Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
EZ is érdekes, nem tudom van e jelentősége:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lkksww7makfsxay9f01r
LeSean McCoy: Duce Staley pulled me out late in win
LeSean McCoy wasn't on the field on the final sequence of the Philadelphia Eagles' latest win. The star back said Monday his position coach, Duce Staley, subbed him out.


Ami Foles-t illeti, én nyilván a végtelenségig védem, mást nem tehetek 😛 De szerintem! (szóljatok ha hülyeséget írok) az ő játékában benne van a játékhívás is.
Ő még nincs azon helyzetben, mint néhány irányító, hogy azt tesz amit akar, és úgy alakítja a játékot, ahogy akarja. Chipnél nem is tudom, hogy létezik-e ilyen, annyira nem ismerem őt. Bár talán a Támadójáték stílusában ez benne lenne.
Azt gondolom ha elég "idióta", illetve konzervatív hívás van engedélyezve, akkor bizony Foles se nagyon tehet mást, mint limitálja a játékát, illetve ha úgy alakul, nekünk kívülről pocséknak tűnő megoldást választ, ami viszont nem biztos, hogy tőle függött. Sajnos nagy előnyben Chip hajlamos ilyenekre mint láthattuk. (nyilván a bénán kivitelezett hosszú passz más kategória).
Szerintem most viszonylag elfogadhatóan játszott, a fumbli vagy egy ilyen int bármelyik irányító játékában benne van. Reméljük tud tovább javulni, ezek is eltűnnek a játékából és akkor nem lesz probléma.
Lehet savazni 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Újranézve a meccset, én azt mondom hogy a 4 kapott TD-ből az utolsó kettő benne van a pakliban, az első kettő volt igazán csúnya, Cunningham TD-je előtt meg feltűnően pont akkor jöttek át rajtunk mint kés a vajon, miután kialakítottuk a 27 pontos előnyt, nem tudom ennek mennyi köze van ahhoz, hogy fejben kiengedtek a védők a nagy előny birtokában, de mindenesetre gyanús. Szóval én nem is a cornereket hibáztatnám itt első sorban így második blikkre, hanem Foles-t. Sajna azt kell mondjam, hogy ő volt a leggyengébb láncszem ezen a meccsen, és nem csak a kiejtett labdája miatt 😕 Valamit ki kell találni, hogy többet pihenhessen a D# a Giants ellen, mert nem mindig lesz ennyi return TD-nk egy meccsen. Muszáj Foles-nak feljavulnia, nincs más opció egyelőre. Vagy max hanyagoljuk az uptempo-t és próbálunk picit lassítani a dolgokon (bár tudom, ez úgysem fog megtörténni) amíg Kelce-ék visszatérnek, mert ez, hogy még a passzok sem ülnek sokszor és Shadynek sem megy a futás (még így sem volt az igazi, hogy 81 yardot futott), nagy kicseszés a védőkkel szemben.Highlander
Én amúgy az uptempo használatával alapvetően nem látok gondot, ha megnézitek, akkor kétfajta drive-unk van: Vagy 3&out(esetleg 1 first down), vagy pedig megyünk a RZ-ig, gyakran olyan érzésem van, hogyha beindulunk, és megvan 2-3 játék zsinórban, akkor a RZ-ig tlejesen esélytelen minket megállítani a RZ-ig, csak ott megint jönnek a szar játékok vagy a rossz plaxcallingnak, vagy Foles-nak köszönhetően, na meg ugye az sem segít, hogy nem megy a futásblokkolás.

Inkább a driveok elindításánál érzem a gondot, ha már lendületben vagyunk, nem gyakran állítanak meg bennünket, az viszont zavar, hogy rengeteg 3&out-unk van, ami nem tesz jót a védelemnek. Be kell indítani a futójátékot, akkor legalább azt a szintet fogjuk tudni hozni amit tavaly még egy béna Foles-szal is.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kívánságra :

