Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
TADADAMDAMDAMDMADM.!!!
Elérkezett, a várva várt pillanat. Elkészültem a redskins elleni CM gif parádémmal. A snapjeinke 85% gifek formájában apróbb elemzésekkel a blogon publikálva megtalálható.

Az erő legyen veletek cm ifjú padawanjai.




 caseymatthews.blog.hu/2014/10/01/redskins_vs_casey_gif_analizis_paradeano92
egy giffet se hoz be 😥Petikievak01
Mert csak a kiválasztottak láthatják... Amúgy ja, de legalább jót szakadtam a kiírásokon XDDDD nagyon beteg, erre várok már egy hete! 😀 😀

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
várni kell. Remélem. Mert egy gif 6 mega, és van belőle vagy 15 xDD

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
TADADAMDAMDAMDMADM.!!!
Elérkezett, a várva várt pillanat. Elkészültem a redskins elleni CM gif parádémmal. A snapjeinke 85% gifek formájában apróbb elemzésekkel a blogon publikálva megtalálható.

Az erő legyen veletek cm ifjú padawanjai.




 caseymatthews.blog.hu/2014/10/01/redskins_vs_casey_gif_analizis_paradeano92
egy giffet se hoz be 😥

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
TADADAMDAMDAMDMADM.!!!
Elérkezett, a várva várt pillanat. Elkészültem a redskins elleni CM gif parádémmal. A snapjeinke 85% gifek formájában apróbb elemzésekkel a blogon publikálva megtalálható.

Az erő legyen veletek cm ifjú padawanjai.




 caseymatthews.blog.hu/2014/10/01/redskins_vs_casey_gif_analizis_parade

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Úgy néz ki, hogy a Bye week előtti két meccset Kendricks nélkül kell behúznunk :S
Elég valószínűtlen a vasárnapi játéka, és még a Giants ellen is necces. Gondolom úgy vannak vele, hogy kapóra jön a szünet és inkább 100%-osan térjen vissza a Cardinals ellen. Úgy érzem, hogy a lehető legjobbkor jön majd nekünk a bye.
 www.bleedinggreennation.com/2014/10/1/6880233/mychal-kendricks-injury-eagles-linebacker-could-miss-two-more-games

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Sproles lett az NFC ST Player of the Week 😊
 www.bleedinggreennation.com/2014/10/1/6878237/darren-sproles-nfc-special-teams-player-week-4

Sproles is also the first player in NFL history to win both Offensive Player of the Week (Sproles won this award following his Week 2 performance) and Special Teams Player of the Week in the first month of a season.


Akkor lenne ez a legszebb, ha ért is volna valamit a meccs végén 😕

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Én ki merem jelenti ,hogy idén eddig a frisco volt a leges leggyengébben játszó ellenfelünk és mégis kikaptunk tőlük. Én így látom.Petikievak01
Hasonlóan gondolom én is. Pont úgy könyveltem el ezt az L-t, hogy ezzel meg is van a szokásos bénázós vereség egy gyengébb csapat ellen. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
mondjuk az is hozzátartozik hogy a DEF ragyogóan muzsikált ellenünk, tényállás hogy csak a 4. negyed végén tudtuk átlépni a félpályát... Szóval azért ott sem volt mind3 csapatrész kurvagyenge csak 2 😀😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Egy Road Trip kell, kisbusszal. Na az lenne csak az igazi élmény 😀Shawn84
mehet, de akkor most kezdjétek el szervezni, hogy összespóroljak annyi lóvét addigra. 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én kezdtem/folytattam, vállalom, nem lapulok meg .-), megpróbálom lezárni, ezért írtam: írjatok Pm-ben 😀.

Nagyon gondolkodtam, hogy írjak-e ezzel kapcsolatban, mert tényleg nem oviban vagyunk, és annyit nem ér az egész, de mostanában túl nagy az igazságérzetem 😀, és végül pont amit a Rams topicban írtál Petey (futást megfogjátok Foles-nak és kalap)hozta ki belőlem a dolgot.

