Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan

Így passzol a mi QB-nk.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Miért a play call? csak egy adat: passz 62!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! futás 21!!!!!!!!!!!! ilyet Reid idejében láttunk de ott se nagyon. Mellesleg ha jól néztem Reid több futást hívott mint passzt értitek ti ezt???? Nyertek is.

S igen mikor a TO volt, azt is elszórakoztuk, ahelyett, hogy szépen felépített hosszú drive-l ami egyébként a végén ült elvittük volna....
Két marha egyszerű hosszú játékkal vertek meg, nem igaz, hogy hasonlókat a nagy O mágus Chip nem tudott volna kitalálni........... nem hiszem, hogy Foles magától hajigálta a végén be a sarokba a labdákat. Igen ezért kéne neki tudni áthívni átrendezni, de kérdés ebben mennyire van szabadsága....

No mindegy bízzunk a csodában.....dande
Ebben igazad van, hogy futhattunk volna többet, mert simán működött a dolog, de arról nem Kelly tehet, hogy Huff kezéből kiverik, Foles meg alap passzokat dob az ellenfél kezébe. Ráadásul ma még a hosszú passzok is ültek, egyszerűen nem tudom Kelly nyakába varrni ezt. Ő sem tud csodát tenni ha a pályán alapvető hibákat vétenek a játékosok.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Miért a play call? csak egy adat: passz 62!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! futás 21!!!!!!!!!!!! ilyet Reid idejében láttunk de ott se nagyon. Mellesleg ha jól néztem Reid több futást hívott mint passzt értitek ti ezt???? Nyertek is.

S igen mikor a TO volt, azt is elszórakoztuk, ahelyett, hogy szépen felépített hosszú drive-l ami egyébként a végén ült elvittük volna....
Két marha egyszerű hosszú játékkal vertek meg, nem igaz, hogy hasonlókat a nagy O mágus Chip nem tudott volna kitalálni........... nem hiszem, hogy Foles magától hajigálta a végén be a sarokba a labdákat. Igen ezért kéne neki tudni áthívni átrendezni, de kérdés ebben mennyire van szabadsága....

No mindegy bízzunk a csodában.....dande
És láttad,hogy áll fel az Arizona D?
Talán nem figyelted de futás ellen ligaelsők,passz ellen utolsók...
De egy adott playt tvből nagyon nehéz megítélni alig van info és azért nem megsértve de talán Kelly és a többi edző több playt tud mint te(és én).

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért a play call? csak egy adat: passz 62!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! futás 21!!!!!!!!!!!! ilyet Reid idejében láttunk de ott se nagyon. Mellesleg ha jól néztem Reid több futást hívott mint passzt értitek ti ezt???? Nyertek is.

S igen mikor a TO volt, azt is elszórakoztuk, ahelyett, hogy szépen felépített hosszú drive-l ami egyébként a végén ült elvittük volna....
Két marha egyszerű hosszú játékkal vertek meg, nem igaz, hogy hasonlókat a nagy O mágus Chip nem tudott volna kitalálni........... nem hiszem, hogy Foles magától hajigálta a végén be a sarokba a labdákat. Igen ezért kéne neki tudni áthívni átrendezni, de kérdés ebben mennyire van szabadsága....

