Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Kötelező, nemcsak Eagles fanoknak, zseniális, (na jó Giants fanok megkímélhetik magukat tőle 😉)

Minél több ilyet:


 www.philadelphiaeagles.com/videos/videos/Spudcam-In-The-Eye-Of-The-Blackout/0bf5e6fe-a79f-446b-9571-73977f974aeddande
Az az Eli kép 5:08nál... Nem is hinnétek micsoda lavinát indított el amikor egyszer beillesztettem Giants topicba. Azóta is én vagyok szerintem a troll antikrisztus.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt gondoltam, jobban fogtok örülni neki, na mindegy, legközelebb nem terhellek titeket ilyesmivel 😉
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kötelező, nemcsak Eagles fanoknak, zseniális, (na jó Giants fanok megkímélhetik magukat tőle 😉)

Minél több ilyet:


 www.philadelphiaeagles.com/videos/videos/Spudcam-In-The-Eye-Of-The-Blackout/0bf5e6fe-a79f-446b-9571-73977f974aed
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Vandervelde felépült, Wade Smith-t waiveltük.

Azért mekkora királyság kezd lenni ez az OL depth ahhoz képest hogy szezon előtt rossznak tűnt a helyzet. Konkrétan van mind az 5 pozira megbízható backupunk, más csapatnál közülük jópáran kezdők lennének sztem.

Kezd nagyon pofás lenni a keret, na. Tetszik a Chip-féle építkezés.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vannak némileg túlzó fantáziák 😛 Pláne ha jól értem Barwin készítette Lol 😀



Még jó, hogy nem ismerik a Honey Beast : Legnagyobb hős című számát 😀 😀 😀
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
sikerült átaluidnom az ébresztőmet, úgyhogy most néztem csak meg. Kikurt jók voltunk vagyunk 😀ddano92
CM-ben életében összesen nem volt ennyi nagy play-e, mint most egy meccs alatt.Sixo67
fantasyban casey matthews is a god nevű csapatomnak az életben nem volt még ilyen sok pontja. xD Véletlenek nincsenek 😀ano92
Most nézem vissza a meccset... Az elején a Barwin sack-Eli fumble után ő volt aki megérintette a földön fekvő Tackle-t aztán mit nyomott? Ahogy kifejezte elégedetlenségét, hogy nem lett ebből több valami zseniális. Gifparádéba illő 😀 9:07-nél első negyed

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Shawn84
Már ez az avatarom mióta... 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Bakker XD igazán jól sikerült 😀 de legalább a szándék megvolt

"Nick Foles was rolling along in the first half until he tossed an ill-advised pass that was intercepted before the break. It looked like he was trying to check down to Darren Sproles, but Chip Kelly said after the game that Foles was trying to throw the ball out of the bounds."

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Rájöttem, hogy szeretem ezt az Eaglest.

A Cowboys-t pedig kifejezetten egyre jobban rühellem.obraz
ezek pozitív jelek , van ízlésed.Petikievak01
Vagy csak egy szimpla coming out? 😀😀😀


több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Szerintem ha jót akarunk a topicnak maradjunk annyiban hogy szeretjük az EAGLEST :p 😉dande
Nézd már, egy diplomata! 😀gyeek
Én örülök a Boys meg az NFC E csapatok sikerének. Egy dolog, hogy ha nyerni akarunk vért izzadunk, de inkább így legyen, mint az, hogy gúnyolnak minket azzal, hogy NFC Least stb. Egyébként nekem mindegyik csapat szimpatikus és mindig szurkolok nekik, kivéve ha a playoff jutásunkhoz kell a vereségük az alapszakasz vége felé és természetesen amikor ellenük megyünk gamedayeken, de akkor nagyon utálom őket (az vesse rám az első követ...). Ha nyernek ellenünk akkor meg még pár napig. 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Szerintem ha jót akarunk a topicnak maradjunk annyiban hogy szeretjük az EAGLEST :p 😉dande
Nézd már, egy diplomata! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ha jót akarunk a topicnak maradjunk annyiban hogy szeretjük az EAGLEST :p 😉
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én is szeretem az eaglest. Bár a giantset jobban utálom mint a cowboyst xD

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Rájöttem, hogy szeretem ezt az Eaglest.

