Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mi a helyzet srácok? Azért remélem ennyire siralmas nem lesz :p
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
BLACK(GAME)DAY of the Liliputians 😉 😛

Reméljük nem fordítva lesz 😀
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lehet jobban rúg mint henery xD

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Sunshine? 😊Rataxes
Ez gyors volt 😀 Majd legközelebb valami nehezebbet keresek 😕)

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Sunshine? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan

A mai feladvány. Könnyebb, mint a múltkori, a soccer labda ne tévesszen meg senkit 😀

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerződést kapott a csapattól a 15 éves Colin Delaney, aki leukémiás beteg.
Miután Shady és Foles meglepte, Roseman mezt ajándékozott neki és a holnapi meccset a legjobb helyről, a kispad mögül nézheti.

 eagles.247sports.com/Bolt/Eagles-Sign-15-Year-Old-Fighting-Cancer-31915299

#respect

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
istenem, cm főszerephez jutna. Amúgy semmi meglepő nincs abban, hogy ő kapná a fülest. Elég okos ember, csak játékbeli problémái vannak.ano92
Mikor kapjuk meg a gifparádét? 😊picksix
nem sok időm volt vele tökölni sajna. Vagyis lett volna. De volt fontosabb dolgom xD de holnap nekifekszek. megígérem 😀

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lofaszt nem tud hosszút dobni, tavaly ment neki. Idén csak punciskodik.

több mint 9 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Az meg megnyugtató és biztos Philadelpiában is sokan fellélegeztek hogy a te bízol Foles-ban.korodiati
... én is bízom benne 😉
több mint 9 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
de az nem kérdés, hogy Kelly rendszerébe egy Scrambling Qb illik, akinek erős a karja, mennek a hosszú passzok és meg tud futni 10 yardokat.korodiati
Regota nem szoltam hozza, de egy ilyen qb kb minden rendszerbe beleillik... Lehet itt okoskodni de nem terem minden fan...
En boven bizom meg Folesban.kzol
Egyáltalán nem illik minden rendszerbe egy scrambling qb. Vick,Newton,RGIII illik minden rendszerbe? Aligha..New England rövid biztos passzok, kevés labdaeladás, rövid futások, minél tovább legyen nálunk a labda,Belichick-nak kurvára nem kellene egy ilyen virtuóz, improvizáló Qb. És a liga edzőink kb. fele így gondolkodik. Kelly-rendszere nagy játékokra épül, gyors haladás, amibe benne van a labdavesztés is nagyobb százalékkal. Külön játékok tervezve az irányító futására, read-option, de ha mindenki tudja, hogy Foles lassú, nem tud hosszút dobni akkor semmit nem ér. Ettől még én is szurkolok neki de ez tény és nem okoskodás. Az meg megnyugtató és biztos Philadelpiában is sokan fellélegeztek hogy a te bízol Foles-ban.
több mint 9 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
de az nem kérdés, hogy Kelly rendszerébe egy Scrambling Qb illik, akinek erős a karja, mennek a hosszú passzok és meg tud futni 10 yardokat.korodiati
Regota nem szoltam hozza, de egy ilyen qb kb minden rendszerbe beleillik... Lehet itt okoskodni de nem terem minden fan...
En boven bizom meg Folesban.
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ez a #Black Sunday hype eléggé baljóslatú számomra.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Silver Linings:  www.sbnation.com/lookit/2014/10/10/6956383/bradley-cooper-philadelphia-eagles-hype-video-giants
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
DeMeco Ryans QUESTIONABLE vs. Giants. Kendricks, Polk are OUT.

Jordan Matthews didn't participate in today's walkthrough but injury report says absence not injury-related.

