Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
"The Eagles reportedly tried to acquire WR Vincent Jackson, but Tampa turned them down"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Clowney és Cushing inaktív. Sajnos Nate Allen és Brad Smith is :S Wolff kezd safetyben. VIszont Kelce kezd!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
de a cards sec se...

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
én még nem írnám le őketAttis
Én sem írom le őket, hol írtam ilyet? Simán nyerhetnek, de attól Weeden még nem lesz jobb, a futójátékkal nyerik meg a meccset, ha megnyerik.Arra meg nagy pénzt mernék tenni, hogy Weeden nem lett jobb irányító a dallasi padon sem.
több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
én még nem írnám le őket
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
D:.d.. D: 😀 szerencsétlenek. Sajnálom őket egy kicsit.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
faszom az egészbe, sajnos nem oldódott meg a vinyó problémám, így még egy meccs amit felvételről kell nézzek 😥 jó szurkolást, győzelmet!ano92
De igyál nekem rendesen 7-től, tudni fogjuk ha nem teszed, és eljuttatunk valami csúnya, gonosz helyte, mondjuk egy csapat dallasi szurkoló közé amikor Weedent kell nézniük 😛
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
faszom az egészbe, sajnos nem oldódott meg a vinyó problémám, így még egy meccs amit felvételről kell nézzek 😥 jó szurkolást, győzelmet!

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Romo OUT !!!

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Tippjáték!
 philly.blog.hu/2014/11/02/tippjatek_week_432

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem még időben 😀

GAME DAY

A többi rajtatok áll 😀
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together

Azért ez így kemény 😀eaglesmcnabb
Ez jó 😀😀 😀😀 Amúgy bennem csak most tudatosult, hogy mindkét vereségünk esetében 1 nyamvadt yardon múlt a győzelem meg a 7-0-ás mérleg 😀😀😀

Bill O'Brien Foles-ról:

"I see a good quarterback,” the first-year Texans head coach said. “I see a team that is number one in the league in points per game. I see a team that is running 80-plus plays per game. I see a team that a lot of the offense goes through him. He makes good decisions.”

Kb mintha azt mondta volna, hogy dobálj csak Foles fiam a vakvilágba, ne nézz szét továbbra sem, nincs rá szüksége a csapatodnak, majd mi felszedjük a passzaidat 😀😀😀 Jóféle jedi elmetrükk.Highlander
... és az meg van, hogy az öt győztesből háromszor nem a mi kezünkben volt a meccs vége, persze tudom, erről is Foles tehet 😀 7-0 na persze, végül is a QB-n kívül mindenki elit, na ja...greenboy
És az is megvan, hogy sehol nem írtam, hogy Foles tehet a két vereségről? Ha meg már az elit témánál tartunk, még mindig nem a falnak, a futóknak és az elkapóknak kell felnőnie Foles-hoz, hanem fordítva... ettől függetlenül én már milliószor írtam, hogy adnék még időt neki és kell a türelem.

több mint 9 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262

Azért ez így kemény 😀eaglesmcnabb
Ez jó 😀😀 😀😀 Amúgy bennem csak most tudatosult, hogy mindkét vereségünk esetében 1 nyamvadt yardon múlt a győzelem meg a 7-0-ás mérleg 😀😀😀

Bill O'Brien Foles-ról:

"I see a good quarterback,” the first-year Texans head coach said. “I see a team that is number one in the league in points per game. I see a team that is running 80-plus plays per game. I see a team that a lot of the offense goes through him. He makes good decisions.”

Kb mintha azt mondta volna, hogy dobálj csak Foles fiam a vakvilágba, ne nézz szét továbbra sem, nincs rá szüksége a csapatodnak, majd mi felszedjük a passzaidat 😀😀😀 Jóféle jedi elmetrükk.Highlander
... és az meg van, hogy az öt győztesből háromszor nem a mi kezünkben volt a meccs vége, persze tudom, erről is Foles tehet 😀 7-0 na persze, végül is a QB-n kívül mindenki elit, na ja...
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan

Azért ez így kemény 😀eaglesmcnabb
ennyi, a texans a fiókcsapatunk. Eagles B. Jöhetnek az smsek.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together

Azért ez így kemény 😀eaglesmcnabb
Ez jó 😀😀 😀😀 Amúgy bennem csak most tudatosult, hogy mindkét vereségünk esetében 1 nyamvadt yardon múlt a győzelem meg a 7-0-ás mérleg 😀😀😀

Bill O'Brien Foles-ról:

"I see a good quarterback,” the first-year Texans head coach said. “I see a team that is number one in the league in points per game. I see a team that is running 80-plus plays per game. I see a team that a lot of the offense goes through him. He makes good decisions.”