Coach Chip Kelly rejected the notion of moving slot corner Brandon Boykin into a starting role.
Boykin is a bit undersized at a generously listed 5-foot-10, but we have no doubt he'd be an upgrade on brutally ineffective Cary Williams or Bradley Fletcher for the Eagles. Then he could kick back to his normal inside role in nickel packages, where he's been so dominant. But Chip doesn't want to hear it, continuing to prefer big players on the outside. It's good news for opposing quarterbacks like this week's opponent, Eli Manning.Greengo
Meg egy olyat is nyilatkozott, hogy most is olyan sokszor jött be Boykin nickel-be, hogy ha kiraknák szélre, akkor nem lenne helyette alternatíva, és hogy igazán nincs nagy gond a cornerekkel, mert az esetek többségében tapadnak az emberre, csak a legtöbbször nem sikerül elütni a labdát előlük, és hogy ezen kell még dolgozni. Azt is kihangsúlyozta, hogy a 4. negyedben 26 snap-ből 21-en az összes corner a pályán volt (Caroll is).
Egyébként az tényleg megfigyelhető, hogy sokszor valóban ott vannak a srácok az elkapók seggében, de nem sikerül megcsinálni a nagy játékot bizonyos okok miatt. Most is ott volt pl Williams amikor egy pillanatra nem nézte hogy hol a labda és már későn csapott oda a receivernek, vagy a Britt TD-nél amikor Fletcher csak az utolsó pillanatban nézte meg a labdát és már nem tudott elég hatékonyan közbeavatkozni.

Újranézve a meccset, én azt mondom hogy a 4 kapott TD-ből az utolsó kettő benne van a pakliban, az első kettő volt igazán csúnya, Cunningham TD-je előtt meg feltűnően pont akkor jöttek át rajtunk mint kés a vajon, miután kialakítottuk a 27 pontos előnyt, nem tudom ennek mennyi köze van ahhoz, hogy fejben kiengedtek a védők a nagy előny birtokában, de mindenesetre gyanús. (vagy csak egyszerűen elfáradtak) Szóval én nem is a cornereket hibáztatnám itt első sorban így második blikkre, hanem Foles-t. Sajna azt kell mondjam, hogy ő volt a leggyengébb láncszem ezen a meccsen, és nem csak a kiejtett labdája miatt 😕 Valamit ki kell találni, hogy többet pihenhessen a D# a Giants ellen, mert nem mindig lesz ennyi return TD-nk egy meccsen. Muszáj Foles-nak feljavulnia, nincs más opció egyelőre. Vagy max hanyagoljuk az uptempo-t és próbálunk picit lassítani a dolgokon (bár tudom, ez úgysem fog megtörténni) amíg Kelce-ék visszatérnek, mert ez, hogy még a passzok sem ülnek sokszor és Shadynek sem megy a futás (még így sem volt az igazi, hogy 81 yardot futott), nagy kicseszés a védőkkel szemben.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kívánságra :

