Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ha Ben legnagyobb mérkőzéseit nézzük, szinte azonnal eszembe jut a Bengals elleni WC mérkőzés 2016 januárjában.
Elképesztő mélyen voltunk már Shazier labdaszerzésénél, én magam ki is kapcsoltam a TV-t és dühöngtem egy sort, amikor twitteren olvasom, hogy történt valami fantasztikus dolog.
És akkor visszakapcsoltam a TV-t és az utolsó drive-ot, ami nem volt túl szép, már élőben követtem ismét 😊
 www.youtube.com/watch?v=g3vcdYNwQ6k
Fantasztikus emlék ez Ben-től és az elpusztíthatatlanságáról.
Klaci79
Nekem erről a meccsről sajnos csakis a kiütés tud eszembe jutni. Meggyőződésem hogy itt kezdődött AB kálváriája, ami a hétvégi eseménysorozatban kulminálódott.
bcsarli
meg az is lehet hogy igazad van, de az is lehet, hogy nem, mivel addig is voltak problemai, de lehet Tomlin tudta kezelni. Lehet onnantol nem, vagy inkabb Bell faszsagaira koncentralt.
Egyebkent szoktak mondani, hogy a steelers megtalalja a legjobb elkapokat a drafton. de sajnos sok beloluk a balhes.
xtaki
Igen, de AB-nál semmi nem mutatott arra, hogy egyszer csak white flag-et dob az agya. Szerintem benne megvolt a potenciál a minden idők legjobb Steelers elkapó cím elérésére, aztán pörköltszaft lett az agyvize helyén. 😕
kishaszi
AB-ban szerintem benne volt a minden idők #2 elkapója cím is, Rice után. Ha extrém sokáig játszott volna, talán Ricet is befoghatta volna. Szerintem generációs tehetség.
tenorx
Igen, minden héten szerkót öltött és szórakoztatott minket. Mi meg élveztük valljuk be. Ben is. Meg is fizették neki az árát, de sajnos ő is megfizette érte az árat. Diva volt, önjelölt sztár, de nyilvánvalóan nem egészséges. Sajnálom őt is és a karrierjét is, a története pedig nagyon nem jó vég felé halad.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ha Ben legnagyobb mérkőzéseit nézzük, szinte azonnal eszembe jut a Bengals elleni WC mérkőzés 2016 januárjában.
Elképesztő mélyen voltunk már Shazier labdaszerzésénél, én magam ki is kapcsoltam a TV-t és dühöngtem egy sort, amikor twitteren olvasom, hogy történt valami fantasztikus dolog.
És akkor visszakapcsoltam a TV-t és az utolsó drive-ot, ami nem volt túl szép, már élőben követtem ismét 😊
 www.youtube.com/watch?v=g3vcdYNwQ6k
Fantasztikus emlék ez Ben-től és az elpusztíthatatlanságáról.
Klaci79
Nekem erről a meccsről sajnos csakis a kiütés tud eszembe jutni. Meggyőződésem hogy itt kezdődött AB kálváriája, ami a hétvégi eseménysorozatban kulminálódott.
bcsarli
meg az is lehet hogy igazad van, de az is lehet, hogy nem, mivel addig is voltak problemai, de lehet Tomlin tudta kezelni. Lehet onnantol nem, vagy inkabb Bell faszsagaira koncentralt.
Egyebkent szoktak mondani, hogy a steelers megtalalja a legjobb elkapokat a drafton. de sajnos sok beloluk a balhes.
xtaki
Igen, de AB-nál semmi nem mutatott arra, hogy egyszer csak white flag-et dob az agya. Szerintem benne megvolt a potenciál a minden idők legjobb Steelers elkapó cím elérésére, aztán pörköltszaft lett az agyvize helyén. 😕
kishaszi
AB-ban szerintem benne volt a minden idők #2 elkapója cím is, Rice után. Ha extrém sokáig játszott volna, talán Ricet is befoghatta volna. Szerintem generációs tehetség.
több mint 2 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha Ben legnagyobb mérkőzéseit nézzük, szinte azonnal eszembe jut a Bengals elleni WC mérkőzés 2016 januárjában.
Elképesztő mélyen voltunk már Shazier labdaszerzésénél, én magam ki is kapcsoltam a TV-t és dühöngtem egy sort, amikor twitteren olvasom, hogy történt valami fantasztikus dolog.
És akkor visszakapcsoltam a TV-t és az utolsó drive-ot, ami nem volt túl szép, már élőben követtem ismét 😊
 www.youtube.com/watch?v=g3vcdYNwQ6k
Fantasztikus emlék ez Ben-től és az elpusztíthatatlanságáról.
Klaci79
Nekem erről a meccsről sajnos csakis a kiütés tud eszembe jutni. Meggyőződésem hogy itt kezdődött AB kálváriája, ami a hétvégi eseménysorozatban kulminálódott.
bcsarli
meg az is lehet hogy igazad van, de az is lehet, hogy nem, mivel addig is voltak problemai, de lehet Tomlin tudta kezelni. Lehet onnantol nem, vagy inkabb Bell faszsagaira koncentralt.
Egyebkent szoktak mondani, hogy a steelers megtalalja a legjobb elkapokat a drafton. de sajnos sok beloluk a balhes.
xtaki
Igen, de AB-nál semmi nem mutatott arra, hogy egyszer csak white flag-et dob az agya. Szerintem benne megvolt a potenciál a minden idők legjobb Steelers elkapó cím elérésére, aztán pörköltszaft lett az agyvize helyén. 😕

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
Ha Ben legnagyobb mérkőzéseit nézzük, szinte azonnal eszembe jut a Bengals elleni WC mérkőzés 2016 januárjában.
Elképesztő mélyen voltunk már Shazier labdaszerzésénél, én magam ki is kapcsoltam a TV-t és dühöngtem egy sort, amikor twitteren olvasom, hogy történt valami fantasztikus dolog.
És akkor visszakapcsoltam a TV-t és az utolsó drive-ot, ami nem volt túl szép, már élőben követtem ismét 😊
 www.youtube.com/watch?v=g3vcdYNwQ6k
Fantasztikus emlék ez Ben-től és az elpusztíthatatlanságáról.
Klaci79
Nekem erről a meccsről sajnos csakis a kiütés tud eszembe jutni. Meggyőződésem hogy itt kezdődött AB kálváriája, ami a hétvégi eseménysorozatban kulminálódott.
bcsarli
meg az is lehet hogy igazad van, de az is lehet, hogy nem, mivel addig is voltak problemai, de lehet Tomlin tudta kezelni. Lehet onnantol nem, vagy inkabb Bell faszsagaira koncentralt.
Egyebkent szoktak mondani, hogy a steelers megtalalja a legjobb elkapokat a drafton. de sajnos sok beloluk a balhes.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha Ben legnagyobb mérkőzéseit nézzük, szinte azonnal eszembe jut a Bengals elleni WC mérkőzés 2016 januárjában.
Elképesztő mélyen voltunk már Shazier labdaszerzésénél, én magam ki is kapcsoltam a TV-t és dühöngtem egy sort, amikor twitteren olvasom, hogy történt valami fantasztikus dolog.
És akkor visszakapcsoltam a TV-t és az utolsó drive-ot, ami nem volt túl szép, már élőben követtem ismét 😊
 www.youtube.com/watch?v=g3vcdYNwQ6k
Fantasztikus emlék ez Ben-től és az elpusztíthatatlanságáról.
Klaci79
Nekem erről a meccsről sajnos csakis a kiütés tud eszembe jutni. Meggyőződésem hogy itt kezdődött AB kálváriája, ami a hétvégi eseménysorozatban kulminálódott.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
Basszus Süti, nem vagy normális komolyan. Beszartam a röhögéstől 😀
polamalu
Még, még, még!!!
Nagggyon beteg 😊
bcsarli
Megírja a Steelers Ószövetség, Újszövetség és a Jelenések könyvét is 😀
polamalu
Komolyan mondom ezt/ezeket ki kellene adni....best of süti.... 😀
Klemó
No meg lefordítani és elküldeni a csapatnak. ☺️
Reggio1914
]
sehogyse lehetne ezt angolra forditani...avagy kell lenni hozza mindket nyevlbol zseninek.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Basszus Süti, nem vagy normális komolyan. Beszartam a röhögéstől 😀
polamalu
Még, még, még!!!
Nagggyon beteg 😊
bcsarli
Megírja a Steelers Ószövetség, Újszövetség és a Jelenések könyvét is 😀
polamalu
Komolyan mondom ezt/ezeket ki kellene adni....best of süti.... 😀
Klemó
No meg lefordítani és elküldeni a csapatnak. ☺️
Reggio1914
Nem értenék! Hungarikum 😊

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ha Ben legnagyobb mérkőzéseit nézzük, szinte azonnal eszembe jut a Bengals elleni WC mérkőzés 2016 januárjában.
Elképesztő mélyen voltunk már Shazier labdaszerzésénél, én magam ki is kapcsoltam a TV-t és dühöngtem egy sort, amikor twitteren olvasom, hogy történt valami fantasztikus dolog.
És akkor visszakapcsoltam a TV-t és az utolsó drive-ot, ami nem volt túl szép, már élőben követtem ismét 😊
https://i.ytimg.com/vi/g3vcdYNwQ6k/maxresdefault.jpg
Steelers vs. Bengals | AFC Wild Card Highlights | NFL
Pittsburgh moved into field goal position after a pair of 15-yard penalties on the Bengals, one on linebacker Vontaze Burfict and another on Adam Jones after...

Fantasztikus emlék ez Ben-től és az elpusztíthatatlanságáról.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Basszus Süti, nem vagy normális komolyan. Beszartam a röhögéstől 😀
polamalu
Még, még, még!!!
Nagggyon beteg 😊
bcsarli
Megírja a Steelers Ószövetség, Újszövetség és a Jelenések könyvét is 😀
polamalu
Komolyan mondom ezt/ezeket ki kellene adni....best of süti.... 😀
Klemó
No meg lefordítani és elküldeni a csapatnak. ☺️
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 196
Basszus Süti, nem vagy normális komolyan. Beszartam a röhögéstől 😀
polamalu
Még, még, még!!!
Nagggyon beteg 😊
bcsarli
Megírja a Steelers Ószövetség, Újszövetség és a Jelenések könyvét is 😀
polamalu
Komolyan mondom ezt/ezeket ki kellene adni....best of süti.... 😀
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Basszus Süti, nem vagy normális komolyan. Beszartam a röhögéstől 😀
polamalu
Még, még, még!!!
Nagggyon beteg 😊
bcsarli
Megírja a Steelers Ószövetség, Újszövetség és a Jelenések könyvét is 😀
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Basszus Süti, nem vagy normális komolyan. Beszartam a röhögéstől 😀
polamalu
Még, még, még!!!
Nagggyon beteg 😊

több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
NFL clubs in need of a quarterback will have plenty of talent to scrutinize in Mobile this year, as some of the best have committed to compete. Among them are the aforementioned Howell, Pitt's Kenny Pickett, Cincinnati's Desmond Ridder, Liberty's Malik Willis and Nevada's Carson Strong.

Ők mind jönnek elvileg a Senior Bowl-ra edzeni-játszni. Reméljük így marad.
2022.02.05.
több mint 2 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Basszus Süti, nem vagy normális komolyan. Beszartam a röhögéstől 😀
több mint 2 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan


Klaci79
Ennél nincs is szebb! 😀 <3

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Testament Of Big Ben


LEGÁCI
szent lecke a szentkönyvbű

Királyok 1
1:1 Seljövende anap melyen a választás 1:2 esett, s a próféták böktek 1:3 s leen amaz, nevezett Kóver és Kolbert, kik megolvasták, és mondák SónAnderz 1:4 lejövend akkor a fijú 1:5 neve Dan, az atyától származék 1:6 kit ismertek Art nevén 1:7 mivel ő a Bukkméker 1:8 az ő hatalmával, mivel hatalmas ő a hatalmasok között is 1:9 nevében és hatalmában a fiú szóla 1:10 nem leszen, nevezett SónAnderz, Arkanzá fattya, mer mondom bizony 1:11 ki eljövend, annak neve Benjámin 1:12 jöve ő Miamiból, ami nem Florida 1:13 leszen ő a legkisebb fijú a legkedvesebb gyermek 1:14 áldjátok tehát a fijút, s a fijúnak választását Bent 1:15 mert hatalmas vagy mind közül kinek neve Dan

Mózes 1
3:15 a nagy isten megjelőlé elsőként Csárlit 3:16 kineve neve Beccs. és jelet raka Tommira 3:17 akit ismertek, mint Őrültkutyák 3:18 hatalmas volt a jel és a súlya alatt csontok törtek 3:19 hogy eljövendjen a ti prófétátok, Ben 4
4:3 s küzde ő a gonosznak seregével, először 4:4 s megizlelé a vereség ízét 4:5ám az első ember ki kapta, legyen áldott 4:6 neve pedig El 4:7 Rendel El, minthogy el lett rendelve
5:7 s felbuzgólkodék az ő prófétájok, s szarrá és fossá veré a Miamit 5:8 ami Florida
8:17 megveré a Hazafiakat, majd kikapá tőle 8:18 minthogy rendelé El, a hatalmas isten 8:19 nem megyen egyből a legkisebb 8:20 hanem megyen a Tom, aki a Kecske... a harmadikra

Példabeszédek
6:6:6megleve az ő jutalma, mert megérik, miként végigvivék, álltig idegenben 6:66 de nem kapá minnek neve emvípi, kapá azt Hímes nevű 66:6 de legyen ő a legkisebb, legkisebb a mindenek Bejaminja, áldassék..

Prédikátor
s meglesé a gonosznak műhelye, melyben honol a sötétség szíve, s megirigyelé hamvasságát a legkisebbnek... s tevé őt a motorra, majd levevé. dulván, le...
levevé még őt, őbelőle megszabadíttatik amelyet hívnak vakbélnek

s hiába fijaim, a ti jeletek pedig lesz a csíkos alsó, melyet kaptok és viselitek az idők végezetéig, emlékezve mit tett Kimo, azzal a bizonyos Palmerrel, mert ez a jel az ő jelük és ti viselitek...

Mózes 2 Tomlin 1
elvétetett a Kóver, mert idejéből kifutott, s eljövend a messiás, akit ismertek, mint Séf, a nevén Tomlin, ám ő a hitében mindig cover, de nem az...

...az miben mondták az iszonyat eljövetele, mikor a csíkos alsókba szájtátva nézitek a miamibeliek, akik floridaiak, csak nézitek a legnagyobb csapást, amit pontokra lehet ütni, csak nézitek, de bizony mondom néktek, higgyétek is, higgyétek s nyertek, ... mert hárommal is lehet, csak hárommal

és megáldá azúr, mégegyszer, de nem adá azt amit hívtok emvípínek, kapá azt Sántónió nevű

Rúth 1
s nem csak megvezettetet a Benjámin, nem, meg is tévedett, amaz helyen, neve Tahó-tó, s elvesze belőle a Benjámin, s marada az, minek neve Lőcs, avagy a Gerlyedelem... meglelé büntetését is, hogy tiltásba essen, s megtalálja a Benjamint.. Súlytották csapásokkal, elsőbben Séjmúr nevű arcának vonásait, majd enGatya, ki a gonosznak harcosa, hogy orrának vonalát is - de adatott győzelem, de mégsem adatott öröm, mert az pokolbeli fattyú, Áron, ki azóta átkozott, s átkában vive magával mindannyiunkat, hogy nem kapánk többet abból a bizonyosból, de ő sem..

Tomlin 2
s elhatározá a messiás, hogy megölé ő a Lőcsöt, hogy elvevé az ékszereit, s adá azt egy kézbe, Asli az Őriző, ki a golyókat markolja szorosan, hogy elsorvasszák a Gerlyedelmet,

...csakhogy megszületék méges a Hattyú, merha nem lészen tesztoszteron, mondom néktek, az ösztrogén a pokolba visz, s mért rá óriási csapást, mikor ellene küldte isten harcosát, ki benjáminabb a benjáminnál, a neve Tibó, a Tehén, s adott neki leckét, hosszú lecke volt..

Eszter
s méne s kéré a messiását adná neki még időt, s mindig kapá időt az ő messiásától, de nem szabadulhatik, mikor jöve megin az, kit vezete a Tibó, mostmár vezete a Mening, a Törtnyakú, s nem lelénk örömöt

s leledze a számok bűvöletében, mik lévén: nevük rekord és fizetési csekk

Énekek Éneke
| 100 évre titkosítva |




Sutianap levele a makkosháziakhoz 1:1

"Fijaim, Híveim, MotyoróK!

Most mindenki jelentkezzen szépen csöndben, aki Roethlisberger előtti Steelerst nézett aktívan! Nalássátok, most egyön a pillanat a szörnyű bizonytalanság, me ugye Séfbácsit kiabálják mindig, de Rötyivel se nem vót soha negatív szezonuk, főfogtátok eztet. Ő fölfogta, elég időt töltött le nálunk, s persze ki is használta."

... hogy elmékezzetek csak tik az elejire, nem a végire, hogy legyen a szivetekbe a Benjamin, a benjáminos Benjamin..

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 196
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin
kriSTEELan
Chris fucking Morgan javít a falon, ez kb. akkora lehetetlenség, mint hogy a Déli-sarkon pálmafa nő.
empty taxi
Egyelőre annyi történt, hogy Green-t kivették a rendszerből, ettől már önmagában jobb lett az egész. Úgyhogy még azért nem hozsannáznék az új edző kapcsán 😀
Klaci79
Meg Klemm-et. Valamelyiket vissza kell tenni, hogy kiderüljön, ki volt a fék. (Nem Klemm kerül vissza)

Nem temetném én KG-t, Nem egyszerű poszt az OC és a College-NFL váltás sem. Született centereknek sem, nemhogy beugrósoknak. Fizikailag hátrányban van termete, rövid karjai miatt (aka Legursky), de ott hátrányban lesz OG-ban is. OG-ban nagyon nem prototípus, keésbé, mint OC-ben. Ami segíthet neki, hogy nem kell snap-elni, illetve többet megy combo blokkba az OC-val, vagy OT-val, mondjuk, hogy hogyan tudna húzni, nem tudom, nem láttam.
De az OC legalább annyira mentális poszt, mint fizikai. Ha nem bír a hívásokkal, nem leader rookie-ként egy falban, ahol valahol a szélén van még egy tavalyi wannabe kezdő OT, a többi tágszemű újonc, vagy első éves FA szerzemény, az nem feltétlenül csak az ő hibája. Hendikeppel indult itt is. Egyetlen veterán, aki konzisztenciát tudott volna hozni és segíteni neki lídercsip szerepben, mert megvan hozzá az esze az Banner volt, aki idén már nem került pályára.
Lehet, nem kellett volna kezdenie, a csapat szempontjából lehet, jobb OL-unk lett volna, de ha fejleszteni akarjuk, és látni, mire képes, akkor ez volt a jó út.

Ha nem válik be OC-ként, szerintem megy Legursky szerepbe, mert OG-ban sem biztos, hogy túl tud lépni a fizikai korlátain (Méretek).

Az új edző meg mindenkinek jót tesz. Mindenki tudja, hogy szelekció, változás lesz, ez meggyújtja a tüzet a seggek alatt.
Spy
Green kapcsán én anno rengeteg videót néztem. Egy állat volt OG-ban a futásoknál és Én legalább ezt azért vártam volna tőle néha, néha és nem tudom máshoz kötni, mint ahhoz, hogy a gyorsabb NFL-hez és a fizikai lemaradásához neki sok volt a snap-pel együtti munka.

Nagyon látványos volt a falban a javulás. Van egy kép a depot, ahol majd egy 1 méterre tolja be a baloldal a védelmi falat......láttunk továbbá óriási futólyukakat, és nem egyszer, hanem többször. Nyilván egy edző egy heti felkészüléssel nem tudja megváltani a világot, de azt már tudjuk, hogy az ő döntése volt a felgyógyuló Green helyett J.C-t kezdetni és azért az is biztosnak látszik, hogy minden attól nem "gyógyul" meg, hogy egy játékos kimarad.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az sem mellékes, hogy egy jó OL-el (Austin Corbett, vagy Will Hernandez ((talán Kelce-t sem marasztalják Phiily-ben)) pl 😉) nem lennénk teljesen reménytelen célpont akkor sem, ha valamelyik top QB csapatot nézne magának mégis. Persze nem akarom álomban ringatni magam, de fiatal nagyon a keret és lehet látnának ebben sokan jó lehetőséget.
Klaci79
Ez hihetetlen😀 😀 Kelcében máshol is reménykedtek év közben 😉 😛: Kelce vagy marad vagy visszavonul. Más opció nincs 😊 Dickerson pedig G-ben is megállja a helyét, nem is szükséges Kelce helyén lehetőséget keresni neki, hogy játszhasson.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Az sem mellékes, hogy egy jó OL-el (Austin Corbett, vagy Will Hernandez ((talán Kelce-t sem marasztalják Phiily-ben)) pl 😉) nem lennénk teljesen reménytelen célpont akkor sem, ha valamelyik top QB csapatot nézne magának mégis. Persze nem akarom álomban ringatni magam, de fiatal nagyon a keret és lehet látnának ebben sokan jó lehetőséget.
Klaci79
Igen, egy veterán sokat segítene a lídercsip kérdésben. BTW a WR room-ban is.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Az sem mellékes, hogy egy jó OL-el (Austin Corbett, vagy Will Hernandez ((talán Kelce-t sem marasztalják Phiily-ben)) pl 😉) nem lennénk teljesen reménytelen célpont akkor sem, ha valamelyik top QB csapatot nézne magának mégis. Persze nem akarom álomban ringatni magam, de fiatal nagyon a keret és lehet látnának ebben sokan jó lehetőséget.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin
kriSTEELan
Chris fucking Morgan javít a falon, ez kb. akkora lehetetlenség, mint hogy a Déli-sarkon pálmafa nő.
empty taxi
Egyelőre annyi történt, hogy Green-t kivették a rendszerből, ettől már önmagában jobb lett az egész. Úgyhogy még azért nem hozsannáznék az új edző kapcsán 😀
Klaci79
Meg Klemm-et. Valamelyiket vissza kell tenni, hogy kiderüljön, ki volt a fék. (Nem Klemm kerül vissza)

Nem temetném én KG-t, Nem egyszerű poszt az OC és a College-NFL váltás sem. Született centereknek sem, nemhogy beugrósoknak. Fizikailag hátrányban van termete, rövid karjai miatt (aka Legursky), de ott hátrányban lesz OG-ban is. OG-ban nagyon nem prototípus, keésbé, mint OC-ben. Ami segíthet neki, hogy nem kell snap-elni, illetve többet megy combo blokkba az OC-val, vagy OT-val, mondjuk, hogy hogyan tudna húzni, nem tudom, nem láttam.
De az OC legalább annyira mentális poszt, mint fizikai. Ha nem bír a hívásokkal, nem leader rookie-ként egy falban, ahol valahol a szélén van még egy tavalyi wannabe kezdő OT, a többi tágszemű újonc, vagy első éves FA szerzemény, az nem feltétlenül csak az ő hibája. Hendikeppel indult itt is. Egyetlen veterán, aki konzisztenciát tudott volna hozni és segíteni neki lídercsip szerepben, mert megvan hozzá az esze az Banner volt, aki idén már nem került pályára.
Lehet, nem kellett volna kezdenie, a csapat szempontjából lehet, jobb OL-unk lett volna, de ha fejleszteni akarjuk, és látni, mire képes, akkor ez volt a jó út.

Ha nem válik be OC-ként, szerintem megy Legursky szerepbe, mert OG-ban sem biztos, hogy túl tud lépni a fizikai korlátain (Méretek).

Az új edző meg mindenkinek jót tesz. Mindenki tudja, hogy szelekció, változás lesz, ez meggyújtja a tüzet a seggek alatt.
Spy
Sebessége miatt biztosan jobban érvényesülne OG-ben, de igazából egyetemen is azt játszott, és ott rendben volt, pedig azért komoly védelmekkel nézett szembe. Húzásoknál nyilván szintén a komolyabb sebességére lehetne építeni, rengeteg screen passz, ahol éppen lemaradnak a falemberek. (sokszor persze ennek más az oka, a labdát Ben gyorsabban dobja el, mint hogy Usain Bolt utolérje, a keze rövidsége viszont eleve minden snapnél hátrányban van.
Elfogadom én is, hogy játszatni kellett, mert csak így derül ki, hogy mit tud, azt viszont nehezebben fogadom el, hogy ez akár mérkőzésbe is kerülhetett (került is).
J.C. nem egy nagy talentum, de mégis óriásit ugrott vele a fal, de beírok persze piros pontot az új edző bának is. DeCastro lett volna nagyon jó ide...nem tudom mi van vele, jövőre azért ránéznék, hogy rendben van e a sérülése, akkor tudna kitől tanulni Green.
IOL-t azért mindenképp hozni kell a draftról, ha DeCasto lenne, akkor később, ha nincs, akkor korán.
Klaci79
Egyetértünk, az IOL a legnagyobb need-ünk az Offense-ben. Ha az javul, akkor megtudhatjuk mire képesek az OT-ink. Addig mindenki csak rátolja a zsebet a QB-ra, mert tudják, hogy nem fog kiforogni a toronyóra a zsebből. Egy mobilisabb QB egyébként -nem Rudi belső órájával- legalább ennyit segíthet az OL-n, ahogy az OffCoord. is. Szóval OC és/vagy OG korán kell. Továbbá reménykedhetünk, hogy Dotson is feljavul a körülötte javulókkal. És kell egy vezető az OL-be. Az sem baj, ha az OC az. Idén ez nem volt, nem is lehetett.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin
kriSTEELan
Chris fucking Morgan javít a falon, ez kb. akkora lehetetlenség, mint hogy a Déli-sarkon pálmafa nő.
empty taxi
Egyelőre annyi történt, hogy Green-t kivették a rendszerből, ettől már önmagában jobb lett az egész. Úgyhogy még azért nem hozsannáznék az új edző kapcsán 😀
Klaci79
Meg Klemm-et. Valamelyiket vissza kell tenni, hogy kiderüljön, ki volt a fék. (Nem Klemm kerül vissza)

Nem temetném én KG-t, Nem egyszerű poszt az OC és a College-NFL váltás sem. Született centereknek sem, nemhogy beugrósoknak. Fizikailag hátrányban van termete, rövid karjai miatt (aka Legursky), de ott hátrányban lesz OG-ban is. OG-ban nagyon nem prototípus, keésbé, mint OC-ben. Ami segíthet neki, hogy nem kell snap-elni, illetve többet megy combo blokkba az OC-val, vagy OT-val, mondjuk, hogy hogyan tudna húzni, nem tudom, nem láttam.
De az OC legalább annyira mentális poszt, mint fizikai. Ha nem bír a hívásokkal, nem leader rookie-ként egy falban, ahol valahol a szélén van még egy tavalyi wannabe kezdő OT, a többi tágszemű újonc, vagy első éves FA szerzemény, az nem feltétlenül csak az ő hibája. Hendikeppel indult itt is. Egyetlen veterán, aki konzisztenciát tudott volna hozni és segíteni neki lídercsip szerepben, mert megvan hozzá az esze az Banner volt, aki idén már nem került pályára.
Lehet, nem kellett volna kezdenie, a csapat szempontjából lehet, jobb OL-unk lett volna, de ha fejleszteni akarjuk, és látni, mire képes, akkor ez volt a jó út.

Ha nem válik be OC-ként, szerintem megy Legursky szerepbe, mert OG-ban sem biztos, hogy túl tud lépni a fizikai korlátain (Méretek).

Az új edző meg mindenkinek jót tesz. Mindenki tudja, hogy szelekció, változás lesz, ez meggyújtja a tüzet a seggek alatt.
Spy
Sebessége miatt biztosan jobban érvényesülne OG-ben, de igazából egyetemen is azt játszott, és ott rendben volt, pedig azért komoly védelmekkel nézett szembe. Húzásoknál nyilván szintén a komolyabb sebességére lehetne építeni, rengeteg screen passz, ahol éppen lemaradnak a falemberek. (sokszor persze ennek más az oka, a labdát Ben gyorsabban dobja el, mint hogy Usain Bolt utolérje, a keze rövidsége viszont eleve minden snapnél hátrányban van.
Elfogadom én is, hogy játszatni kellett, mert csak így derül ki, hogy mit tud, azt viszont nehezebben fogadom el, hogy ez akár mérkőzésbe is kerülhetett (került is).
J.C. nem egy nagy talentum, de mégis óriásit ugrott vele a fal, de beírok persze piros pontot az új edző bának is. DeCastro lett volna nagyon jó ide...nem tudom mi van vele, jövőre azért ránéznék, hogy rendben van e a sérülése, akkor tudna kitől tanulni Green.
IOL-t azért mindenképp hozni kell a draftról, ha DeCasto lenne, akkor később, ha nincs, akkor korán.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Wow.

iktriad
Persze a SB szezonok vannak leginkább szem előtt, de szerintem a legnagyobb melója az volt, amikor Rudolph-al és Hodges-al lehoztak 14 meccset, 8-6-ra.

Azt azért nem sok edző csinálta volna meg.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335

RedFive
Elég olcsó poén... (már ha annak lehetne nevezni)
badsco
Az, de a nőügyeiket hasonlóan kezelték az biztos. Van aki ezért nem várja BigBen-t 1st ballot HOF-ba, mert szerinte az off-field ügyei miatt váratják egy évet. Szerintem non-sense, bár a mai NFL-nél már semmire nem mondok soha-t.De ne indítsátok a flame-t, hogy de márpedig az. (Az illető azt sem tudta, hány SB-t nyert a Steelers eddig)

De viccet félretéve, érzelmes búcsú lett, én is megkönnyeztem, bár nem volt a kedvencem, főleg az elején BB. De minden legendát így kellene/kellett volna elbúcsúztatni, keveseknek adatik ez meg mifelénk. Tegnap épp számba vették, hogy a GOAT-ok közül alig párnak sikerült egy csapatnál tölteni a poszton a karrierjét és saját nézői előtt elköszönni az utolsó meccsén, nagyon szűk csoport tagja lett BB ebből a szempontból is, más így elköszönni, mint másik csapattól távozva, esetleg visszaigazolva meccs nélkül visszavonulni.

Egyébként ő lesz a LOAT a HOF-ben a posztján. (Largest Of All Time méreteit tekintve.

Azért jó lenne már BAL-ra koncentrálni, mert igaz, mi lejátszottuk a SB-unkat, de még visszavan egy meccs a szezonból.
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azert az biztato az OL kapcsan, hogy ha egy ember csereje ennyit jelent, akkor azert vannak hasznalhato darabok benne. En a fal belsejere gyúrnék és ha megtalálnánk egy centert és egy jobb guardot, akkor Dotsonnal együtt ez a két tackle is sokkal jobb lenne. Nem tartom véletlennek, hogy Moore is most hozta az egyik legjobb teljesítményét. (Igaz Garrett nem egészséges, de őt tartani így is kihívás)
Klemó
nah de ha egyetlen csere ennyit javit, akkor eddig ezt miert nem leptek meg?
xtaki
Ne feledjük, hogy már nem Klemm az OL coach....nem mondom, hogy ezért, de első meccs volt ez Klemm nélkül az ugye biztos.
Klemó
New head ol coach Chris Morgan had tremendous impact on run game - says Tomlin
kriSTEELan
Chris fucking Morgan javít a falon, ez kb. akkora lehetetlenség, mint hogy a Déli-sarkon pálmafa nő.
empty taxi
Egyelőre annyi történt, hogy Green-t kivették a rendszerből, ettől már önmagában jobb lett az egész. Úgyhogy még azért nem hozsannáznék az új edző kapcsán 😀
Klaci79
Meg Klemm-et. Valamelyiket vissza kell tenni, hogy kiderüljön, ki volt a fék. (Nem Klemm kerül vissza)

Nem temetném én KG-t, Nem egyszerű poszt az OC és a College-NFL váltás sem. Született centereknek sem, nemhogy beugrósoknak. Fizikailag hátrányban van termete, rövid karjai miatt (aka Legursky), de ott hátrányban lesz OG-ban is. OG-ban nagyon nem prototípus, keésbé, mint OC-ben. Ami segíthet neki, hogy nem kell snap-elni, illetve többet megy combo blokkba az OC-val, vagy OT-val, mondjuk, hogy hogyan tudna húzni, nem tudom, nem láttam.
De az OC legalább annyira mentális poszt, mint fizikai. Ha nem bír a hívásokkal, nem leader rookie-ként egy falban, ahol valahol a szélén van még egy tavalyi wannabe kezdő OT, a többi tágszemű újonc, vagy első éves FA szerzemény, az nem feltétlenül csak az ő hibája. Hendikeppel indult itt is. Egyetlen veterán, aki konzisztenciát tudott volna hozni és segíteni neki lídercsip szerepben, mert megvan hozzá az esze az Banner volt, aki idén már nem került pályára.
Lehet, nem kellett volna kezdenie, a csapat szempontjából lehet, jobb OL-unk lett volna, de ha fejleszteni akarjuk, és látni, mire képes, akkor ez volt a jó út.

Ha nem válik be OC-ként, szerintem megy Legursky szerepbe, mert OG-ban sem biztos, hogy túl tud lépni a fizikai korlátain (Méretek).

Az új edző meg mindenkinek jót tesz. Mindenki tudja, hogy szelekció, változás lesz, ez meggyújtja a tüzet a seggek alatt.