Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Martin azért méretileg elég kicsi NT szerintem. Bár nekem nagyon szimpatikus bivaly gyerek.
JMJ úgy értettem, hogy előbb is kell húzni szerintem. Sylvesteren kívül még cserénk sincs épkézláb. Szóval nálam 1-3 kell hozni valakit.
Safety szerintem ebből a classból nem kell....vagy csak még hátrébb...
Bár most néztem utána a két hetedik körös DL és OL embernek ott jöhetnének depht mélyítésnek jónak néznek ki, aztán meg ki tudja.Darth
Martin pont ezért project játékos.
Az ILB-kérdésben nagyjából egyetértünk. Én a guardról gondolom azt, hogy most már nem fér bele project játékos (ez a próbálkozás már tavaly megvolt, rosterre sem került az alany), legkésőbb a harmadik körig be kell húzni egy újoncként is kezdő potenciállal bíró OG-t. Ugyanakkor a linebackert sem hagynám a harmadik napra; nagy valószínűséggel nem fog kezdeni, bárkit is hozunk, de minőségi játékos kell. Ennél a mocknál maradva, Fleenert első körben kicserélném egy ILB-re, a negyedikben pedig jöhetne mondjuk Egnew. 1/24-re a tight end luxuspick, Fleener pedig reach, de szerintem Colberték sem gondolják, hogy a poszt vagy maga a játékos megéri az első körös pickünket.
Attól, hogy a safety class összességében igen gyenge, nem jelenti azt, hogy nincs köztük draftolásra érdemes prospect. Henry szerintem 5. kör végén egész jó value, project safety-nek ott elfogadható, úgyis Mundy lesz az elsőszámú cseréje Troy-nak és Clarknak is.
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Így elsőre én csalódott lennék, ha ez lenne.
Fleener lehet, hogy jó TE, nincs is bajom vele, de 1 kört rá......áááá
Chapman helyett én Martin-nak jobban örülnék (még akkor is ha ő DE és átszervezéssel jár).
Johnson.....szerintem magasabban jegyezett ILB kellene ide.
Henry....saftey nem idén kell szerezni ilyen gyenge classból.Darth
Martin DE? DT volt college-ban is, és nálunk is egyértelmű NT project lenne.
JMJ-nél magasabban jegyzett ILB-t a negyedik kör végén nehéz lenne behúzni.
Project safety-t szerintem hozunk majd, Henry pedig 5. körben még vállalható is.vassadi
Martin azért méretileg elég kicsi NT szerintem. Bár nekem nagyon szimpatikus bivaly gyerek.
JMJ úgy értettem, hogy előbb is kell húzni szerintem. Sylvesteren kívül még cserénk sincs épkézláb. Szóval nálam 1-3 kell hozni valakit.
Safety szerintem ebből a classból nem kell....vagy csak még hátrébb...
Bár most néztem utána a két hetedik körös DL és OL embernek ott jöhetnének depht mélyítésnek jónak néznek ki, aztán meg ki tudja.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Így elsőre én csalódott lennék, ha ez lenne.
Fleener lehet, hogy jó TE, nincs is bajom vele, de 1 kört rá......áááá
Chapman helyett én Martin-nak jobban örülnék (még akkor is ha ő DE és átszervezéssel jár).
Johnson.....szerintem magasabban jegyezett ILB kellene ide.
Henry....saftey nem idén kell szerezni ilyen gyenge classból.Darth
Martin DE? DT volt college-ban is, és nálunk is egyértelmű NT project lenne.
JMJ-nél magasabban jegyzett ILB-t a negyedik kör végén nehéz lenne behúzni.
Project safety-t szerintem hozunk majd, Henry pedig 5. körben még vállalható is.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.steelersdepot.com/2012/04/2012-steelers-mock-draft-version-4-0/
szóval érdemes nézegetni a mátrixot, tavaly is betalálátak egy nappal a draft előtt az első hármat, igaz nem sorrendben. Tehát az első három cetli 20as mátrixában van a három emberünk. Tessék nézgélni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Sweed meg a Cicusoknál próbán!Szokol
Morcos lennék, ha ott nagyot tudna alkotni.....