Coach Chip Kelly rejected the notion of moving slot corner Brandon Boykin into a starting role.
Boykin is a bit undersized at a generously listed 5-foot-10, but we have no doubt he'd be an upgrade on brutally ineffective Cary Williams or Bradley Fletcher for the Eagles. Then he could kick back to his normal inside role in nickel packages, where he's been so dominant. But Chip doesn't want to hear it, continuing to prefer big players on the outside. It's good news for opposing quarterbacks like this week's opponent, Eli Manning.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd a Cowboyst védem, de azért az, hogy nem voltak sérüléseik, kicsit erős.
Sean Lee IR, DeMarcus Lawrence IR, Morris Claiborne IR, DeVonte Holloman a csere LB vissza kellett, hogy vonuljon. Anthony Spencer PUP listán kezdte az évet, Orlando Scandrick el volt tiltva, Rolando McClain is hagyott ki meccset sérülés miatt, Dez Bryant meccsenként kiül pár snappre valami szar miatt, Tony Romo hét közben sosem edz a háta miatt. És most csak azt soroltam, ami fejből eszembe jutott.
A Rams és a 49ers ellen ugyanaz eddig a mérlegük, a Titans-Texans páros meg nálam átlagban kiad egy Jaguars-Colts duót. Ők megverték a Saintset, akik nem sokkal erősebbek idén szerintem mint a Redskins, szóval kb egál. Csak tették mindezt úgy, hogy náluk van a liga legjobb futója, aki 220 yarddal veri a másodikat a listán (nem a csapaton belül, az NFL-en belül!!!), és a passzjáték is istenien ül, miközben a védelem hozza nagyjából azt a szintet mint mi. Nem akarok panaszkodni, mert én örülök annak, hogy így is nyerünk, mert ez azt jelenti, hogy ha egyszer képesek leszünk minden egységgel jól játszani, akkor még nagyobb a potenciál a csapatban, de mi jelenleg csak egy special teamet tudunk felmutatni, meg a teljes inkonzisztenciát a labda mindkét oldalán, akár minden játékosra lebontva, így szerintem a Cowboys igenis komoly ellenfél, legalább annyira komolyan kell őket venni, mint minket.somebody08
Rosszul fogalmaztam. A Cowboysban azt a potenciált nem látom, amit itt sokan. A szezon előtt sok ember mondott sokmindent, de egy dolog minden szakértőnél, újságírónál és tippelőnél egy dolog egyezett: Hogy a Cowboys D a legszarabb a ligában Sean Lee kiválása után. Konkrétan összekukázták a fél kezdőt és én nem hiszem el, hogy egy Rolando McCain vezette D komoly erő ebben a ligában, hogyha mégis akkor meg a többi csapattal van a gond, mert ha ilyen emberekből jó D lehet akkor nekünk és sok más csapatnak a rendelkezésre álló személyzet elit is lehetne. A támadósor pedig teljesen egészséges, ha a falból kiesik Smith, vagy 2 másik ember, illetve Dez, Romo, Murray, vagy Witten, akkor komkrétan kiesik az O egy teljes oldala, mert nincsenek backupjaik. Nem lebecsulöm őket, hanem a ligában látott legnagyobb csoda lenne ha ez a játékosállomány playoffba jutna. Persze csodák létezhetnek.Hulkeinstein
Hol jövünk mi ahhoz hogy leírjuk a 4-1-es Dallast? Semmivel nem rosszabbak mint mi. 50-50. Nem a nevek számítanak.
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
A 6. heti SNF meccsen úgy néz ki megint előkerül az alternatív (fekete) mezünk. Az újítás most az lesz, hogy a nadrágok is feketék lesznek.Greengo
LOL nem készültek el a midnight green mezek 😀

"Philadelphia has been forced to wear their white jerseys for the first five weeks of the 2014 NFL season because their standard midnight green home jerseys weren't made ready in time. Spadaro notes that the midnight green will be ready after the Eagles' Week 7 bye. However, the team plays away on the road in Week 8 (Arizona Cardinals) and Week 9 (Houston Texans) so it might not be until Week 10 (Carolina Panthers) that the midnight green uniform returns."

Ezek szerint nem csak mi, hanem a varroda is úgy gondolja, hogy Bye Week után kezdődik a szezon igazán 😀

Henery-t kivágták (mondhatni nyugdíjazták, nem hiszem, hogy 20%-os mutatóval leigazolja valaki 😀). Megkérdezhettek volna minket mielőtt leigazolják Muhahaha 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
A 6. heti SNF meccsen úgy néz ki megint előkerül az alternatív (fekete) mezünk. Az újítás most az lesz, hogy a nadrágok is feketék lesznek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd a Cowboyst védemsomebody08
Ne aggódj, jól áll. 😀 Amúgy szívemből szóltál (és megspóroltál nekem némi körmölést).


Nem lebecsulöm őket, hanem a ligában látott legnagyobb csoda lenne ha ez a játékosállomány playoffba jutna. Persze csodák létezhetnek.Hulkeinstein
De igen, lebecsülöd őket. Csodák meg szerintem nem léteznek. 😊 És erősen kétlem, hogy az évi két találkozónál többet találkozol a Cowboys játékosaival, ami így nagyon kevés, hogy megitéld őket.

