NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta aláAlabama Niners
Látván, hogy a 49ers franchise merre tart, én ezt nem erőltetném inkább. 😊Amadeus91
Előre sose igyál a medve bőrére!Csiriba

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta aláAlabama Niners
Látván, hogy a 49ers franchise merre tart, én ezt nem erőltetném inkább. 😊Amadeus91
Előre sose igyál a medve bőrére!
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Annak ellenére, hogy sokan másképp gondolják nekem sokkal jobb érzéseim vannak az eddig történtek alapján, mint tavaly. Szerintem nem leszünk rosszak, egységesebb csapatunk lesz. Sok fiatal játékosnak itt lesz a lehetőség, felelősség kerül rájuk, ez pozitívan hathat rájuk. Crabtree attitűdje szerintem csak ártott volna.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta aláAlabama Niners
Látván, hogy a 49ers franchise merre tart, én ezt nem erőltetném inkább. 😊Amadeus91
hát fejtsd ki bővebben légyszíves 😊 de ezt mindenképp tweeteld ki neki 😛
 www.facebook.com/pages/Oakland-Raiders-Training-Camp/267326046614176?rf=103025273092732

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta aláAlabama Niners
Látván, hogy a 49ers franchise merre tart, én ezt nem erőltetném inkább. 😊Amadeus91
azt senki sem tudja pontosan merre tart a franchise, csak az általános negatív vélemények szerint tart arra amire utalsz
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta aláAlabama Niners
Látván, hogy a 49ers franchise merre tart, én ezt nem erőltetném inkább. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
emlékezzünk meg erre is, ahogy Crabtree apuka megnyilvánul a DHB pick után 😀 priceless 😀 1 perctől



szóval akkor hello compensatory pick

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀silent7939
csak azért nem írtam, hogy vége a pályafutásának, mert 1 évre írta alá
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.Alabama Niners
Megy a süllyesztőbe... jövőre majd jó ócsóért el lehet vinni 😀
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Crabtree Raider lett 1 évre 5 misiért.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Holnap Paul Dawson jön vizitre, és a hírek szerint McKinney is jön még. Nem lepődnék meg, ha második körben valamelyikük, vagy S.Anthony jönne a drafton.
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Nalunk en mockoltam, csak telefonrol beirom:
1 15: Jalen Collins, CB (LSU)
2 46 San Francisco 49ers Carl Davis, DT (Iowa)
3 79 San Francisco 49ers Ifo Ekpre-Olomu, CB (Oregon)
4 126 San Francisco 49ers Taiwan Jones, ILB (Michigan St.)
4* 132 San Francisco 49ers Sean Mannion, QB (Oregon State)
5 151 San Francisco 49ers Robert Myers, OG (Tennessee State)
6 190 San Francisco 49ers Darren Waller, WR (Georgia Tech)

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
....és végre megkezdték a srácok:

 www.49ers.com/video/videos/The-Remix-49ers-Offseason-Workouts-Begin/09504365-e951-4253-8f8b-abc0e810ee5dAlabama Niners
jó látni Huntert mennyire agilisan csinálja a drilleket. hallgatva a sajttájt, szuper nézni a nyugodtságot, higgadtságot a játékosok lazaságát, VD vékonyabbnak tűnik, formában van, végre az igazi TE-t fogjuk látni remélem 😊
Nem is tudom mikor volt ilyen hogy ilyen sok kezdő vett részt az önkéntes edzéseken. ha tényleg kisül valami jó ebből, akkor boldogan nyelem le békát amit év elején éreztem és mondtam 😊



ja és Bow is részt vesz az offseason programban, yeeee (L)

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
....és végre megkezdték a srácok:

 www.49ers.com/video/videos/The-Remix-49ers-Offseason-Workouts-Begin/09504365-e951-4253-8f8b-abc0e810ee5d
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
"When I saw him yesterday," Davis began, "I didn't even know that was Colin. Seriously, he was working on his drop-back, (I said), 'Who was that?' You guys are in for a treat. He looks like a totally different guy."

