Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
mustaine
Nagyon hiteles ezekkel a rózsaszín cuccokkal. 😀😀

Az e heti jobb lesz!

Black jerseys, black pants for #NYGvsPHI on @SNFonNBC RT @Eagles: All. Black. Everything. #BlackSunday  phieagl.es/1vK5xuE

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
- Most career QB losses vs. Eagles: Eli, Simms (10), Aikman, Hart (8), Theismann (8), K. Collins, Favre (7), Morton, Meredith (6).

Tartsa meg a jó szokását, reméljük hétfőtől egyeduralkodó lesz a kategóriában! 😀

- Brad Smith has been ruled out of Sunday night's game against the Giants with a groin injury, according to the Eagles injury report

Most akkor blokkolt punt után ki fekszik majd a labdára az end zone-ban??

- LeSean McCoy's 33 runs for 0 or fewer yards are most in the NFL through five games since Lamar Smith of the Dolphins had 37 in 2001.

Ez meg gyönyörű 😀 Csak Jimmy Kempski-t tudom idézni: "If I find out what distant planet stole LeSean McCoy and replaced him with this other version, we're totally bombing them."

Közben DRC azt mondja, nem akart tiszteletlen lenni:
"I meant nothing by the photo, I was just doing what a fan asked me to do, truly didn't mean any disrespect at all"

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nagy a haverság a Flyersel:  www.facebook.com/video.php?v=751552128215896&set=vb.120163518021430&type=2&theater
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kezdődik a trash talk, DRC is beszállt parasztkodni egyet 😀 Kicsit öngól gyanús a dolog

"In case you didn't notice, that's former Eagles cornerback Dominique Rodgers-Cromartie on the left. DRC, as he's known, signed with the Giants in the offseason. And now he's apparently reminding everyone of how many Super Bowl rings that he has: 0." XDHighlander
Majd eredménykövetőben is biztos megkapjuk alig várom 😀picksix
Csakhogy ez így nem igaz mert SBban jártunk. A felirat azt mutatná hogy nem jártunk ott nem azt h nem nyertünk 😀 persze ez értelmezés kérdése is 😀
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Kezdődik a trash talk, DRC is beszállt parasztkodni egyet 😀 Kicsit öngól gyanús a dolog

"In case you didn't notice, that's former Eagles cornerback Dominique Rodgers-Cromartie on the left. DRC, as he's known, signed with the Giants in the offseason. And now he's apparently reminding everyone of how many Super Bowl rings that he has: 0." XDHighlander
Majd eredménykövetőben is biztos megkapjuk alig várom 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kelce szerint a tervezettnél gyorsabban halad a felépülése, bár még mindig a 10. hét szerepel célkitűzésként
 www.bleedinggreennation.com/2014/10/8/6943819/philadelphia-eagles-jason-kelce-injury-ahead-schedule

Kezdődik a trash talk, DRC is beszállt parasztkodni egyet 😀 Kicsit öngól gyanús a dolog

"In case you didn't notice, that's former Eagles cornerback Dominique Rodgers-Cromartie on the left. DRC, as he's known, signed with the Giants in the offseason. And now he's apparently reminding everyone of how many Super Bowl rings that he has: 0." XD

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Minden szavaddal egyetértek, nagyot kell alkotnia Foles-nak, hogy újra bízzam benne, a hétvégén már úgy voltam vele, hogy elég volt... aztán lehiggadva azt mondom ezt az egy évet csinálja meg bizonyítson, hogy több van benne, ha nem megy akkor köszönjük szépen. Chip-től is többet várok, szerintem semmivel nem volt több trükkös játék, illetve váratlan húzás idén, mint a többi csapatnál. Mondjuk beszélhetünk akármiről a lényeg a 4-1, de valamiért akkor is van hiányérzetem...

