Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ab aktív
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Szinkronicitás baszki.
Pedig az eredeti hsz. pár órás.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.

kishaszi
100 % hogy nem jatszik.
no
Ja. Már 2005 óta.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.

kishaszi
Igen Jerry Rice már visszavonult...


több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.

kishaszi
100 % hogy nem jatszik.
no
Az majd még elválik.
kishaszi
Annyi esely van ra, mint hogy Julis Ceasar tartja utana a partit.
no
Ha Jancsi jön, ott lesz Julis is.
kishaszi
Te jo eg kihagytam az u betut! Megyek a szegyensarokba. A legnagyobb hadvezer es elrontom a nevet. Extra bemelegites nekem. 😊

AB fog jatszani?
no
8
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.

kishaszi
100 % hogy nem jatszik.
no
Az majd még elválik.
kishaszi
Annyi esely van ra, mint hogy Julis Ceasar tartja utana a partit.
no
Ha Jancsi jön, ott lesz Julis is.
kishaszi
Te jo eg kihagytam az u betut! Megyek a szegyensarokba. A legnagyobb hadvezer es elrontom a nevet. Extra bemelegites nekem. 😊

AB fog jatszani?
no
Túltekered. (Segítek: nem Soldados vagyok...)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.

kishaszi
100 % hogy nem jatszik.
no
Az majd még elválik.
kishaszi
Annyi esely van ra, mint hogy Julis Ceasar tartja utana a partit.
no
Ha Jancsi jön, ott lesz Julis is.
kishaszi
Sőt lehet előkerül Julius Thomas is.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.

kishaszi
100 % hogy nem jatszik.
no
Az majd még elválik.
kishaszi
Annyi esely van ra, mint hogy Julis Ceasar tartja utana a partit.
no
Ha Jancsi jön, ott lesz Julis is.
kishaszi
Te jo eg kihagytam az u betut! Megyek a szegyensarokba. A legnagyobb hadvezer es elrontom a nevet. Extra bemelegites nekem. 😊

AB fog jatszani?
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hogy egy meccsen ki lehet kapni bárkitől? Igen
Hogy blama lenne ennek a Steelersnek kikapni a PO-ban otthon a JAX-től? Igen.

Röviden ennyi a véleményem.
Soldados
Hogy egy meccsen ki lehet kapni bárkitől? Igen
Hogy blama lenne ennek a Steelers nek kikapni a PO-ban otthon a JAX-től? Nem

Röviden ennyi a véleményem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.

kishaszi
100 % hogy nem jatszik.
no
Az majd még elválik.
kishaszi
Annyi esely van ra, mint hogy Julis Ceasar tartja utana a partit.
no
Ha Jancsi jön, ott lesz Julis is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Most néztem egy riportot a stadionból, állítólag nagyon jó állapotban van a pálya, folyamatosan le volt takarva és fűtve, hogy ne fagyjon meg. AB pedig várhatóan játszani fog. Lehet nem kap akkora szerepet, de hülyeség lenne kivenni és hagyni MB-t és JuJu-t a két legjobb cornerrel...A héten kettőt már edzett AB, pénteket meg óvatosságból hagyta ki...bemelegítés után okosabbak leszünk.
Klaci79
Nekem az meg sosem sikerult, lehet rosszul melegitek be. 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Most néztem egy riportot a stadionból, állítólag nagyon jó állapotban van a pálya, folyamatosan le volt takarva és fűtve, hogy ne fagyjon meg. AB pedig várhatóan játszani fog. Lehet nem kap akkora szerepet, de hülyeség lenne kivenni és hagyni MB-t és JuJu-t a két legjobb cornerrel...A héten kettőt már edzett AB, pénteket meg óvatosságból hagyta ki...bemelegítés után okosabbak leszünk.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.

kishaszi
100 % hogy nem jatszik.
no
Az majd még elválik.
kishaszi
Annyi esely van ra, mint hogy Julis Ceasar tartja utana a partit.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Toddok csatája nagyon érdekes lesz. Haley szerintem a legnagyobb Achilles-ína ennek a csapatnak. Steelers fanok biztos tudnak egy számot mondani, hogy az ő faszságai miatt mennyi meccset buktott el a csapat. Ezzel szemben Todd Wash a Jags DC-je meg talán a legalulértékeltebb ember idén az NFL-ben.
iktriad
A HC keringő kapcsán gondolkodtam el azon, hogy vajon mekkora a szerepe egy egység kiválóságában az edzőnek - sémának, stb - és a játékosok kiválasztásának? Nyilván mindkettő tud döntő, kulcsfontosságú lenni. De mikor melyik, illetve lehet-e olyan eset, hogy az egyik dominál a másik meg csak egyszerűen nem rontja el?

A két Todd között jelenleg a legerősebb párhuzamnak azt látom, hogy mindkét edző keze alatt elképesztően tehetséges társaság gyűlt össze. Haley-vel kapcsolatban egy ideje már azt érzem, hogy ő nem tud a "nem rontja el"-nél többet hozzáadni. Washról nincs véleményem egyelőre. A Jags védelemnek egyelőre nincs gyengéje, olyan brutális a front4, olyan jók a LB-k, hogy amögött egy közepes secondary is jól elkaristolna, de erre még rá van pakolva egy Bouye, Ramsey páros. Ebből az emberanyagból még én is védelmet csinálnék. 😀 Majd akkor derül ki Wash tehetsége, ha lesznek sérülések, el kell kezdeni elengedni 1-2 nevet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No, Bellnél már tovább is jutottatok 😊
 twitter.com/L_Bell26/status/952402718555017217
Wyatt
Csak azért, hogy Marronenak legyen mára is némi bulletin board materialja a meccs előtt. 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, Bellnél már tovább is jutottatok 😊
 twitter.com/L_Bell26/status/952402718555017217

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mi lesz itt 19.00-ig 😀

én csak annyit szeretnék h Haley takarodj!
thebeke
A Toddok csatája nagyon érdekes lesz. Haley szerintem a legnagyobb Achilles-ína ennek a csapatnak. Steelers fanok biztos tudnak egy számot mondani, hogy az ő faszságai miatt mennyi meccset buktott el a csapat. Ezzel szemben Todd Wash a Jags DC-je meg talán a legalulértékeltebb ember idén az NFL-ben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
mi lesz itt 19.00-ig 😀

én csak annyit szeretnék h Haley takarodj!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hogy egy meccsen ki lehet kapni bárkitől? Igen
Hogy blama lenne ennek a Steelersnek kikapni a PO-ban otthon a JAX-től? Igen.

Röviden ennyi a véleményem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok, fel kéne ébredni!
PO meccset fogunk játszani egy olyan csapat ellen, amelyik megnyerte a csoportját, és az idei PO-ban is nyertek már meccset. Semmit nem számít hogy mi volt az alapszakaszban, új történet kezdődött.

Az, hogy melyik fogadóirodánál ki az esélyesebb, az a meccs alakulására semmiféle hatással nincs. Tegnap az Atlanta is esélyesebb volt a bukiknál, és kizúgtak. A saját múltunkból is van számos példa hogy kikapunk esélytelenebb csapattól. Ez semmit nem jelent.

El kéne hagyni az ilyen hülyeségeket, hogy PO-ban x vagy y csapattól kikapni mekkora égés. Közhely: az NLF-ben egy meccsen bárki elkaphat bárkit. A PO-ra pedig ez hatványozottan igaz, minden évben nyilvánvaló példákkal. Aki ezt nem látja át, az nem is érti a playoff lényegét.

Ha bármennyit is számítana, hogy előzőleg ki az esélyes, akkor nem is kéne megtartani a PO-t. Adják oda a Lombardit Belichicknek, és mindenki menjen haza.
Jan
Az,hogy tegnap az Atlanta volt az esélyesebb,inkább csak a fogadóirodák hozzánemértését bizonyítja.Ahogy az is,hogy a nagy szakértők SB runt jósoltak a Seahawks-nak ebben a szezonban..Az,hogy Foles kezdett csak egy dolog,attól még az Eagles bitang jó csapat,Majré Ryan meg abszolút túlértékelt QB..Kilehet nyugodtan mondani,hogy gáz lenne,ha ezt a Vasast elkapná ez a Jags,mert ha a Bills elleni formával mennek hozzátok, az egy nagyon laza 35-10-es vasárnapi kis labdázás lesz a B csapatotok ellen.Meg ettől függetlenül mindenki nézne már a PO-ban egy bitang jó meccset és eddig a Panthers-Saints bulin kívül nem PO szintű játékokat láttunk,szóval kell egy NE-PIT mérkőzés a konf. döntőben,mert elalszok már ezeken a meccseken.
LeviPoki
Wow! Egy hozzászólásban ennyi dologgal nem egyetérteni, azért ritkaság 😀

Szerintem is a Falcons volt az esélyesebb, sőt, a tippeldénkben 12/12 volt a Falcons-jóslat, de a bowlosban is bőven az Atlanta felé billent a mérleg.

Én is sokat vártam a Seahawkstól, mondjuk nem azt, hogy kihal az egész védelem, anélkül picit nehezebb volt. Ez még önmagában ettől még szerintem nem hülyeség. A Giantsbe nagy menetelést belelátni már inkább hiba volt a részemről 😀

Az Eagles bitang jó, Ryanre azért az elmúlt mintegy másfél év után ne használjuk már az abszolút túlértékelt jelzőt...

Abban egyetértek viszont, hogy eléggé meglepetés lenne, ha a Jags nyerne, sőt, abban is, hogy annyira szoros sem lesz (10 közte meglesz ahogy ma reggel a gyomrom érzi)

Én meg azt tényleg nem értem, mi a bajuk az embereknek ezzel a PO-val. Tavaly egy darab jó meccs volt a Super Bowl 4. negyedéig, idén eddig hatból öt, a hatodik meg a Pats sima győzelme, az megint jó nekem, szal 6/6 jó meccs 😊

Ha a mienken elaludtál most, az nem lep meg, a többin már inkább meglepő nekem. De én is Pats–Steelerst várok.

több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Srácok, fel kéne ébredni!
PO meccset fogunk játszani egy olyan csapat ellen, amelyik megnyerte a csoportját, és az idei PO-ban is nyertek már meccset. Semmit nem számít hogy mi volt az alapszakaszban, új történet kezdődött.

Az, hogy melyik fogadóirodánál ki az esélyesebb, az a meccs alakulására semmiféle hatással nincs. Tegnap az Atlanta is esélyesebb volt a bukiknál, és kizúgtak. A saját múltunkból is van számos példa hogy kikapunk esélytelenebb csapattól. Ez semmit nem jelent.

El kéne hagyni az ilyen hülyeségeket, hogy PO-ban x vagy y csapattól kikapni mekkora égés. Közhely: az NLF-ben egy meccsen bárki elkaphat bárkit. A PO-ra pedig ez hatványozottan igaz, minden évben nyilvánvaló példákkal. Aki ezt nem látja át, az nem is érti a playoff lényegét.

Ha bármennyit is számítana, hogy előzőleg ki az esélyes, akkor nem is kéne megtartani a PO-t. Adják oda a Lombardit Belichicknek, és mindenki menjen haza.
Jan
Az,hogy tegnap az Atlanta volt az esélyesebb,inkább csak a fogadóirodák hozzánemértését bizonyítja.Ahogy az is,hogy a nagy szakértők SB runt jósoltak a Seahawks-nak ebben a szezonban..Az,hogy Foles kezdett csak egy dolog,attól még az Eagles bitang jó csapat,Majré Ryan meg abszolút túlértékelt QB..Kilehet nyugodtan mondani,hogy gáz lenne,ha ezt a Vasast elkapná ez a Jags,mert ha a Bills elleni formával mennek hozzátok, az egy nagyon laza 35-10-es vasárnapi kis labdázás lesz a B csapatotok ellen.Meg ettől függetlenül mindenki nézne már a PO-ban egy bitang jó meccset és eddig a Panthers-Saints bulin kívül nem PO szintű játékokat láttunk,szóval kell egy NE-PIT mérkőzés a konf. döntőben,mert elalszok már ezeken a meccseken.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Srácok, fel kéne ébredni!
PO meccset fogunk játszani egy olyan csapat ellen, amelyik megnyerte a csoportját, és az idei PO-ban is nyertek már meccset. Semmit nem számít hogy mi volt az alapszakaszban, új történet kezdődött.

Az, hogy melyik fogadóirodánál ki az esélyesebb, az a meccs alakulására semmiféle hatással nincs. Tegnap az Atlanta is esélyesebb volt a bukiknál, és kizúgtak. A saját múltunkból is van számos példa hogy kikapunk esélytelenebb csapattól. Ez semmit nem jelent.

El kéne hagyni az ilyen hülyeségeket, hogy PO-ban x vagy y csapattól kikapni mekkora égés. Közhely: az NLF-ben egy meccsen bárki elkaphat bárkit. A PO-ra pedig ez hatványozottan igaz, minden évben nyilvánvaló példákkal. Aki ezt nem látja át, az nem is érti a playoff lényegét.

Ha bármennyit is számítana, hogy előzőleg ki az esélyes, akkor nem is kéne megtartani a PO-t. Adják oda a Lombardit Belichicknek, és mindenki menjen haza.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.

kishaszi
100 % hogy nem jatszik.
no
Az majd még elválik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.

kishaszi
100 % hogy nem jatszik.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
No, gyertek, gyertek, legyen meg, amire egy éve várunk
Wyatt
Így is van. 😊 Erre vár mindenki. Nem, nem csak ez a 2 csapat meg a szurkolóik, hanem alapvetően a semlegesek is. Jószerivel mindenki Pats-Steelers AFC-döntőt akar látni. Egy igazi tűzijátékot.

ui.: Amúgy grat! 7 főcsoportdöntő sorozatban... Nem igazán vannak erre szavak, max annyi, hogy Bill Belichick.
Soldados
Hogy MénisMétát idézzem: Powa waz a strong toonight..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ok csak nehogy rásérüljön. A Jax ellen nem létszükséglet, ha továbbmennénk - feltéve persze, de.meg nem engedve -, a nyúinglendikagylóleveshez viszont elengedhetetlen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."