Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Bébé és Shawn egyre kevesebbet ír, mi van veletek srácok, ha azon múlik inkább csendben maradok 😀dande
Nálam nagyon sok a munka meg egyéb magánéleti elfoglaltságok vannak, néha azt se tudom épp kivel játszunk. Meg aztán gyakran a téma se olyan amihez hozzá tudnék vagy akarnék szólni. Majd előbb utóbb azért jövök, nem szabadultok tőlem 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bébé és Shawn egyre kevesebbet ír, mi van veletek srácok, ha azon múlik inkább csendben maradok 😀
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kendricks újra edzésbe áll:
 www.bleedinggreennation.com/2014/10/20/7015675/mychal-kendricks-injury-eagles-linebacker-return-practice-calf-cardinals

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Szuszaaa van srácok.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Mondj 3 olyan csapatot ahol előre tudni mi működik faszán.
Ez a liga erről szól vannak külön párbajok,apró hibák döntenek hétről hétre...
3-4 hete a hox leverte a denvert mindenki el volt ájulva most meg temetői a hangulat...
vagy a falcons esetén detto...
és lehetne fordítva is.

plusz a sérülések szerepe...Janek
Colts, Broncos passzjáték, Cowboys futójáték idén végig stabilan hozta a szintet, vagy pl a Cardinals futás elleni védelme.
A hoxot meg nem venném ide, ott szerintem belső problémák vannak, nehezen tudom elképzelni a Denver ellen mutatott játék után, hogy ilyen rohamosan visszaessen a játékosok teljesítménye csak úgy poénból. (hozzáteszem, nem sokat láttam idén a címvédőből, szóval lehet, hogy itt most mellélőttem)
A sérüléseket meg én is odaírtam. Az evidens, hogy átír mindent.
De szerintem félreérted amit írok, én nem azt várom, hogy minden meccsen hajszálra ugyanazt játssza egy-egy csapatrész, mert ez nem elvárható, ellenfél függő is a dolog. Én azt szeretném, hogy a csapatnak legyen úgymond egy VÉDJEGYE amibe kapaszkodhat, mint pl tavaly volt a futójáték, vagy az uptempo offense a hatékony RZ játékokkal. De eddig szinte minden meccsen más-más dolog volt az, ami kiemelkedett, és ez nyilván betudható a sérüléseknek meg az Offense-beli változásoknak is.
De még Te magad is teljesen mást vártál a Giants meccs előtt, ezt írtad az Óriások topikjában:

Mert a ti dline-otok megeszi Folest a futás nem megy a d meg kipurcan a vére és nektek elég Fletcherre dobálni mindent ..Janek
Ezzel ellentétben Foles közelébe nem értek, szétfutottuk őket, és még Fletcherre sem dobáltak.
Erre mondom, hogy szinte mindig mást vártunk eddig, mint ami bekövetkezett.

Tisztában vagyok vele, hogy teljesen másak a körülmények az előző szezonhoz képest, én csak azt mondom, hogy nem tudni, hogy mennyi időbe telik, amíg összeáll az egész, és ezért nehéz megmondani, hogy 1-1 csapatrészből mennyit sikerül kihozni az aktuális meccsre.

Röviden összefoglalva az egészet: nincs egy konzisztens csapatrész ST-n kívül, amiben nagy eséllyel bízhatnánk, hogy jól fog működni a szezon túlnyomó többségében és abban reménykedem, hogy a Giants elleni meccs volt az, ahol megtört a jég. Kíváncsian várom, hogy a Cardinals ellen sikerül-e bármit is előhúzni abból, amit múlt hét vasárnap produkáltunk.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mondj 3 olyan csapatot ahol előre tudni mi működik faszán.
Ez a liga erről szól vannak külön párbajok,apró hibák döntenek hétről hétre...
3-4 hete a hox leverte a denvert mindenki el volt ájulva most meg temetői a hangulat...
vagy a falcons esetén detto...
és lehetne fordítva is.

plusz a sérülések szerepe...