Ja és egy érdekes elemzés Bucky Brookstól, hogy miért nem megy az Offense úgy ahogy szeretnénk

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000407369/article/philadelphia-eagles-offense-whats-curbing-chip-kellys-attack?campaign=Facebook_writers_brookszsoeo
Az a baj ezzel, hogy nem igazán látom egyelőre, hogy ki lehetne alternatíva. Látva azt, hogy ebben a csapatban azért bőven vannak még hiányposztok, őrültségnek tartanám ha ilyen jó Washington módra kutyát, kocsit, házat rátolnánk Mariotára, ráadásul akinek szüksége van rá alapból, az meg ugye miért adná fel akármilyen pickért meg Foles-ért cserébe mondjuk 😀
A trükkös playhívással meg mindig úgy voltam (lehet ez az én kis hülye naivitásom), hogy nem sokszor lehet eljátszani, és inkább tartogatja egy edző olyan szituációkra amikor inkább létfontosságú. Fogunk még látni belőle szerintem bőven, legalábbis remélem.
pedig a 2 special team közti különbség akkora sajnos hogy az könnyen döntő
faktor lehet a javatokra vasárnap...
( hiába kiegyenlítettek nagyjából az erőviszonyok egyéb csapatrészeknél,)yooker
Ezt viszont nem tudtam, nem igazán vagyok képbe a Giants ST képességeivel, bár ezen egységünk jelenlegi formáját nézve, elég sok csapatnak problémát okozott eddig 😀 Na persze nem felvágásképp, de akkor ebben még bízhatunk. Én azért jobban örülnék neki ha Foles meg Shady csillogna megint a tavalyi fényben, de ha az ST villog megint, hát legyen, majdcsak túlélem 😛 😀 Csak nehogy az a meccs legyen amikor semmi nem jön össze xD

több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Valamit ki kell találni, hogy többet pihenhessen a D# a Giants ellen, mert nem mindig lesz ennyi return TD-nk egy meccsen. Muszáj Foles-nak feljavulnia, nincs más opció egyelőre. Vagy max hanyagoljuk az uptempo-t és próbálunk picit lassítani a dolgokon (bár tudom, ez úgysem fog megtörténni) amíg Kelce-ék visszatérnek, mert ez, hogy még a passzok sem ülnek sokszor és Shadynek sem megy a futás (még így sem volt az igazi, hogy 81 yardot futott), nagy kicseszés a védőkkel szemben.Highlander
pedig a 2 special team közti különbség akkora sajnos hogy az könnyen döntő
faktor lehet a javatokra vasárnap...
( hiába kiegyenlítettek nagyjából az erőviszonyok egyéb csapatrészeknél,)
több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Újranézve a meccset, én azt mondom hogy a 4 kapott TD-ből az utolsó kettő benne van a pakliban, az első kettő volt igazán csúnya, Cunningham TD-je előtt meg feltűnően pont akkor jöttek át rajtunk mint kés a vajon, miután kialakítottuk a 27 pontos előnyt, nem tudom ennek mennyi köze van ahhoz, hogy fejben kiengedtek a védők a nagy előny birtokában, de mindenesetre gyanús. Szóval én nem is a cornereket hibáztatnám itt első sorban így második blikkre, hanem Foles-t. Sajna azt kell mondjam, hogy ő volt a leggyengébb láncszem ezen a meccsen, és nem csak a kiejtett labdája miatt 😕 Valamit ki kell találni, hogy többet pihenhessen a D# a Giants ellen, mert nem mindig lesz ennyi return TD-nk egy meccsen. Muszáj Foles-nak feljavulnia, nincs más opció egyelőre. Vagy max hanyagoljuk az uptempo-t és próbálunk picit lassítani a dolgokon (bár tudom, ez úgysem fog megtörténni) amíg Kelce-ék visszatérnek, mert ez, hogy még a passzok sem ülnek sokszor és Shadynek sem megy a futás (még így sem volt az igazi, hogy 81 yardot futott), nagy kicseszés a védőkkel szemben.Highlander
Én amúgy az uptempo használatával alapvetően nem látok gondot, ha megnézitek, akkor kétfajta drive-unk van: Vagy 3&out(esetleg 1 first down), vagy pedig megyünk a RZ-ig, gyakran olyan érzésem van, hogyha beindulunk, és megvan 2-3 játék zsinórban, akkor a RZ-ig tlejesen esélytelen minket megállítani a RZ-ig, csak ott megint jönnek a szar játékok vagy a rossz plaxcallingnak, vagy Foles-nak köszönhetően, na meg ugye az sem segít, hogy nem megy a futásblokkolás.