Persze, tiszteletkör és társai, de ettől függetlenül jó ezt olvasni-hallani VD-től.
(mondjuk az fb-s top komment is megér egy misét: "Hey Vernon! We didn't recognize you at ALL last season, either!" 😀 )

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Preseason:

W1 @ Texans
W2 Dallas
W3 @ Denver
W4 Chargers
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jeremiah Poutasi és Sammie Coates is jön vizitre. Eddig az alábbi posztokra néztünk jelölteket: QB (1), RB (6), WR (10), TE (2), OL (4), DT (7), DE/OLB (4), ILB (3), CB (5), S (1).
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ismerve Baalke draftolási szokását, megnéztem jövőre milyen kezdőkaliberű játékosoknak jár le a szerződése: A.Smith (OLB), V.Davis (TE), A.Boone (G), S.Wright (CB), M.Wilhoite (ILB), A. Boldin (WR),I.Williams (DT). Ehhez még hozzávehetjük J.Smith (DE) nevét aki ha idén nem is vonul vissza, jövőre minden bizonnyal már igen. Illetve Ahmad Brookst (OLB), ő több mint 9 milliót foglalna a 2016-os sapkából. Kicsit játszadoztam a gondolattal, hogy kiket választhatunk. 1. körben DL játékost mondanék, Armstead a méretei miatt befutó lehet, illetve ha lecsúszik Gregory a 15. választásig, akkor szerintem Baalke simán behúzza. 15. helyen a Top3 WR már nem lesz elérhető, a CB húzástól pedig félnék. 2. körben én ILB-t választanék, itt még valószínű 1-2 kivétellel a teljes classból lehet csemegézni, az én kedvencem S.Anthony. 3. kör DE, ha elérhető olyan szintű játékos, aki R.McDonald szintjét tudná hozni, pl. M.Edwards Jr. 4 körben két választásunk lesz, ezeket használnám CB és WR húzásra. Szóba jöhet R.Greene (WR), szerintem ő tökéletes választás lenne 3. számú elkapónak, talán cornerek közül is lehet itt még válogatni: Shaw, A.Carter, Ifo Ekpre-Olomu, K.White. 5. körtől pedig a még bent lévő jelöltek szerint OT/G, RB, TE, QB jöhetne.SFGaben
hát az a "baj" hogy marha sok opciónk van itt 😊 pont jó helyen ülünk, de ha hátratrédelünk az sem lenne akkora gond, mivel most nincs sok pickünk, de mélység meg kell pont az általad leírtak miatt. szóval teljesen lutri mi lesz. én azt tippelem nem megyünk hátra.petey
Pont ez a jó, hogy sok opció van (Y) , lehet agyalni rajta. Kíváncsian várom Baalke mit talál ki.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
DeVante Parker jön majd vizitálniSFGaben
Arik Armstead ispetey
Jön Paul Dawson ILB is. Egyébként most olvastam: Baalke lehet, hogy nem Peters miatt ment személyesen a Washington pro-dayre, hanem Shelton miatt. 😊
Maiocco itt összefoglalta, kiket néztünk meg közelebbről:
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-2015-pre-draft-tracker
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Ismerve Baalke draftolási szokását, megnéztem jövőre milyen kezdőkaliberű játékosoknak jár le a szerződése: A.Smith (OLB), V.Davis (TE), A.Boone (G), S.Wright (CB), M.Wilhoite (ILB), A. Boldin (WR),I.Williams (DT). Ehhez még hozzávehetjük J.Smith (DE) nevét aki ha idén nem is vonul vissza, jövőre minden bizonnyal már igen. Illetve Ahmad Brookst (OLB), ő több mint 9 milliót foglalna a 2016-os sapkából. Kicsit játszadoztam a gondolattal, hogy kiket választhatunk. 1. körben DL játékost mondanék, Armstead a méretei miatt befutó lehet, illetve ha lecsúszik Gregory a 15. választásig, akkor szerintem Baalke simán behúzza. 15. helyen a Top3 WR már nem lesz elérhető, a CB húzástól pedig félnék. 2. körben én ILB-t választanék, itt még valószínű 1-2 kivétellel a teljes classból lehet csemegézni, az én kedvencem S.Anthony. 3. kör DE, ha elérhető olyan szintű játékos, aki R.McDonald szintjét tudná hozni, pl. M.Edwards Jr. 4 körben két választásunk lesz, ezeket használnám CB és WR húzásra. Szóba jöhet R.Greene (WR), szerintem ő tökéletes választás lenne 3. számú elkapónak, talán cornerek közül is lehet itt még válogatni: Shaw, A.Carter, Ifo Ekpre-Olomu, K.White. 5. körtől pedig a még bent lévő jelöltek szerint OT/G, RB, TE, QB jöhetne.SFGaben
hát az a "baj" hogy marha sok opciónk van itt 😊 pont jó helyen ülünk, de ha hátratrédelünk az sem lenne akkora gond, mivel most nincs sok pickünk, de mélység meg kell pont az általad leírtak miatt. szóval teljesen lutri mi lesz. én azt tippelem nem megyünk hátra.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
DeVante Parker jön majd vizitálniSFGaben
Arik Armstead is

