Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A védelem lgjobbja kiesett
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.
Haley fogalmatlan.

A JAX ellen nincs esély, ezt Sobritól meg tudhatta bárki, hisz vagy 28x leírta.

---

Már miért is lenne ciki kikapni ezek után??

Amúgy sztem AB ne játsszon. JJ Dönci Tövis Csengettyű Ridley bőven elég kell legyen meg amúgyis is fussunk.
kishaszi
Sztem játsszon és jó lesz decoynak, ha csak néhányszor elvisz magával egy safetyt már jó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A védelem lgjobbja kiesett
Minden idők legjobb elkapója valszeg nem játszik.
Haley fogalmatlan.

A JAX ellen nincs esély, ezt Sobritól meg tudhatta bárki, hisz vagy 28x leírta.

---

Már miért is lenne ciki kikapni ezek után??

Amúgy sztem AB ne játsszon. JJ Dönci Tövis Csengettyű Ridley bőven elég kell legyen meg amúgyis is fussunk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
No, gyertek, gyertek, legyen meg, amire egy éve várunk
Wyatt
Így is van. 😊 Erre vár mindenki. Nem, nem csak ez a 2 csapat meg a szurkolóik, hanem alapvetően a semlegesek is. Jószerivel mindenki Pats-Steelers AFC-döntőt akar látni. Egy igazi tűzijátékot.

ui.: Amúgy grat! 7 főcsoportdöntő sorozatban... Nem igazán vannak erre szavak, max annyi, hogy Bill Belichick.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No, gyertek, gyertek, legyen meg, amire egy éve várunk
Wyatt
Belichick - Coughlin ellen III. rész? 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, gyertek, gyertek, legyen meg, amire egy éve várunk

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
😀
 twitter.com/Steelersdepot/status/952397241620168705
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Arról Te beszélsz csak, hogy a JAX esélytelen lenne. Szó nem volt arról, hogy ilyen lenézés lenne. Arról van szó, hogy az esélyesek igenis mi vagyunk, főleg hazai pályán. Ez az összegzés, minden más csak szövegértési probléma.

Ha kikapunk, az azért lehet, mert hibázunk (eladjuk a lasztit többször, nem futunk eleget), vagy azért, mert valami olyan történik, ami nem várható. (pl. Bortles 300 yard felett) Egyik sem lesz szégyen. Szégyen az a Browns elleni vereség lenne...(bocsánat a hasonlatért a Browns fanektől)
Klemó
Így mentünk neki az évnek: Super Bowl or bust, erre jött Rooney és Shazier. Ezek fényében szerintem ciki lenne, ha a JAX-től kikapnánk otthon.

A Pats, vagy SB az már más téma, az nem ciki, az fájó. Ez gáz lenne szerintem. Na jó, ez lehet nem jó szó. Mindenesetre nagy blama lenne.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Holnap hatalmas hangulat lesz a NCSD-ben...eddig 21 résztvevő a közös meccsnézésre 😀
Persze nyilván nyer a Jax így a hangulat majd idővel elromlik 😉
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Akkor összegzem:
Ha a Jax nyer, az oltári égés a Steelersnek.

Sobri Jóska
Pontosan így van.
Soldados
Akkor már ketten. 😊
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Arról Te beszélsz csak, hogy a JAX esélytelen lenne. Szó nem volt arról, hogy ilyen lenézés lenne. Arról van szó, hogy az esélyesek igenis mi vagyunk, főleg hazai pályán. Ez az összegzés, minden más csak szövegértési probléma.

Ha kikapunk, az azért lehet, mert hibázunk (eladjuk a lasztit többször, nem futunk eleget), vagy azért, mert valami olyan történik, ami nem várható. (pl. Bortles 300 yard felett) Egyik sem lesz szégyen. Szégyen az a Browns elleni vereség lenne...(bocsánat a hasonlatért a Browns fanektől)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor összegzem:
Ha a Jax nyer, az oltári égés a Steelersnek.

Sobri Jóska
Pontosan így van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Akkor összegzem:
Ha a Jax nyer, az oltári égés a Steelersnek.
De ha ennyivel esélytelenebbek vagyunk, akkor így mi lesz a kifogásgenerátorban?

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Törölköző égetés, WC papírnak használás....szívből köszönjük, ennél nagyobb motivációt adni nem kell.

Én is egyetértek Soldival. Minden tisztelet a JAX-é, de, mint csapat a JAX nem elit. Egy nagyon jó, szuper D-vel rendelkeznek és egy teljesen áltag alatti O-val, egy minden szinten második számú QB-val. Az O kapcsán nekem Fournette sem győzött meg. Ellenünk nagyon jó volt, bár már akkor mondtam, hogy egy-két playben hozott ellenünk is nagyon sokat.