No mindegy bízzunk a csodában.....
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Chip Kelly a második meccset cseszi el, azt kell mondanom Fülessel az élen, jövő héten a Tex D még jobban szét fog szívatni gratulálok a Boys csoportgyőzelméhez....................................dande
Ami szerintem ma döntött az ennyi volt: Palmer > FolesHighlander
Ez a legszomorúbb az egészben. Amiben tavaly fasza volt Foles, és amiért Kellyék is bíztak benne, azt idén egyáltalán, semennyire nem tudja hozni.mustaine
Én úgy gondolom, hogy tavaly nem csak Foles érdeme volt a kevés eladott labda. Továbbra is tartom, hogy Jackson kivétele QB szempontból hatalmas kibaszás volt (míg öltöző szempontból lehet, hogy pozitívum), mint ahogy az sem előny, hogy a kezdő center kiesik előle hosszú hetekre. Nem védeni akarom mert az utóbbi két meccsen nevetséges INT-eket dobott és én is látom, hogy jobban kell teljesítenie, de ez szerintem összetettebb annál, hogy a tavalyi Foles-t meg az ideit összehasonlítjuk. De jelenleg én is tartom, hogy irányító poszton van perpil hátráltatva ez az O#. Ezzel csak annyi a baj, hogy nincs alternatíva, max Sancho, de ő meg ki tudja mit nyújtana.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Megint összetörte a csapat a szívemet, de mostmár nem tudok pozitívat írni. Ezeket egy bármit is akaró csapat mindig megnyeri, mi az összes ilyet elbukjuk. Foles takarodj, én megnézném Sanchezt, ha már nem dob 2 INT-et meccsenként, jobban jártunk.Hulkeinstein
Mondjuk volt idén egy Colts meg egy Redskins meccs, de megértem a feldúltságodat.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Chip Kelly a második meccset cseszi el, azt kell mondanom Fülessel az élen, jövő héten a Tex D még jobban szét fog szívatni gratulálok a Boys csoportgyőzelméhez....................................dande
Ami szerintem ma döntött az ennyi volt: Palmer > FolesHighlander
Ez a legszomorúbb az egészben. Amiben tavaly fasza volt Foles, és amiért Kellyék is bíztak benne, azt idén egyáltalán, semennyire nem tudja hozni.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chip Kelly a második meccset cseszi el, azt kell mondanom Fülessel az élen, jövő héten a Tex D még jobban szét fog szívatni gratulálok a Boys csoportgyőzelméhez....................................dande
Az megvan, hogy még oda-vissza játszunk velük?mustaine
hát ez az 😀dande
Semmivel sem vagyunk gyengébbek náluk (sőt!), nem tudom, miért gondoljátok ezt sokan.

Ez a mai egy ki-ki meccs volt, mindjárt írok róla egy bejegyzést...mustaine
Tartok tőle, hogy ez addig, mire velük játszunk ki fog derülni 😀 de legyen igazad.

Ha már a Dallas. Azért nem mentve Foles-t a mostani hülyeségei miatt, de pl Romo sem feltétlen nyújtott mindig ilyen teljesítményt mint most, és tapasztalatban mennyivel előrébb jár, szóval én még némileg bízom benne, annyit azért nyújt majd Füles, hogy esetleg kap még egy évet, és akkor talán............ amíg élünk remélünk ugye 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Megint összetörte a csapat a szívemet, de mostmár nem tudok pozitívat írni. Ezeket egy bármit is akaró csapat mindig megnyeri, mi az összes ilyet elbukjuk. Foles takarodj, én megnézném Sanchezt, ha már nem dob 2 INT-et meccsenként, jobban jártunk.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Chip Kelly a második meccset cseszi el, azt kell mondanom Fülessel az élen, jövő héten a Tex D még jobban szét fog szívatni gratulálok a Boys csoportgyőzelméhez....................................dande
Nekem ez L-nek volt beir a. Szar volt a playcall, D a ket nag hiba ellenere nagyon biztato. Es ma tovabbra is hianyzott Mathis, Kelce es Sproles. Szoval ez rohadt jo lesz. Szar most az L, de kovetkezonek (lehet akar meg iden) meglesz ez a cardinals.kzol
Na ezt a playcall dolgot el tudod mondani pontosan?
Mikor és mit hívott Kelly és mit kellett volna helyette?

Más:a meccset az eladott labdák döntötték el... nyerhető meccs lehetett volna.
Mindegy menni kell tovább jó lesz ez ment a futás is passz is és volt nyomás is Palmeren.
14-2 sima liba

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Chip Kelly a második meccset cseszi el, azt kell mondanom Fülessel az élen, jövő héten a Tex D még jobban szét fog szívatni gratulálok a Boys csoportgyőzelméhez....................................dande
A 49ers vereségért nem hibáztatom, ott ő is lenyilatkozta, hogy a két veterán falember kiválása nagyban limitálta a gameplant és ezért könnyen olvashatóvá vált a offensünk.

