Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
40%ban a fal érdeme? 😊
Én ezt inkább min. 70%nak látom, bár lehet a laikusságom mondatja velem 😊
Ahol nincs luk ott lehet akárki a futó, nem fog átmenni (jó... Chuck Norris-on kívül 😂 )
A futón az múlik hogy ha nincs nyitva egy ablak, keressen egy rést a küszöb alatt, ahol hátha átcsúszhat.The terrible towel
Ott a ha nem több. Mivel sosem műveltem ezt a sportot és nem beszéltem olyanokkal akik ezt profimódon művelik. Ezért a véleményemet tudom leírni, de ígérem amint beszélek egy igazán szakértővel onnan a messzi országból mindenkinek elmondom a megtudottakat.polamalu
nos, akkor probaljunk meg csak visszaemlekezni az elmult hetekre...milyen is volt a OL?
ha valakinek nem menne a szar, fos es hasonlo kifejezesek szaladoztak...
es mennyire is ment a futas?
akkor hany %?

szurke eminenciasok a falemberek, de nelkuluk nincs focsi
az egyik edzom azt mondta, hogy nincs mvp, mert ez annyira csapatsport, hogy ertelmetlen a dolog.
1 a tobbi 52 nelkul semmit sem tud csinalni, lett legyen akarmennyire jo!xtaki
Egy Colts drukkernek sikerül ezt megmagyaráznod akkor én is elhiszem 😊!

több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 236
40%ban a fal érdeme? 😊
Én ezt inkább min. 70%nak látom, bár lehet a laikusságom mondatja velem 😊
Ahol nincs luk ott lehet akárki a futó, nem fog átmenni (jó... Chuck Norris-on kívül 😂 )
A futón az múlik hogy ha nincs nyitva egy ablak, keressen egy rést a küszöb alatt, ahol hátha átcsúszhat.The terrible towel
Ott a ha nem több. Mivel sosem műveltem ezt a sportot és nem beszéltem olyanokkal akik ezt profimódon művelik. Ezért a véleményemet tudom leírni, de ígérem amint beszélek egy igazán szakértővel onnan a messzi országból mindenkinek elmondom a megtudottakat.polamalu
nos, akkor probaljunk meg csak visszaemlekezni az elmult hetekre...milyen is volt a OL?
ha valakinek nem menne a szar, fos es hasonlo kifejezesek szaladoztak...
es mennyire is ment a futas?
akkor hany %?

szurke eminenciasok a falemberek, de nelkuluk nincs focsi
az egyik edzom azt mondta, hogy nincs mvp, mert ez annyira csapatsport, hogy ertelmetlen a dolog.
1 a tobbi 52 nelkul semmit sem tud csinalni, lett legyen akarmennyire jo!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ahol nincs luk ott lehet akárki a futó, nem fog átmenni (jó... Chuck Norris-on kívül 😂 )
The terrible towel
No meg a Busz. 😊Soldados
Najó egye fene, de azért ő is jobban szeretett gondolom nyitott kapukat döngetni 😀

pola: No offense, nem annak szántam! 😉The terrible towel
Nem is vettem annak, mi egy család vagyunk szeretjük egymást, ez nem a Pats topic. Itt a barátok beszélgetnek és véleményt cserélnek.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Moore 8 sezlony - longest 33y 478att
Vörös 3 sezlony - longest 23y 89att
Mandy 4 sezlony - longest 60y 643att

Parker 6 sezlony - longest 80y1253att

én sok mindent ehiszek uraim, de ne mongyák má, mennyenek mán - a Kölök tud, a Mór meg mennyen

persze akkor mér nem falemberek futnak vagy hajléktalanok vagy utcagyerekek ÁHHHHHHHHsutianap
LOL!

Moore a 4 meccs alapján Wallace után a legjobb emberünk O-ban...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Moore 8 sezlony - longest 33y 478att
Vörös 3 sezlony - longest 23y 89att
Mandy 4 sezlony - longest 60y 643att

Parker 6 sezlony - longest 80y1253att

én sok mindent ehiszek uraim, de ne mongyák má, mennyenek mán - a Kölök tud, a Mór meg mennyen

persze akkor mér nem falemberek futnak vagy hajléktalanok vagy utcagyerekek ÁHHHHHHHH