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
istenem, cm főszerephez jutna. Amúgy semmi meglepő nincs abban, hogy ő kapná a fülest. Elég okos ember, csak játékbeli problémái vannak.ano92
Mikor kapjuk meg a gifparádét? 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
istenem, cm főszerephez jutna. Amúgy semmi meglepő nincs abban, hogy ő kapná a fülest. Elég okos ember, csak játékbeli problémái vannak.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Elkészült a tippjáték a hatodik hétre :  philly.blog.hu/2014/10/10/tippjatek_week_159 Jöhetnek a tippek ! 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Kendricks ma sem edzett, szóval nem túl esélyes a játéka vasárnap, Ryans meg csak limitáltan, így ő még nem 100%. Azért az hatalmas szívás lenne, ha egyikük sem játszana, kb akkor tényleg csak vmi atom ST játékban bízhatunk meg imádkozhatunk a sec megtáltosodásáért meg némi futójátékért 😀

De legalább ebben az esetben CM lenne a hadvezér!
"Matthews will wear the helmet with the headset if Ryans can't go." 😀Highlander
beb*szna...

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kendricks ma sem edzett, szóval nem túl esélyes a játéka vasárnap, Ryans meg csak limitáltan, így ő még nem 100%. Azért az hatalmas szívás lenne, ha egyikük sem játszana, kb akkor tényleg csak vmi atom ST játékban bízhatunk meg imádkozhatunk a sec megtáltosodásáért meg némi futójátékért 😀

De legalább ebben az esetben CM lenne a hadvezér!
"Matthews will wear the helmet with the headset if Ryans can't go." 😀

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together

mustaine

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Forrás:  www.teamrankings.com/picksix
Ami a védelmet illeti, én futás ellen várok javulást Kendricks visszatérésével, viszont a többi statot illetően nem kergetek hiú ábrándokat. Persze nem zárom ki a fejlődés lehetőségét, de ismerve a secondary játékosok képességét, ennél sokkal jobbat én nem várok, az viszont lehetséges, hogy 1-1 nagyobb meccsen meglepnek minket mint tavaly a Saints ellen a PO-ban.

Offense:
Tekintsünk most el attól, hogy Foles-nak vannak hiányosságai, oké, tiszta sor, milliószor kiveséztük már, hogy mi okoz neki gondot. De azért azt is látni kell, hogy idén egyelőre duplán vagy inkább triplán nehezített körülmények közt kell teljesítenie az előző szezonhoz képest, és szerintem nem tud egy játékos annyit fejlődni egy offseason meg pár meccs alatt, hogy ezeket a nehezítéseket csont nélkül ellensúlyozni tudja.

- nincs Jackson (erről már volt szó, hogy miért szopacs) viszont van két vadiúj játszópajti akikkel azért össze kell szokni (Maclin, JM) és ugye Cooper-nek is sokkal jobban kell úgymond önállósodnia a D-Jax faktor következtében
- all pro O-Lineman meg a kezdő center sérült --> futójáték nem működik, és a nyomás is nagyobb így rajta, ami viszont zavarja a döntéshozatalban és a pontosságban (jelenleg ez az ami beárazza Foles-t és valószínűleg nekünk is ez a bajunk vele)
- és ahogy Te is írtad, volt miből készülnie az ellenfeleknek


Amit én a legfontosabbnak tartok, az a két falember sérülése. Biztos vagyok benne, hogy beindul a dolog, amint visszatér Mathis és Kelce, első sorban a futójátékunknak kellene feljavulni, mert sztem nem várható el Foles-tól, sőt semmilyen QB-tól, hogy egymaga, futójáték nélkül, majd lehozza a meccset. Ráadásul én úgy vettem észre, hogy a fejlődés jelei fokozatosan megmutatkoznak a játékán (lehet ezzel nem mindenki ért majd egyet). Nem tököl annyit a labdával, sokkal gyorsabban hoz döntést (noha ennek következménye, hogy gyakran rossz a döntése) és így nem várja meg míg földbe döngölik, és most már a lasztikat is kidobálja, amint érzi a nyomást és látja, hogy nincs üres célpont. Tavaly ugye pont ezekre panaszkodtunk. Szezon elején, még a tök üres célpontokat sem vette sokszor észre, lásd Jax meg Colts, de azóta ebben is pozitív irányban változott. Csúszni viszont nem tud normálisan, ezt gyönyörűen be is mutatta a Rams ellen 😀

Lényeg a lényeg: Foles nem egy Manning, Brady, Rivers vagy Rodgers kaliber, de nem is egy fogalmatlan senkiházi, akire ne lehetne rábízni legalább idén ezt az O#-t.