Ami a mai meccset illeti:

Először is grat a Cardinalsnak, kevés hibával játszottak és ez döntő volt ma. DE

Én úgy gondolom, hogy ennek ellenére jobban játszottunk mint az Arizona, ez a mi hibáinkon ment el, tragédia, hogy 3 RZ trip-ből 3 pontot szereztünk 2 eladott labdával, ez baromira nem a playcalling hibája, oké, az egy yardos szitu megint nem ment be, ott még egy challenget is lehetett volna dobni, de Foles megint tök tiszta szitukban dobott két homály intet, pedig jól játszott a meccsen, és ez a borzalom, hogy hiába hozza a számokat (411 yard, 2 TD, 58%) újabban mindig becsúsznak az eladott labdák. Nem lehet így meccset nyerni. Ráadásul szinte minden klappolt ma, ment a futójáték is, ment a passzjáték, a védelem is erőn felül teljesített és a végén csak bejátszott az amitől végig tartottam, hogy egyszer elszakad az elkapó hátul, és TD-re gyalogol. Ez nem az a D# amire mindig támaszkodni lehet, hogy majd megnyeri a meccset, nálunk az O#-nek kéne, de így nehéz...

Megmondom őszintén, nem értem, hogy miért a playcallingot hibáztatjátok, semmi gáz nem volt vele, bőven nem azon ment el a meccs, hanem a tragédia TO mutatón meg az RZ játékon amiről megint nem Kelly tehetett.

A PO-t meg kár temetni, egyrészt nem minden meccsen adsz el két labdát vörös zónában, másrészt még van két meccs a Dallas ellen és most két nyerhető meccs jön, de ez akkor is nagyon dühítő.

Ami szerintem ma döntött az ennyi volt: Palmer > Foles

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Chip Kelly a második meccset cseszi el, azt kell mondanom Fülessel az élen, jövő héten a Tex D még jobban szét fog szívatni gratulálok a Boys csoportgyőzelméhez....................................dande
Az megvan, hogy még oda-vissza játszunk velük?mustaine
hát ez az 😀dande
Semmivel sem vagyunk gyengébbek náluk (sőt!), nem tudom, miért gondoljátok ezt sokan.

Ez a mai egy ki-ki meccs volt, mindjárt írok róla egy bejegyzést...

több mint 9 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Par playen mulott a 2 veresegunk azokon is alegvegeig meccsben voltunk. Nekemvalaki azt mondja ev elejen, hogy 5-2 vel kezdjuk az elso 7-t alairom.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
3 olyan hülye TO-t csináltunk olyan jó pozícióban hogy az röhej.
Idén 2 meccsünk ment el, mindkettő ugyanazon...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chip Kelly a második meccset cseszi el, azt kell mondanom Fülessel az élen, jövő héten a Tex D még jobban szét fog szívatni gratulálok a Boys csoportgyőzelméhez....................................dande
Az megvan, hogy még oda-vissza játszunk velük?mustaine
hát ez az 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megérdemelt vereség, megint sok eladott labda, köztük kettő a redzoneban. És, ahogy írtam a beharangozóban az ellenfél nem tette meg azt a szívességet, hogy viszonozza. Kelly szemében nemigen van nagyobb gyalázat az eladott labdáknál, nem tudom meddig tűri ezt.
Williams és Allen meg úgy tűnik túledzették magukat a héten ... Allen a tavalyi tűrhetőbb játék után idén ismét szar formában, igazolja, hogy nem kellett senkinek (csak nekünk .. 😊 )BleedingGreen
Remélem Kelly szemében az idióta playcall még nagyobb gyalázat............
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
Én Ano-t a helyetekben felakasztanám, nem kérdés, hogy semmit sem ivott ma.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Chip Kelly a második meccset cseszi el, azt kell mondanom Fülessel az élen, jövő héten a Tex D még jobban szét fog szívatni gratulálok a Boys csoportgyőzelméhez....................................dande
Az megvan, hogy még oda-vissza játszunk velük?