Mert nem igaz! Még azzal együtt is volt esélyünk, hogy a futásunk totálisan 0 volt. Már a WSH-t is úgy sikerült megverni, akkor Foles biztos bevett valami csodabogyót 😀

Ahogy az sem igaz ,amit He7edik írt nálatok: hogy mi azt gondoljuk nem a ti D-tek volt a jó, hanem a mi Onk gyenge és csak azért nyertetek. Mert ezt sem állítottuk sőt respektáltuk, hogy ügyesek voltatok, amellett, hogy Folesék se voltak topon.

S azért is jött ez ki belőlem Petey, mert már a meccs előtt 6! nappal ment a szöveg. S megy a szöveg más csapatok felé is, ép akivel játszotok. Rendszeresen a másik lekezelésének az érzése jön ki a hsz-ból mások felé, főleg amióta nyerő szériában vagytok, mintha 100 éve nyernétek egy folytában, és az sem lenne elég indok rá.

Tudom nem kéne ugrani. és kisdobos becsület szavamra (én még voltam kisdobos 😛) megígérem, megpróbálok soha többet nem foglalkozni vele, de most nem tudtam magamban tartani.

Peace, köszönöm ha elhordoztatok 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
nem kell túlspilázni valóban, én is a mi O-nkat szidom 😀 de ez a coulda shoulda woulda nem vezet sehova. kb. mint nálunk a Bears/Cards meccsen a sárgák amikor sok balf. dolgot csináltak a kamu zászlók mellé(Boldin headbutt, Culliver pofázás)
kalappal a jövőben, megnézzük mire mentek a Rams ellen, akik szintén kaparnak és a Boys is csak nehezen menekült meg tőlük.

több mint 9 éve
DaVinciBoy Las Vegas Raiders 4 — Silver&Black Pride
Akinek kell a sál, megtalál PM-ben. 😊