Inkább a driveok elindításánál érzem a gondot, ha már lendületben vagyunk, nem gyakran állítanak meg bennünket, az viszont zavar, hogy rengeteg 3&out-unk van, ami nem tesz jót a védelemnek. Be kell indítani a futójátékot, akkor legalább azt a szintet fogjuk tudni hozni amit tavaly még egy béna Foles-szal is.Hulkeinstein
Vagy amikor FG távolság határán, de még rúgótávon kívül, harmadik és rövid szitut nem bírunk megfutni, mint pl most is meccs végén amikor 3 futást nyomtunk, h pörögjön az óra 😀 Amúgy alapvetően nincs gond az uptempóval, én a jelenlegi körlümények közt fontolnám meg a dolgot, mert úgy tűnik, hogy saját erőből nem igazán tudunk futójátékot generálni, ahhoz kell egy harmatgyenge run D is, hogy ez működjön. Legalábbis mióta hiányos a fal. Azért nem lesz ez mindig így. Meg azt tegyük hozzá, hogy ez a három nagy return sem a D# regenerálódását segítette elő 😀 Persze ezzel nincs gondom, legyen így minden meccsen, ezt csak azért mondom, hogy az Offense gyengébb formája mellett még ez is tetézte a dolgot, Foles igazából egyetlen olyan drive-ot vezetett az elmúlt két meccs alatt amikor komoly távolságot kellett megtenni az ellenfél end zone-jáig, és TD lett a vége (Cooper parádés elkapása) és ez nem túl biztató. Ha a RZ-ban tavalyi hatékonysággal operálnánk, most 5-0 lenne a mérlegünk és ez a csúfos leolvadás sem következett volna be vasárnap. Persze a HA kezdetű mondatoknak nincs sok értelme.

Foles-hoz még annyi, hogy neki az improvizációs képességeiben vannak hiányosságok, és ebben a szezonban még a hosszabb labdákkal is szenved, pedig rengetegszer üresre játsszák magukat az elkapóink és mégis 2 méterrel túldobja őket, ha meg rövid akkor INT. Ráadásul nem egyszer eljátszotta már a szezonban, pl Skins vagy most a Rams ellen, hogy tök feleslegesen bedobja 2-3 védő közé a labdát és marhára nem rajta múlik hogy ne INT legyen belőle. Szerk.: Szezon elején még azzal is gond volt, hogy a nyilvánvalóan üres embert megtalálja, abban már szerencsére feljavult, és a passzokat is sokkal gyorsabban ereszti el, mint tavaly és nem hagyja amíg beledöngölik a földbe, de én úgy látom, hogy itt képességbeli hiányok ütnek be, amiknek nem sok köze van a playhíváshoz, mert a hívott play rengetegszer jó, csak Foles nem használja ki. De ez csak az én véleményem. Tavaly amúgy jó dolga volt Jacksonnal, mert olyan gyors, hogy neki nem kellett azért mérnöki pontossággal dobálgatni a labdákat mert befutotta ha kicsit hosszabbra sikeredett, most viszont ezt nem lehet egy Maclinnel vagy Cooperrel eljátszani és ez úgy látszik gondot okoz neki nem kicsit.

Shadyt meg egyáltalán nem bánom, hogy lehívják néha, és Sproles fut helyette, mert láthatjuk, hogy mennyivel hatékonyabb jelenleg, és frászt kapok amikor elkezd sasszézni oldalra, mert ő mindenképp 20 yardot akar előrehaladni 2 helyett és ennek eredményeképp lesz 0 vagy -1. Most is kabaré volt amit leművelt saját térfélen az elejtett labdájánál, rossz volt nézni. Még szerencse, hogy visszaszereztük szinte egyből a lasztit.Highlander
Minden szavaddal egyetértek, nagyot kell alkotnia Foles-nak, hogy újra bízzam benne, a hétvégén már úgy voltam vele, hogy elég volt... aztán lehiggadva azt mondom ezt az egy évet csinálja meg bizonyítson, hogy több van benne, ha nem megy akkor köszönjük szépen. Chip-től is többet várok, szerintem semmivel nem volt több trükkös játék, illetve váratlan húzás idén, mint a többi csapatnál. Mondjuk beszélhetünk akármiről a lényeg a 4-1, de valamiért akkor is van hiányérzetem...

