NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Az első kört cseréljük a Browns-szal:
 ninerfans.com/why-49ers-browns-trade-makes-sense-to-get-devante-parker/he7edik
ez csak egy író okfejtése nem?
Aligha hiteles dolog, és tuti ilyen cserét csak draft napon csinálnánk.
Első és második kör +3 hely felfelé egy 3. körért. Lehet addigra bent sem marad Parker, biztosan nem csinálunk ilyen cserét ennyivel draft előtt.Alabama Niners
Parker szerintem tuti bent marad a Raiders-szen és a Saints-cen kívül nem nagyon fog senki WR-t választani előttünk.he7edik
Akkor már felmennék Amari Cooperért. Nincs bajom Parkerrel, elférne bőven a mostani WR sorba.Alabama Niners
Úgyanígy gondolom én is.


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Fullbacknek ott van Trey Millard

közben RayMac meg beperelte a nőt, aki erőszakkal gyanúsította meg

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az első kört cseréljük a Browns-szal:
 ninerfans.com/why-49ers-browns-trade-makes-sense-to-get-devante-parker/he7edik
ez csak egy író okfejtése nem?
Aligha hiteles dolog, és tuti ilyen cserét csak draft napon csinálnánk.
Első és második kör +3 hely felfelé egy 3. körért. Lehet addigra bent sem marad Parker, biztosan nem csinálunk ilyen cserét ennyivel draft előtt.Alabama Niners
Parker szerintem tuti bent marad a Raiders-szen és a Saints-cen kívül nem nagyon fog senki WR-t választani előttünk.he7edik
Akkor már felmennék Amari Cooperért. Nincs bajom Parkerrel, elférne bőven a mostani WR sorba.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Az első kört cseréljük a Browns-szal:
 ninerfans.com/why-49ers-browns-trade-makes-sense-to-get-devante-parker/he7edik
ez csak egy író okfejtése nem?
Aligha hiteles dolog, és tuti ilyen cserét csak draft napon csinálnánk.
Első és második kör +3 hely felfelé egy 3. körért. Lehet addigra bent sem marad Parker, biztosan nem csinálunk ilyen cserét ennyivel draft előtt.Alabama Niners
Parker szerintem tuti bent marad a Raiders-szen és a Saints-cen kívül nem nagyon fog senki WR-t választani előttünk.


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az első kört cseréljük a Browns-szal:
 ninerfans.com/why-49ers-browns-trade-makes-sense-to-get-devante-parker/he7edik
ez csak egy író okfejtése nem?
Aligha hiteles dolog, és tuti ilyen cserét csak draft napon csinálnánk.
Első és második kör +3 hely felfelé egy 3. körért. Lehet addigra bent sem marad Parker, biztosan nem csinálunk ilyen cserét ennyivel draft előtt.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Az első kört cseréljük a Browns-szal:
 ninerfans.com/why-49ers-browns-trade-makes-sense-to-get-devante-parker/


