Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezè nyomják BillyWinnt a bleeden, hogy behizlajuk Hoodot, ès kèsz is a nègyhárom. Harrison.-Worldis is megy endnek. Ezis szebb mint a gyűrűkurva 😂sutianap
Nem lesz 4-3. Ez tuti, bármiben fogadhatunk. 😛

Amúgy padon tanuló NT-nk már van McLendon személyében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezè nyomják BillyWinnt a bleeden, hogy behizlajuk Hoodot, ès kèsz is a nègyhárom. Harrison.-Worldis is megy endnek. Ezis szebb mint a gyűrűkurva 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Èsakkor hol van a steeltipical project playa, kètèv paddal?sutianap
2 ev nem kell ha 1. koros volt 😉
amugy mivel egyre kevesebbet jatszik baseDt mindenki ezert mondjuk egy ien lb sorral a keisel,heyward,hood
de rotacio azert egyaltalan nem hangzik olyan rosszul h itt annyira kongatni kene a veszharangot sztem.
hamptonban en nem is gondolkodnek a helyetekben mivel akkora szukseg nincs ra foleg a caproom fuggvenyeben
bar elismerem h egy korszakos csapatresz egyik volt kulcsjatekosat szelnek ereszteni nyilvan nem egy egyszeru eset.
vassadi : ki lenne az az nt prospect akiben latod azt a potencialt h egyreszt korai koros legyen masreszt h ennyire bejojjon ?
en sztem ez a scenario amit felvazoltal maximalisan az utopia kategoriaba tartozik az idei felhozatalt tekintve.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Majd Meki mögött...😊)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Èsakkor hol van a steeltipical project playa, kètèv paddal?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezt kicsit optimistán vad verziónak gondolom Ádi, de amúgy szerintem ez lenne a legjobb. Ez két dolgot jelentene: bejön a húzás + spórolás

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
azért egyszem skóttal (McLendon) nem fogunk nekimenni a szezonnak, vagy szerinted?sutianap
Draft, vagy olcsó FA. 😊 De vésztervnek lehet, hogy Hoodot középre visszük, amíg Casey felépül.Soldados
Lehet, hogy emiatt kell majd korán NT-t draftolnunk. Viszont ha mondjuk első körben hozunk NT-t, Hampton pedig PUP-listán kezdené a szezont, akkor nem is biztos, hogy meg kellene tartani, még paycuttal sem.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na ő is szabadügynök, igaz korlátolt

No most vagy visszakönyörögjük Hoke-ot, vagy megy a zsebpénz. Ha Ward elmegy és még vágunk egyet Benen meg Harrisonon abból vehetnénk egy nagy pufi ........................
gőzömsincs - Hood megy be középre, aztán......... SIRALAMAS

Most tényleg eddig kő várni, van összesen vagy egy-kettő használható NT a drafton, tessék itt a kórházvonat, bezzeg LB-ből akkora raktárkészletek vannak, hogy csakúgy szórjuk őket kifele. Mondok én valamit kollegák, annak a felállásnak is lassan neki lehet készülni, hogy Troy-Clark páros mindkét tagja besérül úgymennek át rajtunk mint pelenkások a tyúkhúron, ollyan kemények leszünk, mint a baracklekvár. S a tetejére kik vannak megfizetve a tizenkét ezüstpénzzel, noná nemám másrakőtünk, mint LB-re. Most igazán főbasztam magam.sutianap
Most nem tudom min. 😊

McLendon kap egy tendert és marad, ez tuti. Tehát no para. Annak a felállásnak pedig soha nem készülök neki, hogy vki megsérül. Soha senki nem gondolkozik így. Ha kidől vki, akkor meg kell oldani, de arra nem lehet felkészülni, hogy jaj mi van ha BB, vagy Troy kidől, vagy a Pats-nél TB, a coltsnál PM. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Vagy megoldod vagy nem. De egy idényre nem úgy készülsz, hogy jaj mi van ha x vagy y kidől...Soldados
azért egyszem skóttal (McLendon) nem fogunk nekimenni a szezonnak, vagy szerinted?sutianap
Draft, vagy olcsó FA. 😊 De vésztervnek lehet, hogy Hoodot középre visszük, amíg Casey felépül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
McLendon bizonyíthat..Blitzburgh
na ő is szabadügynök, igaz korlátolt

No most vagy visszakönyörögjük Hoke-ot, vagy megy a zsebpénz. Ha Ward elmegy és még vágunk egyet Benen meg Harrisonon abból vehetnénk egy nagy pufi ........................
gőzömsincs - Hood megy be középre, aztán......... SIRALAMAS

Most tényleg eddig kő várni, van összesen vagy egy-kettő használható NT a drafton, tessék itt a kórházvonat, bezzeg LB-ből akkora raktárkészletek vannak, hogy csakúgy szórjuk őket kifele. Mondok én valamit kollegák, annak a felállásnak is lassan neki lehet készülni, hogy Troy-Clark páros mindkét tagja besérül úgymennek át rajtunk mint pelenkások a tyúkhúron, ollyan kemények leszünk, mint a baracklekvár. S a tetejére kik vannak megfizetve a tizenkét ezüstpénzzel, noná nemám másrakőtünk, mint LB-re. Most igazán főbasztam magam.sutianap
Most nem tudom min. 😊

