Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sziasztok! Technikai jellegű kérdés: A Sport Tv-s közvetítés utol tudja érni az élő adást? Mert akkor lehet megállom, hogy ne nézzem meg az eredményt.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Dande, lassan 10 óra... Hol vagy?!?! 😀😀

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Eagles @ Cards beharangozó a blogon:
 philly.blog.hu/2014/10/26/beharangozo_8_het_eagles_cardinals#more6833283


több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Howard Eskin@howardeskin

Getting sense @eagles LB kendricks will play sunday but RB darrin Spoles still iffy despite report by talking head @ClaytonESPN yesterday

Elég ellentétes hírek keringtek róluk egész héten, két napja még úgy volt, hogy Sproles játékára több az esély. Remélem végül tényleg csak akkor játszanak, ha nem veszélyezteti az állapotukat, nem érné meg egy meccs miatt kockáztatni.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Tavaly 27 TD-t szereztünk kevesebb, mint 2 perc alatt, ezekből egyelőre 6 van, így ebből 13 lehet a végelszámolásnál.Highlander
ez is azt mutatja hogy kelly mennyit fejlődött time managementbe 😀😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Szemléletes írás azzal kapcsolatban, hogy mennyiben változott az O# Jackson távozásával:
 www.philly.com/philly/blogs/red_zone/The-Eagles-miss-DeSean-Jacksons-big-plays.html

2013-ban 80 passzjátékunk volt 20 yardos vagy afeletti. Idén ez a szám egyelőre 22 játék, és ebben a tempóban 59-re dagadhat az alapszakasz végére. Tehát több mint 20 lenne a különbség.

Míg a 40+ yardos játékok száma tavaly 18 volt az alapszakaszban, idén ezekből csak 4 volt 6 meccs alatt, és ez 11-re nőhet.

Tavaly 27 TD-t szereztünk kevesebb, mint 2 perc alatt, ezekből egyelőre 6 van, így ebből 13 lehet a végelszámolásnál.

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Tippjáték - Week 8

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Én meg csak most nézem, hogy Red Zone scoringban tökutolsók vagyunk liga szinten, hát ez gyönyörű. 😀
Andy Reid debütáló éve óta (1999) nem volt ilyen rossz ez a statunk (akkor volt 35.5%, most 40%).
Nagyon remélem, hogy a bye week ért valamit ebből a szempontból is...

Ha nem csak a TD-ket vesszük akkor már valamivel jobb a helyzet, 4.2 pontot átlagolunk, ami 27. helyre elég 😀 persze ez aligha számít vigasznak, még mindig nagyon gyatra.Highlander
Azért vedd hozzá, hogy túl gyakran nem megyünk mi el RZ-ig. Hosszú passz, hosszú futás és ennyi. Minek elcseszni az időt míg felérünk? Úgyis TD lesz ha 40 yardról toljuk.Shawn84
A teamrankings.com szerint 14. helyen vagyunk a meccsenkénti red zone kísérletek számát tekintve 3.3-as átlaggal.  www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-attempts-per-game

Persze értem, amit írsz, és egy szóval sem említettem, hogy kötelező eljutni a red zone-ig, felőlem ha minden meccsen indítunk egy screent a saját 10-esünkről és végigfutja valaki nekem úgy is jó, de szerintem csak erre nem lehet alapozni, hogy majd minden csapat ellen 40 yardról úgyis megoldjuk. Ebben a szezonban eddig nem egy olyan meccs volt, amikor nagy jelentősége volt (49ers) vagy lehetett volna (Colts, Rams) annak, hogy a vörös zónában mennyire vagyunk hatékonyak. De még a sima meccseinken is előfordult, hogy nemhogy TD-t nem szereztünk, hanem még el is adtuk a labdát ezen a területen (Jags 0-17-es állásnál, Giants).

Természetesen nem azt akarom ezzel megmagyarázni, hogy kötelező minden red zone labdabirtoklást TD-re váltani, mert ilyen a világon nincs, és nem is nekünk kell ebben dominálni a mezőnyt, mert képesek vagyunk hosszabb játékokra (vagy inkább középhosszú playekre, mivel nincs már Jacksonunk) de én úgy gondolom, hogy ez az alacsony hatékonyság luxus, főleg PO csapatok ellen, akik kegyetlenül ki tudják használni, ha nem szerzel elég pontot ellenük, pláne olyan parádés sec játékkal mint ami nekünk van. 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én meg csak most nézem, hogy Red Zone scoringban tökutolsók vagyunk liga szinten, hát ez gyönyörű. 😀
Andy Reid debütáló éve óta (1999) nem volt ilyen rossz ez a statunk (akkor volt 35.5%, most 40%).
Nagyon remélem, hogy a bye week ért valamit ebből a szempontból is...