több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
depot mokk4 MEGLEPETÉS!
1,Coby Fleener TE Stanford
2,Bandon Brooka G Miami(Oh.)
3,Josh Chapman NT Alabama
4,James-Michael Johnson ILB Nevada
5,Aaron Henry FS Wisconsin
6,TomMy Streeter WR Miami
7,Keith Tandy CB West Virginia
7,Levy Adcock T Oklahoma St.
7,Ryan Van Bergen DE Michigan
7,Jerrel Harris LB Alabamasutianap
Így elsőre én csalódott lennék, ha ez lenne.
Fleener lehet, hogy jó TE, nincs is bajom vele, de 1 kört rá......áááá
Chapman helyett én Martin-nak jobban örülnék (még akkor is ha ő DE és átszervezéssel jár).
Johnson.....szerintem magasabban jegyezett ILB kellene ide.
Henry....saftey nem idén kell szerezni ilyen gyenge classból.

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Sweed meg a Cicusoknál próbán!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
depot mokk4 MEGLEPETÉS!
1,Coby Fleener TE Stanford
2,Bandon Brooka G Miami(Oh.)
3,Josh Chapman NT Alabama
4,James-Michael Johnson ILB Nevada
5,Aaron Henry FS Wisconsin
6,TomMy Streeter WR Miami
7,Keith Tandy CB West Virginia
7,Levy Adcock T Oklahoma St.
7,Ryan Van Bergen DE Michigan
7,Jerrel Harris LB Alabama


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan


Egy ilyen szépséget el tudnék viselni, csak kár, hogy iszonyú borsos az ára 😕polamalu
Kurvajó

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ


Egy ilyen szépséget el tudnék viselni, csak kár, hogy iszonyú borsos az ára 😕
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Ja eza postCowher vége, sakkor meglássuk valóban-e tophármas Tomlin.sutianap
Tomlin jó.
Kapott egy komplett, rendesen összerakott csapatot, több pályája csúcsán levő játékossal. És kétszer SB-ba ment velük. Ez korrekt, mert láttunk már olyan HC-t, aki szintén kapott egy jó csapatot, de semmit nem tudott elérni velük, és volt már olyan is, aki teljesen lerottyantott egy addig nem rossz csapatot.

Az hogy nem akarta mindjárt a saját rendszerét bevezetni, hanem vitte tovább a Cowher vonalat, mutatja hogy nem hülye gyerek. Bár némileg az ő számlájára is írom, hogy az O fal probléma évek óta nincs megoldva, de szvsz most rendezik ezt a dolgot. Új OC meg minden... kell egy fal. 😉
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja eza postCowher vége, sakkor meglássuk valóban-e tophármas Tomlin.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Én ezt tartom a "dinasztia alapító" playnek úgy, ahogy a 70-es években az Immaculate Receptiont tartják annak.

Megjegyzés: nem tartom dinasztiának az elmúlt 8 év csapatát, de ez a "Bettis over Urlacher" play alapozta meg az lemúlt 8 év domináns csapatát.Soldados
És, ha idén nyernek még egy gyűrűt valami csoda játékkal? Akkor sem dinasztia? Bár igazad van, sok meghatározó játékos azóta már nincs vagy idén nem lesz a keretben, nagyon kicserélődtünk közben, talán, ha tavaly vagy idén megcsinálják.polamalu
Nem. Egyrészt nincs benne címvédés, másrészt a 2012-es már nem ugyanaz a csapat lesz. Olyanok szálltak ki idén, akik ikonjai az elmúlt 8 évnek. Innentől új korszak van.Soldados
A mondatom második fele veled értett egyet 😉
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én is imádtam a Buszt (azóta sincs olyan RB, akit jobban kedvelnék nála), csak ez a play - ahogy Soldi is említette - max. jelképes lehet...ha rendesen megnézzük, akkor elég egyértelmű, h túl van misztifikálva a történet....
Mindamellett a PIT mindig a gyenge pontjaim közé tartozott, még rendesen haragudni sem tudtam a csapatra... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most néztem vissza a 2005-ös szezont, olyan mint Mr. Bettis nem lesz😕 Van egy jelenet amikor a Bears-el játszottunk, Urlachert úgy töri össze labdával a kezében mint én egy óvodást, mintha nem is lenne a pályán, istenem, ha még egyszer lehetne egy olyan futónk 😀 Szerintem Mr. Medve Brian még most is kérdezi néha magától, hogy mi is volt az a gyorsvonat ami elütötte 😀polamalu
Én ezt tartom a "dinasztia alapító" playnek úgy, ahogy a 70-es években az Immaculate Receptiont tartják annak.