Oakland Raiders

Just Win Baby
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
nem kéne elmenni ilyen bunkófalvi stílusba hogy tahózás meg stb. eredménykövetőben is kultúrált hangnem volt, jó lenne azt megtartani. hadd védjem meg a kollégámat, aki a MI topikunkban csak azt mondta azon mosolygott hogy ti elhordtatok minket ilyen-olyan rossznak/gyengének amikor kikaptatok, holott alakulhatott volna máshogy is.
semmi derogálót nem mondott.
petey
Mert volt balhé? 😊
Ha nyerünk ezen a meccsen, akkor is ekéztük volna magunkat, hogy ótvarszarok voltunk.
Ha simán megvertek minket nem hinném, hogy annyira bosszankodtunk volna.
A büntetéseinket magunknak köszönhetjük.
Az egyedüli amiben eltér a véleményünk szerintem, hogy míg te a D# dicséred nálatok, addig én/mi az O#-t szidjuk a mi oldalunkon. Volt pár értelmetlenség és hát ez nem az a szint volt amit vártunk volna. Természetesen ebben szerepe van a védelmeteknek is, de ez az O# annyit ért, amennyi pontot felrakott a táblára. Tényleg nem akarok beszólni, de teszem azt annak, tudatában, hogy nektek a zsebetekben a vasárnapi W nekünk meg csak ez maradt és tartsd tiszteletben: Ha az O#-nk ki tudja aludni magát hoz egy saját magukhoz képest átlagos szintet, akkor simán hoztuk volna a W-t (nem azt mondom, hogy ellenetek úgy általában mindig, hanem ezen a vasárnapi meccsen), holott a meccs előtt is kb konszenzus volt itt közöttünk, hogy valószínű a vereség. Nektek nagyon must win volt meg illett végre nyerni az új stadionban.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
de ha szeretnétek legyünk közellenség, megszoktuk már Harbó miatt 😊petey
A mártíromkodás 😀 Szerintem ilyen senkinek se jutott eszébe, a többiek meg túloznak. Ovi van.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
már bocs hogy idepofátlankodom, de nem kéne elmenni ilyen bunkófalvi stílusba hogy tahózás meg stb. eredménykövetőben is kultúrált hangnem volt, jó lenne azt megtartani. hadd védjem meg a kollégámat, aki a MI topikunkban csak azt mondta azon mosolygott hogy ti elhordtatok minket ilyen-olyan rossznak/gyengének amikor kikaptatok, holott alakulhatott volna máshogy is.
semmi derogálót nem mondott.
a sok ha miatt ennek nincs is értelme mi lett volna a meccs, de látni kell nem sok csapat állt volna fel gyorsan kapott 21 pont után.
most mondhatnám én is hogy HA 2 drive-unkból TD-t szerzünk akkor nincs miről beszélni, csak van egy néha retard OC-nk akinek wtf hívásai vannak, vagy olyan gameplant rak össze ami nem működik, lásd első félidő.
Igen, csikorgott a szekér nálunk offenz oldalon, mégis felraktunk 26 pontot úgy hogy kiesett menet közben Vernon Davis, Crabtree, Anthony Davis. védelemből nem is említem a 2 legjobb emberünket. én megemelem a kalapom a védelmetek előtt, mert vasárnap nem úgy játszottak mint akik a 30.-ak a ligában.
ettől függetlenül a beharangozott kegyetlen uptempo Philly O-t tele fegyverekkel 0 azaz nulla ponton tartani szerintem nem rossz teljesítmény, és TI is ekézitek ezért a csapatotokat, ez így normális ha az ember objektív.
a zebrákról annyit, hogy amit kaptunk a 2-3. meccsen a vicc volt, de ha hagyják az embert játszani akkor bizony más a meccs képe, és most azt mondom vasárnap Bicepsz Ed faszán vezette a meccset, mindegyik call jogos volt.
Sok sikert a jövőben akár Po-ban akár majd máskor.
de ha szeretnétek legyünk közellenség, megszoktuk már Harbó miatt 😊

több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
mikor szoktak kiderülni a londoni meccsek? kb tavasszal, nem?
a bowl.hu-s mostani túra azért elég borsos. illetékkel, költőpénzzel 2 kiló körül mocorog, annyit még akkor sem szánnék rá, ha egy elég komoly tétel kerülne le a bakancslistáról (a két nővel úgysem fog összejönni 😀 😀 )
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Én ki merem jelenti ,hogy idén eddig a frisco volt a leges leggyengébben játszó ellenfelünk és mégis kikaptunk tőlük. Én így látom.Petikievak01
Ez a legszomorúbb az egészben, nem is maga a L.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nem kell velük foglalkozni, majd koppannak. Meg nem lehet így általánosítani sztem, van 1-2 tahó akinek győzelemnél nagy az arca, vereségnél meg vagy a zebrákat osztja, vagy a saját csapatát, ez az ő szegénységi bizonyítványuk 😊

