Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
sikerült átaluidnom az ébresztőmet, úgyhogy most néztem csak meg. Kikurt jók voltunk vagyunk 😀ddano92
CM-ben életében összesen nem volt ennyi nagy play-e, mint most egy meccs alatt.Sixo67
fantasyban casey matthews is a god nevű csapatomnak az életben nem volt még ilyen sok pontja. xD Véletlenek nincsenek 😀

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
sikerült átaluidnom az ébresztőmet, úgyhogy most néztem csak meg. Kikurt jók voltunk vagyunk 😀ddano92
CM-ben életében összesen nem volt ennyi nagy play-e, mint most egy meccs alatt.

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
sikerült átaluidnom az ébresztőmet, úgyhogy most néztem csak meg. Kikurt jók voltunk vagyunk 😀dd

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
....Highlander
Time management : Szakadtam Kellyn a végén(de ő is), hogy mennyire pofátlanul pörgetjük az órát. 😊
A D# : B.Davis most nagyon jól keverte a kártyákat... Nagy volt a rotáció a front 7-ben...be is jött...jókor jöttek a blitzek is..le a kalappal. Ahogy írtad a secondary nem volt annyira terhelve...ez a megfelelő nyomásnak köszönhető.
Az O line nagyon szépen összeállt. Olyan blokkokat is láthattunk a cseréktől amit eddig csak a kezdőktől. (Shady 6,8-as átlaggal futott) Molknál azért annyi hiba van, hogy sokszor nagyon magasan adja a snappet. Ezen még csiszolni kell.
Coopernél meg várható volt a javulás. Sokat kihagyott az elején...mostanra belerázódott.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
A Giants most 3-3-mal áll, de ez könnyen lehetne 0-27 is.mustaine
?????????????dande
(C) Jason Pierre-Paulmustaine
Coughlint úgy tűnik nem zavarja, hogy a játékosai hülyét csinálnak magukból, ezzel a provokatív tahósággal. Nem az első, SB győzelem után is nagy volt a pofájuk első héten, nem volt nehéz elkenni. Nem tudom ez a további tiszteletlen parasztság ismert-e:

 www.nfl.com/videos/new-york-giants/0ap3000000410055/Giants-stomp-on-Eagles-logo-prior-to-gamegyeek
Eljinxelték a srácok, van ilyen XD Amúgy félig-meddig jogosnak éreztem a meccs előtti parát, mert szinte semmi nem utalt arra, hogy mi most így elkapjuk majd a fonalat. Többet én sem nyivákolok szerintem ezt látva 😀 A meccs előtt leadott heti Eagles rajzfilm meg tökéletesen el lett most találva XD Ez a full fekete szerelés meg baromi jól néz ki.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Nem találok szavakat a csapat hajnali teljesítményére, legvadabb álmaimban sem gondoltam volna, hogy a végén azért szorítok, hogy tartsuk 0-án az Óriásokat 😀 Hatalmas volt amit műveltek, végre az igazi Eagles-t láthattuk.
Kezdem megint az árnyoldallal, szerencsére rövid lesz a lista, első alkalommal a szezon során.

Negatívumok:

- Cruz sérülése. Nem olvastam még utána az injury reportnak, de sajna komolynak tűnt, sajnáltam csórit, mielőbbi jobbuást neki 😕

- Foles két tök amatőr, teljesen indokolatlan interceptionje (főleg az első)

- Most jött volna végre egy trükkös play Kellytől, kár hogy Sproles rosszul adta a labdát Huff-nak XD bejöhetett volna 😀

- RZ-ben azért még mindig parázok egy kicsit, de ez már csak szőrszálhasogatás

Pozitívumok:

- Szenzációs munkát végzett az O#-fal, nagyon együtt voltak, meg is lett az eredménye

- Ennek köszönhetően Shady végre a régi fényében csillogott 149 yard, ez már igen, végre ő is megnyugodhat

- Cooper-nek egyre több haszna van, lehet nála is megtört a jég a múltkori TD-vel ahogy mustaine is sugallta korábban

- A Front7-re továbbra sem találni szavakat, passrush hétről hétre jobb, zsinórban ez már a 3. meccs, amikor hatalmas nyomást tudtunk gyakorolni az irányítóra, folyamatosan erőszakoltuk ki a flageket a holdingokkal, ráadásul a futást teljesen lenulláztuk, hibátlan. Barwin meg egy állat. (Ha jól érzékeltem akkor a hívott blitz-ek száma is meghaladta az eddigieket.)

