Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
El tudnék viselni egy Giants győzelmet ma este.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ma sem marad ki 😛:




| and Giants and Titans win 😉 |
több mint 9 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Srácok ezt nektek lőttem vajon hol lehet? 😊

zsoeo
Szerintem Iowában, hehe
|  lmgtfy.com/?q=%22andr%C3%A9+allen%22+%22tom+jones%22+philadelphia+eagles |

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Harvin trade kapcsán, megint eszembe jutott D-Jax kirakása, és elég sok a hasonlóság. Váratlanul történt, homályosak az okok, bár sejthetőek, és gyakorlatilag mindegy mennyiért vagy hogyan csak menjen.A Hawks legalább kap érte valamit.
Amire még gondoltam ennek kapcsán, hogy sem Reid, sem MM nem ugrott D-Jax-re azonnal, mikor lehetett volna. Tudom a Chiefs-ben ott van Bowe, de azért más típusú játékosok. Viszont Bowe így se kap annyi labdát, mint szeretne, hát még ha D-Jax jött volna.
Nem tudom ennek van-e üzenete, de biztos nem véletlen, hogy egyik korábbi Coachnak sem kellett.
Az idő eldönti, hol, kinek volt igaza.
több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Srácok ezt nektek lőttem vajon hol lehet? 😊

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Chip Kelly Celekről:
"Úgy gondolom, hogy ő egy fantasztikus játékos. Imádom, ahogy hozzááll a dolgokhoz, a megfelelő magatartással rendelkezik. Teljesen önfeláldozó, jobbat nem is kívánhatna az ember. A csapatnak pontosan erre van szüksége. Brent Celek megtestesíti mindazt, amit a csapat képvisel."

Részletesebb elemzés a vasárnapi produkciójáról. Gyönyörűen kivette a játékból JPP-t és Kiwanukát.
 www.thechipwagon.com/eagles/2014/10/brent-celek-is-what-a-philadelphia-eagle-looks-like.html

Trent Dilfer a csapatról és Foles-ról.
 www.phillymag.com/birds247/2014/10/17/wake-call-wouldnt-want-play-eagles/#zAaFILkK1Bw6jRFM.99

"Úgy vélem, a hibái abból adódnak, hogy néha túlvállalja magát. Ő tipikusan az a fickó, aki akkor tud jól telesíteni, ha tartja magát a játék alapvető elemeihez és csak néhanapján rugaszkodik el azoktól. Ilyenkor tényleg hatékony. Viszont amikor próbálja a hőst játszani, és valami kivételeset akar húzni, könnyen bajba kerül. Fiatal még nagyon, és én vagyok a legnagyobb pártolója a fiatal irányítóknak, tudom, hogy kemény meló. Ha korán szállítják a sikert, és később beüt a krach, könnyen rámondjuk, hogy itt valami bűzlik és nincs rendben. Nos, igazából ez csak a tanulási folyamat velejárója. Minden egyes vasárnap, amikor kifut a pályára, tanul valami újat. Más aspektusból látja a dolgokat, különböző tapasztalatokkal gazdagodik, több szituációval találja szemben magát. Igenis úgy gondolom, hogy ezeknek a srácoknak kijár három-négy év, mielőtt ítélet mondunk felettük."

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/victor-cruz-chip-kelly-visited-me-hospital

több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
Köszi!bár ismétlésben nem gondolkodom,főleg 14-szer😕)
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
üdv!nászúton voltam,úgyhogy először maradtam le meccsünkről idén.tudnátok dobni egy olyan összevágott összes snap-es linket?!köszi!sümegphillyfan
ment a PM

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
üdv!nászúton voltam,úgyhogy először maradtam le meccsünkről idén.tudnátok dobni egy olyan összevágott összes snap-es linket?!köszi!sümegphillyfan
Ha megígéred, hogy még kb 14x megismétled a nászutat 😉 😛

Egyébként PM-ben tudok egy linket küldeni ahonnan letöltheted, Condensed verzió nem tudom van-e.
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
üdv!nászúton voltam,úgyhogy először maradtam le meccsünkről idén.tudnátok dobni egy olyan összevágott összes snap-es linket?!köszi!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Chip Kelly meglátogatta Cruz-t a sérülés másnapján
 www.bleedinggreennation.com/2014/10/17/6995931/victor-cruz-injury-eagles-coach-chip-kelly-new-york-giants-wide-receiver-visit

Kiváló HC, remek ember.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis körkép, mi a helyzet az egykori Sasokkal.:

 www.bleedinggreennation.com/2014/10/17/6993327/nfl-roundup-former-philadelphia-eagles-players-season
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyan már csak istenül kell játszania, hogy megőrüljön érte Philadelphia 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/10/17/6995123/darren-sproles-injury-nick-foles-stands-up-eagles-teammate-videoBébé
Csípem ezt a palit na 😀

Egyébként ha bele gondolunk, (nem felmentve a bénázásai alól) ez Folesnak, mint kezdő irányítónak rookie éve. De ha úgy vesszük, hogy tavaly azért eleget játszott, és az volt a rookie év, akkor ezt vehetjük úgy sophomore, és az belefér gyengébbnek, ahogy az lenni szokott. Bár még sok van hátra és lehet erősebb lesz a végén 😀. Meglássuk.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Komolyan már csak istenül kell játszania, hogy megőrüljön érte Philadelphia 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/10/17/6995123/darren-sproles-injury-nick-foles-stands-up-eagles-teammate-videoBébé
Most megnéztem ezt a videót és rögtön azt vizionáltam, hogy elkapja a fonalat bye week után és ő lesz az aki szállítja majd a csapatnak az első SB győzelmet a közeljövőben 😀 | Madden off X'D |