Remélem bejutnak a playoffba, és ott nagyon elverjük őket, aztán lehet majd nagy az arc 😊
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Én ki merem jelenti ,hogy idén eddig a frisco volt a leges leggyengébben játszó ellenfelünk és mégis kikaptunk tőlük. Én így látom.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Komolyan, egyre jobban sajnálom, hogy nem nyertünk: | Minden mással együtt, most főleg azért, mert néhány 49rs fannak mindjárt akkora az arca mintha porig aláztak volna minket. Ahelyett, hogy bíznának benne, lesz olyan mákjuk, hogy minél több, épp náluk is rosszabb napot kifogó ellenféllel kerülnek össze, és úgy esetleg meglesz a PO. Szerintem mindenki elismerte, hogy megérdemelték, ők hoztak olyan helyzetbe, hogy hibázzanak a játékosaink, gratuláltunk, de nem kell úgy tenni, mintha azt tették volna velünk, mint a Chiefs a Pats-l Nagyon utálom az ilyet. Persze mindenki azt mond amit akar, demokráciában élünk vagy mi a csuda, de jó lenne ha hozzászólásokban némi tisztelet meglenne az ellenfél és fanok iránt. Akinek nem inge ne vegye, de érdekes módon ez mostanában mindig tőlük jön elő, bármelyik csapattal találkoznak. |
Bocsánat, hogy terheltelek vele titeket, köszönöm, hogy elolvastátok 😀 aki akar PM ben megkereshet 😀dande
Érdekes módon a végén úgy mentünk át rajtuk, mint kés a vajon, ha Foles nem bénázik és odadobja Casey-nek, vagy Cooper elkapja azt a passzt akkor most lehet senki nem "mosolyogna a zöld madaras topikon". Azon kéne inkább elgondolkodni, hogy még így is majdnem kikaptak, hogy az ellenfél egy értelmes drive-ot tudott vezetni egész meccsen a D# meg állítólag a "seggén vette a levegőt". De nyilván ez is a zebrák sara. Hatalmas az arc...

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyan, egyre jobban sajnálom, hogy nem nyertünk: | Minden mással együtt, most főleg azért, mert néhány 49rs fannak mindjárt akkora az arca mintha porig aláztak volna minket. Ahelyett, hogy bíznának benne, lesz olyan mákjuk, hogy minél több, épp náluk is rosszabb napot kifogó ellenféllel kerülnek össze, és úgy esetleg meglesz a PO. Szerintem mindenki elismerte, hogy megérdemelték, ők hoztak olyan helyzetbe, hogy hibázzanak a játékosaink, gratuláltunk, de nem kell úgy tenni, mintha azt tették volna velünk, mint a Chiefs a Pats-l Nagyon utálom az ilyet. Persze mindenki azt mond amit akar, demokráciában élünk vagy mi a csuda, de jó lenne ha hozzászólásokban némi tisztelet meglenne az ellenfél és fanok iránt. Akinek nem inge ne vegye, de érdekes módon ez mostanában mindig tőlük jön elő, bármelyik csapattal találkoznak. |
Bocsánat, hogy terheltelek vele titeket, köszönöm, hogy elolvastátok 😀 aki akar PM ben megkereshet 😀
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Tyler Hoover-t (OL) és Brandon Hepburn-t (LB) elküldtük a practice squadból míg Jake Knott (LB) visszatért. Így most 9 főből áll a csapat, 1 hely még kaidó.
 www.bleedinggreennation.com/2014/9/30/6875649/eagles-practice-squad-tyler-hoover-brandon-hepburn-released

Maclin, Boykin és Casey sem edzett:
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-injury-update-kendricks-has-company

Marcus Smith elismeri, hogy az ő lelkén szárad Gore TD-je:
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/marcus-smith-laments-breakdown-costly-gore-touchdown

A D# picit sokat van pályán
The Eagles' defense is on pace to face 1,180 plays this year. The NFL record for most plays faced in a season is 1,159, by the 1984 Chiefs.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Egy londoni túra kb mennyi, ha nem veszem full spórolósra a dolgot?Bébé
Bowl.hu-s szervezésű túra 130-140 ben lesz. Ennél lehet olcsóbban is, de gyanítom a végére akkor is itt lyukadsz ki. Meg ha vásárolnál akkor minden baszott drága.Shawn84
Bowl.hu-s azért többre jön ki, de a 130-140 a reális (3napra) egyénileg ha nem akarsz 4-5 csillagos szállodában aludni. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egy Road Trip kell, kisbusszal. Na az lenne csak az igazi élmény 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egy londoni túra kb mennyi, ha nem veszem full spórolósra a dolgot?Bébé
Bowl.hu-s szervezésű túra 130-140 ben lesz. Ennél lehet olcsóbban is, de gyanítom a végére akkor is itt lyukadsz ki. Meg ha vásárolnál akkor minden baszott drága.