A Cowboys-t pedig kifejezetten egyre jobban rühellem.obraz
Ha elindultál már a Héter Útján, akkor a 13. játékhét borzalmas lesz számodra. In the meantime, Jamie Foxx is kifejezetten egyre jobban rühell téged. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Rájöttem, hogy szeretem ezt az Eaglest.

A Cowboys-t pedig kifejezetten egyre jobban rühellem.obraz
ezek pozitív jelek , van ízlésed.

több mint 9 éve
obraz 170
Rájöttem, hogy szeretem ezt az Eaglest.

A Cowboys-t pedig kifejezetten egyre jobban rühellem.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Azért azt is jó látni, hogy Molk is tud ilyet :

Kevesebb szó esik Jeff Stoutlandról..pedig ez vhol neki is köszönhető .😊
Shadyről meg egy apró negatívum. Kicsit jobban vigyázhatna a labdára. Néha annyira lóbálja, hogy rossz nézni...


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Csodálom, hogy még nem volt 😀 😛

dande
Én ezen röhögtem 😀 Vajon ásított a playbook mögött? 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
S hát igen JJ, ezt neki ajánlhatjuk!

 www.bleedinggreennation.com/2014/10/13/6968863/eagles-jim-johnson-shutout-giants-defense-27-0

Hátha BD a nyomdokaiba tud lépni, bár még nagyon az út elején járunk.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csodálom, hogy még nem volt 😀 😛

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Jó ez a védelem, tovább kell erősíteni a front7-t, mert egyértelműen ott a nagyobb potenciál. Ha vállalható szinten van a sec, az már elég, ha brutál mellé a front7. Ez oda-vissza dolog, mindkettő nem lehet elit, nálunk az alapanyag jobb elől, azt kell tovább vinni.

Foles továbbra is nagyon jó fej, meg minden, volt jó pár jó átadása, de megint két nagyon béna int. Továbbra is fenntartások vannak vele, mert most ez nem probléma, de egy jobb napot kifogó offense ezekből simán pontokat csinál, és azért 20-0 után egy jó 20-14 mondjuk nagyon necces is lehetett volna.

ST meg állat egyszerűen. Na meg végre Shady is. Kezd ez a toldott-foldott fal is belerázódni, azért egy nem rossz D-linet tartottak meg elég szépen. Peters azért nagy király.

Bye előtt 4-2-t akartam. 5-1. jó, elfogadom.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
nem csoda hogy nem fér be szegény smith, hiszen mindkét OLB-nk elit 😀😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nálam Barwin volt az MVP.
Az utolsó három meccsen 1, 2, majd 3 sacket szerzett, ha így halad, a Cardinals ellen 4 lesz. 3 meccs alatt 6 sack nem rossz, nem lennék Palmer (vagy az aktuális Cardinals irányító) helyében a bye weekünk után.
Ja, és Curryről se feledkezzünk meg, aki két sacket jegyzett, és az utóbbi három meccsen már négy van neki 😊 Tavaly egész szezonban volt neki négy.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Kurva nagyot játszottunk, főleg a védelem, és főleg a 2 OLB, akiket szezon elején kicsit leírtak, Trent és Connor is odavert rendesen, ennyi sacket 5 meccs alatt szedett össze idén Eli.

Ja és persze ne feledkezzünk el a hétvége legfontosabb eseményéről:
CM50 ÉLTESSE A CSAPATOT LEGRÉGEBB ÓTA ERŐSÍTŐ JÁTÉKOSUNKAT TODD HERREMANST!!! (Még mindig csak 32, nem semmi hogy egy napon Jon Runyan és Tra Thomas nevekkel említhető egy lapon)

 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/todd-herremans-thriving-year-10-eagles

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!