Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
No ugye megmondtam, hogy jó magyar házi pálinka a titka az egésznek!
Ami azt illeti, néha egészen kaotikus volt a játékunk, de kit érdekel ha nyerünk? Az OL gyakorlatilag képtelen zsebet alkotni, amit művelnek az sokkal inkább valami kocsmai verekedés zűrzavarosan kialakuló birkózó párjaira emlékeztet, de így van ez jól. Mint csapategység az OL egy nagy nulla, de ha sikerül az ellenfél védelmét belekényszeríteni abba, hogy ne mint egységek vívják meg háborújukat, hanem mint egyéni harcosok, akkor abból már minimum kevésbé rosszul jövünk ki.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Mendenhall átlaga 3.0 a 4 meccsen, Redman-é 4,9 ugyanazzal a fallal, bár ugye már merítési mélységgel, ezt ő most az 5. héten csökentette a 3.3-as átlagával 4,21-re....a jobb falmunkával Mendenhall valószínűleg jelentősebb teljesítményre képes, de a rossz falmunkához eddig Redman jobban passzolt, ez látszik. Ergo-nem Mendenhall fikázása, a playcalling kritikája, bár a statisztika is azt támasztja alá, hogy backfiled-ből érkező leadblocker-el jobban teljesít az offense-erre volt a tavaly zseniálisan megálmodott-majd elfelejtett a Pony felállás, amikor a fake, a run és a passblock is jobban működött a 2 RB miatt-de vmiért abbahagytuk, a stáb tudja miért...az a felállás mindenesetre jobban passzol egy rossz OL-hez.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ben karrierje során másodszor passzolt 5 TD-t egy meccsen, Bradshaw-nak ez csak egyszer sikerült.
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 648 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Köszönjük MAxi, hogy visszajöttél!! Egy minimális javulás az O-lineban és máris BB 5 TD passz és Dwyer 100 yard felett. A D pedig fasza volt...

" class="embed">
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
CJ annál azért egy kicsivel többet futott... 😀

A blokkolt puntot nálam kompenzálja a fake punttal megoldott negyedik kísérlet; abban pedig biztos vagyok, hogy látunk még idén return TD-t Brown-tól.vassadi
Ja eggyel több lett a 0, de mostmár így hagyom 😊. A fake punt tényleg szép volt, de azért ne legyen már minden meccsen blokkolt rúgásunk + ott volt az onside kick is, amit benyaltunk.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Tomlin azt nyilatkozta, hogy egyedül Gilbert szenvedett számottevő sérülést, de remélhetőleg a Jaguars ellen pályára léphet.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
CJ annál azért egy kicsivel többet futott... 😀

A blokkolt puntot nálam kompenzálja a fake punttal megoldott negyedik kísérlet; abban pedig biztos vagyok, hogy látunk még idén return TD-t Brown-tól.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nem tudom mi ez a nagy Mendenhall fikázás, ami itt megy. Igazából amikor ő játszott sose volt normális fal, most Starksszal valamennyire normalizálódott az egész, ezután lehet csak valós képet kapni majd a futókról. Dwyernek örülök, de meglátjuk, hogy tudja-e folytatni.tenorx
+1

Ha Kemo is visszatér mégl jobb lesz a futásblokkolás. Én is örülök Dwyer teljesítményének, de azon a lyukon, ahol a hosszú futása volt Mendy simán TD-t fut annyival gyorsabb...
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Megvan a W és végre jól is játszottunk, mind támadásban mind védekezésben. Nagyon kellett Starks ebbe a falba, egyből látjuk a különbséget milyen az O, ha van egy minimális pass protection + Dwyer is nagyon jó volt, első 100+ yardos meccse (a csapatnak is a szezonban)...
A D nagy örömömre kezd visszatérni az eddigi felfogáshoz: no futás (leszámítva az első drive-ot) CJ0,0051K és volt nyomás is Hassien, igaz most több yardot nyeltünk be passzból, de nekem jobban tetszik ez a verzió. Woodley 1,5 sack + INT, végre elkezdett megdolgozni a pénzéért, kicsit féltem, h visszaesik a teljesítménye a nagy szerződés után. Heyward is megmutatta, miért őt hoztuk az első körben 1 sack+fumble + 1 intentional grounding, bíztató a jövőre nézve.
Az ST balfaszkodásokat el kéne felejteni és simán SB esélyes csapat vagyunk idén is.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Titokban persze egy kicsit reménykedtem, hogy a Titans titeket is elkap, de ezek szerint tanultatok a mi hibánkból, vagy csak simán nagyobb alázattal játszottatok, mint mi.