Ja és egy érdekes elemzés Bucky Brookstól, hogy miért nem megy az Offense úgy ahogy szeretnénk

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wetyqwfxqes7dvosvuq0
Philadelphia Eagles' offense: What's curbing Chip Kelly's attack?
Yes, the Philadelphia Eagles are 4-1, but Chip Kelly's offense isn't nearly as potent as last season's edition. What gives? Bucky Brooks hits the film room to identify the three biggest problems.
több mint 9 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Highlander
Ja, ezzel egyetértek én is. De megnéznék egy Russel WIlsont, vagy egy Mariotát ebben az O-ban...Hulkeinstein
Ne is mondd... pont azon agyaltam ma, miután megnézem a Seahawks-Skins meccs összefoglalóját, hogy adná az ég, hogy egy ilyesmi QB-nk legyen, hatalmas alázásokat tudnánk véghezvinni, egyre inkább úgy gondolom, hogy egy ilyen stílusú irányító a hiányzó láncszem ebbe az offense-be, nem lekicsinyítve Foles érdemeit, mert nagyon bírom a srácot, és hatalmas küzdő, aki sokatt tett a csapatért tavaly, de ő jelenleg pont azt a köztes állapotot képviseli, ami miatt nem tud megmutatkozni a támadóegység igazi erőssége. Ide vagy egy sokkal pontosabb, határozottabb QB kellene, aki azért lábon is stabilan le tud hozni 10 yardokat (gondolok itt most egy Rodgers-re) vagy egy Mariota, Wilson féle atomgyors, intelligens irányító, aki azért nem töri magát ész nélkül össze és sokkal jobban is lát a pályán.Highlander
Ezt ugatom 2 éve kb., még amikor itt volt Vick egy rossz támadófal mögött. Foles a was ellen megmutatta, hogy van benne potenciál és nem kell leírni azért jó magyar szurkolói mentalitás szerint még a szezon elején de az nem kérdés, hogy Kelly rendszerébe egy Scrambling Qb illik, akinek erős a karja, mennek a hosszú passzok és meg tud futni 10 yardokat.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
pont mindegy de itt a PD-re van ráhúzva a lista...Janek
Ja ez igaz....így viszont ez a statisztika nem sokat ér. Az nem derül ki , hogy emellett hány elkapás volt rajta (és mennyit ment még vele az elkapó). Ha ez a stat. 10/8 lenne akkor senki sem kérdőjelezné meg a játékának a hatékonyságát....gyanítom, hogy rosszabb az arány. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
pont mindegy de itt a PD-re van ráhúzva a lista...

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan


Ezt a Frisco topicból "loptam", azt a 4. helyezettet ugye ti se hiszitek el 😀 😛 ennyit a mi disputáinkról, vagy ennyit a statokról? :pdande
LOL ez fantasy szempontból jól mutat, de semmi másra nem jó.....az oké, hogy nyom egy tacklet de , hogy mikor az nem mindegy.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together


Ezt a Frisco topicból "loptam", azt a 4. helyezettet ugye ti se hiszitek el 😀 😛 ennyit a mi disputáinkról, vagy ennyit a statokról? :pdande
Simán lehet benne igazság, mert tényleg sokszor odaér, persze arról itt nincs szó, hogy hány yardot nyeltünk be róla, meg hányszor késett el, az már más tészta. 😀 De most a Rams ellen külön kiemelhető sztem, bár az a meccsvégi flag belerondít az összképbe, de azon kívül jól játszott, voltak mutatós közbeavatkozásai, ráadásul ha a végén nem fogja meg Quick-et a félpályánál az utolsó Rams drive ban, akkor begyalogol az end zone-ba és kikapunk. Britt TD-je meg sztem vállalható, kicsit lehetett volna határozottabb Fletcher, de alapjáraton sztem nem volt baj a védekezésével. Washington ellen fogott ki egyedül kirívóan gyenge napot.