- A Special Team megint kitett magáért, félig blokkolt punt, hosszú Sproles visszahordás, parádés.

- Foles-nak jár a pacsi a teljesítményéért, igaz, dobott két rookie szintű INT-et (legközelebb ez már nem hiszem h bele fog férni, nagy hibák voltak), ez egy kicsit belerondít az összképbe, de egyébként szinte végig a lehető legjobb megoldást választotta, megtalálta a társakat, volt ideje, még a menekülés is összejött neki, az Ertz-el összehozott TD-je meg egyenesen parádés volt

- A secondaryről most még jobban levette a terhet a Front7, mint az előző meccseken, így nehéz is őket értékelni. Ha nagyon kötekedni akarok, akkor a benyelt 3&19 nem volt valami szép az első félidőben, de tették a dolgukat,voltak szép szerelések, a Giants end zone közeli szituációját is szépen levédték, bár nem Boykinon múlt, hogy Cruz ne húzza le a lasztit

- Végre volt valami fejlődés time management-ben, és a play-ek is működtek, nem volt annyi 3 and out a végén, látszott a tudatosság, így tovább. Remélem nem csak napkitörés volt.

- CM TACKLE ÉS LABDASZERZÉS!!! Kell ennél több egy Eagles meccsen?

Tökéletesen megmutatkozott, hogy nem akkora baj, mint előzetesen gondoltuk. Kicsit jobban össze kellett szoknia a felforgatott O falnak, és máris megy a támadójáték, plusz azt is láthattuk, hogy hosszú játékok nélkül is működik ez az Offense. Kétségtelenül a szezon legjobb meccsét hoztuk, kicsit tavalyi Bears feelingem volt.
A bye week pedig a lehető legjobb időben jön, felépül Kendricks, Sproles-nak is kell a pihi a sérülés miatt, és egyre közelebb Kelce és Mathis visszatérése. 5-1.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sprolesnál MCL sprain, 2-3 hetet kell kihagynia. Ha mákunk van, a Cards ellen már játszhat.mustaine
Annyira nem bánom, ha pihen még kicsit, s a Cards ellen nem játszik, ha nem muszáj, lehet meg tudnánk oldani nélküle is.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Sprolesnál MCL sprain, 2-3 hetet kell kihagynia. Ha mákunk van, a Cards ellen már játszhat.

több mint 9 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Szép volt! Mégis van itt pass-rush, ami az első hetekben reménytelennek tűnt! Nem gondoltam volna hogy mi bárkit le tudunk nullázni, főleg nem a jó formában lévő Giantset. Bravó, főleg védelemnek, ilyen teljesítménnyel bárki ellen van esélyünk
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
A Giants most 3-3-mal áll, de ez könnyen lehetne 0-27 is.mustaine
?????????????dande
(C) Jason Pierre-Paulmustaine
Coughlint úgy tűnik nem zavarja, hogy a játékosai hülyét csinálnak magukból, ezzel a provokatív tahósággal. Nem az első, SB győzelem után is nagy volt a pofájuk első héten, nem volt nehéz elkenni. Nem tudom ez a további tiszteletlen parasztság ismert-e:

 www.nfl.com/videos/new-york-giants/0ap3000000410055/Giants-stomp-on-Eagles-logo-prior-to-game

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Úgy látszik figyelik az itt beírtakat, mert kijavították a tabellát! 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jason Kelce szakálláé az érdem, ő tweetelte 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ehh, véletlen megláttam az eredményt, azért úgy érzem ennek ellenére is kiváló szórakozás lesz megnézni egy Nagy Alma verést 😀 (bocsi itteni Giants szurkolók, titeket bírlak 😉 )

mustaine poénja nagy lájk, dande neked még nagyon hétfő reggel lehet, hogy nem esett le 😀Eazzy
Valahogy nem került elém az elő történet, ezért nem tudtam miről van szó pontosan. Most utólag már láttam 😊
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Sproles remélem rendbe jön.BleedingGreen
Az öltözőben össze-vissza nevetgélt és nem aggasztja a sérülése, szóval elm. nincsen semmi komoly baja.

