Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ezt berakom ide is, hogy meglegyen 😀

Maehl vs Tobin

Erről a jelenetről ez jutott eszembe:

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kelce és Mathis is kivette a részét egy kis meccs előtt bemelegítésből. Közeleg a visszatérés...:cool: 🏈




több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
basszameg egy talicska aprómajom. pedig ma is nagyon kellett volna. Kendricks kíváncsi vagyok pályára lép-e és ha igen milyen formában...Attis
Valahogy most nem bánom, hogy nem játszik, sztem jó döntés született, azt furcsálltam volna ha beteszik. Kíváncsi vagyok Polk milyen szerepet kap majd.Highlander
ne érts félre, nem azt akarom h mindenképp játsszon, hanem h egészséges legyen (azt hittem már az)Attis
Nagyon kérdéses volt egész héten, alapból úgy volt, hogy kihagyja ezt a meccset, aztán jöttek a hírek, hogy talán mégsem annyira komoly a dolog. Nekem is hiányozni fog ma, remélem kevésbé fogjuk megérezni a hiányát, nagyon bírom a játékát.

több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
basszameg egy talicska aprómajom. pedig ma is nagyon kellett volna. Kendricks kíváncsi vagyok pályára lép-e és ha igen milyen formában...Attis
Valahogy most nem bánom, hogy nem játszik, sztem jó döntés született, azt furcsálltam volna ha beteszik. Kíváncsi vagyok Polk milyen szerepet kap majd.Highlander
ne érts félre, nem azt akarom h mindenképp játsszon, hanem h egészséges legyen (azt hittem már az)
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
basszameg egy talicska aprómajom. pedig ma is nagyon kellett volna. Kendricks kíváncsi vagyok pályára lép-e és ha igen milyen formában...Attis
Valahogy most nem bánom, hogy nem játszik, sztem jó döntés született, azt furcsálltam volna ha beteszik. Kíváncsi vagyok Polk milyen szerepet kap majd.

több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
basszameg egy talicska aprómajom. pedig ma is nagyon kellett volna. Kendricks kíváncsi vagyok pályára lép-e és ha igen milyen formában...
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Eagles inactives: QB Barkley, WR B.Smith, DB Watkins, RB Sproles, C Kelce, OL Kelly, DE Hart
Kendricks aktív.

