Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Mariota vonat még ne induljon sok van még májusig...
Egy éve ilyenkor tuti Hídvíz volt az 1/1 Bortlest nem is említették az első 5-6 QB közt sem...Janek
Nagyon jól hangzik, de az Eagles szempontjából ennek semmi jelentősége nincs. Bortles hirtelen felemelkedése (és lehet azzal vitatkozni, hogy Bridgewater csúszása) semmi másnak nem köszönhető, mintsem annak, hogy az NFL csapatok döntő hányada szentül hiszi, hogy a prototípus (sőt, az egyetlen lehetséges típusú) profi irányító nem lehet más, mint egy 190+ cm magas, kemény kötésű, FEHÉR pocket qb. Ha a tavaly ilyenkori rangsorokban AJ McCarront behelyettesíted képzeletben Bortles-szel, nem is olyan meglepő Blake draftpozíciója

Különösen ajánlom az elmúlt évek játékosbörzéit e megközelítéssel visszanézni, a college statoknál a passzolási hatásfok (passing efficiency) nyilván a döntő szempont a megfigyelőknél. A jövő qb draftoltjairól szeretne valaki egy névsort? Tessék (ha az említett "szabályt" szem előtt tartjuk, akkor pedig még pontosabban tudjuk szűrni a listát):  web1.ncaa.org/stats/StatsSrv/pdf/rankings?rptWeeks=32&statSeq=8&div=11&sportCode=MFB&academicYear=2015&rptType=PDF&doWhat=showrankings

Szerencsére a Philly-t ez a veszély most nem fenyegeti, mivel épp egy ilyen QB-t kellene lecserélni egy sokoldalúbbra, és biztosíthatlak, hogy olyan játékos, mint Mariota, nem fog csak úgy a semmiből előtűnni, mert különben már rég felfigyeltek volna rá, míg az említett paraméterekkel bíró egyen qb-knél a "radar alattiság" simán előfordulhat.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Baggio már vártam, hogy megszólalsz nálunk a kérdésben, illetve kérdezni is akartalak mit gondolsz 😀 Csak bátran, ahogy üdv Dawenek is ne, fog vissza magad 😀dande
mondjuk ez a jogos nyelvészkedés az Eagles topicot nem viszi előrébb.

Mariota vonat még ne induljon sok van még májusig...
Egy éve ilyenkor tuti Hídvíz volt az 1/1 Bortlest nem is említették az első 5-6 QB közt sem...Janek
Mondjuk ha ugyanott behúznák Mariotát mint Bridgewatert tavaly a Vikings, azzal elégedett lennék az tuti 😛 Bár akkor nem fog kelleni Mariota.Shawn84
Én azért behúznám biztos ami biztos alapon 😀😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Baggio már vártam, hogy megszólalsz nálunk a kérdésben, illetve kérdezni is akartalak mit gondolsz 😀 Csak bátran, ahogy üdv Dawenek is ne, fog vissza magad 😀dande
mondjuk ez a jogos nyelvészkedés az Eagles topicot nem viszi előrébb.

Mariota vonat még ne induljon sok van még májusig...
Egy éve ilyenkor tuti Hídvíz volt az 1/1 Bortlest nem is említették az első 5-6 QB közt sem...Janek
Mondjuk ha ugyanott behúznák Mariotát mint Bridgewatert tavaly a Vikings, azzal elégedett lennék az tuti 😛 Bár akkor nem fog kelleni Mariota.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Baggio már vártam, hogy megszólalsz nálunk a kérdésben, illetve kérdezni is akartalak mit gondolsz 😀 Csak bátran, ahogy üdv Dawenek is ne, fog vissza magad 😀dande
mondjuk ez a jogos nyelvészkedés az Eagles topicot nem viszi előrébb.

Mariota vonat még ne induljon sok van még májusig...
Egy éve ilyenkor tuti Hídvíz volt az 1/1 Bortlest nem is említették az első 5-6 QB közt sem...