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Imádom hogy az ellenfelek mindig javulhatnak, de mi persze nem 😀 😀Hulkeinstein
Nem azzal van a baj, hogy nem javulhatunk, mert a Giants ellen is megmutattuk, hogy képesek vagyunk rá. Inkább a 6 forduló alatt mutatott inkonzisztencia az, ami elbizonytalanítja a szurkolókat. Egyszerűen nincs EGYELŐRE olyan erősségünk az ST-n kívül, amire simán lehetne támaszkodni. Ide vehetnénk még a Front7-t, de náluk is azért felemás a helyzet. Colts meg Skins ellen tulajdonképpen 0 volt a passrush, aztán volt amikor a futást nem tudták megfogni (Colts, 49ers, Rams). Persze közrejátszanak a korai sérülések is meg nyilván idő is kell, mire összeáll a gépezet, de most csak a Giants meccsből kiindulva nem merném azt mondani, hogy lesz futójátékunk, vagy hogy Barwin meg Cole szétállatkodja majd Palmert. Plusz még Foles is egy hatalmas kérdőjel, az ő karrierje szempontjából kulcsfontosságú lesz ez a 10 meccs.

Nem vagyok én pesszimista, de egyelőre nem tudnék olyan dolgot kiemelni se D# se O# részről ami egyértelműen klappolni fog az esetek többségében. Remélhetőleg a múlt heti mészárlás volt az első lépés a fejlődés útján, és nem csak szimplán egy kiugró teljesítményként kell majd elkönyvelni.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Imádom hogy az ellenfelek mindig javulhatnak, de mi persze nem 😀 😀
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Szerk.: | Most nézem, hogy a Colts ellen csak a 16. héten játszanak amikor már valszeg teljesen mindegy lesz Luck-éknak a dolog, fasza... | Highlander
Home field adv. szempontjából egyáltalán nem lefutott dolog.gyeek
Ez mondjuk jogos.

Az viszont tény, hogy a Boys hátralévő sorsolása jóval könnyebbnek néz ki a miénknél, ezért is lesz különösen fontos a két egymás elleni meccs. Számunkra az igazi erőmérő a Packers, a két Cowboys meg a Hawks meccs lesz, már ha addigra összekapják magukat, mert perpill bőven verhetőek lennének de addig még van két hónap, és az rengeteg idő. A Cardinals meccs miatt sem vagyok nyugodt.

Ami viszont biztató:

- Szép lassan visszatérnek a sérültek
- Meccsről meccsre jobb a passrush
- Fokozatosan javul az összetoldozott O-Line teljesítménye

Egyedül Sproles esetleges vasárnapi hiánya aggaszt, kíváncsi vagyok mit fog kitalálni Kelly, mert nálam eddig az ex-new orleans-i a legveszélyesebb játékosunk ebben a szezonban.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a Colts elleni sikerünk rendesen felértékelődni látszik, és a Jags D is eléggé éledezik a pocsék mérleg ellenére. Reménykedjünk benne, hogy mire oda jutunk, nem támad fel a Panthers, és a Hawks, a GB meg esetleg gyengébb napot fog ki.
Várom már a vasárnapot. S figyelem: az óraátállítás miatt 1 órával korábban kezdődik!!!! Úgyhogy akik TV-ben akarják nézni, azok ne legyenek ott az eredménykövetőben 😀dande
A Mennyei Bajnokság miatt csúsztatva adják?korodiati
Ha úgy vesszük nem, hanem a szokott idősávban 22:15 (bár 10 perc hátrány mindenképp lenne mert eredetileg magyar idő szerint 22.05-kor kezdődne a meccs, de az még behozható) viszont mi már át állítjuk az órát, az amcsik még nem, és így kerül egy órával korábra a kezdés. Persze igazodhatna ehhez a Sport TV de az biztos túl bonyolult lenne 😛
több mint 9 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Azért a Colts elleni sikerünk rendesen felértékelődni látszik, és a Jags D is eléggé éledezik a pocsék mérleg ellenére. Reménykedjünk benne, hogy mire oda jutunk, nem támad fel a Panthers, és a Hawks, a GB meg esetleg gyengébb napot fog ki.
Várom már a vasárnapot. S figyelem: az óraátállítás miatt 1 órával korábban kezdődik!!!! Úgyhogy akik TV-ben akarják nézni, azok ne legyenek ott az eredménykövetőben 😀dande
A Mennyei Bajnokság miatt csúsztatva adják?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a Colts elleni sikerünk rendesen felértékelődni látszik, és a Jags D is eléggé éledezik a pocsék mérleg ellenére. Reménykedjünk benne, hogy mire oda jutunk, nem támad fel a Panthers, és a Hawks, a GB meg esetleg gyengébb napot fog ki.
Várom már a vasárnapot. S figyelem: az óraátállítás miatt 1 órával korábban kezdődik!!!! Úgyhogy akik TV-ben akarják nézni, azok ne legyenek ott az eredménykövetőben 😀
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Mi ez a borúlátó üzemmód! A Dallas egy meccsel többet játszott, amúgy mindketten egy vereséggel vagyunk, DE a Dallas otthon kapott ki, az Eagles pedig idegenben! (San Francisco ) 😀
Megverjük az Arizonát, akik ezután vérszemet kapnak, és úgy mennek Dallasba...
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én továbbra is azt mondomhogy nem kell beszarni. Rams, Seahawks, Giants, Titans, Saints, Texans hosszabbításban. Jelenleg egyiknek sincs győztes mérlege, csak a Texansnak, de ők sem túl veretesek. Nem kell elájulni, szar formában lévő csapatokat vertek meg, mi ezt a Giantset konkrétan darabjaira szedtük. Nyugi, nem lesz gond.
több mint 9 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Tudom nem szép dolog, meg vethettek érte 😛, de úgy vagyok vele, aki nem akar eredményt tudni a mai világban, ne jöjjön internet közelbe, mert akarva akaratlanul úgy is belefut eredményekbe. Úgyhogy nem spoilerezek, mert beszélgetni akarok róla veletek 😀, ez a kitakarás meg eléggé nehézzé teszi a dolgot.