Darren Sproles just walked out of the locker room. Looked like a normal walk. "I'll be all right," he said.

Coach Kelly on stellar sportsmanship: When you ask what a Philadelphia Eagle looks like, @BrentCelek is what a Philadelphia Eagle looks like
Bébé
Én lemaradtam a 2. félidőről , mit csinált Celek ?

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Ehh, véletlen megláttam az eredményt, azért úgy érzem ennek ellenére is kiváló szórakozás lesz megnézni egy Nagy Alma verést 😀 (bocsi itteni Giants szurkolók, titeket bírlak 😉 )

mustaine poénja nagy lájk, dande neked még nagyon hétfő reggel lehet, hogy nem esett le 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az NFL.com táblázatában a Dallas vezeti a csoportot...Miért?tûzoltó
Sztem vagy mert jobb az idegenbeli mérlegük (nekik 3-0, nekünk 2-1) vagy mert az ellenfelek mérlege az övékénél erősebb, nekünk a Jags nagyon lehúzza. Más tippem nincs. A lényeg, hogy a végén mi legyünk elöl 😀
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Az NFL.com táblázatában a Dallas vezeti a csoportot...Miért?
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Valami ilyesmiről beszéltem potenciál címszó alatt 😊

És még bőven van hová javulni, be fog ez indulni 😊 Nem kell minden meccs előtt temetni a csapatot, bárkit meg tudunk verni.
több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
A Washington elleni meccset és ezt sem tudtam nézni, mert lehetetlen volt ébren maradni/felkelni (divatdrukker tudom) de amikor reggel felkeltem az első dolgom az volt hogy megnéztem mi lett a meccs és nem hittem a szememnek... Mindenképp meg akarom nézni sajnálom mert ekkora 0-zást nagyon rég nem csináltunk. A meccs előtt és a múlt hét után károgtam, hogy Foles-i bizalom részemről eltűnt és túl vagyunk értékelve, meg kell néznem a meccset, de az eredmény alapján én kérek elnézést 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a szép ebben a győzelemben, hogy ezt most tényleg a mi csapatunk hozta össze. Nem szerencsével, az STáltal szerzett, és jól pattanó labdákkal, hanem nagyon tudatosan, és végig koncentráltan (időnként ugye Foles-t leszámítva 😀) sikerült nyerni ellenük. A Giants biztos jobb ennél, tisztelet nekik, és Cruznak gyógyulást!!!!, de mára valahogy ők nem tudtak megfelelően felkészülni, és nekünk sikerültek a dolgok. Ám talán kicsit több volt ez, mint, hogy jobban jött ki a lépés. Most egy napig ünneplés, aztán készülni a Cards ellen, nem lesz egyszerű az sem, de ezután bármire képesnek tartom a csapatot, ha képesek hozni azt, amit ezek szerint tudnak 😀.

Fly Eagles, Fly!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A Giants most 3-3-mal áll, de ez könnyen lehetne 0-27 is.mustaine
?????????????dande
(C) Jason Pierre-Paulmustaine
hát ha ő mondja 😀dande
A meccs előtt mondta, hogy az Eagles 4-1-gyel áll, de ez könnyen lehetne 0-4 is. Erre próbáltam reflektálni😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Giants most 3-3-mal áll, de ez könnyen lehetne 0-27 is.mustaine
?????????????dande
(C) Jason Pierre-Paulmustaine
hát ha ő mondja 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A Giants most 3-3-mal áll, de ez könnyen lehetne 0-27 is.mustaine
?????????????dande
(C) Jason Pierre-Paul

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Giants most 3-3-mal áll, de ez könnyen lehetne 0-27 is.mustaine
?????????????
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A Giants most 3-3-mal áll, de ez könnyen lehetne 0-27 is.