több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jött FA a támadófalba a védőfalba, igazoltunk cornert, elkapapót, futót. Az eddigi érkezők alapján két dolgot vizionálok. Az egyik, hogy próbálunk picit színesebbek lenni támadóoldalon. Torrey Smith személyében jött egy olyan gyors elkapó, aki az eddig hiányzó mélységi célpont lehet. Bush pedig jó kiegészítés lehet Hyde és Hunter mellett. A másik, hogy drafton Baalke BPA alapon húzhat, igazi, égető need nincs.SFGaben
A DE égető hiány lesz, ha FA-ról nem jön senki és a Cowboy visszavonul.Alabama Niners
bízom benne hogy jön Red Bryant de Wilforkot is elviselné a csapat főleg ha futás akarunk megállítani, de kellhet még FB is ha Millert elmeszelik, és még egy power runner sem ártana... Freeney?Josszi
Szerintem nem nagyon lesz már FA mozgás, készülünk a draftra. Ha Cowboy bejelenti a visszavonulását, akkor még jöhet valaki.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Jött FA a támadófalba a védőfalba, igazoltunk cornert, elkapapót, futót. Az eddigi érkezők alapján két dolgot vizionálok. Az egyik, hogy próbálunk picit színesebbek lenni támadóoldalon. Torrey Smith személyében jött egy olyan gyors elkapó, aki az eddig hiányzó mélységi célpont lehet. Bush pedig jó kiegészítés lehet Hyde és Hunter mellett. A másik, hogy drafton Baalke BPA alapon húzhat, igazi, égető need nincs.SFGaben
A DE égető hiány lesz, ha FA-ról nem jön senki és a Cowboy visszavonul.Alabama Niners
bízom benne hogy jön Red Bryant de Wilforkot is elviselné a csapat főleg ha futás akarunk megállítani, de kellhet még FB is ha Millert elmeszelik, és még egy power runner sem ártana... Freeney?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
DE CB es TE is kellene... es ha igaz FB is...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jött FA a támadófalba a védőfalba, igazoltunk cornert, elkapapót, futót. Az eddigi érkezők alapján két dolgot vizionálok. Az egyik, hogy próbálunk picit színesebbek lenni támadóoldalon. Torrey Smith személyében jött egy olyan gyors elkapó, aki az eddig hiányzó mélységi célpont lehet. Bush pedig jó kiegészítés lehet Hyde és Hunter mellett. A másik, hogy drafton Baalke BPA alapon húzhat, igazi, égető need nincs.SFGaben
A DE égető hiány lesz, ha FA-ról nem jön senki és a Cowboy visszavonul.Alabama Niners
Cowboy visszavonulása mindenképp égető hiány lesz, mint ahogy P.Willisé is az. DE poszton ott lesz T.Carradine, Dial, Dockett, Jerod-Eddie esetleg Dorsey is bevethető itt. Purcellt és Ramseyt nem említem, róluk nem sokat tudni. Persze nem ua az a minőség és igen igazad van, ha J.Smith visszavonul ide kellene fog még valaki.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jött FA a támadófalba a védőfalba, igazoltunk cornert, elkapapót, futót. Az eddigi érkezők alapján két dolgot vizionálok. Az egyik, hogy próbálunk picit színesebbek lenni támadóoldalon. Torrey Smith személyében jött egy olyan gyors elkapó, aki az eddig hiányzó mélységi célpont lehet. Bush pedig jó kiegészítés lehet Hyde és Hunter mellett. A másik, hogy drafton Baalke BPA alapon húzhat, igazi, égető need nincs.SFGaben
A DE égető hiány lesz, ha FA-ról nem jön senki és a Cowboy visszavonul.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jött FA a támadófalba a védőfalba, igazoltunk cornert, elkapapót, futót. Az eddigi érkezők alapján két dolgot vizionálok. Az egyik, hogy próbálunk picit színesebbek lenni támadóoldalon. Torrey Smith személyében jött egy olyan gyors elkapó, aki az eddig hiányzó mélységi célpont lehet. Bush pedig jó kiegészítés lehet Hyde és Hunter mellett. A másik, hogy drafton Baalke BPA alapon húzhat, igazi, égető need nincs.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
The ‪#‎49ers‬ have re-signed CB Chris Cook to a one-year deal.gaborik
Vele csak az a bajom, hogy vele többen vagyunk, nem előrébb.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
The ‪#‎49ers‬ have re-signed CB Chris Cook to a one-year deal.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Shareece Wright ex-Chargers CB 1 évre aláírt hozzánk. Kell a mélység, Cully és Cook és Cox távozása után.Alabama Niners
Azért kezdő CB is kelleni fog.


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Shareece Wright ex-Chargers CB 1 évre aláírt hozzánk. Kell a mélység, Cully és Cook és Cox távozása után.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Azt bírom, hogy mindenki idejár károgni ha leigazolunk valakit, hogy az milyen szar. Ha meg elmegy valaki akkor azt közölni, hogy bekövetkezett a világvége.Alabama Niners
Nem jövök többet és a posztokat is törlöm.
Elnézést a zavarásért.Bazzani
gyere nyugodtan. mi is ilyenek vagyunk néha. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt bírom, hogy mindenki idejár károgni ha leigazolunk valakit, hogy az milyen szar. Ha meg elmegy valaki akkor azt közölni, hogy bekövetkezett a világvége.Alabama Niners
Én a harmadik eset vagyok. Én akkor boldogítottalak titeket, mikor újraigazoltátok Szöszit. 😀😀iktriad
Ik te mindig találsz okot hogy egy Jagsos hsz legyen mindenhol 😀petey
Ő már a ti gondotok, semmi közünk hozzá. 😀😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Szerintetek Trae Waynes leeseik 1/15-ig?he7edik
ha le is akkor sem fogjuk behúzni. inkább DL-t húznék

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Azt bírom, hogy mindenki idejár károgni ha leigazolunk valakit, hogy az milyen szar. Ha meg elmegy valaki akkor azt közölni, hogy bekövetkezett a világvége.Alabama Niners
Én a harmadik eset vagyok. Én akkor boldogítottalak titeket, mikor újraigazoltátok Szöszit. 😀😀iktriad
Ik te mindig találsz okot hogy egy Jagsos hsz legyen mindenhol 😀

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Szerintetek Trae Waynes leeseik 1/15-ig?


több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt bírom, hogy mindenki idejár károgni ha leigazolunk valakit, hogy az milyen szar. Ha meg elmegy valaki akkor azt közölni, hogy bekövetkezett a világvége.Alabama Niners
Én a harmadik eset vagyok. Én akkor boldogítottalak titeket, mikor újraigazoltátok Szöszit. 😀😀
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Cox a Titánoknál:
 www.49erswebzone.com/news/80836-perrish-cox-agrees-terms-titans/he7edik
az is egy csinos kis játékostemető.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Cox a Titánoknál:
 www.49erswebzone.com/news/80836-perrish-cox-agrees-terms-titans/


több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Lesz RB rotáció, az biztos, nem is kevés..
Mondjuk nem is baj. De azért remélem Hyde, lesz a N1 a Depthbe.