több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Sziasztok! Technikai jellegű kérdés: A Sport Tv-s közvetítés utol tudja érni az élő adást? Mert akkor lehet megállom, hogy ne nézzem meg az eredményt.picksix
utol igen. Szerintem 1. negyed végére már biztosan utolérik de lehet hamarabb is akár.ano92
Több mint egy órát? Kizárt. A C8-on meccs végére érnék magukat utol pont. A több mint 1 óra csúszás túl sok. Majdnem egy félidőnyi előny. Én kizártnak tartom.Shawn84
jaaaaaaj, basszus. sry. 😀 nem néztem az óraállítást. Jólvan. Akkor lehet tényleg nem nagyon érik utol 😀ano92
Srácok sport2 21:15 akkor az élő leszzsoeo
Én mindenhol 22:15-öt látok felvételről 😀Highlander
Sziasztok! Technikai jellegű kérdés: A Sport Tv-s közvetítés utol tudja érni az élő adást? Mert akkor lehet megállom, hogy ne nézzem meg az eredményt.picksix
utol igen. Szerintem 1. negyed végére már biztosan utolérik de lehet hamarabb is akár.ano92
Több mint egy órát? Kizárt. A C8-on meccs végére érnék magukat utol pont. A több mint 1 óra csúszás túl sok. Majdnem egy félidőnyi előny. Én kizártnak tartom.Shawn84
jaaaaaaj, basszus. sry. 😀 nem néztem az óraállítást. Jólvan. Akkor lehet tényleg nem nagyon érik utol 😀ano92
Srácok sport2 21:15 akkor az élő leszzsoeo
Én mindenhol 22:15-öt látok felvételről 😀Highlander
Digi Guide-ja írta... kezdtem örülni aztán a port-on 22:15t láttam 😕
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Sziasztok! Technikai jellegű kérdés: A Sport Tv-s közvetítés utol tudja érni az élő adást? Mert akkor lehet megállom, hogy ne nézzem meg az eredményt.picksix
utol igen. Szerintem 1. negyed végére már biztosan utolérik de lehet hamarabb is akár.ano92
Több mint egy órát? Kizárt. A C8-on meccs végére érnék magukat utol pont. A több mint 1 óra csúszás túl sok. Majdnem egy félidőnyi előny. Én kizártnak tartom.Shawn84
jaaaaaaj, basszus. sry. 😀 nem néztem az óraállítást. Jólvan. Akkor lehet tényleg nem nagyon érik utol 😀ano92
Srácok sport2 21:15 akkor az élő leszzsoeo
Én mindenhol 22:15-öt látok felvételről 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sziasztok! Technikai jellegű kérdés: A Sport Tv-s közvetítés utol tudja érni az élő adást? Mert akkor lehet megállom, hogy ne nézzem meg az eredményt.picksix
utol igen. Szerintem 1. negyed végére már biztosan utolérik de lehet hamarabb is akár.ano92
Több mint egy órát? Kizárt. A C8-on meccs végére érnék magukat utol pont. A több mint 1 óra csúszás túl sok. Majdnem egy félidőnyi előny. Én kizártnak tartom.Shawn84
jaaaaaaj, basszus. sry. 😀 nem néztem az óraállítást. Jólvan. Akkor lehet tényleg nem nagyon érik utol 😀ano92
Srácok sport2 21:15 akkor az élő leszzsoeo
az 22:15 csak szólok.
több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Sziasztok! Technikai jellegű kérdés: A Sport Tv-s közvetítés utol tudja érni az élő adást? Mert akkor lehet megállom, hogy ne nézzem meg az eredményt.picksix
utol igen. Szerintem 1. negyed végére már biztosan utolérik de lehet hamarabb is akár.ano92
Több mint egy órát? Kizárt. A C8-on meccs végére érnék magukat utol pont. A több mint 1 óra csúszás túl sok. Majdnem egy félidőnyi előny. Én kizártnak tartom.Shawn84
jaaaaaaj, basszus. sry. 😀 nem néztem az óraállítást. Jólvan. Akkor lehet tényleg nem nagyon érik utol 😀ano92
Srácok sport2 21:15 akkor az élő lesz
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
hát igen, a totális amatörizmus megvillanásának újabb mintapéldája. Pont mint Henerynél. "Óh Guys! Henery nem tudja berúgni a labdát a 2 léc közé, nem baj hogy már ezt 3 éve tudjuk róla mégsem basztunk semmit és most itt van az alapszakasz, gyorsan keressünk mást" .. "Óh Guys! Kibasztuk DJaxet, lószart nem érnek a megmaradt elkapóink és mindjárt vége az átigazolási időszaknak. Gyorsan keressünk valami nagyon drágát a helyére még nem késő"ano92
Szerintem az elkapóinkkal nincs baj, Huffot még nem is láttuk ráadásul, TE-ket is többet használjuk, picit át kell a támadójátékot strukturálni meg Foles-nak feljavulni, de attól még én nem gondolom, hogy baj lenne velük. Allen-ről meg azt lehetett hinni a tavalyi szezon után, hogy lehoz egy solid teljesítményt, a cornerek is jobbak voltak szvsz, persze ettől még elfér az erősítés, ezt aláírom, de inkább draftról képzelem el ezt. Nem hasonlítanám a Henery szituhoz. Kellyéknek ezt pontosan tudni kellett, hogy D-Jax elküldése mivel jár majd.

Azt meg láthattuk, hogy nagy költekezésekbe nem mennek bele Rosemanék, megvolt a lehetőség, hogy hozzunk sztárokat hiányposztokra, Kelly inkább a sokoldalúság mellett döntött, aztán lehet most majd meglepnek minket.Highlander
Azt érdemes tudni hogy a WR class megint nagyon erős lesz, de a safety az marha gyengének ígérkezik.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
hát igen, a totális amatörizmus megvillanásának újabb mintapéldája. Pont mint Henerynél. "Óh Guys! Henery nem tudja berúgni a labdát a 2 léc közé, nem baj hogy már ezt 3 éve tudjuk róla mégsem basztunk semmit és most itt van az alapszakasz, gyorsan keressünk mást" .. "Óh Guys! Kibasztuk DJaxet, lószart nem érnek a megmaradt elkapóink és mindjárt vége az átigazolási időszaknak. Gyorsan keressünk valami nagyon drágát a helyére még nem késő"ano92
Szerintem az elkapóinkkal nincs baj, Huffot még nem is láttuk ráadásul, TE-ket is többet használjuk, picit át kell a támadójátékot strukturálni meg Foles-nak feljavulni, de attól még én nem gondolom, hogy baj lenne velük. Allen-ről meg azt lehetett hinni a tavalyi szezon után, hogy lehoz egy solid teljesítményt, a cornerek is jobbak voltak szvsz, persze ettől még elfér az erősítés, ezt aláírom, de inkább draftról képzelem el ezt. Nem hasonlítanám a Henery szituhoz. Kellyéknek ezt pontosan tudni kellett, hogy D-Jax elküldése mivel jár majd.

