Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tartom hogy Mariotával ez a liga top2 offense lenne a Denveré mellett.Hulkeinstein
A top1 azok mi vagyunk, hello!

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
TODD bicepszszakadás 😕 😕

Azt hihetnénk IR, de játszani akar, edz is 😮
Elvileg Suggs is végigtolt ezzel 8 meccset 2 éve. Azért mekkora állat, atyaisten, imádom 😊
Hajrá Todd, nyomj le mindenkit!
több mint 9 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Sose értettem minek pánikolni, amikor még a saját kezünkben van minden, ráadásul kétszer kaptunk ki úgy, hogy egy posession-nél kevesebb volt a különbség, ráadásul két olyan csapattól, ahol előre is kalkulalható volt a gond. No persze értem, hogy látva a meccseket rossz, hogy lett volna esélyünk nyerni.

BTW erről pofáztam tavaly amikor mondtam, hogy Foles nem FP közel sem. Sokan lehurrogtak, talán eaglesmcnabb volt mellettem kb. Nem vagyok a hive annak, hogy kutyástól odaadjuk a házat Mariotaért, de azért érezzük, hogy kell beszélni a QB kérdésről. Szerencsénkre nem vagyunk kész csapat még, igy lehet gondolkodni pár éves stratégiában. Azt hiszem ebben nálunk tájékozottabbak ülnek a vezetésben.

Egyébként remélem kezditek belátni, hogy inkább az a mák, ha jól dobja oda Foles, mint pl Maclin TD-jénél. Az szép labda volt, de előtte utána olyan homályokat dobált, hogy egy jó passz inkább tűnik véletlennek. Persze rengeteget is passzol, de van gond rendesen.

Én személyszerint nem biznék rá még egy szezont, no de mik az alternativáink?

DeSean a tegnapi meccs után:
"Different team, same result" 😀 Én még mindig kurvara csipázom.Eazzy
Maximálisan egyetértek veletek.Nem vagyok profi szekértő, csak egy Philly drukker, akinek van egy nem túl szakmai véleménye 😊 Mindig mindenki az O line-ra fogja Foles gyenge szereplését, holott szerintem az esetek 90%-ában az ő gyengeségei miatt akadozik a támadó játékunk. Most már sok a teljesen felfoghatatlan int., és sok az olyan passz, amiknél sajnos az elkapóinknak esélyük sincs. Egyszerűen elszórja a labdákat Foles. A Cardinals ellen az utolsó drive-ban kb 6 olyan passz volt, ami elérhetetlen volt.Ha csak minimálisan elérhető passzok lettek volna, akkor miénk a meccs. Szerintem a 49ers meccs is így ment el. Ilyenkor szinte szét tudok robbanni meccsnézés közben. Szétb*sz az ideg néha, komolyan... Főleg ha arra a 7-0-ra gondolok, amivel már szinte ott is lennénk a PO-ban. Valahogy én is attól félek, hogy kevés lesz ez a csapat Foles irányításával. Pedig rajta kívül ez az Eagles nagyon ütős, és nagyon egyben van minden csapatrész. Szerintem esélyünk lehetne a SB-ra is ezzel a csapattal, viszont nem Foles-al. És fájni fog a szívem, ha újra elbukunk, és ismét egy gyenge szereplés után kell várnom megint 8 hónapot... Nem szeretném rá kenni, ha rosszul szerepelnénk, de azért nézzük már reálisan ennek az embernek a képességeit! Na mindegy, azért drukkolok a csapatnak, mert megérdemelnének egy nagyon jó szezont. 😊 Hajrá Eagles!!!
több mint 9 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Istenem, de kiröhögnélek benneteket ha Foles bevinné a döntőbe a csapatot...greenboy
vigyázz, az nem lesz uyganaz ha a csapat beviszi folest a döntőbe 😀eaglesmcnabb
max a D, de az O semmiképp, szerintem 😉
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Istenem, de kiröhögnélek benneteket ha Foles bevinné a döntőbe a csapatot...greenboy
vigyázz, az nem lesz uyganaz ha a csapat beviszi folest a döntőbe 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Istenem, de kiröhögnélek benneteket ha Foles bevinné a döntőbe a csapatot...
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Papíron Foles a jobb, szó szerint. Most jelent meg ugyanis a nagyszerű Bruce Feldman új könyve, melynek ő van a borítóján



