Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meg kellene lassan érteni hogy vannak évek amikor a Steelers nyer és ők a legjobbak és vannak olyan évek amikor nem nyer , de akkor is ok a legjobbak! ☺️
yooker
Talán inkább olvasd el, mit írtam. 😉 Az a denveri D korszakos volt és méltán nyert SB-t. De ez a JAX a közelében sincs annak. Pedig annak a DEN D-nek bizony komoly kihívás volt a Killer B's.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ezer éve nem fogadtam meccsre (mármint haverokat leszámítva, amikor általában pálinka a tét 😊), de most -8,5-lel is megtettem a Steelers-t. Persze csak 5000-rel, de kicsit zavart a JAX-esek hurráoptimizmusa. :p
Soldados
nagyon becsapós volt ez a szezon az afc-ben, sokan elhitték, hogy jók, köztük is a dzsekszesek a legjobban és még peccarcot is növesztettek. pedig elég egyszerű az afc, van két jó csapat, akiknek vannak hibáik, de jók, a vasas és a new england. és van mögöttük 10 középszar, akik között az egészségi állapot és formaidőzítés döntött.
gedam
Denver óta nem volt ilyen jó védelem az afc-ben, mint a mostani Jax.
Amadeus
És azt a denveri védelmet a Steelers szanaszét szivatva elverte. 😊 Aztán a PO-ban Bell és AB nélkül is tudtunk haladni ellene, igaz a végén nem nyertünk a 3. számú futónk fumblija miatt.

Ez a Steelers O pedig egy JuJu-val még annál a Steelers O-nál is erősebb. 😉
Soldados
Gyűrűt nyertek ember, miről beszélsz?
Amadeus
Meg kellene lassan érteni hogy vannak évek amikor a Steelers nyer és ők a legjobbak és vannak olyan évek amikor nem nyer , de akkor is ok a legjobbak! ☺️
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335


Eldöntetett...Jax Big Show on 99.1 WQIK

Szerkesztette: Spy
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyűrűt nyertek ember, miről beszélsz?
Amadeus
Így van. És megérdemelten, magabiztosan.

Csak jeleztem, hogy a Killer B's már találkozott korszakos védelemmel (a JAX-é nem az), amelyet halálra vert. 😊 Ahogy a Seahawks D-nek is +30 pontot pakolt fel. De most nem fog ennyi kelleni, mert a JAX önerőből nem sokra képes, szóval elég 20 is, csak ne legyen 1-nél több labdaeladás.

Idén a Vikes védelme sem úszta meg, pedig azt se mondanám rosszabbnak, mint JAX-ét. 😊 De nézzük, kikkel játszott idén a JAX? Csak kérdem, mert nekem fura egy lapon emlegetni azzal a DEN D-vel. PO-s csapatok ellen 1-3 a mérlege (igen, az az 1 ellenünk van még októberből). Legalább jónak minősíthető O-val is csak háromszor találkozott (Rams, Steelers, év végi 49ers), ezeken is 1-2 a mérlege. Ez a JAX még semmit nem tett le az asztalra, amitől annyira rettegni kellene.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ezer éve nem fogadtam meccsre (mármint haverokat leszámítva, amikor általában pálinka a tét 😊), de most -8,5-lel is megtettem a Steelers-t. Persze csak 5000-rel, de kicsit zavart a JAX-esek hurráoptimizmusa. :p
Soldados
nagyon becsapós volt ez a szezon az afc-ben, sokan elhitték, hogy jók, köztük is a dzsekszesek a legjobban és még peccarcot is növesztettek. pedig elég egyszerű az afc, van két jó csapat, akiknek vannak hibáik, de jók, a vasas és a new england. és van mögöttük 10 középszar, akik között az egészségi állapot és formaidőzítés döntött.
gedam
Denver óta nem volt ilyen jó védelem az afc-ben, mint a mostani Jax.
Amadeus
És azt a denveri védelmet a Steelers szanaszét szivatva elverte. 😊 Aztán a PO-ban Bell és AB nélkül is tudtunk haladni ellene, igaz a végén nem nyertünk a 3. számú futónk fumblija miatt.

Ez a Steelers O pedig egy JuJu-val még annál a Steelers O-nál is erősebb. 😉
Soldados
Gyűrűt nyertek ember, miről beszélsz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
Ezer éve nem fogadtam meccsre (mármint haverokat leszámítva, amikor általában pálinka a tét 😊), de most -8,5-lel is megtettem a Steelers-t. Persze csak 5000-rel, de kicsit zavart a JAX-esek hurráoptimizmusa. :p
Soldados
nagyon becsapós volt ez a szezon az afc-ben, sokan elhitték, hogy jók, köztük is a dzsekszesek a legjobban és még peccarcot is növesztettek. pedig elég egyszerű az afc, van két jó csapat, akiknek vannak hibáik, de jók, a vasas és a new england. és van mögöttük 10 középszar, akik között az egészségi állapot és formaidőzítés döntött.
gedam
Denver óta nem volt ilyen jó védelem az afc-ben, mint a mostani Jax.
Amadeus
És azt a denveri védelmet a Steelers szanaszét szivatva elverte. 😊 Aztán a PO-ban Bell és AB nélkül is tudtunk haladni ellene, igaz a végén nem nyertünk a 3. számú futónk fumblija miatt.

Ez a Steelers O pedig egy JuJu-val még annál a Steelers O-nál is erősebb. 😉
Soldados
Reméljük a Jagsnél ez megfordul es a PO-ban nyerünk ellenük egy elit teljesítménnyel az alapszakasz beli L után.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezer éve nem fogadtam meccsre (mármint haverokat leszámítva, amikor általában pálinka a tét 😊), de most -8,5-lel is megtettem a Steelers-t. Persze csak 5000-rel, de kicsit zavart a JAX-esek hurráoptimizmusa. :p
Soldados
nagyon becsapós volt ez a szezon az afc-ben, sokan elhitték, hogy jók, köztük is a dzsekszesek a legjobban és még peccarcot is növesztettek. pedig elég egyszerű az afc, van két jó csapat, akiknek vannak hibáik, de jók, a vasas és a new england. és van mögöttük 10 középszar, akik között az egészségi állapot és formaidőzítés döntött.
gedam
Denver óta nem volt ilyen jó védelem az afc-ben, mint a mostani Jax.
Amadeus
És azt a denveri védelmet a Steelers szanaszét szivatva elverte. 😊 Aztán a PO-ban Bell és AB nélkül is tudtunk haladni ellene, igaz a végén nem nyertünk a 3. számú futónk fumblija miatt.

Ez a Steelers O pedig egy JuJu-val még annál a Steelers O-nál is erősebb. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ezer éve nem fogadtam meccsre (mármint haverokat leszámítva, amikor általában pálinka a tét 😊), de most -8,5-lel is megtettem a Steelers-t. Persze csak 5000-rel, de kicsit zavart a JAX-esek hurráoptimizmusa. :p
Soldados
nagyon becsapós volt ez a szezon az afc-ben, sokan elhitték, hogy jók, köztük is a dzsekszesek a legjobban és még peccarcot is növesztettek. pedig elég egyszerű az afc, van két jó csapat, akiknek vannak hibáik, de jók, a vasas és a new england. és van mögöttük 10 középszar, akik között az egészségi állapot és formaidőzítés döntött.
gedam
Denver óta nem volt ilyen jó védelem az afc-ben, mint a mostani Jax.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
gedam 5 702
Ezer éve nem fogadtam meccsre (mármint haverokat leszámítva, amikor általában pálinka a tét 😊), de most -8,5-lel is megtettem a Steelers-t. Persze csak 5000-rel, de kicsit zavart a JAX-esek hurráoptimizmusa. :p
Soldados
nagyon becsapós volt ez a szezon az afc-ben, sokan elhitték, hogy jók, köztük is a dzsekszesek a legjobban és még peccarcot is növesztettek. pedig elég egyszerű az afc, van két jó csapat, akiknek vannak hibáik, de jók, a vasas és a new england. és van mögöttük 10 középszar, akik között az egészségi állapot és formaidőzítés döntött.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Kicsi a világ! 😊

Itt vagyok Drezdában a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n és a magyar csapatban szerepel egy amerikai születésű srác: Cole Krueger. Készülök, hogy holnap interjút csinálok vele, erre mire bukkanok egy 2015-ös anyagban!?

Hometown: Pittsburgh, PA

Favorite city? Pittsburgh, PA. Greatest city on the planet

If you had one day to live over again, what day would you pick? Any day the Steelers won the Super Bowl.



Azt hiszem, lesz miről beszélgetnünk holnap. 😊 Szegény viszont biztosan nem látja a vasárnapi meccset, mert a magyar csapat vasárnap azonnal utazik haza az olimpiai felkészülés jegyében, én meg emiatt kértem még egy éjszakára szállást, hogy nyugodtan meg tudjam nézni. 😊
Soldados
És még nem volt köztünk meccset nézni? Azonnal meginvitálni....
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Ezer éve nem fogadtam meccsre (mármint haverokat leszámítva, amikor általában pálinka a tét 😊), de most -8,5-lel is megtettem a Steelers-t. Persze csak 5000-rel, de kicsit zavart a JAX-esek hurráoptimizmusa. :p
Soldados
Teljessé teszed a vasárnap esti rosszkedved.
Végülis, ha már fáj, akkor nagyon fájjon.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezer éve nem fogadtam meccsre (mármint haverokat leszámítva, amikor általában pálinka a tét 😊), de most -8,5-lel is megtettem a Steelers-t. Persze csak 5000-rel, de kicsit zavart a JAX-esek hurráoptimizmusa. :p

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
steelwolf
Szerintem Belichik nem trédeli el idén az 1/32-őt.
HanSolo
Lottó 5öst lécci. PM-be jöhet.
Tenkes kapitánya.

😀
kishaszi
OFF

No problemo Kapitano! Ich schicke dir!
😀

ON
HanSolo
Az a baj h Chewie címéről küldted.az meg nem enged válaazolni😊

Szóval ide:

"LÁJK.

Ha bejön, s.nem.indul épp a Millenium Falcon, intézek nekes egy VIP jegyet 😉"

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB kérdéses, mindenki más játszik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
steelwolf
Szerintem Belichik nem trédeli el idén az 1/32-őt.
HanSolo
Lottó 5öst lécci. PM-be jöhet.
Tenkes kapitánya.

😀
kishaszi
OFF

No problemo Kapitano! Ich schicke dir!
😀

ON
több mint 6 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Állítólag mindenki edzett AB kivételével pénteken. Valami csodaszer lehet itt...AB beteg, azért ez 1-2 nap alatt rendbe szokott jönni.
Klaci79
Vagy csak az ellenfél megtévesztése...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Állítólag mindenki edzett AB kivételével pénteken. Valami csodaszer lehet itt...AB beteg, azért ez 1-2 nap alatt rendbe szokott jönni.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ezt komolyan nem hiszem el. Egész évben nem volt ennyi sérülés a védelemben...most by week, lehet gyógyulni és erre ez van. Igazából Hargrave és Tuitt együttes kiesése lenne nekem a drámai. Külön külön még nem lenne akkora a gond, de ők ketten kellenek, hogy nyomás legyen.
több mint 6 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Indul a pávatánc, hiszti, pénzéhség, nevezze ki hogyan akarja. Az időzítés is tökéletes. Éljenek a csapatjátékosok!

Contract-year RB Le'Veon Bell says he will consider sitting out the 2018 season or retiring if franchise tagged for the second-consecutive year.

"I hope it doesn't come to that, but I would definitely consider it," Bell said Thursday. Asked what he wants the Steelers to do this offseason, Bell said he wants to be properly valued. "Just get the numbers straight, exactly where we want them," Bell said. "I know what I do and what I bring to the table. I'm not going out here getting the ball 400 times if I'm not getting what I feel I'm valued at." It's a more than fair point. Bell made $12.1 million under the tag in 2017. That number would be roughly $14.5 million for 2018, Bell's age-26 campaign. More interesting quotes can be found at the link below.
AlterEgó
Lefordítanád?
steelwolf
Ha kap még egy tag-et, akkor fontolóra veszi, hogy kiüli a 2018-as szezont, vagy a visszavonulását. Reméli, nem történik ez meg, de határozottan elgondolkodna rajta. Csak azt szeretné, hogy pontosan lőjék be az értékét. Tudja, hogy mit tesz/tett le az asztalra. Nem fog kimenni 400 labdaérintésre, ha úgy érzi, hogy nem ehhez mérhető a pénze (szerződése).

Igazán elegáns a PO elején ilyet nyilatkozni. Csak azt nem tudom, hogy ezt a nagy családi légkör teszi vele, vagy tanulta a Young Money Crew utolsó itteni tagjától, Cash Money-tól.
tomi-tomi
Bocs de nem is olyan rég egy legenda (Deebo) esetén elegánsan átléptünk a családias légkörön. Az is biznic volt ez is business.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
És hogy ha nem elég, hogy Burns, Tuitt, Hargrava játéka kérdéses a csütörtöki edzés után, ma a péntekiről AB hiányzott betegség miatt. Kíváncsi vagyok az említett 3 úriember edzett e ma.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
steelwolf
Szerintem Belichik nem trédeli el idén az 1/32-őt.
HanSolo
Lottó 5öst lécci. PM-be jöhet.
Tenkes kapitánya.

😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kicsi a világ! 😊

Itt vagyok Drezdában a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n és a magyar csapatban szerepel egy amerikai születésű srác: Cole Krueger. Készülök, hogy holnap interjút csinálok vele, erre mire bukkanok egy 2015-ös anyagban!?

Hometown: Pittsburgh, PA

Favorite city? Pittsburgh, PA. Greatest city on the planet

If you had one day to live over again, what day would you pick? Any day the Steelers won the Super Bowl.



Azt hiszem, lesz miről beszélgetnünk holnap. 😊 Szegény viszont biztosan nem látja a vasárnapi meccset, mert a magyar csapat vasárnap azonnal utazik haza az olimpiai felkészülés jegyében, én meg emiatt kértem még egy éjszakára szállást, hogy nyugodtan meg tudjam nézni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
steelwolf
Szerintem Belichik nem trédeli el idén az 1/32-őt.
HanSolo
Ami nincs azt nem lehet...
De nagy QB rush lehet, ilyenkor lehet zavarosban pecázni és poszttól függetlenül akár TOP játékos (mindig csúszik) elérhető közelségbe, vagy hozzánk kerülhet.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
steelwolf
Szerintem Belichik nem trédeli el idén az 1/32-őt.
HanSolo
c.
Ajándék a teljesség kedvéért, csak mert kedvelem a Patst. 😉

több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Köszi mindenkinek!

Akkor egy újabb kérdés! HA Big Ben és Shazier szezon után visszavonulnak akkor ti kinek a helyére húznátok 1/32?
steelwolf
Szerintem Belichik nem trédeli el idén az 1/32-őt.