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahol nincs luk ott lehet akárki a futó, nem fog átmenni (jó... Chuck Norris-on kívül 😂 )
The terrible towel
No meg a Busz. 😊Soldados
Najó egye fene, de azért ő is jobban szeretett gondolom nyitott kapukat döngetni 😀

pola: No offense, nem annak szántam! 😉The terrible towel
Sztem az összes RB azt kívánja, hogy senki más ne legyen rajtuk kívül a pályán, s úgy fussanak a labdával. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ahol nincs luk ott lehet akárki a futó, nem fog átmenni (jó... Chuck Norris-on kívül 😂 )
The terrible towel
No meg a Busz. 😊Soldados
Najó egye fene, de azért ő is jobban szeretett gondolom nyitott kapukat döngetni 😀

pola: No offense, nem annak szántam! 😉
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahol nincs luk ott lehet akárki a futó, nem fog átmenni (jó... Chuck Norris-on kívül 😂 )
The terrible towel
No meg a Busz. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
40%ban a fal érdeme? 😊
Én ezt inkább min. 70%nak látom, bár lehet a laikusságom mondatja velem 😊
Ahol nincs luk ott lehet akárki a futó, nem fog átmenni (jó... Chuck Norris-on kívül 😂 )
A futón az múlik hogy ha nincs nyitva egy ablak, keressen egy rést a küszöb alatt, ahol hátha átcsúszhat.The terrible towel
Ott a ha nem több. Mivel sosem műveltem ezt a sportot és nem beszéltem olyanokkal akik ezt profimódon művelik. Ezért a véleményemet tudom leírni, de ígérem amint beszélek egy igazán szakértővel onnan a messzi országból mindenkinek elmondom a megtudottakat.
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
40%ban a fal érdeme? 😊
Én ezt inkább min. 70%nak látom, bár lehet a laikusságom mondatja velem 😊
Ahol nincs luk ott lehet akárki a futó, nem fog átmenni (jó... Chuck Norris-on kívül 😂 )
A futón az múlik hogy ha nincs nyitva egy ablak, keressen egy rést a küszöb alatt, ahol hátha átcsúszhat.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Jól, van persze, de valakit hypeolni kell aki legalább azonnal élt a lehetőséggel. Tudom, hogy minden futás 40%-ban legalább a fal érdeme, ha nem több, de meg kellett csinálni, jól kellett dönteni és nem megremegni. Szerencsések vagyunk, hogy a negyedik futónk is ilyeneket tud. Mint ahogyan a WR corps-al is így van. Sőt a spec team rugója bizonyos Dan még a QB tartalékba is beférhetne 😀 (persze ez túlzás.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Magyarán egyelőre még semmivel sem jobb a helyzet, mint egy héttel ezelőtt volt. :/ Pontosabban ezek szerint Kemo visszatérhet?Soldados
Attól függ, hogy a héten mennyire tud edzeni. Tomlin azt is mondta, hogy még nem döntötte el, ki lesz az RG, ha Kemo játszhat.

Redmanről nem esett szó, úgyhogy ő valószínűleg rendben van, és Mendenhall is visszatérhet a pályára.vassadi
Minek, ha Vájár ekkorát tud, vagy Őt jegelni kell a PO-ra ott is kellenek az 50 yardos futások 😀polamalu
Nem szeretném Dwyer érdemét kisebbíteni, de azért az elsősorban a fal érdeme volt, akkora lyuk volt, hogy akár 2 futó is átfért volna rajta. Ettől még persze szép volt. 😊 De továbbra is ő 4. számú RB marad.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Magyarán egyelőre még semmivel sem jobb a helyzet, mint egy héttel ezelőtt volt. :/ Pontosabban ezek szerint Kemo visszatérhet?Soldados
Attól függ, hogy a héten mennyire tud edzeni. Tomlin azt is mondta, hogy még nem döntötte el, ki lesz az RG, ha Kemo játszhat.

Redmanről nem esett szó, úgyhogy ő valószínűleg rendben van, és Mendenhall is visszatérhet a pályára.vassadi
Minek, ha Vájár ekkorát tud, vagy Őt jegelni kell a PO-ra ott is kellenek az 50 yardos futások 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Magyarán egyelőre még semmivel sem jobb a helyzet, mint egy héttel ezelőtt volt. :/ Pontosabban ezek szerint Kemo visszatérhet?Soldados
Attól függ, hogy a héten mennyire tud edzeni. Tomlin azt is mondta, hogy még nem döntötte el, ki lesz az RG, ha Kemo játszhat.