Megjegyzés: nem tartom dinasztiának az elmúlt 8 év csapatát, de ez a "Bettis over Urlacher" play alapozta meg az lemúlt 8 év domináns csapatát.Soldados
És, ha idén nyernek még egy gyűrűt valami csoda játékkal? Akkor sem dinasztia? Bár igazad van, sok meghatározó játékos azóta már nincs vagy idén nem lesz a keretben, nagyon kicserélődtünk közben, talán, ha tavaly vagy idén megcsinálják.polamalu
Nem. Egyrészt nincs benne címvédés, másrészt a 2012-es már nem ugyanaz a csapat lesz. Olyanok szálltak ki idén, akik ikonjai az elmúlt 8 évnek. Innentől új korszak van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
nincs valaki buszklón?sutianap
Most néztem vissza a 2005-ös szezont, olyan mint Mr. Bettis nem lesz😕 Van egy jelenet amikor a Bears-el játszottunk, Urlachert úgy töri össze labdával a kezében mint én egy óvodást, mintha nem is lenne a pályán, istenem, ha még egyszer lehetne egy olyan futónk 😀 Szerintem Mr. Medve Brian még most is kérdezi néha magától, hogy mi is volt az a gyorsvonat ami elütötte 😀polamalu
Én ezt tartom a "dinasztia alapító" playnek úgy, ahogy a 70-es években az Immaculate Receptiont tartják annak.

Megjegyzés: nem tartom dinasztiának az elmúlt 8 év csapatát, de ez a "Bettis over Urlacher" play alapozta meg az lemúlt 8 év domináns csapatát.Soldados
És, ha idén nyernek még egy gyűrűt valami csoda játékkal? Akkor sem dinasztia? Bár igazad van, sok meghatározó játékos azóta már nincs vagy idén nem lesz a keretben, nagyon kicserélődtünk közben, talán, ha tavaly vagy idén megcsinálják.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Mr. Medve előtt csak kalapot lehet emelni, de mutass ma egy olyan futót aki képes lenne ilyet tenni vele ma. Max lefordulni mert apró és gyors, de a teljes védőfalon áthatolni, mint kés a vajon, erre csak Ő volt képes. Igen az egy hatalmas play volt, de ahhoz kellett az O fal is, aminek most egyenlőre híján vagyunk, majd idén megerősödve újra, Clay és Vájár zúznak egy párat. 😀 Lassan rá állok az elvonási tünet miatt a napi (hétvégén) legalább 10-20 perc focinak. Többet nem lehet, mert lázadás tör ki a kevés mese miatt. 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nincs valaki buszklón?sutianap
Most néztem vissza a 2005-ös szezont, olyan mint Mr. Bettis nem lesz😕 Van egy jelenet amikor a Bears-el játszottunk, Urlachert úgy töri össze labdával a kezében mint én egy óvodást, mintha nem is lenne a pályán, istenem, ha még egyszer lehetne egy olyan futónk 😀 Szerintem Mr. Medve Brian még most is kérdezi néha magától, hogy mi is volt az a gyorsvonat ami elütötte 😀polamalu
Én ezt tartom a "dinasztia alapító" playnek úgy, ahogy a 70-es években az Immaculate Receptiont tartják annak.