-- Te most azért nem hiszed, hogy a Cowboys védelem jó vagy minimum középszerű mert egy rakás újságíró temette off-seasonben? Félre lettél vezetve. Ezek a firkászok a pontatlan helyzetmegitélésüket követően azon versenyeztek, hogy ki tudja jobban leszólni a védelmet, mielőtt egy rendes snapet játszottak volna. Amit most látsz az a szakértelem hiánya, de nem a védelem részéről.
-- A fél kezdő "konkrét összekukázásáról": talán ez a legnagyobb butaság amit írtál. Melton nem épp szemét kategóra még sérülésből visszatérve sem, McClain (így írják a nevét) egy 6. körös pickért jött és ezt bőven túlteljesíti amikor nem sérült, rajta kívül pedig Jeremy Mincey az egyetlen FA érkező idén aki kezd, ő is azért csak, mert DeMarcus Lawrencenek eltört a lába. Ezen kívül a kezdő egyezik a tavalyival, hacsak nem sérülés miatt variálódik.
-- A sérülésekkel kapcsolatos spekulációd inspirálóan hatott rám és rájöttem: ha az öreganyám férfi lenne, akkor az öregapám lenne. Hoppá...!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd a Cowboyst védem, de azért az, hogy nem voltak sérüléseik, kicsit erős.
Sean Lee IR, DeMarcus Lawrence IR, Morris Claiborne IR, DeVonte Holloman a csere LB vissza kellett, hogy vonuljon. Anthony Spencer PUP listán kezdte az évet, Orlando Scandrick el volt tiltva, Rolando McClain is hagyott ki meccset sérülés miatt, Dez Bryant meccsenként kiül pár snappre valami szar miatt, Tony Romo hét közben sosem edz a háta miatt. És most csak azt soroltam, ami fejből eszembe jutott.
A Rams és a 49ers ellen ugyanaz eddig a mérlegük, a Titans-Texans páros meg nálam átlagban kiad egy Jaguars-Colts duót. Ők megverték a Saintset, akik nem sokkal erősebbek idén szerintem mint a Redskins, szóval kb egál. Csak tették mindezt úgy, hogy náluk van a liga legjobb futója, aki 220 yarddal veri a másodikat a listán (nem a csapaton belül, az NFL-en belül!!!), és a passzjáték is istenien ül, miközben a védelem hozza nagyjából azt a szintet mint mi. Nem akarok panaszkodni, mert én örülök annak, hogy így is nyerünk, mert ez azt jelenti, hogy ha egyszer képesek leszünk minden egységgel jól játszani, akkor még nagyobb a potenciál a csapatban, de mi jelenleg csak egy special teamet tudunk felmutatni, meg a teljes inkonzisztenciát a labda mindkét oldalán, akár minden játékosra lebontva, így szerintem a Cowboys igenis komoly ellenfél, legalább annyira komolyan kell őket venni, mint minket.somebody08
Rosszul fogalmaztam. A Cowboysban azt a potenciált nem látom, amit itt sokan. A szezon előtt sok ember mondott sokmindent, de egy dolog minden szakértőnél, újságírónál és tippelőnél egy dolog egyezett: Hogy a Cowboys D a legszarabb a ligában Sean Lee kiválása után. .Hulkeinstein
mert nem látták még a raiders d-t idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Egyébként az se hátrány nekünk, hogy R. Jennings. nem játszik ellenünk.dande
Viszont Bekem igen. A futójátékuk miatt aggódok a legkevésbé.... (csak az Eli faktorban bízok 😛 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként az se hátrány nekünk, hogy R. Jennings. nem játszik ellenünk.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így is össze lehetne foglalni eddig a szezont:

Fipp Fipp Hurrá 😛
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd a Cowboyst védem, de azért az, hogy nem voltak sérüléseik, kicsit erős.
Sean Lee IR, DeMarcus Lawrence IR, Morris Claiborne IR, DeVonte Holloman a csere LB vissza kellett, hogy vonuljon. Anthony Spencer PUP listán kezdte az évet, Orlando Scandrick el volt tiltva, Rolando McClain is hagyott ki meccset sérülés miatt, Dez Bryant meccsenként kiül pár snappre valami szar miatt, Tony Romo hét közben sosem edz a háta miatt. És most csak azt soroltam, ami fejből eszembe jutott.
A Rams és a 49ers ellen ugyanaz eddig a mérlegük, a Titans-Texans páros meg nálam átlagban kiad egy Jaguars-Colts duót. Ők megverték a Saintset, akik nem sokkal erősebbek idén szerintem mint a Redskins, szóval kb egál. Csak tették mindezt úgy, hogy náluk van a liga legjobb futója, aki 220 yarddal veri a másodikat a listán (nem a csapaton belül, az NFL-en belül!!!), és a passzjáték is istenien ül, miközben a védelem hozza nagyjából azt a szintet mint mi. Nem akarok panaszkodni, mert én örülök annak, hogy így is nyerünk, mert ez azt jelenti, hogy ha egyszer képesek leszünk minden egységgel jól játszani, akkor még nagyobb a potenciál a csapatban, de mi jelenleg csak egy special teamet tudunk felmutatni, meg a teljes inkonzisztenciát a labda mindkét oldalán, akár minden játékosra lebontva, így szerintem a Cowboys igenis komoly ellenfél, legalább annyira komolyan kell őket venni, mint minket.somebody08
Rosszul fogalmaztam. A Cowboysban azt a potenciált nem látom, amit itt sokan. A szezon előtt sok ember mondott sokmindent, de egy dolog minden szakértőnél, újságírónál és tippelőnél egy dolog egyezett: Hogy a Cowboys D a legszarabb a ligában Sean Lee kiválása után. Konkrétan összekukázták a fél kezdőt és én nem hiszem el, hogy egy Rolando McCain vezette D komoly erő ebben a ligában, hogyha mégis akkor meg a többi csapattal van a gond, mert ha ilyen emberekből jó D lehet akkor nekünk és sok más csapatnak a rendelkezésre álló személyzet elit is lehetne. A támadósor pedig teljesen egészséges, ha a falból kiesik Smith, vagy 2 másik ember, illetve Dez, Romo, Murray, vagy Witten, akkor komkrétan kiesik az O egy teljes oldala, mert nincsenek backupjaik. Nem lebecsulöm őket, hanem a ligában látott legnagyobb csoda lenne ha ez a játékosállomány playoffba jutna. Persze csodák létezhetnek.
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
#Eagles practice squad moves: Signed S Jordan Kovacs and released WR Cobi Hamilton

Nah Ricsi most már egyenesen imádni fog minket. 😀Bébé
He-He. A legendás Jonas Mouton mellett minden idők egyik legrosszabb michigani védelmének másik ikonikus tagja. 450+ kapott yardot átlagoltak (és 35+ pontot), ezek után persze hogy halmozta a szereléseket. De volt olyan meccs is, ahol majdnem 600 yardot nyeltek be. Szóval best fit a védelmünkbe. 😀


több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
#Eagles practice squad moves: Signed S Jordan Kovacs and released WR Cobi Hamilton

Nah Ricsi most már egyenesen imádni fog minket. 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szörfös fiunk ilyet is tud. Remélem, formába lendül és Foles is megtalálja majd a pontos labdákkal 😊


MVP

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Allennek volt egy akkora ütése, hogy csak lestem 😀
Wolffnál még jobb, ne akarjátok már ennyire kirakni szerencsétlent 😀

Boykin nem tudom, hogy játszhatna többet, mert ha csak 2 WR-rel játszik az ellenfél végig, akkor nincs helye a pályán. 6'5" magas tight endekre mégse lehet ráállítani egy 5'10"-es CB-t... 3 WR-es felállásoknál rendre fent van nickelben, 4 WR esetén pedig Carroll a dime corner.mustaine
Sztem még csak én szálltam rá ennyire 😀 Ami meg a méreteket illeti, valószínű Davisék is itt látják a bökkenőt Boykin-t illetően, de amikor meg látom mekkorákat ment, akkor kedvem lenne többet is nézni belőle 😀Highlander
A kezdőbe valószínűleg a méretei miatt nem kerül ja, de egy 3. számú corner egyszerűen annyit tölt a pályán, amennyit az ellenfél felállása indokolja. Ez kis részben múlik a mi edzőinken.

