bec of insufficient evidence 2 overturn playHighlander
Hihetetlen, hogy ezért büntetés jár...Mégis mi a faszt csináljon?0,1 tizeddel később ért oda és semmi extra nem volt benne. Ez a szabály kinyírja ezt a sportot, a védőknek semmi eszközük nem marad, eleve hátrányba vannakkorodiati
Teljesen tiszta volt meg látszott, hogy a passz leütésére ment és kíméletes volt Palmerrel, semmi rossz szándék, sérülés okozás, bezúzás. Szerintem azért kapta mert koccantak a sisakok.

Egyéb: "A Sports Illustrated megkérdezett egy ligában dolgozó játékosmegfigyelőt, aki kritikával élt az Oregon irányítójával szemben: "Marcus Mariota az a típus, akit ha gyomron ütnek, még akár elnézést is kér utána. Nem az az alfahím, akit keresünk. Az a fajta, aki inkább meghúzódik a háttérben, nem avatkozik bele, inkább kivárja, hogy alakulnak a dolgok." Néhány média által megkérdezett scout tavaly hasonló véleménnyel volt Teddy Bridgewaterről is, bár vele még az is volt a gond szerintük, hogy "túl vékonyak a térdei"." (Going Deep)

Mondjuk csinálna/nyilatkozna valami hülyeséget meg combine-on is szarul teljesítene és be tudnánk húzni első körben örülnénk neki???

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Először a szezon során mindenki edzett a mai napon. Boykin és Allen játéka is valószínű vasárnap.

Trent Cole $22.000-os büntetést kapott ezért az ütésért:
 vine.co/v/OMB7DlW2jan

Végül kiderült, hogy jól tette Kelly, hogy nem dobott piros zászlót a Polk futásra, mivel nem találtak volna megdönthetetlen bizonyítékot a zebrák:

Derrick Gunn@TheRealDGunnCSN
League source confirms had eagles challenged Chris Polk run at 1yd line they would have lost bec of insufficient evidence 2 overturn playHighlander
Hihetetlen, hogy ezért büntetés jár...Mégis mi a faszt csináljon?0,1 tizeddel később ért oda és semmi extra nem volt benne. Ez a szabály kinyírja ezt a sportot, a védőknek semmi eszközük nem marad, eleve hátrányba vannak
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kelcevel mi a helyzet? Ő fullon edzett vagy csak limitáltan? Polk sem volt rossz, de fasza lenne, ha visszatérne a szakállas 😊Attis
Róla konkrétan nem esett szó, de tegnap fullon edzett, gondolom akkor ma sem volt másképp. Egy keddi jelentés szerint nagyon valószínű, hogy vasárnap már ő fog Molk helyett kezdeni, de ez majd csak szombaton derül ki. Jövő héten meg már jöhet vissza Mathis is.

Szerk.: Na most meg azt írják, h Nate Allen nem edzett, Wolff fog helyette játszani ha nem lesz bevethető, Celeknek meg a hátával nincs rendben valami, így Ertz több snapet kaphat majd. Kendricks meg úgy néz ki, h teljesen rendben van végre.

több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Kelcevel mi a helyzet? Ő fullon edzett vagy csak limitáltan? Polk sem volt rossz, de fasza lenne, ha visszatérne a szakállas 😊
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Először a szezon során mindenki edzett a mai napon. Boykin és Allen játéka is valószínű vasárnap.

Trent Cole $22.000-os büntetést kapott ezért az ütésért:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Végül kiderült, hogy jól tette Kelly, hogy nem dobott piros zászlót a Polk futásra, mivel nem találtak volna megdönthetetlen bizonyítékot a zebrák:

Derrick Gunn@TheRealDGunnCSN
League source confirms had eagles challenged Chris Polk run at 1yd line they would have lost bec of insufficient evidence 2 overturn play

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Itt a mélydepresszióban azért ne felejtsük el, hogy Jeremy Maclin lett az idei Ed Block Courage Award győztes a csapatnál, és szerintem meg is érdemli. Azok után, hogy a Cowboys elleni rinyálásával sokunknál elvágta magát, másodszorra tér vissza ACL-ből, mégpedig nem is akárhogy, Nem is kell sokat visszamenni az időben, a Cardinals ellen bizonyította, hogy nem beszari gyerek, állta az ütéseket rendesen és monster game-et hozott össze, a Gatorade fürdő és a fülvérzéses ütközés után. Reméljük így folytatja, és akkor még Mike Quick rekordja is meglehet neki, Sose volt még 1000 yardos szezonja, idén nagyon megérdemelné...somebody08
Én sokat ekéztem Maclint, úgyhogy tartozom most egy hsz-el a másik oldalra is. Rendkívül nagyot nőtt idén a szememben, kiválóan játszik, úgy tűnik a WR1 terhet is bírja, ami nagyszerű hír nekünk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
A legfrissebb injury report szerint Allen és Bolykin kivételével mindenki edzett, a holnapi tréning döntő lehet a vasárnapi szereplésüket illetően. Előbbi helyét Wolff veheti át míg utóbbi helyett be tud Jenkins is ugrani vagy Watkins. Herremans FULLON edzett, úgy néz ki végignyomja a szezont és csak utána műtik meg. Kelly szerint ez a sérülés nem jelent automatikus IR-t, Todd fájdalomküszöbén múlik, hogy mennyit játszik. Egykori NFL csapatorvos Dr. David Chao szerint minden esély megvan rá, hogy hatékonyan játssza végig Herremans a szezont a sérülés ellenére. Kelce játékára is elég nagy az esély, de ez majd csak szombaton derül ki. Sproles szinte biztos, hogy játszani fog a Texans ellen. Mathis szintén teljes értékű edzésmunkát végzett, visszatérése biztos a 10. játékhéten. Brad Smith limitáltan szerepelt.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fele annyit ha tudna Prosinski, mint soccerből felhozott majdnem druszája, nem járnánk rosszulvele, bár akkor valószínű el sem jut hozzánk. Remélem csak ijesztgetjük vele a többieket, a szurkolókat meg inkább ne ijesztgessék 😀

Todd bácsira nagy szükség lenne mert így is nehéz esete elé néz az OL nem hogy még nélküle.
Bízom benne Wattal esetleg az lesz, mint amit D-Jaxnél mondtam/mondtunk, hogy játszhat jól, de a meccset nyerjük mi 😀 Az egy másik kérdés, hogy JJ jobban végeredményt befolyásoló tényező mint D-Jax :p

Maclinnak pedig grat, kívánom további teljesítményével pályázzon az év visszatérője címre az egész NFL-ben.
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Itt a mélydepresszióban azért ne felejtsük el, hogy Jeremy Maclin lett az idei Ed Block Courage Award győztes a csapatnál, és szerintem meg is érdemli. Azok után, hogy a Cowboys elleni rinyálásával sokunknál elvágta magát, másodszorra tér vissza ACL-ből, mégpedig nem is akárhogy, Nem is kell sokat visszamenni az időben, a Cardinals ellen bizonyította, hogy nem beszari gyerek, állta az ütéseket rendesen és monster game-et hozott össze, a Gatorade fürdő és a fülvérzéses ütközés után. Reméljük így folytatja, és akkor még Mike Quick rekordja is meglehet neki, Sose volt még 1000 yardos szezonja, idén nagyon megérdemelné...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
vagy én...

több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Prosinecki nem PS eligible, Nate Allen sérülése miatt teszteljük. Gondolom Wolff kezdene, és Robert lenne a backup.mustaine
Hát akkor inkább Maragos legyen a backup, ha nagyon muszáj. Prosinski csak a legvégső esetben kerüljön pályára.


több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Prosinecki nem PS eligible, Nate Allen sérülése miatt teszteljük. Gondolom Wolff kezdene, és Robert lenne a backup.