Mindenesetre idén is kurva szoros lesz a csoport, AFC North, én így szeretlek! 😂
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem tudom mi ez a nagy Mendenhall fikázás, ami itt megy. Igazából amikor ő játszott sose volt normális fal, most Starksszal valamennyire normalizálódott az egész, ezután lehet csak valós képet kapni majd a futókról. Dwyernek örülök, de meglátjuk, hogy tudja-e folytatni.
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Mandenhall izzad..az OL szárnyal...titok: BigBen-nek nem volt több ideje, sőt kevesebb, csak élt vele és nem csak ő, hanem a playcalling. A futó továbbra is nem Mendenhall a Pittsburgh-nél. Jónatánnak örülünk...róla nem volt videó valóban..de köszönjük meg a Titans-nek...a D viszont tényleg jobban pezsgett ..a W az W...fel kell használni momentumként...és akkor még nincs veszve semmi...minden fejben dől(t) el
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Óriásit javult az OL pass protectionben és run blockingban egyaránt, mindössze 1 sacket engedtünk, és 174 yardot haladtunk a földön (ebből 107-et Dwyer vállalt, Mendenhallnak pályára sem kellett lépnie).

Már félidőben is leírtam, hogy a D szerintem visszaállt a korábbi sémára, nagyobb hangsúlyt fektettünk a pass rush-ra és a futások megállítására (összesen 66 yard, megannyi TFL-lel), és ez működött is. Ráadásul Woodley-nak köszönhetően megvan a csapat első INT-je is, az ötödik fordulóban.

Néhány buta hibától eltekintve (Ben interceptionje, a blokkolt punt, büntetések) szinte maradéktalanul elégedettek lehetünk a mai teljesítménnyel - ezt várjuk a szezon hátralévő részében is.
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Maxi bácsi az összes kalapom megemelném előtted ha hordanék, cserébe viszont térdig hajlok előtted, és megköszönöm a Steelers-Nation nevében hogy visszajöttél, úgy kellettél mint egy falat kenyér: RESPECT! :cool:
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Max Starknak kurva nagy Pacsi!

Ki gondolta volna anno, hogy a nagy tohonya, lassú, körülményes, fogalmatlan uzsidoboz így feljavul????

nagyon kellett!!! Fizikailag is jó formában van, mobilis😀 és erősnek tűnik.


Követőben írtam.
Nagyon kellett Starks! Hmm, volt ideje BB-nek, 5 TD...
Dwyer és Redman nagyon jók voltak, remélem Vörös rendben van!

Ma a D is oké volt 3 megingást leszámítva, Tomlin jó challenge, wow, fake punt, wow, a playhívás, mint a D: többnyire fasza, de azért voltak homály időszakok!

Ward zseni, Miller-Miller-Miller...és akkor a végén Májki a hosszúval. Senki a nyomába nem ér!

Remek volt. Végre!!!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
gabimalu 175
Ez kellett nekunk. Az offense felallasa, amirol Ward beszelt, es akkor a D. is a regi onmagat nyujtotta. De offense nelkul nincs pont, szoval vegre ez a csapatresz is tette a dolgat. Es igy megint mint egy csapat jatszottunk. Fusztracio nelkul, serulesekkel tele, de nem remegtunk meg. Ez szerintem igy is maradna, ha az ol mindig minimum ennyi idot adna bennek. Max meg kulcs embernek tunik nekem. De a serulesek miatt en meg mindig dolgoznek Flon... Szep volt vegre. Mas playhivasok, meglepetes jatekok, challange flag bedobasa, amit eloszor jol csinalt tomlin, de masodszor megint hianyoltam. Es ott a drive vegen td is lett. A punt blokk, field goal blokk vissza tdre azert eddig nem volt jellemzo rank. Ezen valtoztatni kell valamit, mert ez nem lehet mar veletlen. Gratula.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hát Starks nagyon nagyot játszott így kapásból. Nagyon bízok benne hogy ezt hosszútávon tartani tudja, mert akkor jók vagyunk.
Scott-ot beküldték Gilbert sérülésekor, hát továbbra se tudta hogy milyen rendezvényen van.

BB nagyon nagyot játszott, kiélvezte hogy van átlagos pass protection. Bár a homály int-je nem kellett volna.

Dwyer-t jó volt látni végre a pályán, és nagyon jól mozgott.
Ward is kitett magáért. 😊


Az is tetszett hogy végre Tomlin is challengelt, és hogy behívtak egy punt fake-t.

Defense is harapott végre, igaz a No huddle ellen az első TD drive-jukba nem tudtunk mit kezdeni.

Dwyer.t h

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Qrvára nem katasztrófa az OL kezelése... Hoztak a 2. körben egy LT-t, akitől teljesen természetes és normális elvárás, hogy 2. évére kezdő legyen az Lt poszton... Ennek így kell lennie...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabimalu 175
Na ez az soldi amirol beszelek. Most visszahoztuk Starksot, mert mindenki katasztrofa. Es mi lesz a terv jovore. Megint egy uj LT t terveznek egy kulcs poziciora, aki nem lesz letesztelve, es megint lutri lesz. En nem szeretnem Gilbertet uj poszton, uj szerepkorben, kulcspoziciora tenni, es megint meglatni mi lesz majd. Erra a dologra modnom, hogy az egesz OL kezelese katasztrofa. Aztan majd megint lathatjuk az idei gyonyoru osszeszokott OL/t mint iden. Na ebbol nem kerek. Maradjon maxi, hozzunk vissza nem atlagon aluli, hanem atlagos, es kijelentem legalabb atlagos teljesitmenyt nyujto embereket. Nem atlagon aluliakat mint iden tettuk.