Redmanről nem esett szó, úgyhogy ő valószínűleg rendben van, és Mendenhall is visszatérhet a pályára.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Bár gondolom már olvastátok, sajnos bent nagyon ratyi lett ma a net és örültem, hogy egyáltalán el tudtam készülni.
http://steelers.hu/amikor-egy-vajar-kikaparja-a-gesztenyet/
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Imádom Smith-t, de azt gondolom most hatékonyabb volt a fal, Ziggy az Ő oldalán jobban érezte magát. Amennyiben ugyanezt a szintet tudjuk hozni akkor ez a meccs sem lehet gond. Van még hová javulni, de nem fog egy csapásra menni, csak nehogy most visszaessünk.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hampton, Worilds, Moore, és Gilbert játéka kérdéses (utóbbi helyén J. Scott kezdhet), Aaron Smith ezen a héten sem léphet pályára.vassadi
Magyarán egyelőre még semmivel sem jobb a helyzet, mint egy héttel ezelőtt volt. :/ Pontosabban ezek szerint Kemo visszatérhet? Mondjuk a JAX-et bármilyen felállásban kötelező verni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hampton, Worilds, Moore, és Gilbert játéka kérdéses (utóbbi helyén J. Scott kezdhet), Aaron Smith ezen a héten sem léphet pályára.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fucking nightmare - for the corners 😊: http://www.youtube.com/watch?v=vSOlJCoZmTI&feature=related - Mike Wallace

Wallace sztem nem a legjobb WR, inkább azt mondanám rá, hogy a legveszélyesebb. A legjobbhoz nincs meg CJ-, vagy AJ-féle fizikum, de a gyorsasága olyan mint az ítélet, ettől lesz viszont ő a legveszélyesebb, mert ő az, akit képtelenség megfogni.

Erre egy kis magyarázat:
Wide receiver Reggie Wayne played with Peyton Manning for 10 seasons before this one and the two have hooked up for more touchdown passes of 40 yards or longer (12) than any other combination in the NFL.

In second place are Ben Roethlisberger and receiver Mike Wallace, who are five games into their third season together.

They have now done it 10 times after Wallace caught a 40-yard touchdown Sunday. Wallace also caught two from Charlie Batch during Roethlisberger's four-game suspension last season, tying Wayne with 12 total in his career.

Ez az ember az igazi rémálom minden cornernek. Sajnálom, hogy idén nem látogat el a Revis Islandre. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Total def.

1, Cincy

2, Steelers

3, Hollók

AFC North nem kislánycsoport,szigorúan 18 éven felülieknek! :cool:Blitzburgh
Same old AFC North. Így van ez rendjén. Tavaly asszem értekeztem erről vmelyik AFC North figyelőben. Én amúgy örülök, hogy a Bengals is erős (ebb a vártnál), főleg a D miatt. Így szeretem ezt a csoportot, meg végre elment onnan ez a TO-Bohóc páros, máris szimpibbek nekem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Total def.

1, Cincy

2, Steelers

3, Hollók

AFC North nem kislánycsoport,szigorúan 18 éven felülieknek! :cool:
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én úgy érzem, ebben az évben szinte felesleges kötelező győzelmekről és esélyekről beszélni. Kis túlzással bárkit meg tudunk verni és ugyanekkora túlzással bárkitől ki tudunk kapni. Nem látom konzekvensnek a csapatot és ezért sem értem az örömködést a győzelem mámorában.Szokol
Csak PO-esélyes csapatoktól kaptunk ki. A JAX nem az és akkor finom voltam. Én sima győzelmet várok, ami nem feltétlen jelent huszon x pontos sikert, csak azt, hogy nyerjünk egyértelműen, végig a mi kezünkben legyen a meccs, s ez éppen lehet egy 20-10 is. De ez a JAX sztem nagyon gyenge - O-ban főleg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Én úgy érzem, ebben az évben szinte felesleges kötelező győzelmekről és esélyekről beszélni. Kis túlzással bárkit meg tudunk verni és ugyanekkora túlzással bárkitől ki tudunk kapni. Nem látom konzekvensnek a csapatot és ezért sem értem az örömködést a győzelem mámorában.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
A garbage time-ban kapott yardok ellenére továbbra is ligaelsők vagyunk passz elleni védekezésben.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Addig meg ilyen simán be kell húzni a JAX-meccset? Az egyáltalán nem Steelershöz illő lenne. Szenvedve fogunk nyerni. Az idén már két olyan meccsünk is volt amit ellentmondást nem tűrően nyertünk meg. Három már nem fér össze a Steelers kiszenvedett, körömrágós győzelmekre specializálódott jellegével.Red Star
A Jaguars a játék minden elemében gyengébb csapat a Titans-nél, kivéve talán a futást. Ha nem is feltétlenül lesz annyira sima meccs, mint a tegnapi, de ezek után ellenük is kötelező a győzelem.