 www.amazon.com/gp/product/0553418459/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=0553418459&linkCode=as2&tag=brucefeldma02-20baggio
Még tavaly állt neki az tuti 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Papíron Foles a jobb, szó szerint. Most jelent meg ugyanis a nagyszerű Bruce Feldman új könyve, melynek ő van a borítóján



 www.amazon.com/gp/product/0553418459/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=0553418459&linkCode=as2&tag=brucefeldma02-20


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
na ájjá le, mert egy szóval nem szidtam Chipék játékos kiválasztási képességeit. De még csak nem is azt mondtam hogy Szancsez jobb mint Foles. Szancsez mobilisabb qb, gondolom jobban eltudják rá adni ezt a read opsönös faszságot. Ezért írtam hogy elvileg jobban illik a rendszerbe. Papíron.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
nekünk kb mindegy agyalni Mariotan. Itt egy Szancsez a padon, ha Chipék váltani akarnának már rég bedobták volna Foles helyett. Elvileg Szancsez ugyebár jobban illene Chip mester varázslatos playbookjába mint Foles. Nekünk marad Foles, ha csak nem év végén eladjuk pár pickel együtt az 1/1 ért.ano92
és ezt honnan veszed? meg szerinted ők nem látják az edzéseken az irányítóik teljesítményét?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ha csak nem év végén eladjuk pár pickel együtt az 1/1 ért.ano92
Ez lenne az optimális. Akár az idei első kör is mehetne, Márkus barátunkkal kapcsolatban nincsenek pozitív érzéseim.mustaine
pedig lehet alázna 😀 Amíg volt körülötte csapat a Jetsben nem volt annyira szar. 😀 Itt meg azért csak egy jobb körítése lenne. 😀

Mind1, szerintem nem fogunk Redskinst játszani a draft előtt.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
ha csak nem év végén eladjuk pár pickel együtt az 1/1 ért.ano92
Ez lenne az optimális. Akár az idei első kör is mehetne, Márkus barátunkkal kapcsolatban nincsenek pozitív érzéseim.