több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Chip Kelly a második meccset cseszi el, azt kell mondanom Fülessel az élen, jövő héten a Tex D még jobban szét fog szívatni gratulálok a Boys csoportgyőzelméhez....................................dande
Nekem ez L-nek volt beir a. Szar volt a playcall, D a ket nag hiba ellenere nagyon biztato. Es ma tovabbra is hianyzott Mathis, Kelce es Sproles. Szoval ez rohadt jo lesz. Szar most az L, de kovetkezonek (lehet akar meg iden) meglesz ez a cardinals.kzol
Megérdemelt vereség, megint sok eladott labda, köztük kettő a redzoneban. És, ahogy írtam a beharangozóban az ellenfél nem tette meg azt a szívességet, hogy viszonozza. Kelly szemében nemigen van nagyobb gyalázat az eladott labdáknál, nem tudom meddig tűri ezt.
Williams és Allen meg úgy tűnik túledzették magukat a héten ... Allen a tavalyi tűrhetőbb játék után idén ismét szar formában, igazolja, hogy nem kellett senkinek (csak nekünk .. 😊 )BleedingGreen
én spec nagyon várom a keddet és addig reménykedem... sajnos allen csere kaliber lehet egy jó D-ben
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
.. Allen a tavalyi tűrhetőbb játék után idén ismét szar formában, igazolja, hogy nem kellett senkinek (csak nekünk .. 😊 )BleedingGreen
ő legalább visszaszerzett egy labdát a sok eladott mellé. án Allent mos tnem hibáztatom, és a védelmet sem, benyeltünk 2 csúnya hosszút, de amellett egy csomó stop volt, ha csak a RZban eladott labdákból megcsinálunk legalább 1-1 FG-t, vagy az első félidő végét nem bohóckodjuk el, akkor sima...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
A TEx meccsnek sanszosan csak a második félidejét látom majd az óraátállítás miatt de nem is baj...........

Foles meg tud ennél többet is, csak megirigyelte Eli rekordjait 😛, és úgy döntött inkább INT dobásban akar többet tudni
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Megérdemelt vereség, megint sok eladott labda, köztük kettő a redzoneban. És, ahogy írtam a beharangozóban az ellenfél nem tette meg azt a szívességet, hogy viszonozza. Kelly szemében nemigen van nagyobb gyalázat az eladott labdáknál, nem tudom meddig tűri ezt.
Williams és Allen meg úgy tűnik túledzették magukat a héten ... Allen a tavalyi tűrhetőbb játék után idén ismét szar formában, igazolja, hogy nem kellett senkinek (csak nekünk .. 😊 )


több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
sajnos allen ma sem a jó megoldásokról marad meg bennem... ezt amit CWvel ketten műveltek ....hihetetlen.. a 2. meccs el megy a rz balfaszságon
foles meg ennyit tud, azt szépen csinálja, de sajna ez néha kurva kevés...
több mint 9 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Chip Kelly a második meccset cseszi el, azt kell mondanom Fülessel az élen, jövő héten a Tex D még jobban szét fog szívatni gratulálok a Boys csoportgyőzelméhez....................................dande
Nekem ez L-nek volt beir a. Szar volt a playcall, D a ket nag hiba ellenere nagyon biztato. Es ma tovabbra is hianyzott Mathis, Kelce es Sproles. Szoval ez rohadt jo lesz. Szar most az L, de kovetkezonek (lehet akar meg iden) meglesz ez a cardinals.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chip Kelly a második meccset cseszi el, azt kell mondanom Fülessel az élen, jövő héten a Tex D még jobban szét fog szívatni gratulálok a Boys csoportgyőzelméhez....................................