McLendon kap egy tendert és marad, ez tuti. Tehát no para. Annak a felállásnak pedig soha nem készülök neki, hogy vki megsérül. Soha senki nem gondolkozik így. Ha kidől vki, akkor meg kell oldani, de arra nem lehet felkészülni, hogy jaj mi van ha BB, vagy Troy kidől, vagy a Pats-nél TB, a coltsnál PM. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Vagy megoldod vagy nem. De egy idényre nem úgy készülsz, hogy jaj mi van ha x vagy y kidől...Soldados
azért egyszem skóttal (McLendon) nem fogunk nekimenni a szezonnak, vagy szerinted?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
McLendon bizonyíthat..Blitzburgh
na ő is szabadügynök, igaz korlátolt

No most vagy visszakönyörögjük Hoke-ot, vagy megy a zsebpénz. Ha Ward elmegy és még vágunk egyet Benen meg Harrisonon abból vehetnénk egy nagy pufi ........................
gőzömsincs - Hood megy be középre, aztán......... SIRALAMAS

Most tényleg eddig kő várni, van összesen vagy egy-kettő használható NT a drafton, tessék itt a kórházvonat, bezzeg LB-ből akkora raktárkészletek vannak, hogy csakúgy szórjuk őket kifele. Mondok én valamit kollegák, annak a felállásnak is lassan neki lehet készülni, hogy Troy-Clark páros mindkét tagja besérül úgymennek át rajtunk mint pelenkások a tyúkhúron, ollyan kemények leszünk, mint a baracklekvár. S a tetejére kik vannak megfizetve a tizenkét ezüstpénzzel, noná nemám másrakőtünk, mint LB-re. Most igazán főbasztam magam.sutianap
Most nem tudom min. 😊

McLendon kap egy tendert és marad, ez tuti. Tehát no para. Annak a felállásnak pedig soha nem készülök neki, hogy vki megsérül. Soha senki nem gondolkozik így. Ha kidől vki, akkor meg kell oldani, de arra nem lehet felkészülni, hogy jaj mi van ha BB, vagy Troy kidől, vagy a Pats-nél TB, a coltsnál PM. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Vagy megoldod vagy nem. De egy idényre nem úgy készülsz, hogy jaj mi van ha x vagy y kidől...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
egyáltalán Garayn Soiain meg Puhán kívül van valaki használható?sutianap
ixtaki
" vannak-e elérhető NT-k a ligában akiket igazolhatnánk.
Nagyjából ennyi.
elkéstemkittli
Nekem egyedül ez a kifejezés nem volt tiszta, de így már érthető

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
McLendon bizonyíthat..Blitzburgh
na ő is szabadügynök, igaz korlátolt

No most vagy visszakönyörögjük Hoke-ot, vagy megy a zsebpénz. Ha Ward elmegy és még vágunk egyet Benen meg Harrisonon abból vehetnénk egy nagy pufi ........................
gőzömsincs - Hood megy be középre, aztán......... SIRALAMAS

Most tényleg eddig kő várni, van összesen vagy egy-kettő használható NT a drafton, tessék itt a kórházvonat, bezzeg LB-ből akkora raktárkészletek vannak, hogy csakúgy szórjuk őket kifele. Mondok én valamit kollegák, annak a felállásnak is lassan neki lehet készülni, hogy Troy-Clark páros mindkét tagja besérül úgymennek át rajtunk mint pelenkások a tyúkhúron, ollyan kemények leszünk, mint a baracklekvár. S a tetejére kik vannak megfizetve a tizenkét ezüstpénzzel, noná nemám másrakőtünk, mint LB-re. Most igazán főbasztam magam.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
McLendon bizonyíthat..
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
sorban jönnek, Kézi is PUP várományos a szezon elejére - mán pedig az orbitális luk, akkor kezdődhet a futkározás, egyáltalán Garayn Soiain meg Puhán kívül van valaki használható?sutianap
idonkent nem ertem am 😊
valaki fordithatna...majd szolok, amikor mar nem kell 😀xtaki
"Kézi" Hampton valszeg PUP listán lesz a szezon elején, nincs NT, lyukas a fal és kérdés az, hogy vannak-e elérhető NT-k a ligában akiket igazolhatnánk.
Nagyjából ennyi.
elkéstem
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
sorban jönnek, Kézi is PUP várományos a szezon elejére - mán pedig az orbitális luk, akkor kezdődhet a futkározás, egyáltalán Garayn Soiain meg Puhán kívül van valaki használható?sutianap
idonkent nem ertem am 😊
valaki fordithatna...majd szolok, amikor mar nem kell 😀xtaki
Kézi = Hampton
PUP = ezt meg tudod nézni, sérülés miatt idény elején nem végleges sérült listán lesz
Garay és társai = más csapatoknál lévő NT
Kéne egy NT, ki lehetne az?
😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
sorban jönnek, Kézi is PUP várományos a szezon elejére - mán pedig az orbitális luk, akkor kezdődhet a futkározás, egyáltalán Garayn Soiain meg Puhán kívül van valaki használható?sutianap
idonkent nem ertem am 😊
valaki fordithatna...majd szolok, amikor mar nem kell 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
sorban jönnek, Kézi is PUP várományos a szezon elejére - mán pedig az orbitális luk, akkor kezdődhet a futkározás, egyáltalán Garayn Soiain meg Puhán kívül van valaki használható?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Itt még semmit. Csak, hogy mély a CB és WR felhozatal és nem a FB/TE felhozatal. És Colbert külön kiemeli: pre-combine.

Colbert draft előtti sajtótájékoztatója lesz igazán mérvadó, illetve hogy kiket hívunk meg a combine után. Ez még csak nagyon általános véleményalkotás, nem feltétlen kell mögé látni dolgokat.

Egyébként a Colbert-interjú lényegi része az volt, hogy egyetlen FA-ünket se fogjuk aláiratni a piac nyitása előtt, tehát mindenkit kiengedünk, aztán majd meglátjuk, mi lesz akkor. Addig csak arra koncentrálunk, hogy a cap alá menjünk. A másik érdemi nyilatkozat az volt, hogy nagy valószínűséggel Wallace nem a legnagyobb, 1. körös RFA-tendert kapja, hanem franchise taget, mert félünk az elvesztésétől, márpedig ahogy azt már korábban kinyilvánították, az idei off-season elsőszámú prioritása, hogy vele hosszútávú szerződést kössünk. Ami még érdemleges, hogy ha Mendy PUP-on is kezdi az évet, Colbert szerint ennek elenére sem need az RB poszt, bár ez talán nem is meglepő, tele vagyunk potenciállal rendelkező fiatal RB-kel.

Az off-seasonról annyit, hogy volt egy nagy generációnk, amelyet sikerült egyben tartani, de ez most kiöregedett, így a szokottnál talán nagyobb mozgás lesz, de ez nem jelenti a felforgatást, vagy szokatlan off-seasont. Olyan Steelers-es lesz, ugyan sok ember távozik majd, de nem FA-ről fogjuk megoldani a kérdéseket, úgyhogy same old quiet of-season lesz, amelynek a draft lesz a csúcspontja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na de egyszerűen KELL új szerszámokat szerezni,Hampton öreg és drága/és sérült/,az O line lyukas,nem sorolom ,tudjuk. Nem tudom,hogy volt-e már fenekestül felforgatva a csapat az offseasonban,ez nem jellemző itt.

Viszont az utolsó válaszában mire gondolhatott?

"Right now, pre-combine, again it goes back to the proliferation of spread offenses in college – there is a very good wide receiver group and a very good cornerbacks group. Fullbacks and tight ends are like dinosaurs – there are not a lot of them."

Vagyis?

Remek WR és CB felhozatal van idén,/tehát húzunk belőlük,hurrá/,vagy alig van FB és TE,pedig azt szeretnénk?
Valaki fejtse meg nekem,köszönettel.. 😉
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azt is mondta, hogy ez nem az újjáépítés (re-build) éve, új "szerszámok" beszerzésének éve. Vagyis fenekestül nem tervezik felforgatni a csapatot. Az exkluzív tag kiosztásáról azt mondta, hogy nem cél, de ha kell akkor alkalmazzák. Wardról azonban semmi.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Colbert azt mondta, Mendenhall PuPon kezd.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hines állítólag nem hajlandó kétmisi alá menni.
http://www.youtube.com/watch?v=6FJ-SIpaK60sutianap
Akkor jövőre nem látjuk mosolyogni arany-feketében 😕
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Hines állítólag nem hajlandó kétmisi alá menni.
http://www.youtube.com/watch?v=6FJ-SIpaK60


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Ha jól értelmeztem akkor az új kollektív szerződés értelmében ha egy csapat nem használja ki a fizetési sapkát az egyik évben akkor a különbözetet átviheti a következő évre. Ez fél misi lenne idén. Nem sok, de ez pontosan félmillióval több a semminél.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Csináltatnánk majd ilyen pólókat. Akit érdekel az a facebook oldalon és a steelers.hu-n fog infókat találni. Előzetesen olyan 1000 Ft körüli áron lesz darabja. Legalábbis most ez néz ki.
polamalu
Gondolom küldtök majd körímélt is a vásárlás mikéntjéről. Teccik az ötlet sztem rendelnék a csemetéknek is.kittli
Persze megpróbálunk mindenkit informálni. Vincze Ádám aki a megvalósításban közreműködik, gondolkodik sárga pólóban is. Lesz majd látványterv és azután pontosan leírunk minden részletet.