több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Horvát exválogatott a csapatnál!
Chris "Prosinecki" Prosinski látogat ma hozzánk. Láttam párszor a Jagsben idén, a védelmük leggyengébbje volt, aztán ki is vágták. (Ellenünk is "szuperül" játszott, miután Cyprien megsérült) Remélem, nem kap szerződést, mert botrányosan gyenge safety.
mustaine
Nem valószínű, hogy safetyként kerülne szóba (remélem), inkább a sepc. teambe próbálhatták. Brad Smith már hetek óta sérült, és most sem edz, pedig kulcsember a speciális csapatban.BleedingGreen
Az nem valószínűbb hogy csak simán nem elégedettek 1-2 PS taggal, és a helyükre tesztelnek embereket? 😀Hulkeinstein
Nem néztem most részletesen utána, de majdnem 50 meccsel és 3 szezonnal a háta mögött Prosinski nem hiszem, hogy megfelel a PS-ba vehetőség szabályainak.


több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Horvát exválogatott a csapatnál!
Chris "Prosinecki" Prosinski látogat ma hozzánk. Láttam párszor a Jagsben idén, a védelmük leggyengébbje volt, aztán ki is vágták. (Ellenünk is "szuperül" játszott, miután Cyprien megsérült) Remélem, nem kap szerződést, mert botrányosan gyenge safety.
mustaine
Nem valószínű, hogy safetyként kerülne szóba (remélem), inkább a sepc. teambe próbálhatták. Brad Smith már hetek óta sérült, és most sem edz, pedig kulcsember a speciális csapatban.BleedingGreen
Az nem valószínűbb hogy csak simán nem elégedettek 1-2 PS taggal, és a helyükre tesztelnek embereket? 😀
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Horvát exválogatott a csapatnál!
Chris "Prosinecki" Prosinski látogat ma hozzánk. Láttam párszor a Jagsben idén, a védelmük leggyengébbje volt, aztán ki is vágták. (Ellenünk is "szuperül" játszott, miután Cyprien megsérült) Remélem, nem kap szerződést, mert botrányosan gyenge safety.
mustaine
Nem valószínű, hogy safetyként kerülne szóba (remélem), inkább a sepc. teambe próbálhatták. Brad Smith már hetek óta sérült, és most sem edz, pedig kulcsember a speciális csapatban.


több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Horvát exválogatott a csapatnál!
Chris "Prosinecki" Prosinski látogat ma hozzánk. Láttam párszor a Jagsben idén, a védelmük leggyengébbje volt, aztán ki is vágták. (Ellenünk is "szuperül" játszott, miután Cyprien megsérült) Remélem, nem kap szerződést, mert botrányosan gyenge safety.

Kenjon Barner szintén workoutol a csapatnál. Számomra rejtély, hogy miért nem múlt héten jött, amikor tudtuk, hogy Sproles nem valószínű, hogy játszhat.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Én is melletted voltam, kösz hogy emlékszel, de hát ki vagyok én. Mi már Vick esetében is egy követ fújtunk. Egyébként nem akarom hogy az a kép jöjjön le hogy megy az én jól megmondtam. Szurkolok Foles-nak esküszöm, de hát gatya. Ez van. Ő a leggyengébb láncszem.korodiati
Sorry. Igazad van, te is, meg még voltak azért páran.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Barron nem ért nekünk negyedik és hatodik kört 😕

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Az a bünti is csak azért lehetett, mert megzavarta a sérülés. Kurvanagy állat!
Az esetléges kiesését Kelce és mathis tudná együttesen valamelyest kompenzálni, ismétlem VALAMELYEST... _😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Bad news: Herremansnak elszakadt a bicepsze a Cards ellen.

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Tartom hogy Mariotával ez a liga top2 offense lenne a Denveré mellett.Hulkeinstein
A top1 azok mi vagyunk, hello!Höri
hát a Denverrel lennénk mi holtversenyben másodikok 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Tartom hogy Mariotával ez a liga top2 offense lenne a Denveré mellett.Hulkeinstein
A top1 azok mi vagyunk, hello!Höri
Ahhoz előbb verjetek meg minket 😛