Sztem Mendy játszani fog, de Redman ezúttal kicsit több carryt kap majd, hogy óvjuk Mendyt.

Del: Gilbertnek vannak hibája, elsősorban sztem a lábmunkáján kell javítani és azon, hogy vigye végig a playt, de én egyáltalán nem ítélem meg ultragáznak a teljesítményét azt figyelembe véve persze hogy rookie. Pont emiatt követ el hibákat. A róla kapott sackek nagy része abból volt, hogy kitolta a DE-t elsőre, ahogy kell, de ugye a DE továbbment és azt már nem követte le Gilbert, vagy lassú volt hozzá lábon, hogy másodikra immár hátulról védje BB seggét. Meg kell tanulnia, hogy a playt végig kell csinálni, főleg ugye BB-nél, aki nem szabadul egyből a labdától. Vannak hibák, de nem reménytelen, de még fejlődnie kell.Soldados
Nos, így annyira nem reménytelen, de Starks szerződtetésével az LT-ként való szereplésének egy pár évre reszeltek.
Azért nem lennék boldogtalan ha belejönne, de ehhez társakra is szükség lenne.Delonso_
Starks csak erre a szezonra írt alá. Sztem ha nem lesz katasztrófa Gilbert és mutat fejlődést, akkor a Steelers úgy tervezi, hogy jövőre ő lesz az LT.Soldados
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
No kérem, most fejeztem be a kis házi szüretemet. Lesz 50 liter borom, ami ugye teljesen reménytelen, hogy kitartson a superbowlig, de sebaj, majd ünneplek valami mással.
Ja, hogy kurva optimista vagyok? Hát mint mondtam borom az majd csak lesz a mustból, de ki a fene látott még száraz szüretet? Igaz eléggé el nem ítélhető módon pálinkával és sörrel nedvesítettem, de abban jó adag optimizmus volt. Vagy kevés volt benne csak kissé túladagoltam? Végül is a fenét sem érdekel, a lényeg az, hogy jelen pillanatban egy cseppet sem tartok a titánoktól.
Go Steelers!!!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
" Starks to "play a lot" at LT, but Jonathan Scott may be the starter."


hát ez nem úgy tűnik, mint ahogy reméltük..

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Azt tudjuk,hogy Cotchery fog-e ma játszani? Vagy szeretnénk?Blitzburgh
Pár playben biztos fent lesz a pályán, mint a Houston ellenin.
Btw, üdv a klubban 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem Mendy játszani fog, de Redman ezúttal kicsit több carryt kap majd, hogy óvjuk Mendyt.

Del: Gilbertnek vannak hibája, elsősorban sztem a lábmunkáján kell javítani és azon, hogy vigye végig a playt, de én egyáltalán nem ítélem meg ultragáznak a teljesítményét azt figyelembe véve persze hogy rookie. Pont emiatt követ el hibákat. A róla kapott sackek nagy része abból volt, hogy kitolta a DE-t elsőre, ahogy kell, de ugye a DE továbbment és azt már nem követte le Gilbert, vagy lassú volt hozzá lábon, hogy másodikra immár hátulról védje BB seggét. Meg kell tanulnia, hogy a playt végig kell csinálni, főleg ugye BB-nél, aki nem szabadul egyből a labdától. Vannak hibák, de nem reménytelen, de még fejlődnie kell.Soldados
Nos, így annyira nem reménytelen, de Starks szerződtetésével az LT-ként való szereplésének egy pár évre reszeltek.
Azért nem lennék boldogtalan ha belejönne, de ehhez társakra is szükség lenne.Delonso_
Starks csak erre a szezonra írt alá. Sztem ha nem lesz katasztrófa Gilbert és mutat fejlődést, akkor a Steelers úgy tervezi, hogy jövőre ő lesz az LT.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sztem Mendy játszani fog, de Redman ezúttal kicsit több carryt kap majd, hogy óvjuk Mendyt.

Del: Gilbertnek vannak hibája, elsősorban sztem a lábmunkáján kell javítani és azon, hogy vigye végig a playt, de én egyáltalán nem ítélem meg ultragáznak a teljesítményét azt figyelembe véve persze hogy rookie. Pont emiatt követ el hibákat. A róla kapott sackek nagy része abból volt, hogy kitolta a DE-t elsőre, ahogy kell, de ugye a DE továbbment és azt már nem követte le Gilbert, vagy lassú volt hozzá lábon, hogy másodikra immár hátulról védje BB seggét. Meg kell tanulnia, hogy a playt végig kell csinálni, főleg ugye BB-nél, aki nem szabadul egyből a labdától. Vannak hibák, de nem reménytelen, de még fejlődnie kell.Soldados
Nos, így annyira nem reménytelen, de Starks szerződtetésével az LT-ként való szereplésének egy pár évre reszeltek.
Azért nem lennék boldogtalan ha belejönne, de ehhez társakra is szükség lenne.Delonso_
Mi se lennénk azok, de botrányos volt. Azt se tudta szegény hol van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azt tudjuk,hogy Cotchery fog-e ma játszani? Vagy szeretnénk?