Kellyről meg annyit, hogy neki igazából idén kezdődik a meló. Tavaly, NFL szűzként, szinte sérült nélkül jóval egyszerűbb volt a dolga. Azt meg ő is bekalkulálhatta, hogy ez nem lesz mindig így, ráadásul ha az első számú fegyvert kiteszi a támadósorból, akkor nem fog minden gördülékenyen menni elsőre.

Super Bowl-ról meg az a véleményem, hogy ha Foles-szal akarjuk megvalósítani, akkor erősíteni kell a D#-n, mert liga bottom secondaryvel meg közepes vagy annál gyengébb pass rush-sal nem lehet kompenzálni Nick jelenlegi hiányosságait. Márpedig top10 D# elengedhetetlen, amennyiben nem tud a csapat egy állandó, magas színvonalat felmutatni offense téren. Ellenkező esetben, nem sokat kell a mostani védelmen csiszolni. (És feltételezem, hogy Kelly mester is ez utóbbi verzió felé hajlana inkább)

Persze lehet, hogy mindez megdől, és jövőre már az lesz a szlogen, hogy a Defense meccseket az ST meg bajnokságot nyer. XD

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan

Valóban Jason, de ahhoz negyedik vagy ötödik héten kellett volna lennie a byenak 😀😀😀

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sokat beszéltünk a secondary-ről főleg negatív értelemben. Keresgéltem, hogy hogyan lehetne árnyalni ezt és az alábbiakra jutottam:

Sokat mondó és meglepő statisztika az ellenfelek sikeres passzainak %-a. Ez idén ellenünk 58,82% ami a bajnokság 4. helyére elegendő.

Azért tovább vesézve ezt annyira nem rózsás a helyzet. Az ellenfeleink 6,7 yardot átlagolnak kísérletenként, ez 14. a ligában, tehát abszolút középmezőny.

A fenti kettő következménye is (kevés sikeres passz - közepes kísérletenkénti átlag), hogy a sikeres passzokkal átlag 11,4 yardot halad az ellen, ezzel a 26. helyen állunk. Ha szidjuk a sec-et akkor nyilvánvalóan erre gondolunk, túl sok hosszú passzos játékot engedünk.

Az ellenünk játszó irányítók átlagos passer ratingje 96.0, amivel 21. helyezettek vagyunk.

Futásonként átlag 4,2 engedett yarddal 16.-ak vagyunk.

Következtetést nem vonok le, azt meghagyom nektek 😊

Az egyetlen stat a pontszerzésről amit az ST és a DEF adataitól megtisztítva találtam az az offensive TD/game, ami 2,2 - 18. hely. Itt az élmezőny 3.0-3.5 között mozog. Számomra elvárható lenne, hogy az élmezőnyben legyünk ha már Kelly a nagy offense guru. Saját számításom szerint (fél perc volt, lehet, hogy pontatlan) az O# - 21,4 pontot szerzett eddig meccsenként ez tavaly 26,7 volt. Nem fogom csapatonként végigszámolni, de sacc/kb olyan 15.-20. hely környékére elegendő ez a teljesítmény és ez csak a meccsenkénti átlag, ha playeket nézzük, még lejjebb vagyunk. Nyilvánvaló, hogy Kellyből-Foles-ból is volt már miből készülni az ellenfeleknek de azért +1 évünk volt nekünk is. Kíváncsi leszek, hogy HA a fal kiegészül, akkor miben változik ez az egész. A D# olyan amilyen de az O#-tól nem ezt várom és ha ez nem változik mondjuk a Bye week után, akkor mehetünk a levesbe nem lesz itt PO mert az ST nem ráncigál ki minket mindig a szarból.

Forrás:  www.teamrankings.com/

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
mustaine
Nagyon hiteles ezekkel a rózsaszín cuccokkal. 😀😀
gaben
Barwin bicepsze ellensúlyozza 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane