Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Tényleg,meglesz a 7/7 O-line formáció? 😉 😉Blitzburgh
Természetesen. 😊 Ezúttal Starks-Kemo-Pouncey-Foster-Gilbert összeállítású támadófallal állunk ki.vassadi
Ó,ha nincs Scott az nem baj.. 😛
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tényleg,meglesz a 7/7 O-line formáció? 😉 😉Blitzburgh
Természetesen. 😊 Ezúttal Starks-Kemo-Pouncey-Foster-Gilbert összeállítású támadófallal állunk ki.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Most olvasom,hogy a Carter tesók egymás ellen lépnek pályára vasárnap. Csodálkoznék,ha a mi ruki LB-nk,és a pintyek ruki NT-je pályán lenne..

Mclendon pedig jó lesz,és még jó hogy van elég backup-unk,6 meccs után elég szépen a mélyére kell nézni a depth chart-nak.

Tényleg,meglesz a 7/7 O-line formáció? 😉 😉
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A friss cikkek:
Női szemmel:http://steelers.hu/noi-szemmel-cardinals-vs-steelers/
A szokásos helyismereti kalauz:http://steelers.hu/varos-a-sivatag-kozepen/
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Más, Steve McLendon, nem hiszem el bazdmeg...
Steel Curtain baszki...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😂
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Troy mobiltelefon-használat miatt 10 ezer $-os büntetést kapott...

😂

Peter King: Polamalu fined 10k for using a cell to call his wife to say he was okay. Zero for coach altercation. Welcome to the world of NFL discipline.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Corbin Bryantet állítólag aktiváljuk PS-ből.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Worilds? Nem is kapott besorolást? Pedig PG azt írta, hogy rásérült és Timmons kezd OLB-ként.Soldados
Questionable. Csak már korábban írtad, hogy a Cardinals ellen is Timmons fog kezdeni Worilds újabb sérülése miatt, ezért nem említettem őt.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hampton, Smith, Harrison, és Legursky biztosan kihagyja a vasárnapi meccset. Hoke doubtful státuszt kapott, de egész héten nem edzett; kétlem, hogy pályára lépne. Pouncey, Mendenhall, és Wallace is probable, vélhetően mindhárman kezdők lesznek.vassadi
McLendon élete első kezdésére készülhet NT-ként... :/ Kemény. Kíváncsi vagyok.

Worilds? Nem is kapott besorolást? Pedig PG azt írta, hogy rásérült és Timmons kezd OLB-ként.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hampton, Smith, Harrison, és Legursky biztosan kihagyja a vasárnapi meccset. Hoke doubtful státuszt kapott, de egész héten nem edzett; kétlem, hogy pályára lépne. Pouncey, Mendenhall, és Wallace is probable, vélhetően mindhárman kezdők lesznek.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Worilds az edzésen rásérült a régi nyavalyájára, így sorozatban harmadszor is Timmons lesz a kezdő OLB.Soldados
Ennek rohadtul nem örülök, Worilds-ot nagyon megnézném már élesbe úgy hogy kezdő. Plusz Timmons se ártana ha ILB-be visszamenne.

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Worilds az edzésen rásérült a régi nyavalyájára, így sorozatban harmadszor is Timmons lesz a kezdő OLB.Soldados
Na ez kellett nagyon. Itt volt a lehetőség, hogy megmutathassa élesben, kezdőben mit tud, erre ....
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Worilds az edzésen rásérült a régi nyavalyájára, így sorozatban harmadszor is Timmons lesz a kezdő OLB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Nem edzett: Hampton, Hoke, Smith, Legursky, Harrison
Limitáltan edzett: Worilds, Pouncey, Wallace, Mendenhall
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sztem azzal nincs mit vitatkozni, h ha a futás elleni védekezés szar akkor az a védelem már nem lehet jó, pláne nem elit. Természetesen fontos a passz elleni védekezés, de a futás elleni védekezés mindennek az alapja. Ehhez nem kell statisztikákat se citálni, ez tény.
Én nem hiszek ebben a sémaváltásos elméletben. Valamiért nem jó a futás elleni védekezésetek, de 2 éve ennél még sokkal döbbenetesebb visszaesésen is ment már keresztül a védelmetek, az sem sémaváltás miatt volt ahogy sztem ez sem. Teljesen egyet értek Soldival abban, h az a legfontosabb, h ezt stabilizáljátok, más kérdés h ez vajon sikerül-e, de ha nem fog akkor lőttek ennek a szezonnak. Az Offense probléma sokkal könnyebben kezelhető sztem, persze ettől az OL-től csodát nem lehet várni, de közepes szintre azért képes lehet és az már elég lehet(ne) bármire, ha a D összeáll(na). Privát véleményem egyébként az, h nincsenek véletlenek és ezért nem fog összeállni (ahogy az sem volt az amikor nem lehetett ellenetek futni).Szesze
Maximálisan egyetértek.

De egyet azért jegyezzünk meg. 2009-ben teljesen más jellegű visszaesésen ment keresztül a D. Akkor senki nem beszélt sémaváltásról, a D ugyan sokkal, még a mostaninál is rosszabb lett, de a rush D azért tartotta magát (liga-3. volt) 90 yarddal. Ott a probléma Gay volt és az újonc nickeljeink voltak, akiket szétszedték az összes 3rd downra. De sémaváltásról szó sem volt. A probléma egyértelmű volt: szarabb cornerek (B-Mac távozása, rookie-k) és meggyengült LB-depth (Foote távozása), plusz nyilván a győzelem utáni mentalitásbeli problémák.

Most teljesen más jellegű a probléma. Átlagossá silányult a rush D és egy átlagos rush D, az legfeljebb átlagos D-t jelenthet, mert - ahogy Te is mondod -, egy jó/elit/kiemelkedő/legendary/great/greatest/stb Defense az a rush Defense-nél kezdődik, az az alfája és omegája az egésznek. Amíg az nincs, addig jó Defense sincs. amit én érzékelek, hogy a korábbiakhoz képest nem olyan agresszív a D, nem támadjuk a LoS-t olyan gyakran és elánnal, ahogy a korábban. De ez csak az érzésem a játékot nézve. Nem tudom, hogy valóban így van-e. De azt magam sem tudom eldönteni, hogy sémaváltás, vagy prioritás eltolódás, más koncepció, vagy csak rossz olvasások, rossz forma, kevésbé domináns DL áll a háttérben. Utóbbi azért lenne érdekes, mert félév alatt ekkora változást, romlást túl nagynak vélek, hogy csak ez legyen a magyarázat. Egyszerűen nem hiszek olyanban, hogy elitből félév alatt átlagossá silányul vmi játékosanyag változás nélkül.

Tavaly 1004 yd-ot futottak ellenünk... 3,0 yd/carry - brutális. Legutóbb a legendás 2000-es Ravens D (970) csinált ilyen számot. Idén 4,6 yd/carry. Broáf. És 6 meccs után 677 yard!? Elképesztő romlás. Ugyanazok az emberek ennyit romlottak volna pár hónap alatt? Ez kicsit hihetetlen. Legalábbis számomra. Miközben a pass D nagy mértékben javult. (Más kérdés, hopgy ez semmit nem ér, ha a rush D tönkrement.)Soldados
Olvasni kétlem, h elfeljtettek a srácok, szerintem sokan még formán kívül játszanak, gondolok itt például Timmonsra és lehetségesnek tartom, h a pléjeksön miatt nem támadják annyira agresszívan a LOS-t első szándékból, ha futást olvasnak
a forma még lehet jobb, az meg hogy félünk a Pa-öktől, hát az edzői döntés kérdése azt gondolom, hogy tavaj nyaltuk, de futás nem volt, most meg nem nyaljuk de van futás....
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Egy rövid riportot közölt az Endzone magazin az októberi akciónkról és a terveinkről.
http://endzonemagazin.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1249:rozsaszinben-latni&catid=51:hazai&Itemid=53
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hampton, Smith, Harrison, Legursky, Hoke, és Wallace nem edzett ma.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sztem azzal nincs mit vitatkozni, h ha a futás elleni védekezés szar akkor az a védelem már nem lehet jó, pláne nem elit. Természetesen fontos a passz elleni védekezés, de a futás elleni védekezés mindennek az alapja. Ehhez nem kell statisztikákat se citálni, ez tény.
Én nem hiszek ebben a sémaváltásos elméletben. Valamiért nem jó a futás elleni védekezésetek, de 2 éve ennél még sokkal döbbenetesebb visszaesésen is ment már keresztül a védelmetek, az sem sémaváltás miatt volt ahogy sztem ez sem. Teljesen egyet értek Soldival abban, h az a legfontosabb, h ezt stabilizáljátok, más kérdés h ez vajon sikerül-e, de ha nem fog akkor lőttek ennek a szezonnak. Az Offense probléma sokkal könnyebben kezelhető sztem, persze ettől az OL-től csodát nem lehet várni, de közepes szintre azért képes lehet és az már elég lehet(ne) bármire, ha a D összeáll(na). Privát véleményem egyébként az, h nincsenek véletlenek és ezért nem fog összeállni (ahogy az sem volt az amikor nem lehetett ellenetek futni).Szesze
Maximálisan egyetértek.

De egyet azért jegyezzünk meg. 2009-ben teljesen más jellegű visszaesésen ment keresztül a D. Akkor senki nem beszélt sémaváltásról, a D ugyan sokkal, még a mostaninál is rosszabb lett, de a rush D azért tartotta magát (liga-3. volt) 90 yarddal. Ott a probléma Gay volt és az újonc nickeljeink voltak, akiket szétszedték az összes 3rd downra. De sémaváltásról szó sem volt. A probléma egyértelmű volt: szarabb cornerek (B-Mac távozása, rookie-k) és meggyengült LB-depth (Foote távozása), plusz nyilván a győzelem utáni mentalitásbeli problémák.

Most teljesen más jellegű a probléma. Átlagossá silányult a rush D és egy átlagos rush D, az legfeljebb átlagos D-t jelenthet, mert - ahogy Te is mondod -, egy jó/elit/kiemelkedő/legendary/great/greatest/stb Defense az a rush Defense-nél kezdődik, az az alfája és omegája az egésznek. Amíg az nincs, addig jó Defense sincs. amit én érzékelek, hogy a korábbiakhoz képest nem olyan agresszív a D, nem támadjuk a LoS-t olyan gyakran és elánnal, ahogy a korábban. De ez csak az érzésem a játékot nézve. Nem tudom, hogy valóban így van-e. De azt magam sem tudom eldönteni, hogy sémaváltás, vagy prioritás eltolódás, más koncepció, vagy csak rossz olvasások, rossz forma, kevésbé domináns DL áll a háttérben. Utóbbi azért lenne érdekes, mert félév alatt ekkora változást, romlást túl nagynak vélek, hogy csak ez legyen a magyarázat. Egyszerűen nem hiszek olyanban, hogy elitből félév alatt átlagossá silányul vmi játékosanyag változás nélkül.

Tavaly 1004 yd-ot futottak ellenünk... 3,0 yd/carry - brutális. Legutóbb a legendás 2000-es Ravens D (970) csinált ilyen számot. Idén 4,6 yd/carry. Broáf. És 6 meccs után 677 yard!? Elképesztő romlás. Ugyanazok az emberek ennyit romlottak volna pár hónap alatt? Ez kicsit hihetetlen. Legalábbis számomra. Miközben a pass D nagy mértékben javult. (Más kérdés, hopgy ez semmit nem ér, ha a rush D tönkrement.)Soldados
Tudom, h teljesen más jellegű probléma volt, csak annyiban hasonlított, h az is teljesen váratlan és nehezen megmagyarázható (negatív) meglepetés volt ahogy ez is. (Legalább is nekem mindenképpen). Sajnos nálunk is voltak/vannak hasonlók, jelenleg pl mi is a futás elleni védekezéssel bajlódunk és bár így is elég jó a védelmünk főleg a brutális pass-rush miatt, de épp emiatt a (korábbi években egyébként jól működő) futás elleni gyengélkedés miatt nem vagyunk igazán jók, ahogy ti sem.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem azzal nincs mit vitatkozni, h ha a futás elleni védekezés szar akkor az a védelem már nem lehet jó, pláne nem elit. Természetesen fontos a passz elleni védekezés, de a futás elleni védekezés mindennek az alapja. Ehhez nem kell statisztikákat se citálni, ez tény.
Én nem hiszek ebben a sémaváltásos elméletben. Valamiért nem jó a futás elleni védekezésetek, de 2 éve ennél még sokkal döbbenetesebb visszaesésen is ment már keresztül a védelmetek, az sem sémaváltás miatt volt ahogy sztem ez sem. Teljesen egyet értek Soldival abban, h az a legfontosabb, h ezt stabilizáljátok, más kérdés h ez vajon sikerül-e, de ha nem fog akkor lőttek ennek a szezonnak. Az Offense probléma sokkal könnyebben kezelhető sztem, persze ettől az OL-től csodát nem lehet várni, de közepes szintre azért képes lehet és az már elég lehet(ne) bármire, ha a D összeáll(na). Privát véleményem egyébként az, h nincsenek véletlenek és ezért nem fog összeállni (ahogy az sem volt az amikor nem lehetett ellenetek futni).Szesze
Maximálisan egyetértek.

De egyet azért jegyezzünk meg. 2009-ben teljesen más jellegű visszaesésen ment keresztül a D. Akkor senki nem beszélt sémaváltásról, a D ugyan sokkal, még a mostaninál is rosszabb lett, de a rush D azért tartotta magát (liga-3. volt) 90 yarddal. Ott a probléma Gay volt és az újonc nickeljeink voltak, akiket szétszedték az összes 3rd downra. De sémaváltásról szó sem volt. A probléma egyértelmű volt: szarabb cornerek (B-Mac távozása, rookie-k) és meggyengült LB-depth (Foote távozása), plusz nyilván a győzelem utáni mentalitásbeli problémák.

Most teljesen más jellegű a probléma. Átlagossá silányult a rush D és egy átlagos rush D, az legfeljebb átlagos D-t jelenthet, mert - ahogy Te is mondod -, egy jó/elit/kiemelkedő/legendary/great/greatest/stb Defense az a rush Defense-nél kezdődik, az az alfája és omegája az egésznek. Amíg az nincs, addig jó Defense sincs. amit én érzékelek, hogy a korábbiakhoz képest nem olyan agresszív a D, nem támadjuk a LoS-t olyan gyakran és elánnal, ahogy a korábban. De ez csak az érzésem a játékot nézve. Nem tudom, hogy valóban így van-e. De azt magam sem tudom eldönteni, hogy sémaváltás, vagy prioritás eltolódás, más koncepció, vagy csak rossz olvasások, rossz forma, kevésbé domináns DL áll a háttérben. Utóbbi azért lenne érdekes, mert félév alatt ekkora változást, romlást túl nagynak vélek, hogy csak ez legyen a magyarázat. Egyszerűen nem hiszek olyanban, hogy elitből félév alatt átlagossá silányul vmi játékosanyag változás nélkül.

Tavaly 1004 yd-ot futottak ellenünk... 3,0 yd/carry - brutális. Legutóbb a legendás 2000-es Ravens D (970) csinált ilyen számot. Idén 4,6 yd/carry. Broáf. És 6 meccs után 677 yard!? Elképesztő romlás. Ugyanazok az emberek ennyit romlottak volna pár hónap alatt? Ez kicsit hihetetlen. Legalábbis számomra. Miközben a pass D nagy mértékben javult. (Más kérdés, hopgy ez semmit nem ér, ha a rush D tönkrement.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sztem azzal nincs mit vitatkozni, h ha a futás elleni védekezés szar akkor az a védelem már nem lehet jó, pláne nem elit. Természetesen fontos a passz elleni védekezés, de a futás elleni védekezés mindennek az alapja. Ehhez nem kell statisztikákat se citálni, ez tény.
Én nem hiszek ebben a sémaváltásos elméletben. Valamiért nem jó a futás elleni védekezésetek, de 2 éve ennél még sokkal döbbenetesebb visszaesésen is ment már keresztül a védelmetek, az sem sémaváltás miatt volt ahogy sztem ez sem. Teljesen egyet értek Soldival abban, h az a legfontosabb, h ezt stabilizáljátok, más kérdés h ez vajon sikerül-e, de ha nem fog akkor lőttek ennek a szezonnak. Az Offense probléma sokkal könnyebben kezelhető sztem, persze ettől az OL-től csodát nem lehet várni, de közepes szintre azért képes lehet és az már elég lehet(ne) bármire, ha a D összeáll(na). Privát véleményem egyébként az, h nincsenek véletlenek és ezért nem fog összeállni (ahogy az sem volt az amikor nem lehetett ellenetek futni).
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Egy pár gondolat a vasárnapi meccs előtt.

http://steelers.hu/ujra-a-kardinalis-pintyek/
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Az SD OL statjában Starksé a leggyengébb teljesítmény. 59 játék 44 jó 15 rossz 75%. Amikor J scottot szidtuk akkor ő is hasonló számokkal dolgozott. Igaz jelentős különbség, hogy Scottot kb. 0,5 sec alatt megverték Starksnál mondjuk ez 2-3 sec. Ezért javult a fal nagyot. Ráadásul még holdingot sem csináltak (fal, mert azt hiszem a FB-re dobtak egyet)polamalu
Ahogy Soldi is említette, a nagyobb, tohonya emberkéknek a Freeney és Harrison féle alacsony, de gyors pass rusherek okoznak gondot, mert könnyen körbefutják. Starks nagyobb embereket levédekezett azért, míg Scott esetében, ahogy írod is: azonnal omlott a zseb. Uzsidoboz átlagos játéka minőségi javulást jelent kvázi Ben vak oldaláról. Persze a Jags passrush is okozott azért gondot neki.kishaszi
A konklúzióm nekem is ez volt, hogy a javulás még így is látható.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az SD OL statjában Starksé a leggyengébb teljesítmény. 59 játék 44 jó 15 rossz 75%. Amikor J scottot szidtuk akkor ő is hasonló számokkal dolgozott. Igaz jelentős különbség, hogy Scottot kb. 0,5 sec alatt megverték Starksnál mondjuk ez 2-3 sec. Ezért javult a fal nagyot. Ráadásul még holdingot sem csináltak (fal, mert azt hiszem a FB-re dobtak egyet)polamalu
Ahogy Soldi is említette, a nagyobb, tohonya emberkéknek a Freeney és Harrison féle alacsony, de gyors pass rusherek okoznak gondot, mert könnyen körbefutják. Starks nagyobb embereket levédekezett azért, míg Scott esetében, ahogy írod is: azonnal omlott a zseb. Uzsidoboz átlagos játéka minőségi javulást jelent kvázi Ben vak oldaláról. Persze a Jags passrush is okozott azért gondot neki.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."