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
DeVante Parker jön majd vizitálni
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ismerve Baalke draftolási szokását, megnéztem jövőre milyen kezdőkaliberű játékosoknak jár le a szerződése: A.Smith (OLB), V.Davis (TE), A.Boone (G), S.Wright (CB), M.Wilhoite (ILB), A. Boldin (WR),I.Williams (DT). Ehhez még hozzávehetjük J.Smith (DE) nevét aki ha idén nem is vonul vissza, jövőre minden bizonnyal már igen. Illetve Ahmad Brookst (OLB), ő több mint 9 milliót foglalna a 2016-os sapkából. Kicsit játszadoztam a gondolattal, hogy kiket választhatunk. 1. körben DL játékost mondanék, Armstead a méretei miatt befutó lehet, illetve ha lecsúszik Gregory a 15. választásig, akkor szerintem Baalke simán behúzza. 15. helyen a Top3 WR már nem lesz elérhető, a CB húzástól pedig félnék. 2. körben én ILB-t választanék, itt még valószínű 1-2 kivétellel a teljes classból lehet csemegézni, az én kedvencem S.Anthony. 3. kör DE, ha elérhető olyan szintű játékos, aki R.McDonald szintjét tudná hozni, pl. M.Edwards Jr. 4 körben két választásunk lesz, ezeket használnám CB és WR húzásra. Szóba jöhet R.Greene (WR), szerintem ő tökéletes választás lenne 3. számú elkapónak, talán cornerek közül is lehet itt még válogatni: Shaw, A.Carter, Ifo Ekpre-Olomu, K.White. 5. körtől pedig a még bent lévő jelöltek szerint OT/G, RB, TE, QB jöhetne.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
49ers Sign LB Nick Bellore to Two-year Dealgaborik
Hááát.. nem sokat mond a nevehe7edik
49ers signed ILB Nick Bellore, formerly of the Jets.
The Niners continue to grasp for straws at inside linebacker. Bellore, 26 in May, appeared in all 16 games with the Jets last season, registering 15 tackles. Ideally, he would only be a special teamer in San Francisco. Apr 3 - 3:49 PM
Source: Adam Caplan on Twittercápa77
ST ász, szerintem remek igazolás. kell a segítség a Special Teamsbe

több mint 9 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
49ers Sign LB Nick Bellore to Two-year Dealgaborik
Hááát.. nem sokat mond a nevehe7edik
49ers signed ILB Nick Bellore, formerly of the Jets.
The Niners continue to grasp for straws at inside linebacker. Bellore, 26 in May, appeared in all 16 games with the Jets last season, registering 15 tackles. Ideally, he would only be a special teamer in San Francisco. Apr 3 - 3:49 PM
Source: Adam Caplan on Twitter