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.


Ezt a Frisco topicból "loptam", azt a 4. helyezettet ugye ti se hiszitek el 😀 😛 ennyit a mi disputáinkról, vagy ennyit a statokról? :pdande
bőven megvan 4., én sok elütött passzára emlékszem. Szóval ez a statisztika helyt áll szerintem.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....


Ezt a Frisco topicból "loptam", azt a 4. helyezettet ugye ti se hiszitek el 😀 😛 ennyit a mi disputáinkról, vagy ennyit a statokról? :p
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
It appears Kendricks did not practice very much, according to Eagles linebacker DeMeco Ryans. Ryans noted that Kendricks mostly just warmed up with the team in practice but did not do much else.

Ezek alapján sok reményt nem fűzök Kendricks vasárnapi játékához 😕 Bár lehet, h kicsit korai még ezt megítélni, de múlt héten is írták, hogy bőven benne van a pakliban, hogy legközelebb bye week után látjuk újra.

Barwin meg gyorsba lerendezte amit kell 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ryans nem edzett, de valószínű játszik, Kendricks edzett de még nem biztos, hogy játszik 😛 Jó lenne mindkettő, csak Ano, hogy élné túl CM limitáltabb szerepét 😀 Lehet a Sec-be kéne tenni, még ott is hasznosabb lenne, mint néhány most ott játszó 😀
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Na Davis-t is faggatták a cornerek teljesítményéről:
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/bill-davis-not-move-make-cornerback

Röviden: Nem fog változtatni semmit 1-2 benyelt TD miatt, de megígéri, hogy amint muszáj lesz, meg fogja hozni a kellő intézkedéseket, de egyelőre Fletcher-t is védte meg Williamset is. Rámutatott, hogy Williams nem tehetett semmit a 4.TD-nél, és hogy mind neki mind Fletchernek voltak jó megmozdulásai és igazságtalan kiemelni Boykin meccsvégi szerelését, mert vele is többször előfordult hogy nem ott volt ahol kellett volna. Meg, hogy egészében kell nézni a meccset, mert mindenki hibázik és mindenkinek vannak jó húzásai, és mindaddig, amíg megteszik a játékosok amit kér tőlük és több jó megoldásuk van, mint rossz, addig nincs oka változtatni.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
haha
Jelenlegi helyzetünkben egyik QB -ra sincs nagy esély...
Cam -et hülyék lennének elengedni,RW detto igaz érdekes lesz a hawks cap helyzete de gondolom inkább engednek el védőt sem mint egy ilyen QB-t.
Draftolni meg nem elől fogunk...Janek
Csak álmodozunk meg spekulálunk 😊 Én azért még bízom Foles-ban, hogy megtáltosodhat bye week után, egyáltalán nem kizárt hogy feljavul, mint ahogyan tavaly is tette, meg azért túlzásokba sem kell esni vele kapcs, bár tény, hogy nem kéne ennyit emlegetni a secondary fogyatékosságait ha le tudna hozni egy kiegyensúlyozottan jó teljesítményt, de van még 11 meccs az alapszakaszból, amin bizonyíthatja a rátermettségét. Viszont annak fényében, hogy az előző szezonban végig teljes volt előtte a fal, és volt egy Jacksonja, nem is akkora csoda, hogy nem azt hozza amit várnánk, és ez nem azt jelenti, hogy gyengébb lett a csapat, mert kivettük a gyalogkakukkot, sőt, de azt látni kell, hogy ha nincs passzjátékot könnyítő tényező, és több kreativitásra lenne szükség, akkor nem biztos, hogy Foles fel tud nőni a feladathoz. Meg igazából bármelyik irányító megszenvedne úgy, hogy a megszokott elit futójátékot nélkülözni kell bizonyos okok miatt.

