Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Game Day: Jaguars-Steelers
A jaguárok ellen is kötelező a győzelem.vassadi
Kötelező bizony, remélem ma sem fog pihenni a kis labdám és sok TD-nél repül majd keresztül a légtérben 😀polamalu
link

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Emlékezve a közelgő karácsonyra és Hoke hatalmas alakítására.
Újra itt a Szent Karácsony sa la la la la la la la,
levadászunk Blaine Gabbert sa la la la la la la la,
Rémálom lesz a ma estéd sa la la la la la la la,
Ezt kívánja Hoke nagy testvér sa la la la la la la la la.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Game Day: Jaguars-Steelers
A jaguárok ellen is kötelező a győzelem.vassadi
Kötelező bizony, remélem ma sem fog pihenni a kis labdám és sok TD-nél repül majd keresztül a légtérben 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Game Day: Jaguars-Steelers
http://steelers.hu/game-day-jaguars-steelers/
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
BigMac jácc?sutianap
Múlt héten is volt már fenn pár playt, asszem. Öreg bagoly vén sasnak, hogy aszoggya: Holnap a lemenő nap sugraiban újra magunkba töltünk ama híres limonádéból? Én már feladtam a hirdetést a pultban 😀polamalu
Pinvin egy, itt pingvin kettő, sema, seholnap nincs csárter Csilébe, stop, Bakony's Beatjars homeland figyuzás, de lesavaztak, ugyhogy dábölhedbe megy a friskóval. Jaffával ápolom az emléketeket. Soldi megy?sutianap
Pingvin kettő itt Pingvin egy, vettem 😕. Soldit nem tudom, múlt héten azt ígérte talán. Pingvin egy vétel vége.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
BigMac jácc?sutianap
Múlt héten is volt már fenn pár playt, asszem. Öreg bagoly vén sasnak, hogy aszoggya: Holnap a lemenő nap sugraiban újra magunkba töltünk ama híres limonádéból? Én már feladtam a hirdetést a pultban 😀polamalu
Pinvin egy, itt pingvin kettő, sema, seholnap nincs csárter Csilébe, stop, Bakony's Beatjars homeland figyuzás, de lesavaztak, ugyhogy dábölhedbe megy a friskóval. Jaffával ápolom az emléketeket. Soldi megy?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
BigMac jácc?sutianap
Múlt héten is volt már fenn pár playt, asszem. Öreg bagoly vén sasnak, hogy aszoggya: Holnap a lemenő nap sugraiban újra magunkba töltünk ama híres limonádéból? Én már feladtam a hirdetést a pultban 😀
Annyira játszott, hogy volt egy asszisztja is.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
BigMac jácc?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gilbert és Mewelde várhatóan az Arizona ellen már visszatér, viszont Kemo vélhetően okt. végéig, azaz a New England meccsig nem lesz bevethető.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
bakker, a blokker
http://www.steelersdepot.com/2011/10/steelers-jonathan-dwyer-breakdown-pass-protection/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8231ca70/article/harrison-beats-out-lewis-suh-as-nfls-meanest-player?module=HP11_headline_stack

Helyes. 😊 :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Meglepne, ha ezt mondtam volna. 4-es átlag a jó. 😊Soldados
Nem pont így fogalmaztál, de ez volt a lényege (a kontextus az volt, hogy kell a középre futás ... és jól futunk...), emlékszem, mert én meg pont azt mondtam h nem jó, mert 3db 3 yardos futásból még nem lesz first down, átlagban.

Végülis mindegy, 4 az ár valóban jó.kishaszi
Középre futás az kell, sőt azt is mondtam, hogy 3rd and shortnál nem baj, ha tudják, hogy középre futás fog jönni, azt akkor is meg kell tudni oldani erőből, s 3. és 1-nél jó az 1 yard, vagy 3. és 2-nél jó a 2 yard. De összességében 4-es átlagtól beszélhetünk jóról, de vannak szituk, amikor a kevesebb is elég.Soldados
Igen, de akkoriban is az volt, hogy átlag 3 yardokat fututtunk, nem a 3. és 1-ről bszélek, ott elég, h átbusztoljuk.
Nagy átlagban a run-run-passznál az első két futás 5-6 yardért az a kevés kategória. Akkor megint ott vagyunk, hogy a középre futás kell, de nem kőbe vésett runrunpass sémával, mert akkor nincs mit csodálkozni, hogy nem megy a futás, ha nincs benne trükk, csavar, kreativitás, finesz. Érdekes, ha nem ezt a fost játszuk, akkor haladunk...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
2-es lyukon jó a 3yd,másik kérdés, mikor hívsz ilyent. Mendenhall stílusa a gyenge OL-nak nem fekszik, egy átlagos ne adj' Isten erős OL mögött AP lenne, de emögött a fal mögött nem sidestep-re meg dancing-re van szükség...compliment the pass ennyit tehet a futás egy ennyire gyenge állapotú fal mögött...és erre nem Mendenhall stílusa a megfelelő, hanem a brusztolás
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tavalyelőtt még aszontad a 3-as átlag jó:p Vájár 3,7 (mínusz a nagy), vörös 3,3
Ismétlem: run block nélkül nem megy, Mendy meg pattan le a falról, mint a gumilabda...kishaszi
Meglepne, ha ezt mondtam volna. 4-es átlag a jó. 😊Soldados
Nem pont így fogalmaztál, de ez volt a lényege (a kontextus az volt, hogy kell a középre futás ... és jól futunk...), emlékszem, mert én meg pont azt mondtam h nem jó, mert 3db 3 yardos futásból még nem lesz first down, átlagban.

