Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Te egy szerencsés vagy az az aláírás egyszer még sokat érhet. Nézzünk előre és nyerjük meg a mai meccset jó játékkal, mert nem a győzelem a legfontosabb ma(dehogynem mert különben ...), hanem , hogy lássuk képesek vagyunk 60 percen keresztül összeszedetten jól játszani. Amennyiben igen akkor egy fölényes győzelem jöhet, ha nem akkor szenvedés és bármi lehet a vége.
több mint 12 éve
gabimalu 175
Aaron Smithet lattam eloben a TC ben, meg a preseason meccsen. Adott is alairast nekem, akkor meg nem tudtam, hogy nem sokaig lathatom majd a tvben. Azt hittem ezt a szezont meg vegig birja jatszani. 😕
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Smith nyaksérülés miatt került IR-re.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Egy gyors Game day írás.
http://steelers.hu/game-day-steelers-cardinals/
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ma valószínűleg bizonyíthat és lehet, hogy ma már látjuk a jövő D falát a pályán Ziggy, McLendon, Heyward. Remélem lesznek együtt a pályán és bebizonyítják, hogy felesleges aggódnunk.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Valójában most ebben a pár évben dőlhet el, hogy továbbra is tudunk a liga élmezőnyébe tartozni, most már sok éve amire kevés példa volt eddig, vagy a váltásokkal fiatalítással mi is egy nagy hullámvölgybe kerülünk és pár éven keresztül csak sóvárogva nézzük a rájátszást. Azt gondolom, hogy sok olyan helyettesítő ember van már most akik ebben és még a jövő szezonban össze tudják szedni az ismereteket és, ha nem is dominálva, de a csoport elején mindig ott lehetünk valahol. Érdekes lesz figyelni az átalakulást és, hogy hogyan tudják az öreg tapasztalt és a fiatal titán játékosok egységét összekovácsolni Steelers-é.polamalu
Korábban is volt már szó arról, hogy a defense "öregjeinek" távozása után nem lesz annyira domináns a védelem - ha idővel ugyanarra a szintre akarunk visszajutni, a rush D-vel kell kezdeni az építkezést. Ezt nyilván a csapatnál is látják, emiatt draftoltuk idén első körben Heywardot (ahelyett, hogy a nagyobb neednek számító CB vagy OT posztra hoztunk volna valakit), és szerintem ugyanezen okból várható jövőre NT-húzás az első körben.vassadi
Hacsak McLendon nem egy csiszolatlan gyémánt :/Blitzburgh
Lehet hogy hülyének néztek, de én nagyon nagyot látok a gyerekbe. Simán el tudom képzelni hogy hosszú évekig a falunk egyik ékköve lesz. Persze 1-2 év múlva kezdhet el dominálni. De ez csak az én elképzelésem és szimpátiám, lehet ti úgy látjátok hogy 2 szezon és megy a levesve.

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Valójában most ebben a pár évben dőlhet el, hogy továbbra is tudunk a liga élmezőnyébe tartozni, most már sok éve amire kevés példa volt eddig, vagy a váltásokkal fiatalítással mi is egy nagy hullámvölgybe kerülünk és pár éven keresztül csak sóvárogva nézzük a rájátszást. Azt gondolom, hogy sok olyan helyettesítő ember van már most akik ebben és még a jövő szezonban össze tudják szedni az ismereteket és, ha nem is dominálva, de a csoport elején mindig ott lehetünk valahol. Érdekes lesz figyelni az átalakulást és, hogy hogyan tudják az öreg tapasztalt és a fiatal titán játékosok egységét összekovácsolni Steelers-é.polamalu
Korábban is volt már szó arról, hogy a defense "öregjeinek" távozása után nem lesz annyira domináns a védelem - ha idővel ugyanarra a szintre akarunk visszajutni, a rush D-vel kell kezdeni az építkezést. Ezt nyilván a csapatnál is látják, emiatt draftoltuk idén első körben Heywardot (ahelyett, hogy a nagyobb neednek számító CB vagy OT posztra hoztunk volna valakit), és szerintem ugyanezen okból várható jövőre NT-húzás az első körben.vassadi
Hacsak McLendon nem egy csiszolatlan gyémánt :/
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Good bye Aaron! 😕
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Valójában most ebben a pár évben dőlhet el, hogy továbbra is tudunk a liga élmezőnyébe tartozni, most már sok éve amire kevés példa volt eddig, vagy a váltásokkal fiatalítással mi is egy nagy hullámvölgybe kerülünk és pár éven keresztül csak sóvárogva nézzük a rájátszást. Azt gondolom, hogy sok olyan helyettesítő ember van már most akik ebben és még a jövő szezonban össze tudják szedni az ismereteket és, ha nem is dominálva, de a csoport elején mindig ott lehetünk valahol. Érdekes lesz figyelni az átalakulást és, hogy hogyan tudják az öreg tapasztalt és a fiatal titán játékosok egységét összekovácsolni Steelers-é.polamalu
Korábban is volt már szó arról, hogy a defense "öregjeinek" távozása után nem lesz annyira domináns a védelem - ha idővel ugyanarra a szintre akarunk visszajutni, a rush D-vel kell kezdeni az építkezést. Ezt nyilván a csapatnál is látják, emiatt draftoltuk idén első körben Heywardot (ahelyett, hogy a nagyobb neednek számító CB vagy OT posztra hoztunk volna valakit), és szerintem ugyanezen okból várható jövőre NT-húzás az első körben.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Valójában most ebben a pár évben dőlhet el, hogy továbbra is tudunk a liga élmezőnyébe tartozni, most már sok éve amire kevés példa volt eddig, vagy a váltásokkal fiatalítással mi is egy nagy hullámvölgybe kerülünk és pár éven keresztül csak sóvárogva nézzük a rájátszást. Azt gondolom, hogy sok olyan helyettesítő ember van már most akik ebben és még a jövő szezonban össze tudják szedni az ismereteket és, ha nem is dominálva, de a csoport elején mindig ott lehetünk valahol. Érdekes lesz figyelni az átalakulást és, hogy hogyan tudják az öreg tapasztalt és a fiatal titán játékosok egységét összekovácsolni Steelers-é.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Durva lesz szembesülni a dolgokkal az elkövetkezendő 1-2 évben, mennyi kulcs embertől kell búcsút vennünk.

több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Örülök, hogy láttam játszani, a pályán és azon kívül is példakép mindenkinek.
Nagyon sajnálom, hogy így lett vége a pályafutásának.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Várható volt,12 meccsel hamarabb jött..

Perpill nem hinném,hogy a hétvégén kikapunk,mindenki Érte is fog küzdeni..

Aaron,köszönjük!!
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Én csak annyit mondanék: Köszönöm Aaron, hogy láthattalak játszani és hogy a te játékodon " nőhettem fel"! Minden idők egyik legnagyobb 3-4 es DE-je vagy!

" class="embed">
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Egy pár sort összedobtam, fotók és A videó.
http://steelers.hu/aaron-smith-palyafutasa-ha-nem-is-hivatalosan-a-mai-nappal-veget-ert/
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én, mint Defense párti, nem tudok elég pontos kifejezést Aaron Smith teljesítményére.
Ha ő játszott, akkor egy dolog mindig biztos volt a meccsen.
Valahogy éreztem legbelül, hogy ez lesz. Annyiszor volt ráadásul leírva, hogy mennyit sérült... hát az se segített, maradjunk ennyiben-
Nem tudok mit írni, mert tudjuk, tudtuk, hogy hamarosan minden megváltozik, lépésről, lépésre, személről, személyre, csak szar érzés szembesülni az evidens dolgokkal!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Minden tiszteletem Aaron Douglas Smithhé. Nem ilyen befejezést érdemelt volna.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tavaly is lehetett volna, de akkor az volt az indok, hogy talán az utolsó év, amennyiben SB-t nyerünk talán még játszhat és megérdemli bla bla. Szerintem Ő maga kopogott be az ajtón és mondta, srácok, túl sok idén a sérült nem bírja a keret az én terhem. Tudomásul kell venni, hogy elmúlt valami. Lépjetek tovább és a fiataloké a terep. Csak így tudom elképzelni, hozzá ez illik. Azt gondolom ez holnap erőt adhat a srácoknak kicsit érte is játszanak majd. Remélem a csapat vezetősége szán neki valamilyen szerepet az alakulat háza táján és a tudásával tudja majd segíteni a klubbot. Talán öt év múlva felveheti az aranyzakót is.polamalu
Soha nem lesz HoF, de errős feljebb írtam is röviden.Soldados
Talán, ha a jelölők sem csak a PB-ket nézik, hanem a játékos tudását és fontosságát lehet rá esély. Nálam már HOF most és az is marad. Öt v. hat év múlva, ha nem választják meg akkor megalapítom a privát HOF-ot itt Mo-n és Ő lesz az első 😀polamalu
Kezdheted megalapítani. Még abban sem vagyok biztos, hogy jelöltlistán lesz-e egyáltalán.

Mindenesetre mi tudjuk, mit jelentett ennek a csapatnak. Nélküle nem lett volna Steel Curtain 2.0!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
ups...
várható volt, de hátsutianap
Tavaly is lehetett volna, de akkor az volt az indok, hogy talán az utolsó év, amennyiben SB-t nyerünk talán még játszhat és megérdemli bla bla. Szerintem Ő maga kopogott be az ajtón és mondta, srácok, túl sok idén a sérült nem bírja a keret az én terhem. Tudomásul kell venni, hogy elmúlt valami. Lépjetek tovább és a fiataloké a terep. Csak így tudom elképzelni, hozzá ez illik. Azt gondolom ez holnap erőt adhat a srácoknak kicsit érte is játszanak majd. Remélem a csapat vezetősége szán neki valamilyen szerepet az alakulat háza táján és a tudásával tudja majd segíteni a klubbot. Talán öt év múlva felveheti az aranyzakót is.polamalu
Soha nem lesz HoF, de errős feljebb írtam is röviden.Soldados
Talán, ha a jelölők sem csak a PB-ket nézik, hanem a játékos tudását és fontosságát lehet rá esély. Nálam már HOF most és az is marad. Öt v. hat év múlva, ha nem választják meg akkor megalapítom a privát HOF-ot itt Mo-n és Ő lesz az első 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ups...
várható volt, de hátsutianap
Tavaly is lehetett volna, de akkor az volt az indok, hogy talán az utolsó év, amennyiben SB-t nyerünk talán még játszhat és megérdemli bla bla. Szerintem Ő maga kopogott be az ajtón és mondta, srácok, túl sok idén a sérült nem bírja a keret az én terhem. Tudomásul kell venni, hogy elmúlt valami. Lépjetek tovább és a fiataloké a terep. Csak így tudom elképzelni, hozzá ez illik. Azt gondolom ez holnap erőt adhat a srácoknak kicsit érte is játszanak majd. Remélem a csapat vezetősége szán neki valamilyen szerepet az alakulat háza táján és a tudásával tudja majd segíteni a klubbot. Talán öt év múlva felveheti az aranyzakót is.polamalu
Soha nem lesz HoF, de erről feljebb írtam is röviden.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
ups...
várható volt, de hátsutianap
Tavaly is lehetett volna, de akkor az volt az indok, hogy talán az utolsó év, amennyiben SB-t nyerünk talán még játszhat és megérdemli bla bla. Szerintem Ő maga kopogott be az ajtón és mondta, srácok, túl sok idén a sérült nem bírja a keret az én terhem. Tudomásul kell venni, hogy elmúlt valami. Lépjetek tovább és a fiataloké a terep. Csak így tudom elképzelni, hozzá ez illik. Azt gondolom ez holnap erőt adhat a srácoknak kicsit érte is játszanak majd. Remélem a csapat vezetősége szán neki valamilyen szerepet az alakulat háza táján és a tudásával tudja majd segíteni a klubbot. Talán öt év múlva felveheti az aranyzakót is.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt hol olvastad? Én még sehol nem látom.

Nem így kéne végetérnie egy csodálatos pályafutásnak. 😕Soldados
Twitteren, a csapattól is érkezett megerősítés. Corbin Bryant Smith helyét veszi át a rosteren.vassadi
Szörnyű ez... 😕 Nem ilyen véget érdemelt ez a pályafutás. De sajna a 2007-2011 közötti 5 évben egyet tudott befejezni: igaz akkor SB-t nyertünk...

Minden idők egyik legnagyobb 3-4-es DE-je, és - ami még fontosabb - az egyik legjobb ember távozik az NFL-ből. 😕 Megblokkolhatatlan volt, elsőszámú ékköve a Steel Curtain új reinkarnációjának, mert ha egy embert ki kellene emelni, hogy a Steelers miért és ki miatt is volt az elmúlt 10 év legjobb futás elleni védelme. Az nem más mint Aaron Smith. Ő volt a kulcs a rush D-ben 10 éven át, s nem is volt futás ellenünk, mert ő mindig abban a gapben volt, ahol lennie kellett. Minden lyukat betömött, pedig általában kettőért felelt. A Steelers jelenkori DL-jének legnagyobbja nem Hampton volt, hiába kapott nagyobb figyelmet (és elismerést (Pro Bowlok)), hanem Aaron. De a buzi PB-rendszer miatt (csak a sackek számítanak...) csak egyszer volt Hawaii-on, pedig legalább 5-6 alkalommal ott lett volna helye. A HoF-ba szóba se fog kerülni a neve, hiába lenne ott a helye...

Az egyik legnagyobb kedvencem volt. Szar ez, hogy többet nem láthatjuk. És az a legszarabb, hogy váratlanul jött, s nem tudtuk, hogy már láttuk az utolsó meccsét. 😕

Ezt pedig mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows - aki látta, az úgyis megnézi még egyszer szívesen...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
ups...
várható volt, de hát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Ezt hol olvastad? Én még sehol nem látom.

Nem így kéne végetérnie egy csodálatos pályafutásnak. 😕Soldados
Twitteren, a csapattól is érkezett megerősítés. Corbin Bryant Smith helyét veszi át a rosteren.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Utolsó évben, tavaly végig cipelte a csapat tiszteletből. Idén talán Ő maga kérte, hogy ne legyen egy felesleges kereszt mint tavaly. Érezte, hogy nem javul úgy mint kellene és az utánpótlás kiváló, tehát nem volt sürgető a szereplés. Egy számomra hatalmas Idol fejezi be így a pályafutását.polamalu
Egyetértek, szerintem is ez áll a háttérben. Nem a csapat miatt sajnálom ezt a sérülést (Ziggy idén remekel; lehet, hogy Smith visszatérése esetén is maradt volna kezdő), hanem mert így ér véget egy óriási játékos pályafutása.