Csapatütközet lesz ez tehát és bár benne van igen, hogy kikapunk (mint ahogy minden meccsben), de ha a JAX ver bennünket otthon nincs miről beszélni az SB kapcsán. Ráadásul vissza lehet vágni nekik és azért a meccsért ez nem is árt.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meg kellene lassan érteni hogy vannak évek amikor a Steelers nyer és ők a legjobbak és vannak olyan évek amikor nem nyer , de akkor is ok a legjobbak! ☺️
yooker
Talán inkább olvasd el, mit írtam. 😉 Az a denveri D korszakos volt és méltán nyert SB-t. De ez a JAX a közelében sincs annak. Pedig annak a DEN D-nek bizony komoly kihívás volt a Killer B's.
Soldados
közelében sincs annak.... ez megint túlzás!
lehet nem olyan jók de nem tudom ha választhatnál az idei felhozatalból akik ellen legkevésbé szeretnél játszani tudnál rosszabbat? kihívás lesz ez most is !😉
de ez a csata a Pitts D Jags O oldalon fog eldőlni! ha Bortles ki tud bújni a bőréből erre a meccsre és szintet lép akkor lehet esélye a Jagsnek..
különben csak a védelem nem fogja tudni nekik hozni a meccset megint!
yooker
Még egyszer: nagy csapatot ez a JAX nem vert el rajtunk kívül. PO-s csapatok ellen 1-3, jó Offense-k ellen 1-2 a mérlege. Ezzel szemben a Denver D-je megmutatta, hogy a legjobbak ellen is megállja a helyét, az volt a kivétel, amikor a Steelers szétalázta (szegény Chris Harris 2 évig nem kapott TD-t, azon a meccsen rögtön 2-t.). Ez a JAX senkit nem vert el, aki számít, csak minket. Ettől nem fogom összefosni magamat. Gyenge ellenfelek ellen jól játszott - de azért ebben is voltak kivételek, ahogy arról Stanton mesélhetne. 😊 Nem igazán találkoztak jó csapatokkal és jó O-kal, amikor szembekerültek ilyennel, jól kikaptak. (Persze kivéve minket, ami az egyetlen valamire való győzelme a JAX-nek)

Szóval összegezve az AFC-ben csak a Pats az, amelyet választanék elkerülésre. (Amúgy nem, mert azt szeretném, hogy rajtuk keresztül menjünk végig) Senki más. Ha nem verjük el a JAX-et, nincs is miről beszélni. A legkevésbé sem tartok a JAX-től. Komolyan kell venni, de nem egy kaliber a két csapat.
Soldados
Védelemre ertettem amikor a számotokra legrosszabb valasztast kérdeztem idénre! Csapatként nyilván a NE a veszélyesebb ez nem kérdés..
yooker
A JAX D-re is igaz: gyenge csapatok ellen jó volt, erős O-k ellen nem.

A Killer B's pedig szétalázott már néhány korszakos, vagy elitnek tartott D-t (DEN, SEA, vagy idén MIN). Szóval nem, nem féltem az O-t a JAX D-től sem. (De tény, O-D viszonylatban nehezebb, mint a NE, TEN, KC, BUF.)

Én viszont inkább komplett csapatokban gondolkozok, nem védelmekben. Csapatként a NE, NO, ATL. Ez nekünk a nightmare trió. A JAX a második blokkban sincs nálam: abban MIN van, illetve KC, CAR szerepelt volna. Az első blokk ellen az én meglátásom szerint esélytelenebbek vagyunk, a második blokkban szereplők ellen már esélyesebbek vagyunk, de meleg. Amelyik csapat egyikben sem szerepel, az nagy underdog ellenünk - így a JAX is. Vegas szerint asszem 7 pontos favoritok vagyunk, ami azért jelentős.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Meg kellene lassan érteni hogy vannak évek amikor a Steelers nyer és ők a legjobbak és vannak olyan évek amikor nem nyer , de akkor is ok a legjobbak! ☺️
yooker
Talán inkább olvasd el, mit írtam. 😉 Az a denveri D korszakos volt és méltán nyert SB-t. De ez a JAX a közelében sincs annak. Pedig annak a DEN D-nek bizony komoly kihívás volt a Killer B's.
Soldados
közelében sincs annak.... ez megint túlzás!
lehet nem olyan jók de nem tudom ha választhatnál az idei felhozatalból akik ellen legkevésbé szeretnél játszani tudnál rosszabbat? kihívás lesz ez most is !😉
de ez a csata a Pitts D Jags O oldalon fog eldőlni! ha Bortles ki tud bújni a bőréből erre a meccsre és szintet lép akkor lehet esélye a Jagsnek..
különben csak a védelem nem fogja tudni nekik hozni a meccset megint!
yooker
Még egyszer: nagy csapatot ez a JAX nem vert el rajtunk kívül. PO-s csapatok ellen 1-3, jó Offense-k ellen 1-2 a mérlege. Ezzel szemben a Denver D-je megmutatta, hogy a legjobbak ellen is megállja a helyét, az volt a kivétel, amikor a Steelers szétalázta (szegény Chris Harris 2 évig nem kapott TD-t, azon a meccsen rögtön 2-t.). Ez a JAX senkit nem vert el, aki számít, csak minket. Ettől nem fogom összefosni magamat. Gyenge ellenfelek ellen jól játszott - de azért ebben is voltak kivételek, ahogy arról Stanton mesélhetne. 😊 Nem igazán találkoztak jó csapatokkal és jó O-kal, amikor szembekerültek ilyennel, jól kikaptak. (Persze kivéve minket, ami az egyetlen valamire való győzelme a JAX-nek)