Nagyon érdekes offseason-nek nézünk elébe, kíváncsi vagyok Kelly hogyan fog viszonyulni a QB helyzethez, ha marad Foles ingatag teljesítménye, egyelőre nem úgy néz ki, hogy jövőre kapná a nagy dellát.
Készült is egy jó kis írás ezzel kapcs, megemlíti többek közt a CB-ket, Cole helyzetét, Maclin szerződését
 articles.philly.com/2014-10-03/sports/54603915_1_cary-williams-nick-foles-riley-cooper#37lm2CRdYYQ5X2OW.99

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
haha
Jelenlegi helyzetünkben egyik QB -ra sincs nagy esély...
Cam -et hülyék lennének elengedni,RW detto igaz érdekes lesz a hawks cap helyzete de gondolom inkább engednek el védőt sem mint egy ilyen QB-t.
Draftolni meg nem elől fogunk...

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én inkább konkrétan newtont szeretném. Kemény srác, aki nem sérül meg egy könnyen.Aztán jönne a rangsoromban Wilson, őt annyira nem érzem keménynek mint Newtont. És csak utána jönne Mariota. Szerintem ő gyakran lenne sérült.

Newtont érzem ezek közül a nextgen qb-k közül a prototípusnak. Magas, masszív, gyors. Ha megiramodik nem félsz attól hogy jajj meg ne haljon. Míg Mariotában benne van ez a félelem.

Foles + 1. kör azt jöhet is hozzánk 😀

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Highlander
Ja, ezzel egyetértek én is. De megnéznék egy Russel WIlsont, vagy egy Mariotát ebben az O-ban...Hulkeinstein
Ne is mondd... pont azon agyaltam ma, miután megnézem a Seahawks-Skins meccs összefoglalóját, hogy adná az ég, hogy egy ilyesmi QB-nk legyen, hatalmas alázásokat tudnánk véghezvinni, egyre inkább úgy gondolom, hogy egy ilyen stílusú irányító a hiányzó láncszem ebbe az offense-be, nem lekicsinyítve Foles érdemeit, mert nagyon bírom a srácot, és hatalmas küzdő, aki sokatt tett a csapatért tavaly, de ő jelenleg pont azt a köztes állapotot képviseli, ami miatt nem tud megmutatkozni a támadóegység igazi erőssége. Ide vagy egy sokkal pontosabb, határozottabb QB kellene, aki azért lábon is stabilan le tud hozni 10 yardokat (gondolok itt most egy Rodgers-re) vagy egy Mariota, Wilson féle atomgyors, intelligens irányító, aki azért nem töri magát ész nélkül össze és sokkal jobban is lát a pályán.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Highlander
Ja, ezzel egyetértek én is. De megnéznék egy Russel WIlsont, vagy egy Mariotát ebben az O-ban...
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Újranézve a meccset, én azt mondom hogy a 4 kapott TD-ből az utolsó kettő benne van a pakliban, az első kettő volt igazán csúnya, Cunningham TD-je előtt meg feltűnően pont akkor jöttek át rajtunk mint kés a vajon, miután kialakítottuk a 27 pontos előnyt, nem tudom ennek mennyi köze van ahhoz, hogy fejben kiengedtek a védők a nagy előny birtokában, de mindenesetre gyanús. Szóval én nem is a cornereket hibáztatnám itt első sorban így második blikkre, hanem Foles-t. Sajna azt kell mondjam, hogy ő volt a leggyengébb láncszem ezen a meccsen, és nem csak a kiejtett labdája miatt 😕 Valamit ki kell találni, hogy többet pihenhessen a D# a Giants ellen, mert nem mindig lesz ennyi return TD-nk egy meccsen. Muszáj Foles-nak feljavulnia, nincs más opció egyelőre. Vagy max hanyagoljuk az uptempo-t és próbálunk picit lassítani a dolgokon (bár tudom, ez úgysem fog megtörténni) amíg Kelce-ék visszatérnek, mert ez, hogy még a passzok sem ülnek sokszor és Shadynek sem megy a futás (még így sem volt az igazi, hogy 81 yardot futott), nagy kicseszés a védőkkel szemben.Highlander
Én amúgy az uptempo használatával alapvetően nem látok gondot, ha megnézitek, akkor kétfajta drive-unk van: Vagy 3&out(esetleg 1 first down), vagy pedig megyünk a RZ-ig, gyakran olyan érzésem van, hogyha beindulunk, és megvan 2-3 játék zsinórban, akkor a RZ-ig tlejesen esélytelen minket megállítani a RZ-ig, csak ott megint jönnek a szar játékok vagy a rossz plaxcallingnak, vagy Foles-nak köszönhetően, na meg ugye az sem segít, hogy nem megy a futásblokkolás.