Ja, én is kipróbálnám a szélen. Sajnos ennek nem sok realitása van, tekintve, hogy mióta draftoltuk, nagyjából egyszer sem játszott kívül (edzésen sem)

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Fletcher, Williams: tudnak ők jól is játszani, de teljesen ingadozó a formájuk, egyik meccsen hozzák amit kell, a következőn meg átjáróházak

Nate Allen: folyamatosan késve ér az emberhez, nem is emlékszem tőle határozottabb közbeavatkozásra, ott van a pályán, de szinte észre sem lehet venni (ez lehet az én hibám)

Jenkins: Halványabb volt most mint szokott, de eddig jócskán a társai fölé nő

Boykin: 2 győzelem alkalmával is sorsdöntő pillanatban hozta a hibátlan védekezést és nagyban hozzájárult ezekhez a győzelmekhez (Skins, Rams) , annak ellenére, hogy kevesebbet játszik mint szerintem kellene, de nyilván Davis ért hozzá attól hogy én itt osztom az észt vele kapcsolatban, csak nem igazán értem a dolgotHighlander
Fleccs és Williams sztem egy meccsen belül képesek jó és szar formát mutatni. Szval ez az ingadozás náluk nem a legjobb. Megértem Williams kiakadását...mert tavaly azért voltak jobb meccsei a secondarynek (főleg az alapszakasz második felében) és ez az idei ahhoz képest visszalépés/stagnálás...pedig jött az upgrade Jenkins személyében.

Allen és a nagy ütközése: Allen futás ellen jó, de passzoknál idén (is) rendre lemarad.
Wolffnál felhozzátok egy hibáját, de tavaly sem játszott hiba nélkül , de mivel sokat volt fent (sérülések miatt), így több szépet is láthattunk tőle. Sztem van benne fejlődési lehetőség....megint csak azt tudom mondani, hogy többet játszatnám.

Boykin: Tavaly láthattuk, hogy mi van ha lesérül az egyik CB. Simán bevethető lenne bármelyik oldalon , de addig ameddig egészséges a 2 CB csak slotban számítunk rá. Lehet a vicc kedvéért többet rotálnám a Fleccs-Williams párossal.

Carroll II egyelőre 0. Tegnap is vakon repült.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd a Cowboyst védem, de azért az, hogy nem voltak sérüléseik, kicsit erős.
Sean Lee IR, DeMarcus Lawrence IR, Morris Claiborne IR, DeVonte Holloman a csere LB vissza kellett, hogy vonuljon. Anthony Spencer PUP listán kezdte az évet, Orlando Scandrick el volt tiltva, Rolando McClain is hagyott ki meccset sérülés miatt, Dez Bryant meccsenként kiül pár snappre valami szar miatt, Tony Romo hét közben sosem edz a háta miatt. És most csak azt soroltam, ami fejből eszembe jutott.
A Rams és a 49ers ellen ugyanaz eddig a mérlegük, a Titans-Texans páros meg nálam átlagban kiad egy Jaguars-Colts duót. Ők megverték a Saintset, akik nem sokkal erősebbek idén szerintem mint a Redskins, szóval kb egál. Csak tették mindezt úgy, hogy náluk van a liga legjobb futója, aki 220 yarddal veri a másodikat a listán (nem a csapaton belül, az NFL-en belül!!!), és a passzjáték is istenien ül, miközben a védelem hozza nagyjából azt a szintet mint mi. Nem akarok panaszkodni, mert én örülök annak, hogy így is nyerünk, mert ez azt jelenti, hogy ha egyszer képesek leszünk minden egységgel jól játszani, akkor még nagyobb a potenciál a csapatban, de mi jelenleg csak egy special teamet tudunk felmutatni, meg a teljes inkonzisztenciát a labda mindkét oldalán, akár minden játékosra lebontva, így szerintem a Cowboys igenis komoly ellenfél, legalább annyira komolyan kell őket venni, mint minket.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Allennek volt egy akkora ütése, hogy csak lestem 😀
Wolffnál még jobb, ne akarjátok már ennyire kirakni szerencsétlent 😀