Szóval összegezve az AFC-ben csak a Pats az, amelyet választanék elkerülésre. (Amúgy nem, mert azt szeretném, hogy rajtuk keresztül menjünk végig) Senki más. Ha nem verjük el a JAX-et, nincs is miről beszélni. A legkevésbé sem tartok a JAX-től. Komolyan kell venni, de nem egy kaliber a két csapat.
Soldados
Védelemre ertettem amikor a számotokra legrosszabb valasztast kérdeztem idénre! Csapatként nyilván a NE a veszélyesebb ez nem kérdés..
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meg kellene lassan érteni hogy vannak évek amikor a Steelers nyer és ők a legjobbak és vannak olyan évek amikor nem nyer , de akkor is ok a legjobbak! ☺️
yooker
Ugyan már, Soldinak igaza van. Simán benne van a meccsben, hogy ugyanúgy ahogy két éve a Denvert (7 pontos különbséggel) a Jaguars-t is szanaszét fogják szivatni. 😊

Igaz, kisebb valószínűséggel az is előfordulhat, ami a második Denver elleni meccsen. Hogy mínusz 7 pontos különbséggel fogják őket szét szivatni. Akkor tessék majd a 3 számú futót szidni! (Vagy Haley-t. 😀 )
peterk2005
Tudom, divat a gúnyolódás, de nem árt a szövegértés sem. 😊 Steelers O-Denver D viszonylatban beszéltem szétalázásról. 😉

Nem a végeredmény különbségét tekintve. És ahogy írtam, egy cseppet sem sajnálom attól Denvertől és főleg a D-jétől a gyűrűt, nagyon is megérdemelték.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meg kellene lassan érteni hogy vannak évek amikor a Steelers nyer és ők a legjobbak és vannak olyan évek amikor nem nyer , de akkor is ok a legjobbak! ☺️
yooker
Talán inkább olvasd el, mit írtam. 😉 Az a denveri D korszakos volt és méltán nyert SB-t. De ez a JAX a közelében sincs annak. Pedig annak a DEN D-nek bizony komoly kihívás volt a Killer B's.
Soldados
közelében sincs annak.... ez megint túlzás!
lehet nem olyan jók de nem tudom ha választhatnál az idei felhozatalból akik ellen legkevésbé szeretnél játszani tudnál rosszabbat? kihívás lesz ez most is !😉
de ez a csata a Pitts D Jags O oldalon fog eldőlni! ha Bortles ki tud bújni a bőréből erre a meccsre és szintet lép akkor lehet esélye a Jagsnek..
különben csak a védelem nem fogja tudni nekik hozni a meccset megint!
yooker
Még egyszer: nagy csapatot ez a JAX nem vert el rajtunk kívül. PO-s csapatok ellen 1-3, jó Offense-k ellen 1-2 a mérlege. Ezzel szemben a Denver D-je megmutatta, hogy a legjobbak ellen is megállja a helyét, az volt a kivétel, amikor a Steelers szétalázta (szegény Chris Harris 2 évig nem kapott TD-t, azon a meccsen rögtön 2-t.). Ez a JAX senkit nem vert el, aki számít, csak minket. Ettől nem fogom összefosni magamat. Gyenge ellenfelek ellen jól játszott - de azért ebben is voltak kivételek, ahogy arról Stanton mesélhetne. 😊 Nem igazán találkoztak jó csapatokkal és jó O-kal, amikor szembekerültek ilyennel, jól kikaptak. (Persze kivéve minket, ami az egyetlen valamire való győzelme a JAX-nek)

Szóval összegezve az AFC-ben csak a Pats az, amelyet választanék elkerülésre. (Amúgy nem, mert azt szeretném, hogy rajtuk keresztül menjünk végig) Senki más. Ha nem verjük el a JAX-et, nincs is miről beszélni. A legkevésbé sem tartok a JAX-től. Komolyan kell venni, de nem egy kaliber a két csapat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai Pittsburgh Post-Gazette-ből
 twitter.com/phillip_heilman/status/952189030011166721
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én nem bízom a véletlenre, úgyhogy már most : Haley takarodj 😊

