Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Szerintem ez teljesen szánalmas. De örülök hogy nem adták fel.
Tibi76
Szerintem kérjük majd, hogy a csapat küldjön majd egy bocsánat levelet neked.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a 4&1-ek meccse. Ok TD-t csináltak belole, mi kettőt otthagytunk. Remek ez a sok újítás, de egy kicsit konzervatívan ha megcsináljuk. De itt nincs ha. A jobb csapat nyer. Ma jobb mindenképp.
Klaci79
Na, a fél pályás negyedik kísérletes TD-passzaitokkal mi van? 😀

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem ez teljesen szánalmas. De örülök hogy nem adták fel.
Tibi76
Szerintem a hozzáállásoddal van komoly baj...

Még mindig reális a hosszabbítás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nos, akkor az utolsó negyedben meg is van a válasz(om) és Lacinak is. 42 pont van fent a táblán. A 20 yardról indulva a D beszedi a TD-t a Jax ellen. Ez nem az a D, amely SB runra jó és ezt tudomásul kell vennünk. Már a Browns ellen is látszott, hogy képtelenek vagyunk stoppokat adni. Lehet az O-t hibáztatni, de 28 pont fent van a táblán és a Jax ellen ez nagy teljesítmény és bravúr. Ha leveszek 14 pontot amit az O adott az ellenfélnek ők akkor is 28 pontot tettek fel önerőből.

Tudomásul kell venni és lehajtott fejjel dolgozni, hogy Sacira épült fel ez a D és nélküle átlag alatti teljesítményre képes. No és ez D coach hiba.

Pont a fentiek miatt nekem pont ezért volt az a véleményem, hogy koránsem szégyen, ha kikapunk, de még nincs vége....
több mint 6 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Szerintem ez teljesen szánalmas. De örülök hogy nem adták fel.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
A védelem meg...halottról jót v semmit
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Haden Isten áldása. Remélem nem engedjük még el
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Renegade 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin óta itt is.
Tudom pozitív szezonok.
Amivel semmit sem érsz.

Tibi76
2 SB-t játszottunk, 1-t nyertünk, miközben a főcsoportban van az évszázad csapata edzője...

szerintem inkább nézd a meccset, mert ez a csapat még nem adta fel veled ellentétben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Az a dózsánál van
no flacco
Tomlin óta itt is.
Tudom pozitív szezonok.
Amivel semmit sem érsz.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Ez a 4&1-ek meccse. Ok TD-t csináltak belole, mi kettőt otthagytunk. Remek ez a sok újítás, de egy kicsit konzervatívan ha megcsináljuk. De itt nincs ha. A jobb csapat nyer. Ma jobb mindenképp.
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Az a dózsánál van
több mint 6 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
mindig jövőre...
lenne itt egy olyan edző team mint a Pensnél...de nincsen.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ez classic Tomlin meccs. Fejben nagyon máshol jár(t) mindenki. A playcall gyenge, D élettelen. Fournette goalline átrepülése második két meccsen. Timmonst ezt levegőben büntette. Meglátjuk, mit hoz a félidő. Remélem pálfordulást.
több mint 6 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Mindig nehezményezem, hogy ha kiemeltként, Wild Card kört kihagyva megyünk PO-ba... plusz a Browns meccset is kihagyták páran... az O tényleg rozsda, remélem második félidőre felébrednek a srácok, mert látható, hogy Big Ben azért még tud valamit 😊
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Ki a rozsdás?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Laci, persze hülye volt Hailey, de 5 yard feletti átlaggal futnak ellenünk és Bortles olyan elit QB-nak látszik, hogy nincs rá szó. Olyan, mint ha fogalma se lenne ennek a D-nek, hogy az ellenfél mit akar játszani. No és nem, Shazier kiesése ezt már nem magyarázza.
Klemó
Persze, de ettől függetlenül az offense oldalon levő hibák teljesen érthetetlennek. Hat az, hogy nekivágunk az évnek 2db nfl szintű ILB-vel már-már megmosolyogtató. Hat ez van, innen szép nyelni....🤧
Klaci79
Ha pedig már hibáztatni akarsz valakit az Tomlin. Ben láthatóan rozsdás és önmagában az egész O az. Egy ilyen strip sack-et rookie QB-k szednek be. Az már az óriási mák kategória, hogy ezt (is) visszaviszik TD-re.
Klemó
Nem tudom, hogy ezen segített volna e ha játszik a Browns ellen, de kétlem. Vagy nem tudom mire gondolsz. A Jax tökéletesen játszik, szinte hiba nélkül. Mi meg adjuk a lehetőséget nekik. Ebben az O-t én jobban hibáztatom. Persze a D-re aztán különösen ráfér majd az erősítés...
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Laci, persze hülye volt Hailey, de 5 yard feletti átlaggal futnak ellenünk és Bortles olyan elit QB-nak látszik, hogy nincs rá szó. Olyan, mint ha fogalma se lenne ennek a D-nek, hogy az ellenfél mit akar játszani. No és nem, Shazier kiesése ezt már nem magyarázza.
Klemó
Persze, de ettől függetlenül az offense oldalon levő hibák teljesen érthetetlennek. Hat az, hogy nekivágunk az évnek 2db nfl szintű ILB-vel már-már megmosolyogtató. Hat ez van, innen szép nyelni....🤧
Klaci79
A Bryant momentummal megyünk öltözőbe. Talán ez lebontja a sérthetetlen érzést. Egy dolog biztos. Pihentetni Bent rossz döntés volt. Nem játszik nagyon rosszul, de láthatóan nem érzi teljesen a ritmust. A strip sack innen jön.

Mindent meg kell próbálni, és látható, hogy a hosszú passzok is működhetnek.

Szerkesztette: Klemó
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Laci, persze hülye volt Hailey, de 5 yard feletti átlaggal futnak ellenünk és Bortles olyan elit QB-nak látszik, hogy nincs rá szó. Olyan, mint ha fogalma se lenne ennek a D-nek, hogy az ellenfél mit akar játszani. No és nem, Shazier kiesése ezt már nem magyarázza.
Klemó
Persze, de ettől függetlenül az offense oldalon levő hibák teljesen érthetetlennek. Hat az, hogy nekivágunk az évnek 2db nfl szintű ILB-vel már-már megmosolyogtató. Hat ez van, innen szép nyelni....🤧
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Laci, persze hülye volt Hailey, de 5 yard feletti átlaggal futnak ellenünk és Bortles olyan elit QB-nak látszik, hogy nincs rá szó. Olyan, mint ha fogalma se lenne ennek a D-nek, hogy az ellenfél mit akar játszani. No és nem, Shazier kiesése ezt már nem magyarázza.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Konkrétan Haley-t úgy rúgnám ki a picsaba, hogy a lábat meg egyszer be ne tehesse ebbe a városba. Elképesztő playhivas volt ez a 4&1. Az meg hogy a védelem egy igen fontos ember elvesztése után ennyire 0 azt mutatja ismét, hogy nem az offense nyeri a bajnokságot. Bármennyire látványos is. (Mint a mai szenvedés)
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hát akkor bejön a nightmare az első negyedben. Amit és ahogy nem szabad azt csináljuk. Fogalmam sincs mire készültünk. Szétszivatnak bennünket konkrétan.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.

kishaszi
100 % hogy nem jatszik.
no
Ja. Már 2005 óta.
Sobri Jóska
De annyira mondtak, hogy elkezdtem bizakodni, rozsdasan is jo lett volna 😊
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Renegade-et nekik! Az egész 4. negyedre!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Irony detector malfunction.
Everywhere...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."