Szóval ami azt illeti érdekesen alakul a helyzet. Nem annyira Happy Lazy day volt ez.
A Dallas az egy Colts meccs kivételével gyakorlatilag mindegyiket nyerheti, na jó talán idegenben kikap ellenünk. De ha továbbra is így játszanak egy 14-2 13-3 simán kinéz nekik.

Nekünk viszont még elég húzós a sorsolás, a Dallas elleni meccsig hozni kéne mind az 5-t ha akarunk valamit, de nyugodtabb szívvel csak a Cards, Titans meccsekre tudom most az mondani, hogy meglehet, a többi viszont.... bár a Car nem a legjobb formában van, de azért nem írnám le őket, a Watt féle védelem elég kemény, és hát a GB az GB. Nagyon szükség lesz rá, hogy a D tartósítsa formáját.

Jelen pillanatban inkább WC-ra látok esélyt, aztán majd kiderül, hogy a Dallasnál jön e a szokásos decemberi forma vagy sem. Tudom kishitű vagyok megint, de most!!! így érzem.

Fly Eaglesdande
nem vagy kishitű, reális vagy, én még a Cards meccsre is azt mondom max. 50-50 % esélyünk van, ott se vagyunk favoritok. DE lesz 2 egymás elleni meccs, ott dől el, viszont a Dallas könnyebb sorsolása miatt nem lesz elég csak a hazait hozni. Ez van! If you wanna be the best, you have to beat the best!!!!
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Romo-t sem szállta meg a szentlélek, csak olyan fal mögött dobálózik és annyi ideje van, hogy az már bosszantó 😊 Emellett még a futójáték is nagyon szépen működik, nem meglepő tehát, hogy sziporkázik. Jó nagyon ez a Dallas O, szépen összeálltak. A Giants részéről passrush-ról nem beszélhettünk, legalábbis úgy éreztem. 3rd és közepesnél-hosszúnál rendre 3 max 4 emberes volt a nyomás, de a coverage-ben ennek semmi hasznát nem vették, a második félidőben próbálkoztak pár ötlettelen blitz-cel, de jól vették fel nagyon, talán egyszer sikerült a passrushnak hála puntra kényszeríteni a boys-t. Snap után kimentem elszívtam egy cigit, visszajöttem és Romo kb. akkor passzolta el. Jó irányító, jó lehetőségekkel, még szép, hogy sziporkázik. Mire ellenük játszunk sok víz folyik még le a Dunán (meg a Mississippin), addig is fel van adva a házi feladat. Mindegyik hátralévő NFC-s meccsünk létfontosságú lehet, ha wild card helyre pályázunk. Természetesen nincs semmi okunk teleszarni a gatyánkat, egyértelmű cél a csoportgyőzelem, ha meg kell izzadni, hát meg kell izzadni.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ami a Dallas javára fogja billenteni a mérleg nyelvét, az Romo.gyurczi
Aki a mi oldalunkra fogja billenteni a mérleg nyelvét, az Kelly. Ilyeneket én is ide tudok bökni.