Inkább a driveok elindításánál érzem a gondot, ha már lendületben vagyunk, nem gyakran állítanak meg bennünket, az viszont zavar, hogy rengeteg 3&out-unk van, ami nem tesz jót a védelemnek. Be kell indítani a futójátékot, akkor legalább azt a szintet fogjuk tudni hozni amit tavaly még egy béna Foles-szal is.Hulkeinstein
Vagy amikor FG távolság határán, de még rúgótávon kívül, harmadik és rövid szitut nem bírunk megfutni, mint pl most is meccs végén amikor 3 futást nyomtunk, h pörögjön az óra 😀 Amúgy alapvetően nincs gond az uptempóval, én a jelenlegi körlümények közt fontolnám meg a dolgot, mert úgy tűnik, hogy saját erőből nem igazán tudunk futójátékot generálni, ahhoz kell egy harmatgyenge run D is, hogy ez működjön. Legalábbis mióta hiányos a fal. Azért nem lesz ez mindig így. Meg azt tegyük hozzá, hogy ez a három nagy return sem a D# regenerálódását segítette elő 😀 Persze ezzel nincs gondom, legyen így minden meccsen, ezt csak azért mondom, hogy az Offense gyengébb formája mellett még ez is tetézte a dolgot, Foles igazából egyetlen olyan drive-ot vezetett az elmúlt két meccs alatt amikor komoly távolságot kellett megtenni az ellenfél end zone-jáig, és TD lett a vége (Cooper parádés elkapása) és ez nem túl biztató. Ha a RZ-ban tavalyi hatékonysággal operálnánk, most 5-0 lenne a mérlegünk és ez a csúfos leolvadás sem következett volna be vasárnap. Persze a HA kezdetű mondatoknak nincs sok értelme.

Foles-hoz még annyi, hogy neki az improvizációs képességeiben vannak hiányosságok, és ebben a szezonban még a hosszabb labdákkal is szenved, pedig rengetegszer üresre játsszák magukat az elkapóink és mégis 2 méterrel túldobja őket, ha meg rövid akkor INT. Ráadásul nem egyszer eljátszotta már a szezonban, pl Skins vagy most a Rams ellen, hogy tök feleslegesen bedobja 2-3 védő közé a labdát és marhára nem rajta múlik hogy ne INT legyen belőle. Szerk.: Szezon elején még azzal is gond volt, hogy a nyilvánvalóan üres embert megtalálja, abban már szerencsére feljavult, és a passzokat is sokkal gyorsabban ereszti el, mint tavaly és nem hagyja amíg beledöngölik a földbe, de én úgy látom, hogy itt képességbeli hiányok ütnek be, amiknek nem sok köze van a playhíváshoz, mert a hívott play rengetegszer jó, csak Foles nem használja ki. De ez csak az én véleményem. Tavaly amúgy jó dolga volt Jacksonnal, mert olyan gyors, hogy neki nem kellett azért mérnöki pontossággal dobálgatni a labdákat mert befutotta ha kicsit hosszabbra sikeredett, most viszont ezt nem lehet egy Maclinnel vagy Cooperrel eljátszani és ez úgy látszik gondot okoz neki nem kicsit.

Shadyt meg egyáltalán nem bánom, hogy lehívják néha, és Sproles fut helyette, mert láthatjuk, hogy mennyivel hatékonyabb jelenleg, és frászt kapok amikor elkezd sasszézni oldalra, mert ő mindenképp 20 yardot akar előrehaladni 2 helyett és ennek eredményeképp lesz 0 vagy -1. Most is kabaré volt amit leművelt saját térfélen az elejtett labdájánál, rossz volt nézni. Még szerencse, hogy visszaszereztük szinte egyből a lasztit.