NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Briggs és Desmond Bishop jön vizitálni Hétfőn- Veterán power😀
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Cameron Fuller (CB) is kivágva. Emlékét megőrizzük. Ki is volt ő? Nem lényeges. Már.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
akkor bye bye Jonathan Martinpetey
Nem hullatunk érte könnyeket, a teljesítménye alapján rászolgált erre a sziára.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
akkor bye bye Jonathan Martin

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tomsula szerint maradunk a 3-4es felállásnál, megfelelően mélynek találja a védőfalat. Ian Williams és Dorsey játszhat NT, vagy akár DE pozícióban is. Ez szintén igaz Dialra is, ő hat mérkőzésen kezdett, mint NT. Dockett és J.Smith (persze, ha marad) mellett egyre nagyobb szerep hárulhat Tankra, Jimmy T. nagyon elégedett az ő fejlődésével. További jó hír, hogy N.Bowman rehabjáról pozitív hírek vannak, a doktorok és Bow szerint is jól haladnak a dolgok. (Y)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Foster is a Bearshez megy :/

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Ray Mcdonaldról érdeklődnék, tudnátok mondani róla pár dolgot?hpeter93
hogy jó 😊 stabil pont a DL-ben, futás és passz ellen is kiváló. én sajnáltam hogy ezek történtek vele, mert tényleg egy all down DE a srác

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
jelenleg nincs csapata, és pereli azt a nőt aki megvádolta a szexuális zaklatással.Alabama Niners
Aláírt a Bearshezempty taxi
akkor erről lemaradtam :-/
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
jelenleg nincs csapata, és pereli azt a nőt aki megvádolta a szexuális zaklatással.Alabama Niners
Aláírt a Bearshez


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ray Mcdonaldról érdeklődnék, tudnátok mondani róla pár dolgot?hpeter93
jelenleg nincs csapata, és pereli azt a nőt aki megvádolta a szexuális zaklatással.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 403 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ray Mcdonaldról érdeklődnék, tudnátok mondani róla pár dolgot?

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
vagy pl a box

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
A jégkorongról nem is beszélve, a maga intézményesített bunyójával... Persze nem szabad elmismásolni ezen sport káros hatásait sem, csak nem értem, hogy ezek miért nem merülnek fel soha sehol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egy egész korrekt cikk a visszavonulásokról:

 sportgeza.hu/sport/nfl/2015/03/23/nfl_korai_visszavonulas_fejserules_cte_willis_locker_worilds_borland/Alabama Niners
Középiskoláig nem játszik tackle focit Borland, erre "beszed" egy agyrázkódást soccer közben, ironikus. De elég csak a vb döntős esetre gondolni, majd 10-15 év múlva ott is elérnek arra a szintre, ahol most az amfocival kapcsolatos pánik tart.baggio
Csak azt vedd alapul, hogy mennyi orrtörés van mostanában a profi fociban, "amióta rájöttek", hogy úgy kell felugrani fejelni, hogy a könyököd is megy vele, és azzal csinálsz helyet magadnak. Egy "jófajta" könyökös nem merül ki csak vérző orrban, fogkiverésben, hanem párosul agyrázkódással is.
Arra kíváncsi lennék, hogy rögbiben mi a helyzet, azt személy szerint durvább és veszélyesebb sportnak tartom az amerikai focinál. Védőfelszerelés nélkül gyepálják egymást a csávók.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Egy egész korrekt cikk a visszavonulásokról:

 sportgeza.hu/sport/nfl/2015/03/23/nfl_korai_visszavonulas_fejserules_cte_willis_locker_worilds_borland/Alabama Niners
Középiskoláig nem játszik tackle focit Borland, erre "beszed" egy agyrázkódást soccer közben, ironikus. De elég csak a vb döntős esetre gondolni, majd 10-15 év múlva ott is elérnek arra a szintre, ahol most az amfocival kapcsolatos pánik tart.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Briggs még csak-csak elkaristolna 3-4-ben ha elfogadná, hogy már nem all-down játékos. Sokat lassult, futás ellen még bőven átlag feletti, de passz védekezésben vége van. Pedig az egyik legjobb cover LB volt fénykorában.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Hogy nez ki most a front 7 d oldalon?Janek
Szeintem így:
Dockett - Ian Williams - J.Smith(Dorsey)
A.Lynch(Brooks) - N. Bowman - Wilhoite - A. SmithSFGaben
Dorsey középen szokott játszani nálunk. Szerintem így néz ki a F7 cserékkel kb:
Dockett (Jerrod-Eddie) - Dorsey (Williams/Dial) - J.Smith (Carradine)
Brooks(Lynch) - Bowman, Wilhoite (Mooney) - A. Smith(Lemonier, Skov)