Boykin nem tudom, hogy játszhatna többet, mert ha csak 2 WR-rel játszik az ellenfél végig, akkor nincs helye a pályán. 6'5" magas tight endekre mégse lehet ráállítani egy 5'10"-es CB-t... 3 WR-es felállásoknál rendre fent van nickelben, 4 WR esetén pedig Carroll a dime corner.mustaine
Sztem még csak én szálltam rá ennyire 😀 Ami meg a méreteket illeti, valószínű Davisék is itt látják a bökkenőt Boykin-t illetően, de amikor meg látom mekkorákat ment, akkor kedvem lenne többet is nézni belőle 😀


Nem tudom mennyire lehet ebben benne az, hogy irtó sokat van fenn a pályán a D.
Tegnap is szerintem nem volt olyan rossz a sec 1-2 véleményes megmozdulás kivételével. Amit tudnak azt hozzák, csak egyszerűen elfáradhattak fejben és ez pont elég, hogy 1-1 nagy playt benyeljünk.

Boykint egyébként én is többet látnám a pályán. Kicsi meg minden, de határozott, nem szívunk róla nagyokat és benne ott van mindig az is, hogy villantani fog.

Amúgy ezért is kéne nagyon, hogy gördülékenyebb legyen a futó játék. Hosszabb drive-okat kell tudnunk vezetni, mert így inkább csak a saját védelmünket nyírjuk ki.
marci88
Ezzel én is egyetértek, hogy a gyengélkedő O fárasztja a D-t, de amikor Williamsen meg Fletcheren hozta az ellenfél a sok-sok yardot a Jaguars meg a Skins meccsen, akkor az még bőven a meccs első fele volt, szóval ott nem beszélnék fáradtságról. Ráadásul eddig az volt a tendencia a tegnapi meccset leszámítva, hogy a meccs végére javult fel a védekezésünk, annak ellenére, hogy sokat vannak fenn a pályán. Bonyolult, sok összetevős dolog ez, de egyelőre én bízok abban, hogy elkapjuk a fonalat a 10. héttől és a D sem lesz fenn annyit a pályán, a képességbeli hiányokat viszont sztem nem érdemes vitatni. Na de ígérem nem jövök többet a Giants meccsig Allennel meg a cornerekkel. Most úgy érzem jobb meccset hoznak majd, de felőlem bénázhatnak is csak akkor nyerje meg a ST 😀

több mint 9 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Nem tudom mennyire lehet ebben benne az, hogy irtó sokat van fenn a pályán a D.
Tegnap is szerintem nem volt olyan rossz a sec 1-2 véleményes megmozdulás kivételével. Amit tudnak azt hozzák, csak egyszerűen elfáradhattak fejben és ez pont elég, hogy 1-1 nagy playt benyeljünk.

Boykint egyébként én is többet látnám a pályán. Kicsi meg minden, de határozott, nem szívunk róla nagyokat és benne ott van mindig az is, hogy villantani fog.

Amúgy ezért is kéne nagyon, hogy gördülékenyebb legyen a futó játék. Hosszabb drive-okat kell tudnunk vezetni, mert így inkább csak a saját védelmünket nyírjuk ki.

Két kezdő CB-t amúgy lehet szidni, de bármelyik kiesne, akkor nem kicsit lennénk meglőve. Ettől függetlenül persze hosszú távon nem megoldás egyik sem.

Szép a mérlegünk, de a helyzet változatlan, DAL és NYG elleni meccseken fog eldőlni a playoff. Eddigiek alapján egyik ellen sem lesz egyszerű, viszont ha sikerül bejutni a rájátszásba, akkor szerintem van annyi ebben a csapatban, hogy ott összeálljon minden.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Allennek volt egy akkora ütése, hogy csak lestem 😀
Wolffnál még jobb, ne akarjátok már ennyire kirakni szerencsétlent 😀