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nekünk kb mindegy agyalni Mariotan. Itt egy Szancsez a padon, ha Chipék váltani akarnának már rég bedobták volna Foles helyett. Elvileg Szancsez ugyebár jobban illene Chip mester varázslatos playbookjába mint Foles. Nekünk marad Foles, ha csak nem év végén eladjuk pár pickel együtt az 1/1 ért.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Nem tudom, hogy most idegeljem-e magam azon, hogy elléphettünk volna a Dallastól, vagy örüljek, hogy a Skins meglepett minket. Lehet utóbbi egészségesebb lenne. 😀 Ami meg a QB kérdést illeti, szerintem senki nem volt biztos abban, hogy Foles lesz a franchise irányítónk, a pártolók inkább időt szerettek volna adni neki (köztük én is) a hiányosságaitól függetlenül, de így, hogy all-madden szintre rakták neki idén a levelt (no Kelce & Jackson no party, ellenfelek is kiismerték, lásd pl blitz party Arizonában) úgy tűnik, hogy egyelőre nem felel meg a kritériumoknak és szerintem ezt még a legelvakultabb Foles fanok is látják. Az viszont tény, hogy a maradék 9 alapszakasz meccsen nem tehetünk mást, csak szorítani neki, hogy minél jobban teljesítsen, aztán meglátjuk szezon után, h mi lesz. Jelenleg elképzelhetetlennek találom a mega szerződést, de ezzel azt hiszem nem találtam fel a spanyolviaszt. Én sem vagyok a híve annak, hogy Mariotáért bankot robbantsunk, de ha hosszú projektet tervezünk, akkor érdekes lesz elgondolkodni a lehetőségeken. Már csak az a kérdés, hogy egy esetleges QB needes 1/1 csapatnak, miért érné meg bármiért is odaadni az esélyt, ha Marcus barátunk akkora korszakos egyéniség, legalábbis ahogy a college footballban jártas emberektől hétről hétre olvasom. (sajnos nekem nincs időm követni az egyetemi focit)Highlander
Abban senki nem lehet biztos, hogy Mariota korszakos egyéniség, még abban sem hogy jó lez az NFL-ben. Az a ritka helyzet állt egyszerűen elő, hogy a régi edzője, aki recruitolta, szóval már középsuli óta ismeri, és szereti az pont a mi edzőnk, ráadásul a rendszerébe pont Mariota a prototípus, jól fut, intelligens, és rendkívül atletikus, emelett mindent meg tus dobni és még vigyáz is a labdára. Szvsz nagyon elől fog kimenni, mert brutális számai vannak, de azt nem mondanám, hogy mondjuk Oaklandben korszakos zseni lehet, viszont nálunk ilyen bika fal, és kisegítő személyzet mellett, a saját, jól megszokott rendszerét játszva, Kellyvel az elejétől összeszokva brutálisan nagy playa lehet belőle már egész hamar is. Ahhoz hogy kivigyük, nagyon sok dolog kellene, kezdve attól hogy Foles egész évben bénázik, továbbá ha Chip nem szerelmes belé akkor semmit nem fog adni érte, nem hogy egy egész draftot, egészen addig hogy olyan csapat kell legyen az 1/1, max 1/3, aki szívesen elcserélné a draftpicket, mert van QB-ja (Carr? Bortles?). Egyéb esetben ennek semmi esélye.Hulkeinstein
Pedig Mariota korszakos egyéniség, ezen semmit nem változtat, hogy az NFL-ben hogyan fog teljesíteni, max azt lehet kijelenteni, hogy a profik között nem lett az :p lásd például: Brian Bosworth


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nem tudom, hogy most idegeljem-e magam azon, hogy elléphettünk volna a Dallastól, vagy örüljek, hogy a Skins meglepett minket. Lehet utóbbi egészségesebb lenne. 😀 Ami meg a QB kérdést illeti, szerintem senki nem volt biztos abban, hogy Foles lesz a franchise irányítónk, a pártolók inkább időt szerettek volna adni neki (köztük én is) a hiányosságaitól függetlenül, de így, hogy all-madden szintre rakták neki idén a levelt (no Kelce & Jackson no party, ellenfelek is kiismerték, lásd pl blitz party Arizonában) úgy tűnik, hogy egyelőre nem felel meg a kritériumoknak és szerintem ezt még a legelvakultabb Foles fanok is látják. Az viszont tény, hogy a maradék 9 alapszakasz meccsen nem tehetünk mást, csak szorítani neki, hogy minél jobban teljesítsen, aztán meglátjuk szezon után, h mi lesz. Jelenleg elképzelhetetlennek találom a mega szerződést, de ezzel azt hiszem nem találtam fel a spanyolviaszt. Én sem vagyok a híve annak, hogy Mariotáért bankot robbantsunk, de ha hosszú projektet tervezünk, akkor érdekes lesz elgondolkodni a lehetőségeken. Már csak az a kérdés, hogy egy esetleges QB needes 1/1 csapatnak, miért érné meg bármiért is odaadni az esélyt, ha Marcus barátunk akkora korszakos egyéniség, legalábbis ahogy a college footballban jártas emberektől hétről hétre olvasom. (sajnos nekem nincs időm követni az egyetemi focit)Highlander
Abban senki nem lehet biztos, hogy Mariota korszakos egyéniség, még abban sem hogy jó lez az NFL-ben. Az a ritka helyzet állt egyszerűen elő, hogy a régi edzője, aki recruitolta, szóval már középsuli óta ismeri, és szereti az pont a mi edzőnk, ráadásul a rendszerébe pont Mariota a prototípus, jól fut, intelligens, és rendkívül atletikus, emelett mindent meg tus dobni és még vigyáz is a labdára. Szvsz nagyon elől fog kimenni, mert brutális számai vannak, de azt nem mondanám, hogy mondjuk Oaklandben korszakos zseni lehet, viszont nálunk ilyen bika fal, és kisegítő személyzet mellett, a saját, jól megszokott rendszerét játszva, Kellyvel az elejétől összeszokva brutálisan nagy playa lehet belőle már egész hamar is. Ahhoz hogy kivigyük, nagyon sok dolog kellene, kezdve attól hogy Foles egész évben bénázik, továbbá ha Chip nem szerelmes belé akkor semmit nem fog adni érte, nem hogy egy egész draftot, egészen addig hogy olyan csapat kell legyen az 1/1, max 1/3, aki szívesen elcserélné a draftpicket, mert van QB-ja (Carr? Bortles?). Egyéb esetben ennek semmi esélye.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Nem tudom, hogy most idegeljem-e magam azon, hogy elléphettünk volna a Dallastól, vagy örüljek, hogy a Skins meglepett minket. Lehet utóbbi egészségesebb lenne. 😀 Ami meg a QB kérdést illeti, szerintem senki nem volt biztos abban, hogy Foles lesz a franchise irányítónk, a pártolók inkább időt szerettek volna adni neki (köztük én is) a hiányosságaitól függetlenül, de így, hogy all-madden szintre rakták neki idén a levelt (no Kelce & Jackson no party, ellenfelek is kiismerték, lásd pl blitz party Arizonában) úgy tűnik, hogy egyelőre nem felel meg a kritériumoknak és szerintem ezt még a legelvakultabb Foles fanok is látják. Az viszont tény, hogy a maradék 9 alapszakasz meccsen nem tehetünk mást, csak szorítani neki, hogy minél jobban teljesítsen, aztán meglátjuk szezon után, h mi lesz. Jelenleg elképzelhetetlennek találom a mega szerződést, de ezzel azt hiszem nem találtam fel a spanyolviaszt. Én sem vagyok a híve annak, hogy Mariotáért bankot robbantsunk, de ha hosszú projektet tervezünk, akkor érdekes lesz elgondolkodni a lehetőségeken. Már csak az a kérdés, hogy egy esetleges QB needes 1/1 csapatnak, miért érné meg bármiért is odaadni az esélyt, ha Marcus barátunk akkora korszakos egyéniség, legalábbis ahogy a college footballban jártas emberektől hétről hétre olvasom. (sajnos nekem nincs időm követni az egyetemi focit)

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles iránti kritika nyilván érthető s helyén is van csak azt ne mondjátok nekem h Vick-l előrébb lennénk. Ha másért nem azért mert már 3x összetörték volna s akkor ugyan ott vagyunk. Talán drafthelyileg közelebb Mariotahoz. Kiváncsi vagyok meddig bírja a Jetsbe, nyilván örülnék ha jól menne neki s egészséges maradna.
több mint 9 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Sose értettem minek pánikolni, amikor még a saját kezünkben van minden, ráadásul kétszer kaptunk ki úgy, hogy egy posession-nél kevesebb volt a különbség, ráadásul két olyan csapattól, ahol előre is kalkulalható volt a gond. No persze értem, hogy látva a meccseket rossz, hogy lett volna esélyünk nyerni.

BTW erről pofáztam tavaly amikor mondtam, hogy Foles nem FP közel sem. Sokan lehurrogtak, talán eaglesmcnabb volt mellettem kb. Nem vagyok a hive annak, hogy kutyástól odaadjuk a házat Mariotaért, de azért érezzük, hogy kell beszélni a QB kérdésről. Szerencsénkre nem vagyunk kész csapat még, igy lehet gondolkodni pár éves stratégiában. Azt hiszem ebben nálunk tájékozottabbak ülnek a vezetésben.