Ha nem csak a TD-ket vesszük akkor már valamivel jobb a helyzet, 4.2 pontot átlagolunk, ami 27. helyre elég 😀 persze ez aligha számít vigasznak, még mindig nagyon gyatra.Highlander
Azért vedd hozzá, hogy túl gyakran nem megyünk mi el RZ-ig. Hosszú passz, hosszú futás és ennyi. Minek elcseszni az időt míg felérünk? Úgyis TD lesz ha 40 yardról toljuk.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Én meg csak most nézem, hogy Red Zone scoringban tökutolsók vagyunk liga szinten, hát ez gyönyörű. 😀
Andy Reid debütáló éve óta (1999) nem volt ilyen rossz ez a statunk (akkor volt 35.5%, most 40%).
Nagyon remélem, hogy a bye week ért valamit ebből a szempontból is...

Ha nem csak a TD-ket vesszük akkor már valamivel jobb a helyzet, 4.2 pontot átlagolunk, ami 27. helyre elég 😀 persze ez aligha számít vigasznak, még mindig nagyon gyatra.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Sproles, Kendricks, Kelce questionable.

Az fasza, hogy Kelce már most questionable, azt hittem sima out lesz. Remélem Kendricks és Sproles játszhat, bár sztem csak Sproles fog.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
BGN-en van róla egy cikk, a 4. agyrázkódása után már nem igen tud teljes életet élni, 1 év után is cseng a füle, meg kettős látása van 😕

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hall Of Famer QB-tok, Kevin Kolb visszavonult.Stez
a csúcson kell abbahagyni.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hall Of Famer QB-tok, Kevin Kolb visszavonult.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Hurrá... 😒

Jeff McLane @Jeff_McLane

The feeling I'm getting from some in locker room is that Mychal Kendricks isn't likely to play Sunday. Another week of Matthews/Acho/Smith.

Mondjuk nem mintha tragikusan játszottak volna CM-ék, de azért rohadtul nem mindegy...

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Sproles, Kendricks, Kelce és Mathis is limitáltan edzettek, bár utóbbi csak a 10. héttől lesz aktív roster tag.
Polk fullon tréningezett, így ő helyettesítheti majd Sproles-t amennyiben nem fogja tudni vállalni a játékot.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A vágott Eagles-Giants meccs, hol érhető el?Bébé
 sport-video.org.ua/CGW7201014.html
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A vágott Eagles-Giants meccs, hol érhető el?
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Huff nem ismer tréfát, ha blokkolásról van szó:
"If you line up across from me, I'm gonna kick your butt."



 www.nj.com/eagles/index.ssf/2014/10/josh_huff_if_you_line_up_across_from_me_im_gonna_kick_your_butt.html

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Hát pedig ennyiert oda is adnák...

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennél már csak ez a nagyobb marhaság, ha csak a címet nézem.....

 www.bleedinggreennation.com/2014/10/21/7015003/is-lesean-mccoy-overrated
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Itt egy kis szerda esti ESPN agyf@$z, bedobom már a poén kedvéért 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/10/22/7039867/nfl-trade-rumors-espn-eagles-lesean-mccoy-marcus-mariota-oregon-ducks-raiders

A lényeg:
Raiders receive: RB LeSean McCoy, OLB Brandon Graham, 2nd round pick (2015), 5th round pick (2015)

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Detroit elleni ha jól emlékszem a dátumra 2013 12 09dande
Köszönöm, utánanézek.Minitron
1:00 PM ET, December 8, 2013 vs LionsHighlander
Ezt nagyon benéztem a 2013-t néztem 13.-nak, pedig éreztem, hogy korában volt 😛 Reméljük azért megtalálja 😀

A Cards ellen pedig muszáj nyernünk. Ahogy a Texans a Panthers, a Packers a Titans, a Boys 2x, a Hawks, a Skins és a Giants ellen is 😛 😀 Aztán aki szembe jön 😀dande
Nem tetted magasra a lécet, azért ennek örülök XD btw a Packers nagy erőmérő lesz, addigra már fullos arzenállal tudunk kiállni, hacsak nem lesz balszerencsénk

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Detroit elleni ha jól emlékszem a dátumra 2013 12 09dande
Köszönöm, utánanézek.Minitron
1:00 PM ET, December 8, 2013 vs LionsHighlander
Ezt nagyon benéztem a 2013-t néztem 13.-nak, pedig éreztem, hogy korában volt 😛 Reméljük azért megtalálja 😀

A Cards ellen pedig muszáj nyernünk. Ahogy a Texans a Panthers, a Packers a Titans, a Boys 2x, a Hawks, a Skins és a Giants ellen is 😛 😀 Aztán aki szembe jön 😀
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Detroit elleni ha jól emlékszem a dátumra 2013 12 09dande
Köszönöm, utánanézek.Minitron
1:00 PM ET, December 8, 2013 vs Lions