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ez a meccs az utolsó drive végén ment el ennyi. Ha ott TD van most mindenki örömködik és nem a nagy hatalmas csalódásról meg szar palycallingról beszél. Ahogy én látom Foles volt a kerékkötő tegnap, mert amennyi alap passzt ő elrontott az tarthatatlan. És nem is csak ezen a meccsen ha nézzük de sima screen passzokat is képes borzasztóan túldobni. Ami meg a nyomást illeti, na ha kicsit is szarban érzi magát bepánikol. tavaly bőven kibeszéltük már ez a Foles franchise Qb vagy nem dolgot. Érdemes visszaolvasni, hogy Greengoval ketten akkor miket kifogásoltunk nála. Most kb. minden előjött. A tavalyi év az kiugró volt számára, az idei lett volna a realitás. Ha tavaly hozta volna ezt a játékot akkor másként látnák legtöbben a dolgokat is. Az ő esete most azért is érdekes mert jövőre lejár a szerződése, és Kellyéknek bizony a szezon végén már egy döntést kell hozniuk vele kapcsolatban. Illetve, hogy milyen típusú irányítóval képzelnék el a támadó sort. Lényeg a lényeg, Foles nincs jó formában, tud ő ennél azért többet is, de jelenleg nem látom, hogy ebbe na szezonban kiugrót javulna a későbbiek során. Persze ez sem kizárt. Úgy tűnik ha egészséges lesz a fal akkor ismét kevés terhet kell csak a vállára tenni és a futásokat erőltetni, akkor jobb hatékonysággal haladhat a csapat. RZ playcallingon egyébként lehetne kicsit frissíteni, mert az még nem elég hatékony, hiába a magas emberek és a jól elkapó futók.

Egyébként meg nyugi van 5-2 a mérleg, még bőven jók vagyunk. A következő két meccset nyerni kell és félig meddig már PO-ban is van a csapat. Az meg cseppet sem lehetetlen küldetés.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Baggio már vártam, hogy megszólalsz nálunk a kérdésben, illetve kérdezni is akartalak mit gondolsz 😀 Csak bátran, ahogy üdv Dawenek is ne, fog vissza magad 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Csak ismételni tudom magam, ami a Dallas javára dönt, az a két irányító közötti különbség. Egyenlőre.gyurczi
most akkor van Foles és Romo között különbség vagy nincs? :p fontos stat:

Nick Foles has already attempted 299 passes this season in seven starts. Attempted 287 in ten starts last season

Én tartom, hogy Foles egy zsákutca a Philly számára. Kelly-ék bíztak (és bíznak) benne, nem is tehetnek mást, idén pedig "teher alatt nő a pálma" elgondolással még több terhet raknak rá, de ezzel már nem tud megbirkózni. Annyi alap passzt ront el, hogy rossz nézni, ez hosszabb távon pedig biztosan nem fér bele. Roppant nehéz mondjuk ez a helyzet, mert ha látványosan gyengén játszana, nem lehetne kérdés, ám végig pont azt a szintet hozza, ami mindig újabb EGY meccs erejéig némi optimizmusra ad okot...

Chris B. Brown @smartfootball
Arizona DC Todd Bowles making very evident his opinion of Nick Foles by doing nothing but press man, all out blitzes in 2 minute drills
baggio
Ez a szopás. Év elején azt mondtam, hogy csak nyerhetünk idén a QB szitun, mert vagy Foles lesz a fr QB, vagy jöhet Mariota a szar évünk miatt. Ez viszont a legrosszabb ami most van. Tartom hogy Mariotával ez a liga top2 offense lenne a Denveré mellett.Hulkeinstein
Mariota egyenlőre egy darab meccset se játszott még az NFL-ben.Ka'deemCarey25
és kivel egyenlőre?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Csak ismételni tudom magam, ami a Dallas javára dönt, az a két irányító közötti különbség. Egyenlőre.gyurczi
most akkor van Foles és Romo között különbség vagy nincs? :p fontos stat:

Nick Foles has already attempted 299 passes this season in seven starts. Attempted 287 in ten starts last season

Én tartom, hogy Foles egy zsákutca a Philly számára. Kelly-ék bíztak (és bíznak) benne, nem is tehetnek mást, idén pedig "teher alatt nő a pálma" elgondolással még több terhet raknak rá, de ezzel már nem tud megbirkózni. Annyi alap passzt ront el, hogy rossz nézni, ez hosszabb távon pedig biztosan nem fér bele. Roppant nehéz mondjuk ez a helyzet, mert ha látványosan gyengén játszana, nem lehetne kérdés, ám végig pont azt a szintet hozza, ami mindig újabb EGY meccs erejéig némi optimizmusra ad okot...