Azért ez a F7 annyira nem rossz, több mint a fél liga elfogadná simán.Alabama Niners
Dorsey játszhat DE poziban is. Fangio alatt nem sok 34-et játszottunk, mivel sok nickel package volt fent.
a legutóbbi hírek szerint Briggst szemeltük ki,és Mason Fostert. hát jobban örülnék neki mint Hendersonnak.Briggs 34 könyörgöm 😀 Skov amúgy ILB - Mike pontosabban.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egy egész korrekt cikk a visszavonulásokról:

 sportgeza.hu/sport/nfl/2015/03/23/nfl_korai_visszavonulas_fejserules_cte_willis_locker_worilds_borland/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre hozok nektek jó híreket is - 2 kompenzációs picket kaptatok idén:
4/33
7/37
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hogy nez ki most a front 7 d oldalon?Janek
Szeintem így:
Dockett - Ian Williams - J.Smith(Dorsey)
A.Lynch(Brooks) - N. Bowman - Wilhoite - A. SmithSFGaben
Dorsey középen szokott játszani nálunk. Szerintem így néz ki a F7 cserékkel kb:
Dockett (Jerrod-Eddie) - Dorsey (Williams/Dial) - J.Smith (Carradine)
Brooks(Lynch) - Bowman, Wilhoite (Mooney) - A. Smith(Lemonier, Skov)

Azért ez a F7 annyira nem rossz, több mint a fél liga elfogadná simán.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
MI A TÖKÖM?
Újabb példa, hogy mennyire nem lehet előre tervezni, tavaly ilyenkor az LB poszt volt a legbiztosabb pont a csapatban most meg eh, de ezzel akkor meg is van a legnagyobb need... Lesz értelmes ILB egyáltalán a drafton?picstii
 www.ninersnation.com/2015/3/17/8229191/chris-borland-retirement-inside-linebackers-free-agency-nfl-draft-2015


vannak egész jók Stephone Anthony mondhatni kezdő szint, Ben Heeney egy pitbull mint Borland az ő stílusa hasonlít talán a legjobban rá..gaborik
DePriest a feladat ellátására tökéletes lenne Alabamából, 5-6. körösnek írják.
Tudom mindig az Alabama játékosokat favorizálom, de őket látom sokat játszani. Továbbá azok a játékosok itt könnyebben tudnak beilleszkedni, mert a játékfelfogása a két csapatnak nagyon hasonló.Alabama Niners
Heeney pickkel tudok azonosulni 😀petey
Nézegettem őket, Heeney se rossz, de nálam Stephone Anthony a nyerő 😊SFGaben
Ha ott lesz 3. körben akkor simán. Perryman, Kendricks, McKinneyt vinni fogják, mint a cukrot. hát meglátjuk.
az biztos, hogy most Baalke nem húzhatja meg azt a luxust, hogy redshirtet playákat draftoljon. olyanok kellenek akik egyből bevethetőek. így nem tartom kizártnak a trédelgetéseket hogy minnél több pick legyen.
szóval még hátrébb is mehetünk 15-nél ha olyan ajánlat lesz.petey
Ha ILB-t szeretnénk húzni, akkor szerintem is opció, hogy hátrébb menjünk. Paul Dawson is érdekes lehet. Nagyon kíváncsi leszek, hova draftolunk először.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Erin Henderson (LB) will visit Niners on Wednesdaygaborik
Az tévés bemondó, nem? 😀😀😀he7edik
majdnem, Erin Andrews



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hogy nez ki most a front 7 d oldalon?Janek
Szeintem így:
Dockett - Ian Williams - J.Smith(Dorsey)
A.Lynch(Brooks) - N. Bowman - Wilhoite - A. Smith
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Igen erdekes.

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Hogy nez ki most a front 7 d oldalon?Janek
Azt mi is szeretnénk tudni 😀😀😀