Azt meg láthattuk, hogy nagy költekezésekbe nem mennek bele Rosemanék, megvolt a lehetőség, hogy hozzunk sztárokat hiányposztokra, Kelly inkább a sokoldalúság mellett döntött, aztán lehet most majd meglepnek minket.

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
hát igen, a totális amatörizmus megvillanásának újabb mintapéldája. Pont mint Henerynél. "Óh Guys! Henery nem tudja berúgni a labdát a 2 léc közé, nem baj hogy már ezt 3 éve tudjuk róla mégsem basztunk semmit és most itt van az alapszakasz, gyorsan keressünk mást" .. "Óh Guys! Kibasztuk DJaxet, lószart nem érnek a megmaradt elkapóink és mindjárt vége az átigazolási időszaknak. Gyorsan keressünk valami nagyon drágát a helyére még nem késő"

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
nem lesz semmi 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Bréking | pletyka | :

Safetyt és WR-t is cserélnénk a trade deadline előtt. Safetyk közül Dashon Goldson és Michael Griffin jöhet szóba, és érkezhet Vincent Jackson WR is Tampából.mustaine
Kár hogy a fél draftot oda kéne adni értük. Na és még kúrva drágák is.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Bréking:

Safetyt és WR-t is cserélnénk a trade deadline előtt. Safetyk közül Dashon Goldson és Michael Griffin jöhet szóba, és érkezhet Vincent Jackson WR is Tampából.mustaine
Hűha, pedig én szinte biztos voltam, hogy nem lesz semmi mozgás nálunk, de akkor lesznek még izgalmak. O_O Kíváncsian várom.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Bréking | pletyka | :

Safetyt és WR-t is cserélnénk a trade deadline előtt. Safetyk közül Dashon Goldson és Michael Griffin jöhet szóba, és érkezhet Vincent Jackson WR is Tampából.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miskócon vagyok 😀 Meg kiváncsi voltam más veszi e hozzá a bátorságot😉 De h ne legyen para telóról beírom JÁTÉKOS NAPOCSKA 😀
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Dande, lassan 10 óra... Hol vagy?!?! 😀😀skizofita
Órát állít..., tudod mennyi óra van a városban?
...de kezdés előtt beírja!!!! (No panik.)
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Sziasztok! Technikai jellegű kérdés: A Sport Tv-s közvetítés utol tudja érni az élő adást? Mert akkor lehet megállom, hogy ne nézzem meg az eredményt.picksix
utol igen. Szerintem 1. negyed végére már biztosan utolérik de lehet hamarabb is akár.ano92
Több mint egy órát? Kizárt. A C8-on meccs végére érnék magukat utol pont. A több mint 1 óra csúszás túl sok. Majdnem egy félidőnyi előny. Én kizártnak tartom.Shawn84
jaaaaaaj, basszus. sry. 😀 nem néztem az óraállítást. Jólvan. Akkor lehet tényleg nem nagyon érik utol 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A mai meccsen a következő dolgokra leszek különösen kíváncsi:
-Huff mennyire lesz használva
-a futójátékunk hatékony tud e maradni
-Foles mit tud majd kezdeni a nyomással, mennyire tudja majd odapasszolni szélekre a lasztit
-a fron 7 tud e nyomást gyakorolni Palmerre
-sec szar lesz vagy csak közepesen szar
-Billy Davis mer e agresszív védekezést csinálni
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sziasztok! Technikai jellegű kérdés: A Sport Tv-s közvetítés utol tudja érni az élő adást? Mert akkor lehet megállom, hogy ne nézzem meg az eredményt.picksix
utol igen. Szerintem 1. negyed végére már biztosan utolérik de lehet hamarabb is akár.ano92
Több mint egy órát? Kizárt. A C8-on meccs végére érnék magukat utol pont. A több mint 1 óra csúszás túl sok. Majdnem egy félidőnyi előny. Én kizártnak tartom.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Sziasztok! Technikai jellegű kérdés: A Sport Tv-s közvetítés utol tudja érni az élő adást? Mert akkor lehet megállom, hogy ne nézzem meg az eredményt.picksix
utol igen. Szerintem 1. negyed végére már biztosan utolérik de lehet hamarabb is akár.

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sziasztok! Technikai jellegű kérdés: A Sport Tv-s közvetítés utol tudja érni az élő adást? Mert akkor lehet megállom, hogy ne nézzem meg az eredményt.

easy easy
kill kill
Lane Lane