Chris B. Brown @smartfootball
Arizona DC Todd Bowles making very evident his opinion of Nick Foles by doing nothing but press man, all out blitzes in 2 minute drills
baggio
Ez a szopás. Év elején azt mondtam, hogy csak nyerhetünk idén a QB szitun, mert vagy Foles lesz a fr QB, vagy jöhet Mariota a szar évünk miatt. Ez viszont a legrosszabb ami most van. Tartom hogy Mariotával ez a liga top2 offense lenne a Denveré mellett.Hulkeinstein
Mariota egyenlőre egy darab meccset se játszott még az NFL-ben.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Csak ismételni tudom magam, ami a Dallas javára dönt, az a két irányító közötti különbség. Egyenlőre.gyurczi
most akkor van Foles és Romo között különbség vagy nincs? :p fontos stat:

Nick Foles has already attempted 299 passes this season in seven starts. Attempted 287 in ten starts last season

Én tartom, hogy Foles egy zsákutca a Philly számára. Kelly-ék bíztak (és bíznak) benne, nem is tehetnek mást, idén pedig "teher alatt nő a pálma" elgondolással még több terhet raknak rá, de ezzel már nem tud megbirkózni. Annyi alap passzt ront el, hogy rossz nézni, ez hosszabb távon pedig biztosan nem fér bele. Roppant nehéz mondjuk ez a helyzet, mert ha látványosan gyengén játszana, nem lehetne kérdés, ám végig pont azt a szintet hozza, ami mindig újabb EGY meccs erejéig némi optimizmusra ad okot...

Chris B. Brown @smartfootball
Arizona DC Todd Bowles making very evident his opinion of Nick Foles by doing nothing but press man, all out blitzes in 2 minute drills
baggio
Ez a szopás. Év elején azt mondtam, hogy csak nyerhetünk idén a QB szitun, mert vagy Foles lesz a fr QB, vagy jöhet Mariota a szar évünk miatt. Ez viszont a legrosszabb ami most van. Tartom hogy Mariotával ez a liga top2 offense lenne a Denveré mellett.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Csak ismételni tudom magam, ami a Dallas javára dönt, az a két irányító közötti különbség. Egyenlőre.gyurczi
most akkor van Foles és Romo között különbség vagy nincs? :p fontos stat:

Nick Foles has already attempted 299 passes this season in seven starts. Attempted 287 in ten starts last season

Én tartom, hogy Foles egy zsákutca a Philly számára. Kelly-ék bíztak (és bíznak) benne, nem is tehetnek mást, idén pedig "teher alatt nő a pálma" elgondolással még több terhet raknak rá, de ezzel már nem tud megbirkózni. Annyi alap passzt ront el, hogy rossz nézni, ez hosszabb távon pedig biztosan nem fér bele. Roppant nehéz mondjuk ez a helyzet, mert ha látványosan gyengén játszana, nem lehetne kérdés, ám végig pont azt a szintet hozza, ami mindig újabb EGY meccs erejéig némi optimizmusra ad okot...

Chris B. Brown @smartfootball
Arizona DC Todd Bowles making very evident his opinion of Nick Foles by doing nothing but press man, all out blitzes in 2 minute drills


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
jó volt a meccs. A csapatról nem írnék, mert már sokan megtették. Amúgy sem tudnék semmi újat hozzáfűzni.ano92
Miért nem ittál? 😥mustaine
nem volt semmim 😀ano92
Szégyeld szanaszéjjel magad.