több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Ami a Dallas javára fogja billenteni a mérleg nyelvét, az Romo.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom nem szép dolog, meg vethettek érte 😛, de úgy vagyok vele, aki nem akar eredményt tudni a mai világban, ne jöjjön internet közelbe, mert akarva akaratlanul úgy is belefut eredményekbe. Úgyhogy nem spoilerezek, mert beszélgetni akarok róla veletek 😀, ez a kitakarás meg eléggé nehézzé teszi a dolgot.




Szóval ami azt illeti érdekesen alakul a helyzet. Nem annyira Happy Lazy day volt ez.
A Dallas az egy Colts meccs kivételével gyakorlatilag mindegyiket nyerheti, na jó talán idegenben kikap ellenünk. De ha továbbra is így játszanak egy 14-2 13-3 simán kinéz nekik.

Nekünk viszont még elég húzós a sorsolás, a Dallas elleni meccsig hozni kéne mind az 5-t ha akarunk valamit, de nyugodtabb szívvel csak a Cards, Titans meccsekre tudom most az mondani, hogy meglehet, a többi viszont.... bár a Car nem a legjobb formában van, de azért nem írnám le őket, a Watt féle védelem elég kemény, és hát a GB az GB. Nagyon szükség lesz rá, hogy a D tartósítsa formáját.

Jelen pillanatban inkább WC-ra látok esélyt, aztán majd kiderül, hogy a Dallasnál jön e a szokásos decemberi forma vagy sem. Tudom kishitű vagyok megint, de most!!! így érzem.

Fly Eagles
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Szerk.: | Most nézem, hogy a Colts ellen csak a 16. héten játszanak amikor már valszeg teljesen mindegy lesz Luck-éknak a dolog, fasza... | Highlander
Home field adv. szempontjából egyáltalán nem lefutott dolog.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
| Úgy néz ki, h fej fej mellett fogunk haladni a Cowboys-szal idén a csoportelsőségért, és sztem a második hely is PO-t fog érni idén. Skins, Cards, Jags jön most sorban a Dallasnak, ebből minimum 2 W-t fognak begyűjteni, jó lenne nem lemaradni tőlük. Azért ez a Cards, Texans, Panthers hármas nehezebb lesz nekünk. Nagyon kellene Sproles az Arizona ellen, de sztem nem fog játszani. |

Szerk.: | Most nézem, hogy a Colts ellen csak a 16. héten játszanak amikor már valszeg teljesen mindegy lesz Luck-éknak a dolog, fasza... |

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
A mai este után felértékelődött bennem a Rams elleni meccs...Attis
írni is akartam, hogy | Hawks a bajnok --> mi megvertük a Ramst --> Rams megverte a Hawks-t --> van egy virtuális gyűrűnk 😀😀😀 |

több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
A mai este után felértékelődött bennem a Rams elleni meccs...
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Chip Kelly Celekről:
"Úgy gondolom, hogy ő egy fantasztikus játékos. Imádom, ahogy hozzááll a dolgokhoz, a megfelelő magatartással rendelkezik. Teljesen önfeláldozó, jobbat nem is kívánhatna az ember. A csapatnak pontosan erre van szüksége. Brent Celek megtestesíti mindazt, amit a csapat képvisel."Highlander
Erről az jutott eszembe amikor becsúszott a Detroit ellen a Snow Bowl-on ahelyett, hogy TD-t szerzett volna.picksix
Nekem is mindig az villan be ha ilyen vonatkozásban beszélnek róla 😀

Elő is kerestem:

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Chip Kelly Celekről:
"Úgy gondolom, hogy ő egy fantasztikus játékos. Imádom, ahogy hozzááll a dolgokhoz, a megfelelő magatartással rendelkezik. Teljesen önfeláldozó, jobbat nem is kívánhatna az ember. A csapatnak pontosan erre van szüksége. Brent Celek megtestesíti mindazt, amit a csapat képvisel."Highlander
Erről az jutott eszembe amikor becsúszott a Detroit ellen a Snow Bowl-on ahelyett, hogy TD-t szerzett volna.

easy easy
kill kill
Lane Lane