Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fucking nightmare - for the corners 😊: http://www.youtube.com/watch?v=vSOlJCoZmTI&feature=related - Mike Wallace

Wallace sztem nem a legjobb WR, inkább azt mondanám rá, hogy a legveszélyesebb. A legjobbhoz nincs meg CJ-, vagy AJ-féle fizikum, de a gyorsasága olyan mint az ítélet, ettől lesz viszont ő a legveszélyesebb, mert ő az, akit képtelenség megfogni.

Erre egy kis magyarázat:
Wide receiver Reggie Wayne played with Peyton Manning for 10 seasons before this one and the two have hooked up for more touchdown passes of 40 yards or longer (12) than any other combination in the NFL.

In second place are Ben Roethlisberger and receiver Mike Wallace, who are five games into their third season together.

They have now done it 10 times after Wallace caught a 40-yard touchdown Sunday. Wallace also caught two from Charlie Batch during Roethlisberger's four-game suspension last season, tying Wayne with 12 total in his career.

Ez az ember az igazi rémálom minden cornernek. Sajnálom, hogy idén nem látogat el a Revis Islandre. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Total def.

1, Cincy

2, Steelers

3, Hollók

AFC North nem kislánycsoport,szigorúan 18 éven felülieknek! :cool:Blitzburgh
Same old AFC North. Így van ez rendjén. Tavaly asszem értekeztem erről vmelyik AFC North figyelőben. Én amúgy örülök, hogy a Bengals is erős (ebb a vártnál), főleg a D miatt. Így szeretem ezt a csoportot, meg végre elment onnan ez a TO-Bohóc páros, máris szimpibbek nekem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Total def.

1, Cincy

2, Steelers

3, Hollók

AFC North nem kislánycsoport,szigorúan 18 éven felülieknek! :cool:
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én úgy érzem, ebben az évben szinte felesleges kötelező győzelmekről és esélyekről beszélni. Kis túlzással bárkit meg tudunk verni és ugyanekkora túlzással bárkitől ki tudunk kapni. Nem látom konzekvensnek a csapatot és ezért sem értem az örömködést a győzelem mámorában.Szokol
Csak PO-esélyes csapatoktól kaptunk ki. A JAX nem az és akkor finom voltam. Én sima győzelmet várok, ami nem feltétlen jelent huszon x pontos sikert, csak azt, hogy nyerjünk egyértelműen, végig a mi kezünkben legyen a meccs, s ez éppen lehet egy 20-10 is. De ez a JAX sztem nagyon gyenge - O-ban főleg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Én úgy érzem, ebben az évben szinte felesleges kötelező győzelmekről és esélyekről beszélni. Kis túlzással bárkit meg tudunk verni és ugyanekkora túlzással bárkitől ki tudunk kapni. Nem látom konzekvensnek a csapatot és ezért sem értem az örömködést a győzelem mámorában.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
A garbage time-ban kapott yardok ellenére továbbra is ligaelsők vagyunk passz elleni védekezésben.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Addig meg ilyen simán be kell húzni a JAX-meccset? Az egyáltalán nem Steelershöz illő lenne. Szenvedve fogunk nyerni. Az idén már két olyan meccsünk is volt amit ellentmondást nem tűrően nyertünk meg. Három már nem fér össze a Steelers kiszenvedett, körömrágós győzelmekre specializálódott jellegével.Red Star
A Jaguars a játék minden elemében gyengébb csapat a Titans-nél, kivéve talán a futást. Ha nem is feltétlenül lesz annyira sima meccs, mint a tegnapi, de ezek után ellenük is kötelező a győzelem.
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Max óriási upgrade volt a falunknak. 😊 Playcalling qrva jó volt, megvolt a tűz, és így nem is lehetett más, mint simán nyertünk.

Igazából passz ellen is jók voltunk, tulképpen garbage time-ban kozmetikázott Hassie. Jó meccs volt, de fellegekben még nem járok, majd akkor ha a következő értékmérő meccsen, a Pats ellen is jók leszünk. Addig meg ilyen simán be kell húzni a JAX-meccset.Soldados
Addig meg ilyen simán be kell húzni a JAX-meccset? Az egyáltalán nem Steelershöz illő lenne. Szenvedve fogunk nyerni. Az idén már két olyan meccsünk is volt amit ellentmondást nem tűrően nyertünk meg. Három már nem fér össze a Steelers kiszenvedett, körömrágós győzelmekre specializálódott jellegével.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Na megtalálta kedves koll ega, valóban eztet kerestem a nyelvem hegyivel. De kiköptem gyorsan mert csípett 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
íme '11 longest running game
http://www.steelersdepot.com/2011/10/jonathan-dwyer-76-yard-run-counter-34-pike/sutianap
Tuggya kedves koll ega, ezen képen látva fel derülni érzem szívem. Az a ember nem a mélyben termel szenet, hanem a gyepen yardot.polamalu
YardVájár, az Ön által keresett megfelelő kifejezés 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
íme '11 longest running game
http://www.steelersdepot.com/2011/10/jonathan-dwyer-76-yard-run-counter-34-pike/sutianap
Tuggya kedves koll ega, ezen képen látva fel derülni érzem szívem. Az a ember nem a mélyben termel szenet, hanem a gyepen yardot.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
íme '11 longest running game
http://www.steelersdepot.com/2011/10/jonathan-dwyer-76-yard-run-counter-34-pike/sutianap
Jól dolgozott a fal. Ott tényleg el lehetett volna menni egy teherautóval is. 😊
Ilyenből kellene több.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
íme '11 longest running game
http://www.steelersdepot.com/2011/10/jonathan-dwyer-76-yard-run-counter-34-pike/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Max óriási upgrade volt a falunknak. 😊 Playcalling qrva jó volt, megvolt a tűz, és így nem is lehetett más, mint simán nyertünk.

Igazából passz ellen is jók voltunk, tulképpen garbage time-ban kozmetikázott Hassie. Jó meccs volt, de fellegekben még nem járok, majd akkor ha a következő értékmérő meccsen, a Pats ellen is jók leszünk. Addig meg ilyen simán be kell húzni a JAX-meccset.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Woodley első sackjéről nem találtok videót?Én már mindenhol kerestem :/

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
megorulok...nem tudtam megnezni, gondoltam majd letoltom. de nincs fent a 10yardon...xtaki
Nyugi pillanatok és fent van, max kedd reggel.
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
megorulok...nem tudtam megnezni, gondoltam majd letoltom. de nincs fent a 10yardon...
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Pedig limonádét nem is ivott 😀 csak valami citromos fanta hülyeséget. Pedig milyen isteni a limcsi a Chilliben. Főleg, ha így megédesíti a csapat 😀
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
ki futotta az eddig szezon leghosszabb vágtáját?sutianap
És ki játszott még nagyot az NT poszton? Jó estéd volt, (neked is) a kedvenceid alkottak. 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
ki futotta az eddig szezon leghosszabb vágtáját?sutianap
Valami bányász vagy földtúró, ja nem Vájár aki sokan kikiáltottak a csapatból és most mekkorát játszott.
Tudom egy meccs nem meccs és valójában nem is jó és kövér és egyébként féllábú is csak jól titkolja. 😉
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
ki futotta az eddig szezon leghosszabb vágtáját?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Reggeli ébresztőnek egy, még forró beszámoló élőben a Heinz Fieldről.
http://steelers.hu/inside-titans-steelers/polamalu
Nagyon király ezt olvasni. Szerencsés ember a cikk írója.

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Reggeli ébresztőnek egy, még forró beszámoló élőben a Heinz Fieldről.
http://steelers.hu/inside-titans-steelers/
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tomlin azt nyilatkozta, hogy egyedül Gilbert szenvedett számottevő sérülést, de remélhetőleg a Jaguars ellen pályára léphet.vassadi
Minek Gilbert ha van egy Scott-unk? 😀

több mint 12 éve
gabimalu 175
Na akkor mondok megint valamit. Hampton kiesese eseten ha C. Hoke a kezdo, mar nagyon reg ota mindig nyerunk. Tudom ez nem szamit semmit, de mar eleg hosszu ez a szeria es reg ota igy van. Ezt mutattak is, nem tudom pontosan mikor, amikor nem jatszott Hampton ugyanilyen serules miatt tavaly azt hiszem. Szerencset hoz a csapatnak, meg hogy oszinte legyek nekem szimpatikus nagyon a jateka is. Nem egyszer lattam mar tole olyan meccsen nagy jatekokat, amikor Hamptont nagyon el tudtak tuntetni. Ma is ezerrel jatszott. Ezek a feltuzelt jatekosok hoztak vissza szerintem a csapatnak a jo hozzaallasat is.