több mint 9 éve
dawe092 Philadelphia Eagles 140 — Vikings GM
Nem vagyok egy nfl szakértő, inkább csak just read üzemmódban tolom a fórumon, hogy okosodjak,szóval finoman a válaszokkal 😀 de ez véleményem szerint egy megnyert meccs volt. Foles első INT-je és Huff fumblija összesen legalább sztem 10 pontot hagytunk ott vmint a a végén 1 yardról nem bevinni.......A védelem sztem kezd alakulni de azzal a két hosszú benyalt TD-vel faszán lerombolták a teljesítményüket. Lehet sokba fog ez kerülni ez a vereség, főleg hogy még játszunk a Panthers-Packers-Seahawks hármassal, csoportmeccsekről nem is beszélve. Nem lesz egy könnyű menet. Éjszaka rem Romo dob 3 picksixet és simán nyer a Redskins xD Még annyi, hogy Maclin a visszahordásoknál ezeket az elkapásokat komolyan gondolja?????? xD
több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Csak ismételni tudom magam, ami a Dallas javára dönt, az a két irányító közötti különbség. Egyenlőre. Szerintetek Kelly, bár most nem ezt láttuk. Megint a szokásos túlzó, szélsőséges reakciók Folesról. Oké tavaly volt egy jó fala, űr futással. De sztem nagyon jól megoldotta a feladatát. Idén sérülések vannak. Nehezebb a dolga, nagyobb a teher rajta. 60+ passz játék egy erősebb D ellen. Ezt benézték a gameplan esetlében, mert ennyi passznál benne van a TO, mégha a qb hibája is. Folesról még nem derült k elbírja-e egyedül vinni a csapatot, nem kellene még rátennni mindent, hogy oldja meg. Kelly is benne volt az L-ben. 5-2 van. Tök egyértelmű jelen állás szerint, hogy minimum az egyik WC hely meglesz a számotokra. A Cardinalsnak most minden bejön, ellenünk a W-hez kellett az, hogy 3-szor rúgjuk magunkat tökön. A csoportmeccseken fog eldőlni a lényeg.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Nha, tegnap óta le akarom írni ezt a 4&1 dolgot 3 perccel a vége előtt. Nézzük is meg akkor, hogy milyen forgatókönyvek lehettek volna:
Hulkeinstein
Ebben amúgy tök igazad van, és szemléletesen leírtad a dolgot, csak nem tartanám túl fair dolognak elővenni Kelly-t ennyi kritikus labdavesztés mellett. Tény, hogy alakulhatott volna máshogy is a vége, ha tökösebb, de ez már ilyen utolsó szalmaszál dolog volt kb miután saját magunkat nyírtuk ki. Talán legközelebb máshogy dönt ebből tanulva.Highlander
Ezzel egyetértek, csupán arra akartam rávilágítani, hogy továbbra is talán ebben, vagyis összefoglaló nevén a meccsek lezárásában a leggyengébb. Valaki tréningezhetné, vagy legalább foglalkozhatna vele néha, mert látszik, hogy a meccsek végén néha teljesen el van veszve, és bizonytalan.Hulkeinstein
Utólag könnyű...
A meccs addigi képe alapján, ahogy a védelmünk játszott, ez volt a logikus döntés. Nem Kelly felelősségét kell firtatni, meg hogy rossz a playhívás. Foles barátunk kezd interception gyárrá alakulni. Ez a fő probléma. Tavaly is azzal emelkedett ki a átlagból hogy vigyázott a bőrre. Ha ez eltűnik semmi extra képessége nem marad, tök átlagos, ezt bármelyik Qb lehozná ilyen elit fal mögött ilyen elkapókkal ilyen futójátékkal, ilyen edzővel. Foles a gyenge láncszem. Védelem is kezd egyre jobb képet festeni, nekem tegnapi meccsen már olyan érzésem volt hogy ez egy top 5 Defense. Fitz Td-je csúnya volt, Brown-é szerintem vállaható, 3 és 5re ilyen helyzetbe ha ezt meg merik csinálni legyen az övék.
És hát nem igazán cluth-játékos ezt megint bemutatta, a Frisco elleni meccsről nem is beszélve. a 400 yardjának a fele screenekből jön össze. 1. Maclin td, kiválló playhívás, bármelyik qb megcsinálta volna. 2. tdje szép volt de tudjuk hogy 10 ilyen volt már előző meccseken, most éppen nem volt rövid. Int-jei meg botrány, nincs is rajta nyomás, rengetegszer az elkapók mentik meg. Tököm kivan vele.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nha, tegnap óta le akarom írni ezt a 4&1 dolgot 3 perccel a vége előtt. Nézzük is meg akkor, hogy milyen forgatókönyvek lehettek volna:
Hulkeinstein
Ebben amúgy tök igazad van, és szemléletesen leírtad a dolgot, csak nem tartanám túl fair dolognak elővenni Kelly-t ennyi kritikus labdavesztés mellett. Tény, hogy alakulhatott volna máshogy is a vége, ha tökösebb, de ez már ilyen utolsó szalmaszál dolog volt kb miután saját magunkat nyírtuk ki. Talán legközelebb máshogy dönt ebből tanulva.Highlander
Ezzel egyetértek, csupán arra akartam rávilágítani, hogy továbbra is talán ebben, vagyis összefoglaló nevén a meccsek lezárásában a leggyengébb. Valaki tréningezhetné, vagy legalább foglalkozhatna vele néha, mert látszik, hogy a meccsek végén néha teljesen el van veszve, és bizonytalan.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Nha, tegnap óta le akarom írni ezt a 4&1 dolgot 3 perccel a vége előtt. Nézzük is meg akkor, hogy milyen forgatókönyvek lehettek volna:
Hulkeinstein
Ebben amúgy tök igazad van, és szemléletesen leírtad a dolgot, csak nem tartanám túl fair dolognak elővenni Kelly-t ennyi kritikus labdavesztés mellett. Tény, hogy alakulhatott volna máshogy is a vége, ha tökösebb, de ez már ilyen utolsó szalmaszál dolog volt kb miután saját magunkat nyírtuk ki. Talán legközelebb máshogy dönt ebből tanulva.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nha, tegnap óta le akarom írni ezt a 4&1 dolgot 3 perccel a vége előtt. Nézzük is meg akkor, hogy milyen forgatókönyvek lehettek volna:

Először nézzük azokat a forgatókönyveket, amik akkor alakulhattak volna ki, ha nekimentünk volna:

1. Bevisszük TD-re. Ekkor a Cards all-in módban tolja, nekünk jó az is, ha csak FG távolságig jutnak, vagyis mehet a deep coverage, és fel lehet adni a pálya közepét teljesen, csak az elkapókra koncentrálni. Így rohadt nehéz lett volna végigvinni, és ha megcsinálják, akkor is X.
a, 3 perc alatt 80 yardot végigmegy a Cards. Végeredmény: X
b, nem sikerül végigmenni, a defense megállítja őket, végeredmény: W
2. Nem sikerül bevinni TD-re. Itt onnan indulunk, hogy az ellenfél 2 yardosától indul majd meg X-nél, vagyis rögtön ott al ehetőség, hogy megcsináljuk a safetyt, és mienk a meccs, vagy csak simán megállítjuk őket, és akkor kb. 20 yard kell a FG-hoz kb. 1 perc alatt. Másrészt a Cards nincs WIN-only üzemmódba, nem kockáztatnak, csak a biztosat játsszák, hogy legalább az X tuti meglegyen. a FG-hoz kb. 70 yardot kell menniük biztonságos labdatartással 3 perc alatt.
a, Megcsinálják a 70 yardot, végeredmény: L
b, Lepörgeti kaz órát, de marad az X
c, safety, vagy mi rúgunk FG-t, ekkor W

Nézzük a FG-t:

A Cardsnak ekkor 50 yard kell csupán az X-hez. Ez 3 perc alatt, 1 időkéréssel 4 downnal számolva sztem nagyon easy, még úgy is hogy kíválóan játszott a védelmünk. Értem a bizalmat, de ilyenkor mindent bevet az ellen, otthon is vannak, az offense is robanékony, sztem itt túl gyakran csinálnak ahhoz pontot, hogy nekünk jó legyen. De ehelyett jött a TD, ahogy azt sejtettem, és még idő is volt hogy még egyszer fájjon a szívünk a meccsen.

Jó dolog az, hogy Chip bízik a védőkben, de ha nekimegyünk, akkor is mindenképpen felkerülnek a pályára, és megcsinálhatják a stopot. Ha kihagyjuk, még kedvezőbb helyzetben lesz a D, ha TD, akkor meg ugyanott vannak ahol a FG-nál. A másik meg az ,hogy én azért szerettem bele Chip-be, mert egy tökös, bevállalós edző, aki meg meri lépni ezeket, pont ez volt a bajunk Reid-del, erre tök ugyanaz a hiba, nyilván az ellenfél kihasználja.