Kb mintha azt mondta volna, hogy dobálj csak Foles fiam a vakvilágba, ne nézz szét továbbra sem, nincs rá szüksége a csapatodnak, majd mi felszedjük a passzaidat 😀😀😀 Jóféle jedi elmetrükk.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79

Azért ez így kemény 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Utolsó injury report a Texans meccs előtt:

Nate Allen és Brad Smith játéka kérdéses, előbbit Wolff helyettesítheti, de könnyen lehet, hogy Maragos és Watkins is lehetőséghez jut majd azon a poszton. Utóbbit Maehl pótolhatja majd.

A többiek akik sérüléssel bajlódtak/bajlódnak (Boykin, Herremans, Celek), valószínűleg játszani fognak, így a 3. hét után úgy néz ki, hogy újra Kelce lesz a kezdő centerünk 😊 És Sproles is visszatér.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
ja hát sérülten nehéz világot váltani 😀 De smithnek egészségesen sem sikerült MÉG 😀ano92
Jaja, egyébként pont néztem rookie értékelőket csapatonként, hát még mindig Robyt választottam volna első körben corner posztra inkább.....

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy bejegyzés a lerágott témában 😛

 www.bleedinggreennation.com/2014/10/29/7090943/foles-can-still-be-incredible
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja hát sérülten nehéz világot váltani 😀 De smithnek egészségesen sem sikerült MÉG 😀

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Más:
Kelcet kérdezték JJ Wattról és azt válaszolta, hogy őt az se érdekli, ha maga Jézus Krisztus kerül majd szembe velük a pályán 😀😀 persze tiszteli az ellent és hozzátette, hogy nem elég ha csak Wattra koncentrálnak mert van még jó pár kiemelkedő játékosuk JJ-n kívül is akik problémát okozhatnak.Highlander
A bohócos freak nem váltotta meg a világot mi? Nem sokat hallani róla...Eazzy
Clowney már az első héten térdsérülést szenvedett ha jól tudom, most térhet majd vissza.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Más:
Kelcet kérdezték JJ Wattról és azt válaszolta, hogy őt az se érdekli, ha maga Jézus Krisztus kerül majd szembe velük a pályán 😀😀 persze tiszteli az ellent és hozzátette, hogy nem elég ha csak Wattra koncentrálnak mert van még jó pár kiemelkedő játékosuk JJ-n kívül is akik problémát okozhatnak.Highlander
A bohócos freak nem váltotta meg a világot mi? Nem sokat hallani róla...

Nézem közben hogy sérült. Okk

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Mondjuk csinálna/nyilatkozna valami hülyeséget meg combine-on is szarul teljesítene és be tudnánk húzni első körben örülnénk neki???picksix
De még mennyire 😀 Csak remélni tudom, hogy a háttérben megy a szálak szövögetése ezzel kapcs, én még azt is el tudom képzelni, hogy nem véletlenül passzolta a a legutóbbi draftot 😀 Aztán majd Kelly mutatja a fukkot és kiveszi a kezünket a biliből egy ilyen nyilatkozattal: "Foles a mi emberünk, ő az a típusú játékos, akire a csapatnak szüksége van, nincs hozzá fogható" 😀😀 Mariotát meg behúzza a Bucs 😀

Más:
Kelcet kérdezték JJ Wattról és azt válaszolta, hogy őt az se érdekli, ha maga Jézus Krisztus kerül majd szembe velük a pályán 😀😀 persze tiszteli az ellent és hozzátette, hogy nem elég ha csak Wattra koncentrálnak mert van még jó pár kiemelkedő játékosuk JJ-n kívül is akik problémát okozhatnak.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Először a szezon során mindenki edzett a mai napon. Boykin és Allen játéka is valószínű vasárnap.

Trent Cole $22.000-os büntetést kapott ezért az ütésért:
 vine.co/v/OMB7DlW2jan

Végül kiderült, hogy jól tette Kelly, hogy nem dobott piros zászlót a Polk futásra, mivel nem találtak volna megdönthetetlen bizonyítékot a zebrák:

Derrick Gunn@TheRealDGunnCSN
League source confirms had eagles challenged Chris Polk run at 1yd line they would have lost bec of insufficient evidence 2 overturn playHighlander
Hihetetlen, hogy ezért büntetés jár...Mégis mi a faszt csináljon?0,1 tizeddel később ért oda és semmi extra nem volt benne. Ez a szabály kinyírja ezt a sportot, a védőknek semmi eszközük nem marad, eleve hátrányba vannakkorodiati
a sisak találkozott a sisakkal, nem hiszem el, hogy ennek jelentőségét olyan nehéz megérteni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal