Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A csehszlovák fejről meg csak annyit, hogy a ti QB-toknak bezzeg nincs olyan feje, neki szép sváb feje van (bocsika, remélem ezzel nem sértettem a svábokat), a nevéről ugye ne is beszéljünk, juszt is megállom, hogy ne csináljak belőle 1-2 szójátékot, pedig biz'Isten lennének ötleteim. 😊lucas
Jajj, az nagyon óvodás lenne😀😀😀 😛

rőtliszburger, rüfiburger

Előbbit mondjuk Gumbo ellőte élő egyenes adásban többször is.
Van új a nap alatt??

Egyébként a Zsuzsihaj nem bántás nálam, sztem jól áll neki😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Amúgy úgy látszik, tényleg hetekkel vagytok lemaradva a séróban 😀 Mármint gondolom amiatt gondoljátok 😀Wyatt
Nem tom ki hogy van vele hiába tudom, hogy lehullott a séró de ha becsukom a szemem mindig a hosszúval látom magam előtt. 😛 (nem mintha róla ábrándoznék 😀 )
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Sorry, de a Chilli törzsközönsége megszavazta, hogy Csehszlovák feje van. Ezért lett nálunk Bredicska, az asszonya pedig Bredicsková. 😀 A TD passz e-nélkül is meglenne.polamalu
A -cska, -cske kicsinyítő, becéző képző a magyar nyelvben, (legalábbis nekem ezt tanították anno), de ti tudjátok, lelketek rajta, ha ennyire szeretitek, ám legyen. A csehszlovák fejről meg csak annyit, hogy a ti QB-toknak bezzeg nincs olyan feje, neki szép sváb feje van (bocsika, remélem ezzel nem sértettem a svábokat), a nevéről ugye ne is beszéljünk, juszt is megállom, hogy ne csináljak belőle 1-2 szójátékot, pedig biz'Isten lennének ötleteim. 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy úgy látszik, tényleg hetekkel vagytok lemaradva a séróban 😀 Mármint gondolom amiatt gondoljátok 😀

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Bigi Boy 😂
Hát a sec szar, de ez főleg a nem létező pass rushnak, és annak volt köszönhető, hogy egy darab safetynk van. Ettől függetlenül 99%-ig biztos vagyok benne, hogy lesz sackünk, és nem is feltétlenül garbage time-ban 😊 Bredicska meg ezért a kifejezésért ad egy TD-passzt Welkernek, PIMP Gronkónak és Herninek 😊Wyatt
Sorry, de a Chilli törzsközönsége megszavazta, hogy Csehszlovák feje van. Ezért lett nálunk Bredicska, az asszonya pedig Bredicsková. 😀 A TD passz e-nélkül is meglenne.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bigi Boy 😂
Hát a sec szar, de ez főleg a nem létező pass rushnak, és annak volt köszönhető, hogy egy darab safetynk van. Ettől függetlenül 99%-ig biztos vagyok benne, hogy lesz sackünk, és nem is feltétlenül garbage time-ban 😊 Bredicska meg ezért a kifejezésért ad egy TD-passzt Welkernek, PIMP Gronkónak és Herninek 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ward ma sem edzett; ha nem tudja vállalni a játékot, Sanders fog kezdeni. Harrison, Hoke, és Legu hagyta még ki a mai tréninget, Worilds és Farrior limitáltan edzett. Hampton neve továbbra sem szerepel az injury reportban; szinte biztos, hogy vasárnap visszatér a kezdőcsapatba.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Egy rövid kedvcsináló.
http://steelers.hu/a-hazafiakat-latjuk-vendegul-vasarnap/
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Vagyis ez eddig 105.000 ha jól adtam össze? 200 sima liba. Az első hetekben amikor azt hittem, hogy simán vezetünk volt olyan csapat aki már simán a 100 magasságában járt. Voltak 40 K-s büntik is szép számmal. A hét végén a Ravenstől végleg kizártak egy játékost, gondolom neki is többet kell befizetnie mint az én havi járandóságom 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Legursky 10.000 clip - Week2
Troy 15.000 horse collar tackle - Week1
Troy 10.000 using cell phone
Pouncey 7.500 late hit - vs. Titans
Farrior 15.000 late hit vs. Colts
Barnatóni 7.500 late block
Ike 15.000
Kemo 25.000 facemask + late hit

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Kemo egy late hitért és egy facemaskért összesen 25 ezer $ büntetésben részesült.

Harrison, Worilds, Hoke, Legursky, és Ward hagyta ki a mai edzést.vassadi
Van valamerre egy összesített bünti lista? Gondolom mi vezetjük.kittli
Szerintem nem mi, vezetünk. A pontos listát kicsit nehéz előbányászni, a szaklapok néha pubikálják.polamalu
De a 200 ezer azért meglesz. :/
Bányásztam én, de lyukra futottam és nem találtam érdemlegeset.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Idén igen adakozó kedvében van pl. Suh... de továbbra is szórja Goofdel a büntit, mint nagymama a zsemlét a kacsáknak a parkban...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Kemo egy late hitért és egy facemaskért összesen 25 ezer $ büntetésben részesült.

Harrison, Worilds, Hoke, Legursky, és Ward hagyta ki a mai edzést.vassadi
Van valamerre egy összesített bünti lista? Gondolom mi vezetjük.kittli
Szerintem nem mi, vezetünk. A pontos listát kicsit nehéz előbányászni, a szaklapok néha pubikálják.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Kemo egy late hitért és egy facemaskért összesen 25 ezer $ büntetésben részesült.

Harrison, Worilds, Hoke, Legursky, és Ward hagyta ki a mai edzést.vassadi
Van valamerre egy összesített bünti lista? Gondolom mi vezetjük.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Kemo egy late hitért és egy facemaskért összesen 25 ezer $ büntetésben részesült.

Harrison, Worilds, Hoke, Legursky, és Ward hagyta ki a mai edzést.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Corbin Bryant rosterre kerülése után egyébként Mortty Ivy-t hoztuk vissza PS-be.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Persze nem lesz elit (60-70 yd/carry), de 80-90-re le tudjuk vinni.Soldados
Az tényleg nem elit. 😀vassadi
😂 😂

Természetes yd/match. Ha pedig yd/caryy (és elvileg ez az igazán lényeges stat), akkor a 4,6-ot jó lenne 3,8 körülre, de minimum 4,0-ra vinni, ha pedig 3,5, akkor már királyság van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Persze nem lesz elit (60-70 yd/carry), de 80-90-re le tudjuk vinni.Soldados
Az tényleg nem elit. 😀
több mint 12 éve
gabimalu 175
Aaron Smith alairasa a TC alatt. Ha kell valakinek...

https://picasaweb.google.com/gabithestar/AaronSmithAlairas#5667838479197836498
https://picasaweb.google.com/gabithestar/AaronSmithAlairas#5667838434047171730
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy én egyáltalán nem bánnám, ha kikapnánk a Pats-től, mertkétlem, hogy egy idényen belül kétszer nyerhetnénk ellenük. Márpedig sztem mindkét gárda ott lesz a PO-ban, s az nyer, aki ott nyer. árha persze összeakadunk. De nekem most ez a (kicsit sem optimista 😀 😀) tippem az AFC-döntőre.Soldados
Pár hete minden hozzászólásodba keírtad hogy ilyen gyenge rush D-vel garantálod hogy kiesik a csapat az első po meccsen. Némi ellentmondásokkal, de ezt leírtad 18x kb. Akkor mit keres most a csapat az AFC döntőbe?


Más: nagyon sok fegyvere van a Pats-nek amivel nehéz lesz bármit is kezdeni. Ott van Brady önmagában + a két TE + a jó futó játékuk ami működik ha kell + no huddle...
Úgy érzem hogy a meccs után hallgathatom a Pats-es haverom arcoskodását. 😊laby
Ilyennel nem is. De Harrison, Hampton, Timmons vissza, illetve helyére kerülésével azt várom, hogy normalizálódik a helyzet. Persze nem lesz elit (60-70 yd/carry), de 80-90-re le tudjuk vinni. A mondat pedig úgy hangzott, hogy ilyen rush D-vel egyetlen meccset sem nyerünk a PO-ban és ezt tartom is, ha megfutnak minket a PO-ban, akkor kiesünk.

És ahogy írtam is, elég szomorú az AFC-re nézve, hogy a passrush-sal és secondaryvel nem rendelkező Pats és az OL-lel nem rendelkező PIT a "team to beat" a főcsoportban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Amúgy én egyáltalán nem bánnám, ha kikapnánk a Pats-től, mertkétlem, hogy egy idényen belül kétszer nyerhetnénk ellenük. Márpedig sztem mindkét gárda ott lesz a PO-ban, s az nyer, aki ott nyer. árha persze összeakadunk. De nekem most ez a (kicsit sem optimista 😀 😀) tippem az AFC-döntőre.Soldados
Pár hete minden hozzászólásodba keírtad hogy ilyen gyenge rush D-vel garantálod hogy kiesik a csapat az első po meccsen. Némi ellentmondásokkal, de ezt leírtad 18x kb. Akkor mit keres most a csapat az AFC döntőbe?


Más: nagyon sok fegyvere van a Pats-nek amivel nehéz lesz bármit is kezdeni. Ott van Brady önmagában + a két TE + a jó futó játékuk ami működik ha kell + no huddle...
Úgy érzem hogy a meccs után hallgathatom a Pats-es haverom arcoskodását. 😊

több mint 12 éve
gabimalu 175
http://www.flickr.com/photos/v_vanellus/6090454928/in/set-72157627415945201 steelers meccs elott a metron. Ki az igazi steelers rajongo aki utoljara marad http://www.flickr.com/photos/v_vanellus/6090486824/ Stadionbol hazafele, a kocsiert mentunk http://www.flickr.com/photos/v_vanellus/6089945625/in/set-72157627415945201/
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Nézd, nekem Lemieux is megmaradt Magnifiquenak öregen, rák után, agyonoperálva, TB is megmarad Zsuzsihajnak😀kishaszi
Akkor már inkább Gizihaj, már csak azért is, már állítólag az asszonypajti akarta azt a szörnyűséges hosszú hajat az embörén látni 😊
De sebaj, míg ti az Arizonával bajlódtatok, ők kipihenték magukat a Bahamákon. Hétfőn meg Belichikkel kielemeztek titeket, és megállapították, hogy Polamalu (vagy legalábbis a haja) még mindig jó. 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
vegyes érzéseim vannak, meglehet a PATs, ha nem úgy megyünk ki, hogy mumus a hosszúhajuszépfiú és úgyis kikapunk. nagyon nem lesz könnyű, mert futni is tudnak idén...
ha nálunk is működik a futás, és lenn tudjuk tartani TB-t, na meg ütni, ha fönn van folyamatosan akkor meglehet én úgy érzemsavanyucukor
Csak szólnék, hogy hajügyileg le vagytok kicsit maradva, mert néhány hete Brady megszabadult a fürtjeitől. A Cowboys ellen viszont az is kiderült, hogy nincs gáz, mégsem a hajában volt az ereje, mint Sámsonnak. 😊
Jó meccs lesz ez, már alig várom.lucas
Nézd, nekem Lemieux is megmaradt Magnifiquenak öregen, rák után, agyonoperálva, TB is megmarad Zsuzsihajnak😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Abba se vagyok biztos, ha Legu visszajön, akkor visszaveszi a helyet, ez a fal elsőre egész jó volt a körülményekhez képest.

Ezt a total yardos dolgot hagyjuk, rohadt nevetséges az egész AFC North schedule-je, azért van elől mind a négy csapat. Az más kérdés, hogy qrva jó látvány. 😀 A Ravens D tényleg jó, a Cincyre kíváncsi leszek ellenünk, vagy vmi jobbféle csapat ellen, a mienk erős átlagos.Soldados
opponálnék. sztem nem a fal lett jobb hanem beni. a shortcutban annyira feltűnő volt, hogy minimális volt azon passzjátékok száma, amibe valóban bele tudott állni, folyamatosan szednie kellett a lábát, kilépni, kiszaladni oldalra. legalább 4-5 sacket csak miatta úsztatok meg, és ebből a helyzetből is fel tudott építeni egy passzjátékot. és még ilyenebb is lehetett volna, ha egy picit nem dobja túl (meglepődtem h van ilyen) wallace-t, vagy egyszer asszem brownt. persze nem rossz a cards dl de az OL egészen fos volt. beni viszont csövön, ami az egyetlen oka a győzelmeknek. futójáték nélkül.

editke: nálam a ravens a top D jelenleg. elég magasan.gabtsi
OL tekintetében nem vagyunk nagyigényűek. Fos, de Beninek már jó, Scott-tal ez is lehetlen volt, mert 0,5 sec-ig sem tartott a zseb, most határozottan jó a Scott-os időszakhoz képest, számunkra egyértelmű a javulás. A JAX ellen volt pl feltűnő, hogy kb 8 deep pass is belefért, nagyjából kimozgás nélkül. És tényleg nem minden playben verik agyon a 100 millás emberünk, míg korábban ez volt.

Az edit résszel egyetértek: a Ravens D jelenleg a legjobb, ezt vhol már le is írtam, lehet épp itt egy kicsit korábban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!