Boykin nem tudom, hogy játszhatna többet, mert ha csak 2 WR-rel játszik az ellenfél végig, akkor nincs helye a pályán. 6'5" magas tight endekre mégse lehet ráállítani egy 5'10"-es CB-t... 3 WR-es felállásoknál rendre fent van nickelben, 4 WR esetén pedig Carroll a dime corner.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Picksix írt még meccs előtt egy statot a védelemről, és tényleg nem tűnik olyan tragédiának a számok alapján és nem is lenne az ha képesek lennének a sec játékosai egyenletesen teljesíteni. Ha visszaemlékszünk a Jax ellen Williams-et szopatta szénné egy UDFA Rookie elkapó, aztán Colts ellen jók voltak, majd jött a Skins, ott Fletcher-re dobálhatták folyamatosan minden probléma nélkül a labdákat + Nate Allen is vakon volt D-Jax TD-jénél, aztán 49ers ellen megint nem lett volna gond de 1-2 idióta flagelés-sel csak sikerült keresztbe tenni a csapatnak. Most pedig megint nem lehetett panasz 3 negyeden keresztül, Fletchernek még voltak is szép közbelépései, aztán sikerült két olyan TD-t benyelni amikor a QB-t már üldözőbe vettük és szorított helyzetben kellett elkapót találnia és itt megint meg lehet említeni Allent akiről minden probléma nélkül szakadt el a WR, Fletcher legalább ott volt Britt-en viszont volt neki is egy hülye flag-je.

Fletcher, Williams: tudnak ők jól is játszani, de teljesen ingadozó a formájuk, egyik meccsen hozzák amit kell, a következőn meg átjáróházak

Nate Allen: folyamatosan késve ér az emberhez, nem is emlékszem tőle határozottabb közbeavatkozásra, ott van a pályán, de szinte észre sem lehet venni (ez lehet az én hibám)

Jenkins: Halványabb volt most mint szokott, de eddig jócskán a társai fölé nő

Boykin: 2 győzelem alkalmával is sorsdöntő pillanatban hozta a hibátlan védekezést és nagyban hozzájárult ezekhez a győzelmekhez (Skins, Rams) , annak ellenére, hogy kevesebbet játszik mint szerintem kellene, de nyilván Davis ért hozzá attól hogy én itt osztom az észt vele kapcsolatban, csak nem igazán értem a dolgot

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Mert Te kit cserélnél be a secondarybe? Wolff megmutatta a 9ers ellen, hogy legalább annyira fogalmatlan mint Nate Allen. Carroll? Nem sokszor volt fent, de jó megmozdulására nem sokra emlékszem, gyengébb, mint Fletcher, Williamsről nem is beszélve. Maragos nagyszerű ST játékos, de a védelemben nem kezdő szint. Ki maradt? Watkins, aki még nevezve sem volt. Más nincs.mustaine
Boykint ki lehetne próbálni nem csak nickel-ként, vagy legalább kaphatna több snapet, Wolff meg oké, h balfasz volt Gore ellen, de Nate Allen-nél nem hiszem, hogy gyengébb. Azért valljuk be nem ezt vártuk Allentől sem. Ennél többet nem tudok kitalálni, Maragos-szal alapból nem számolok ST-n kívül, Carroll meg Watkins mellőzése meg árulkodó. Az a rossz, hogy draft után itt örömködtünk, hogy de jó mély lesz a depth a sec-ben, aztán ha lesérül Fletcher vagy Williams meg vagyunk lőve teljesen. Igazad van, hogy nincs sok lehetőség variálni, de akkor legalább akiről egyértelmű, hogy konstans jó teljesítményre képes (Boykin) az ne csak ennyit legyen már pályán.

Összegezve: Több Boykin + Allen helyett Wolff-ot megnézném ha már CB poszton ilyen soványan állunk.

Abban tudok egyedül bízni, hogy komolyabb QB-k ellen összekapják magukat, nagyobb a koncentráció, mint pl a Colts meg a 49ers ellen (itt csak az idióta flagek nem hiányoztak) meg ugye tavaly PO-ban Brees se ficánkolt, sőt. Backup irányítók ellen eddig viszont gyalázat amit művelnek.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mert Te kit cserélnél be a secondarybe? Wolff megmutatta a 9ers ellen, hogy legalább annyira fogalmatlan mint Nate Allen. Carroll? Nem sokszor volt fent, de jó megmozdulására nem sokra emlékszem, gyengébb, mint Fletcher, Williamsről nem is beszélve. Maragos nagyszerű ST játékos, de a védelemben nem kezdő szint. Ki maradt? Watkins, aki még nevezve sem volt. Más nincs.