Van egy Shady, van egy Polk, a többiek is részt tudnak venni egy esetleges trükkös játékban, a falunk se rossz, QB sneak is játszhatott volna, vagy beküldeni a D-linet is, hogy benyomják az ellent, bármi. De ezzel a húzással az ellenfél kezébe adod a sorsodat, és reménykedsz hogy hátha bénáznak,ez a hozzáállás meg nem tetszik, tessék megcsinálni a legerősebb egységünknek a meccset eldöntő playt, és akkor nincs miről beszélni.

És a végére egy kis matek, hogy az egyes eseteknél mennyit kell haladnia a Cards O-nak, hogy ne nyerjük meg a meccset:

TD-nél: 80 yard
4&1 sikertelennél: 70 yard
FG-nál: 50 yard

Ismétlem, mindezt 3 perccel a vége előtt, hazai közönség előtt a "sziporkázó" CB-párosunk ellen.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kelly azt nyilatkozta, hogy nem volt tiszta rálátásuk egy elérhető kameraállásból sem, ezért nem dobott pirosat Polk futásánál, valamint azt is elmondta, hogy erősen gondolkozott azon, hogy nekimenjünk negyedikre, beszéltek is róla a 2 minute warning alatt, de látva a védelem jó teljesítményét, bízott bennük, hogy képesek lesznek kivédekezni. QB sneak-et meg nem tervezett, mert nem akart úgy járni mint tavaly a Dallas ellen.

A két interceptionről meg elmondta, hogy red zone-ban 1st downra, amikor omlik össze a zseb, soha nem szabad beerőltetni a labdát, inkább dobta volna ki Foles. A másodiknál meg tisztának látta Coopert, egyszerűen egy rossz dobás volt.

Kérdezték még a rengeteg passzjátékról és a kevés futásról, de nem akarja egyensúlyba hozni a kettőt, ő egyszerűen csak előre akar haladni, és megnyerni a meccset. Soha nem tervezi meg előre, hogy most x futás lesz meg x számú passzjáték, meg volt elégedve a támadójáték hatékonyságával.

Sproles nem érezte játékra képesnek magát, ezért nem játszott, remélhetőleg a következő meccsen már bevethető lesz.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Maclin tényleg nagyot játszik, reméljük kitart a formája még pár évre, és azért látszik, hogy JM-ben és Huff ban is lenne fantázia. Csak Huff kezét bekenhetnék tényleg már valamivel, mondjuk némi Gatorade-l 😀

Ami biztos: vasárnap az OL rendesen tesztelve lesz, főleg ha esetleg Clowney is újra nagyobb szerepet kap, Foles kapkodhatja a levegőt rendesen...

Reméljük Fitzből nem csinálunk Fitzmagic-t....
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Legyünk pozitívak..., nyer a Washington, és akkor sokkal mosolygósabbak leszünk!😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Arrol sem Foles tehet,hogy Huff az endzone előtt fumblizik...

több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Elfogultak a kommentátorok..., lehet, de elfogultak a kommentelők is! 😀
Maclin 187 yard, 2 TD, és halványan sem dicsérjük meg...😛
Maclin 632/6, DeSean 528/3 csak megjegyzés szintjén...
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
"Tetszett még Henery 54 yardos field goalja" ???😀😀😀 Henery-nek is tettszett volna, ha életében egyszer is rúgott volna 😕)sümegphillyfan
Nyilván nem őt akartam írni, de így legalább vicces 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából összetett okok vezettek a vereséghez:

1. Későn írtam be hogy Gameday
2. Ano nem ivott eleget, mert nem küldtünk neki magunktól italt
3. Nem volt CM hype
4. TH hype volt, de csak minimális ,azt is leoltottam
5. Már megint hiányzott az "Ellenséges vonalak mögött", így Kellyéknek nem voltak megfelelő információi a felkészüléshez

Tehát az egész Eagles topic mongyon le 😀 :p
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
 kickoff.blog.hu/2014/10/27/otkettomustaine
"Tetszett még Henery 54 yardos field goalja" ???😀😀😀 Henery-nek is tettszett volna, ha életében egyszer is rúgott volna 😕)