Végülis mindegy, 4 az ár valóban jó.kishaszi
Középre futás az kell, sőt azt is mondtam, hogy 3rd and shortnál nem baj, ha tudják, hogy középre futás fog jönni, azt akkor is meg kell tudni oldani erőből, s 3. és 1-nél jó az 1 yard, vagy 3. és 2-nél jó a 2 yard. De összességében 4-es átlagtól beszélhetünk jóról, de vannak szituk, amikor a kevesebb is elég.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
A többi sérültről: Clark ma már teljes értékű edzésmunkát végzett, Worilds limitáltan tréningezett, Hampton viszont a mai edzést is kihagyta, így szinte biztos, hogy nem lép pályára vasárnap.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én amúgy el tudnék képzelni egy Mendy-Redman split carryt, plusz Moore passzplayes 3rd downok és no huddle offense-ben.

De ennél lejjebb Mendy nem fog csúszni. Már csak azért sem, mert Dwyer nagy futását leszámítva, ugyanúgy gyenge átlagot mutattunk az előző meccsen is.Soldados
Tavalyelőtt még aszontad a 3-as átlag jó:p Vájár 3,7 (mínusz a nagy), vörös 3,3
Ismétlem: run block nélkül nem megy, Mendy meg pattan le a falról, mint a gumilabda...kishaszi
Meglepne, ha ezt mondtam volna. 4-es átlag a jó. 😊Soldados
Nem pont így fogalmaztál, de ez volt a lényege (a kontextus az volt, hogy kell a középre futás ... és jól futunk...), emlékszem, mert én meg pont azt mondtam h nem jó, mert 3db 3 yardos futásból még nem lesz first down, átlagban.

Végülis mindegy, 4 az ár valóban jó.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Remek, 6. hét - 6. kezdő formáció az OL-ben, megy ez 😊The terrible towel
7. hétre visszajön Kemo és meglesz a 7. felállás is. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Arians: Rashard's the man. He's ready to go and everything will be back to normal. [...] We don't want to get him re-injured so it won't be an overload situation.

Ebből arra lehet következtetni, hogy biztonsági okokból azért Redman a megszokottnál gyakrabban fog beszállni Mendy helyett.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én amúgy el tudnék képzelni egy Mendy-Redman split carryt, plusz Moore passzplayes 3rd downok és no huddle offense-ben.

De ennél lejjebb Mendy nem fog csúszni. Már csak azért sem, mert Dwyer nagy futását leszámítva, ugyanúgy gyenge átlagot mutattunk az előző meccsen is.Soldados
Tavalyelőtt még aszontad a 3-as átlag jó:p Vájár 3,7 (mínusz a nagy), vörös 3,3
Ismétlem: run block nélkül nem megy, Mendy meg pattan le a falról, mint a gumilabda...kishaszi
Meglepne, ha ezt mondtam volna. 4-es átlag a jó. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Remek, 6. hét - 6. kezdő formáció az OL-ben, megy ez 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én amúgy el tudnék képzelni egy Mendy-Redman split carryt, plusz Moore passzplayes 3rd downok és no huddle offense-ben.

De ennél lejjebb Mendy nem fog csúszni. Már csak azért sem, mert Dwyer nagy futását leszámítva, ugyanúgy gyenge átlagot mutattunk az előző meccsen is.Soldados
Tavalyelőtt még aszontad a 3-as átlag jó:p Vájár 3,7 (mínusz a nagy), vörös 3,3
Ismétlem: run block nélkül nem megy, Mendy meg pattan le a falról, mint a gumilabda...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Arians "kitálalt": Moore valószínűleg most sem játszik, Kemo out, akárcsak Gilbert, akit Scott fog helyettesíteni.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
http://bleedblackandgold.com/blog/2011/10/13/james-harrison-wins-two-awards-baddest-dude-and-meanest-in-the-nfl/

ögyébként Vugylinál azt pedzegették, hogy sokkal jobban érzi magát Ziggy mögött
LaMarr Woodley showed up for the first time all season- He got 1.5 sacks and an interception. He also had if my count was correct 8 quarterback pressures. Woodley was up in Hasselbeck’s face all game long. He played his best game of the year. He also played it versus the best Right Tackle he has faced yet this season. Hopefully he is back.
Ziggy Hood is a key to the defense- I have been saying this for weeks but Ziggy is one of the keys to our defense. Woodley had his best game of the season with Hood beside him. Hood gets good pressure and steps up versus the run. He is constantly making plays and plugging holes. It is no suprise the Woodley had a better game with better talent next to him. Hell, even James Farrior had a great game with Ziggy taking up all the blockers. Ziggy should be a starter from here on out.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én amúgy el tudnék képzelni egy Mendy-Redman split carryt, plusz Moore passzplayes 3rd downok és no huddle offense-ben.

De ennél lejjebb Mendy nem fog csúszni. Már csak azért sem, mert Dwyer nagy futását leszámítva, ugyanúgy gyenge átlagot mutattunk az előző meccsen is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Arians megerősítette, hogy Mendenhall lesz a kezdő RB vasárnap.