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Komolyan már csak istenül kell játszania, hogy megőrüljön érte Philadelphia 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/10/17/6995123/darren-sproles-injury-nick-foles-stands-up-eagles-teammate-video
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A turné busz már meg van, mehetünk Londonba 😀
több mint 9 éve
MarioAna 1 997

Sancsó elvan a csirkehússal a pálya szélén 😀 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
na meg legalább Cary Williams is kipihenheti magát. 😀Highlander
LOL 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Na pontosan ezekre a videókra gondoltam, itt egy harmadik:

 www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/0ap3000000411254/Foles-My-numbers-are-not-as-great-as-last-year

Akár, hogy is van emberileg nem lehet nem szeretni Foles-t bár egy kukkot nem értek abból amit mond csak sejtem miről lehet szó 😛

Még egy dolog: Egyértelmű, hogy fejben dőlnek el nála a dolgok, mert a képessége szerintem! meg lenne, hogy feljebb lépjen, csak idén egyszerűen nem koncentrál eléggé és ezért rossz döntéseket hoz. Ha fejben rendbe raknák jobban, akkor minimalizálni tudná megint a hibákat, és egy szavunk nem lenne. Az pedig egyre világosabb számomra!!!!, hogy Kelly rendszer ide vagy oda scramble QB ide vagy oda, Chip letette mellette a voksát és hisz benne, hogy vele is meg tudja valósítani amit kell, főleg, ha tovább javul.
Reméljük a szünet nem ülteti le nagyon a srácokat és a Cards ellen lehet menetelni tovább.dande
Igazából semmi olyat nem mondott, amit mi ne tudtunk volna leszűrni az eddigiek alapján 😀 Ment a rizsázás meg a közhelyek pufogtatása 😀 De egyébként tényleg nagyon jó fej és nagyon kritikus saját magával szemben meg keményen melózik, ezért sem gondolnám, hogy ne koncentrálna a meccseken. (Skins ellen, kukázott fallal meg is mutatta, hogy nincs ő elveszve) És valóban nem egy tehetségtelen gyerek, de ő inkább az a típus szerintem, aki folyamatos, szorgalmas munkával érhet magasabb szintre. Az biztos, hogy fel kell javulnia (és ezt ő is elmondta a videóban) de nem csak egyedül rajta múlik ez.

A szünettel meg úgy vagyok, hogy meglátásom szerint pont jókor jött a sérülések miatt, főleg Kendricks és Sproles esetében, na meg legalább Cary Williams is kipihenheti magát. 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na pontosan ezekre a videókra gondoltam, itt egy harmadik:

 www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/0ap3000000411254/Foles-My-numbers-are-not-as-great-as-last-year

Akár, hogy is van emberileg nem lehet nem szeretni Foles-t bár egy kukkot nem értek abból amit mond csak sejtem miről lehet szó 😛

Még egy dolog: Egyértelmű, hogy fejben dőlnek el nála a dolgok, mert a képessége szerintem! meg lenne, hogy feljebb lépjen, csak idén egyszerűen nem koncentrál eléggé és ezért rossz döntéseket hoz. Ha fejben rendbe raknák jobban, akkor minimalizálni tudná megint a hibákat, és egy szavunk nem lenne. Az pedig egyre világosabb számomra!!!!, hogy Kelly rendszer ide vagy oda scramble QB ide vagy oda, Chip letette mellette a voksát és hisz benne, hogy vele is meg tudja valósítani amit kell, főleg, ha tovább javul.
Reméljük a szünet nem ülteti le nagyon a srácokat és a Cards ellen lehet menetelni tovább.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Még egy vidi, érdemes megnézni 😊

 www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/0ap3000000411678/Inside-the-NFL-Giants-vs-Eagles-highlightspicksix
Kelly hatalmas forma, imádom 😀 Foles passzára meg még Sancho mester is csettintett, ez már elismerés 😀
Am Molk blokkja a Sproles TD előtt baromi jól látszódott ezen a felvételen.

Felvezető cikkek egyébként nem lesznek már az aktuális heti meccsekkel kapcsolatban? Gondolok itt pl ilyenre h ellenséges vonalak mögött meg beharangozó. A legutóbbi két meccs előtt hiányoltam 😀Highlander
Lesznek . Az utóbbi időben mindenkinek sok lett a teendője így kicsit döcögősebbé vált az oldal, de hamarosan mindenki visszatér és érkeznek a cikkek. 😊Greengo
Értem, köszi a választ. Sejtettem, hogy ilyesmi állhat a dolgok mögött 😀

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Felvezető cikkek egyébként nem lesznek már az aktuális heti meccsekkel kapcsolatban? Gondolok itt pl ilyenre h ellenséges vonalak mögött meg beharangozó. A legutóbbi két meccs előtt hiányoltam 😀Highlander
Lesznek . Az utóbbi időben mindenkinek sok lett a teendője így kicsit döcögősebbé vált az oldal, de hamarosan mindenki visszatér és érkeznek a cikkek. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Még egy vidi, érdemes megnézni 😊

 www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/0ap3000000411678/Inside-the-NFL-Giants-vs-Eagles-highlights

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Felvezető cikkek egyébként nem lesznek már az aktuális heti meccsekkel kapcsolatban? Gondolok itt pl ilyenre h ellenséges vonalak mögött meg beharangozó. A legutóbbi két meccs előtt hiányoltam 😀