Egyébként remélem kezditek belátni, hogy inkább az a mák, ha jól dobja oda Foles, mint pl Maclin TD-jénél. Az szép labda volt, de előtte utána olyan homályokat dobált, hogy egy jó passz inkább tűnik véletlennek. Persze rengeteget is passzol, de van gond rendesen.

Én személyszerint nem biznék rá még egy szezont, no de mik az alternativáink?

DeSean a tegnapi meccs után:
"Different team, same result" 😀 Én még mindig kurvara csipázom.Eazzy
Én is melletted voltam, kösz hogy emlékszel, de hát ki vagyok én. Mi már Vick esetében is egy követ fújtunk. Egyébként nem akarom hogy az a kép jöjjön le hogy megy az én jól megmondtam. Szurkolok Foles-nak esküszöm, de hát gatya. Ez van. Ő a leggyengébb láncszem.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Sose értettem minek pánikolni, amikor még a saját kezünkben van minden, ráadásul kétszer kaptunk ki úgy, hogy egy posession-nél kevesebb volt a különbség, ráadásul két olyan csapattól, ahol előre is kalkulalható volt a gond. No persze értem, hogy látva a meccseket rossz, hogy lett volna esélyünk nyerni.

BTW erről pofáztam tavaly amikor mondtam, hogy Foles nem FP közel sem. Sokan lehurrogtak, talán eaglesmcnabb volt mellettem kb. Nem vagyok a hive annak, hogy kutyástól odaadjuk a házat Mariotaért, de azért érezzük, hogy kell beszélni a QB kérdésről. Szerencsénkre nem vagyunk kész csapat még, igy lehet gondolkodni pár éves stratégiában. Azt hiszem ebben nálunk tájékozottabbak ülnek a vezetésben.

Egyébként remélem kezditek belátni, hogy inkább az a mák, ha jól dobja oda Foles, mint pl Maclin TD-jénél. Az szép labda volt, de előtte utána olyan homályokat dobált, hogy egy jó passz inkább tűnik véletlennek. Persze rengeteget is passzol, de van gond rendesen.

Én személyszerint nem biznék rá még egy szezont, no de mik az alternativáink?

DeSean a tegnapi meccs után:
"Different team, same result" 😀 Én még mindig kurvara csipázom.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nehogy mégyegyszer arra jöjjek, hogy akárki is beírja elég lesz egyszer is megverni a 'boys-t idén 😀 2-14, de akkor a boyst oda vissza!!!

Nem hittem a szememnek, pedig ha nyert volna a Dallas akkor elég szépen arrább úszhatott volna az a bizonyos hajó.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mondtam één hogy nem kell ennyire befosni a Cowboystól.mustaine
Wooohoo, erre a hírre jó kelni 😊

Megmondtam én is 😛
Ráadásuul csoportrangadó, innentől kezdve elég 1 dallas meccs istalán 😊
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mondtam één hogy nem kell ennyire befosni a Cowboystól.

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Köszöunjük Redskins és gratula!!! Nagyon örülök, de ilyenkor mindig eszembe jut az a 2 elbukott meccs... 😕 Minda kettő nyerhető lett volna, sőt... Nekünk kellett volna nyernünk, és most 7-0-val állnánk.... Kicsit ez bosszant, de azért meglesz ez!!! 😊MrMiksa
JPP logika? Neki bejött, nem? 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Köszöunjük Redskins és gratula!!! Nagyon örülök, de ilyenkor mindig eszembe jut az a 2 elbukott meccs... 😕 Minda kettő nyerhető lett volna, sőt... Nekünk kellett volna nyernünk, és most 7-0-val állnánk.... Kicsit ez bosszant, de azért meglesz ez!!! 😊
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Kiszurkoltuk