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Meg kellene lassan érteni hogy vannak évek amikor a Steelers nyer és ők a legjobbak és vannak olyan évek amikor nem nyer , de akkor is ok a legjobbak! ☺️
yooker
Talán inkább olvasd el, mit írtam. 😉 Az a denveri D korszakos volt és méltán nyert SB-t. De ez a JAX a közelében sincs annak. Pedig annak a DEN D-nek bizony komoly kihívás volt a Killer B's.
Soldados
közelében sincs annak.... ez megint túlzás!
lehet nem olyan jók de nem tudom ha választhatnál az idei felhozatalból akik ellen legkevésbé szeretnél játszani tudnál rosszabbat? kihívás lesz ez most is !😉
de ez a csata a Pitts D Jags O oldalon fog eldőlni! ha Bortles ki tud bújni a bőréből erre a meccsre és szintet lép akkor lehet esélye a Jagsnek..
különben csak a védelem nem fogja tudni nekik hozni a meccset megint!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meg kellene lassan érteni hogy vannak évek amikor a Steelers nyer és ők a legjobbak és vannak olyan évek amikor nem nyer , de akkor is ok a legjobbak! ☺️
yooker
Ugyan már, Soldinak igaza van. Simán benne van a meccsben, hogy ugyanúgy ahogy két éve a Denvert (7 pontos különbséggel) a Jaguars-t is szanaszét fogják szivatni. 😊

Igaz, kisebb valószínűséggel az is előfordulhat, ami a második Denver elleni meccsen. Hogy mínusz 7 pontos különbséggel fogják őket szét szivatni. Akkor tessék majd a 3 számú futót szidni! (Vagy Haley-t. 😀 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meg kellene lassan érteni hogy vannak évek amikor a Steelers nyer és ők a legjobbak és vannak olyan évek amikor nem nyer , de akkor is ok a legjobbak! ☺️
yooker
Talán inkább olvasd el, mit írtam. 😉 Az a denveri D korszakos volt és méltán nyert SB-t. De ez a JAX a közelében sincs annak. Pedig annak a DEN D-nek bizony komoly kihívás volt a Killer B's.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ezer éve nem fogadtam meccsre (mármint haverokat leszámítva, amikor általában pálinka a tét 😊), de most -8,5-lel is megtettem a Steelers-t. Persze csak 5000-rel, de kicsit zavart a JAX-esek hurráoptimizmusa. :p
Soldados
nagyon becsapós volt ez a szezon az afc-ben, sokan elhitték, hogy jók, köztük is a dzsekszesek a legjobban és még peccarcot is növesztettek. pedig elég egyszerű az afc, van két jó csapat, akiknek vannak hibáik, de jók, a vasas és a new england. és van mögöttük 10 középszar, akik között az egészségi állapot és formaidőzítés döntött.
gedam
Denver óta nem volt ilyen jó védelem az afc-ben, mint a mostani Jax.
Amadeus
És azt a denveri védelmet a Steelers szanaszét szivatva elverte. 😊 Aztán a PO-ban Bell és AB nélkül is tudtunk haladni ellene, igaz a végén nem nyertünk a 3. számú futónk fumblija miatt.

Ez a Steelers O pedig egy JuJu-val még annál a Steelers O-nál is erősebb. 😉
Soldados
Gyűrűt nyertek ember, miről beszélsz?
Amadeus
Meg kellene lassan érteni hogy vannak évek amikor a Steelers nyer és ők a legjobbak és vannak olyan évek amikor nem nyer , de akkor is ok a legjobbak! ☺️
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335


Eldöntetett...Jax Big Show on 99.1 WQIK

Szerkesztette: Spy
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyűrűt nyertek ember, miről beszélsz?
Amadeus
Így van. És megérdemelten, magabiztosan.

Csak jeleztem, hogy a Killer B's már találkozott korszakos védelemmel (a JAX-é nem az), amelyet halálra vert. 😊 Ahogy a Seahawks D-nek is +30 pontot pakolt fel. De most nem fog ennyi kelleni, mert a JAX önerőből nem sokra képes, szóval elég 20 is, csak ne legyen 1-nél több labdaeladás.

Idén a Vikes védelme sem úszta meg, pedig azt se mondanám rosszabbnak, mint JAX-ét. 😊 De nézzük, kikkel játszott idén a JAX? Csak kérdem, mert nekem fura egy lapon emlegetni azzal a DEN D-vel. PO-s csapatok ellen 1-3 a mérlege (igen, az az 1 ellenünk van még októberből). Legalább jónak minősíthető O-val is csak háromszor találkozott (Rams, Steelers, év végi 49ers), ezeken is 1-2 a mérlege. Ez a JAX még semmit nem tett le az asztalra, amitől annyira rettegni kellene.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!