Megjegyzés: nem tartom dinasztiának az elmúlt 8 év csapatát, de ez a "Bettis over Urlacher" play alapozta meg az elmúlt 8 év domináns csapatát. Sokszor elmondtam a sztorit, de a Bears 8-as győzelmi szériában érkezett a 3-as zakószériában lévő Steelers-hez és 4 meccsel az alapszakasz vége előtt már nem hibázhattunk. Qrva szar idő volt, szar talajon, havas pályán, így nem jött ki Willie gyorsasága és akkor behoztuk csereként The Bust. (Ride the Bus - ahogy a játékostársak mondták). És a meccs vége felé, amikor már megnyertük a meccset, akkor hangzott el Bettistől a híres mondat: "Smashmouth football. Pittsburgh's style". Ez volt Bettis utolsó +100 yd-os meccse.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
nincs valaki buszklón?sutianap
Most néztem vissza a 2005-ös szezont, olyan mint Mr. Bettis nem lesz😕 Van egy jelenet amikor a Bears-el játszottunk, Urlachert úgy töri össze labdával a kezében mint én egy óvodást, mintha nem is lenne a pályán, istenem, ha még egyszer lehetne egy olyan futónk 😀 Szerintem Mr. Medve Brian még most is kérdezi néha magától, hogy mi is volt az a gyorsvonat ami elütötte 😀polamalu
Azért meg kellene nézni a szöget, és a lábát, valamint a kitámasztást....ha arra figyelsz, akkor látod, miről van szó.....mindazonáltal brutál ütés volt....(más RB-nek nem sikerült volna, ez szinte biztos...még segítséggel sem, mondjuk egy 66-os segítséggel)Bear
Nem akartunkvót Űrlakker érdemeiből elvenni egy morzsànyitse, hiszen épp fordítva úgy szemtőlszembe azlegbesztebbel, na úgyis Busz a Busz. Különjárat. Rezpec.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
nincs valaki buszklón?sutianap
Most néztem vissza a 2005-ös szezont, olyan mint Mr. Bettis nem lesz😕 Van egy jelenet amikor a Bears-el játszottunk, Urlachert úgy töri össze labdával a kezében mint én egy óvodást, mintha nem is lenne a pályán, istenem, ha még egyszer lehetne egy olyan futónk 😀 Szerintem Mr. Medve Brian még most is kérdezi néha magától, hogy mi is volt az a gyorsvonat ami elütötte 😀polamalu
Azért meg kellene nézni a szöget, és a lábát, valamint a kitámasztást....ha arra figyelsz, akkor látod, miről van szó.....mindazonáltal brutál ütés volt....(más RB-nek nem sikerült volna, ez szinte biztos...még segítséggel sem, mondjuk egy 66-os segítséggel)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
nincs valaki buszklón?sutianap
Most néztem vissza a 2005-ös szezont, olyan mint Mr. Bettis nem lesz😕 Van egy jelenet amikor a Bears-el játszottunk, Urlachert úgy töri össze labdával a kezében mint én egy óvodást, mintha nem is lenne a pályán, istenem, ha még egyszer lehetne egy olyan futónk 😀 Szerintem Mr. Medve Brian még most is kérdezi néha magától, hogy mi is volt az a gyorsvonat ami elütötte 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Most látom, elvileg a Steelers is egyike annak a nyolc csapatnak, akiknél Jonathan Martin privát workouton járt.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Bár Holmész mennyit kapott a marcsiér?sutianap
Négy meccset ő is.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
hány évre b*ssza börtönbe Goodell? 😒 :SBigBen7
Már megkapta a büntetését, 4 meccses eltiltás.Soldados
az eltiltásról tudtam de a drogokat általában szigorúbban veszik, szerencséje volt a srácnakBigBen7
Ugy van előadva, hogy ő egy adderral xl nevű gyógyszerként használta, amit hiperaktivitás és narkolepszia kezelésére egyébként hasznàlnak, csak azt felejtette el a csóringer, hogy külön adminisztrációs és bejelentési kötelezettséggel járna, másrészt rég nincs abban a korosztályban ahol ezt alkalmazzák orvosilag. Ám szerencséjére mivel dopping listás szerről van szó, illegális dopping miatt tiltották el nem illegális kábítószerhasználat miatt. Bár Holmész mennyit kapott a marcsiér? Na mindegy, ha még sokat löki twitterren a hülyeséget lehet ő is kap eg jegyet nyújorkba.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Speed és Extasy, azaz partydrogok alapanyaga. Orvosilag álmatlanságot, állandó pörgést és fogyást okoz.Soldados
hány évre b*ssza börtönbe Goodell? 😒 :SBigBen7
Már megkapta a büntetését, 4 meccses eltiltás.Soldados
az eltiltásról tudtam de a drogokat általában szigorúbban veszik, szerencséje volt a srácnak