NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Culliver 8 milláját alapul véve Torrey Smith jutányos vétel volt!Alabama Niners
Culliver 8 milláját alapul véve Torrey Smith jutányos vétel volt!Alabama Niners
Ahogy elszalltak az arak abszolut jah

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Most pontosan mennyi helyünk van a sapka alatt?he7edik
9,7 millió, ha J.Smith marad
 www.spotrac.com/nfl/san-francisco-49ers/cap/
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most pontosan mennyi helyünk van a sapka alatt?


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Chris Culliver to sign 4-year deal with Washington. $8 million per year.
(nóóórmális???)he7edik
Jól elgurult a gyógyszere valakinek ott a fővárosban. Illetve jó az ügynöke Chris-nek.
Most leírom előre, hogy nem fogja beváltani a hozzáfűzött reményeket. Uff én beszéltem.Alabama Niners
Skins mint a Real. játékostemető sok pénzért.

Per Tom Pelissero: Chris Culliver's 4-year, $32 million deal with #Redskins includes $16M fully guaranteed over first two years.
BWAHAHAHAHAAA LMAO@Snyder

Cook státusz: Per Maiocco: The 49ers have spoken to free-agent CB Chris Cook about returning, but they’ve had no recent conversations, according to a source.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Culliver 8 milláját alapul véve Torrey Smith jutányos vétel volt!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Chris Culliver to sign 4-year deal with Washington. $8 million per year.
(nóóórmális???)he7edik
Jól elgurult a gyógyszere valakinek ott a fővárosban. Illetve jó az ügynöke Chris-nek.
Most leírom előre, hogy nem fogja beváltani a hozzáfűzött reményeket. Uff én beszéltem.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Chris Culliver to sign 4-year deal with Washington. $8 million per year.
(nóóórmális???)he7edik
Tényleg elképesztően elszaladtak a CB-k fizetései. Nem csodálom, hogy nem tartottuk meg ennyiért, akkor inkább jöjjenek a fiatalok.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Chris Culliver to sign 4-year deal with Washington. $8 million per year.
(nóóórmális???)


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
RayMac-nek amúgy most mi a státusza?


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
az a nő a menyasszonya, gondolom nem várt smst talált a mobiljában a kertésztől 😀Josszi


de akkor sem értem miért kell tettlegességig menni, bár valami nem stimmel a sportolóknál az tuti...petey
Jóllakott napközis és a tanárnéni :p


több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
az a nő a menyasszonya, gondolom nem várt smst talált a mobiljában a kertésztől 😀Josszi


de akkor sem értem miért kell tettlegességig menni, bár valami nem stimmel a sportolóknál az tuti...petey
Rá gondoltam volna kb utolsóként, hogy bajba kerül.SFGaben
ő meg a kertészre gondolt utolsóként hogy ... 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
az a nő a menyasszonya, gondolom nem várt smst talált a mobiljában a kertésztől 😀Josszi


de akkor sem értem miért kell tettlegességig menni, bár valami nem stimmel a sportolóknál az tuti...petey
Rá gondoltam volna kb utolsóként, hogy bajba kerül.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
az a nő a menyasszonya, gondolom nem várt smst talált a mobiljában a kertésztől 😀Josszi


de akkor sem értem miért kell tettlegességig menni, bár valami nem stimmel a sportolóknál az tuti...

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
az a nő a menyasszonya, gondolom nem várt smst talált a mobiljában a kertésztől 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Crabtree körül mi ez a nagy csönd? Ennyire ijesztő volt a tavalyi performance? 😛
Cully is érdekes, bár nála tényező lehet a múltbeli problémái.SFGaben
lehet ha nem kapja meg a pénzt amit ügynöke gondol akkor marad, és Simpsonnal küzdenek majd hogy ki legyen bent többet?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Cully megy vizitálni Washingtonba, Cox pedig a Brownshoz, holnap meg a Titanshoz.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most nagyon haza fogok beszélni, de 2 ex-alabamait idehoznék azonnal.
Trent Richardsont kitette a Colts, én azonnal idehoznám, a mi futás orientált játékstílusunkban jó eredményekre lenne képes. Igaz becsődölt a Brownsnál és a Coltnáls is, de jobb játékos mint Lacy, és Ingram (egyetemi) teljesítményét is űberelte.
A másik Milliner, a Jetsnél a nyakára hozták a horrorba fizetett Revist és most Cromartiet is. Szerintem a Jets elpasszolná 4-5 körért ezek után. Csak összevetésként (bár nem teljesen poszt azonosak) jobb mint a mi Reidünk. A túlhypolt Honeybadgersnél meg fényévekkel.
Tudom...tudom...szép álmok....lennének nekem.Alabama Niners
Ingram is nagyon gyengén játszott első 3 évében a pass heavy offense Saintsbe most meg összeszedte magát ahogy több snapet kap.he7edik
Ingram nem való olyan csapatba mint a Saints, nem is értettem miért igazolták le. Más stílusú csapatban már rég sokkal sikeresebb lett volna. Meg hát alabamai Louisianában???? Az milyen paradoxon!
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.petey
ezé' nem fogják évekre eltiltani


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most nagyon haza fogok beszélni, de 2 ex-alabamait idehoznék azonnal.
Trent Richardsont kitette a Colts, én azonnal idehoznám, a mi futás orientált játékstílusunkban jó eredményekre lenne képes. Igaz becsődölt a Brownsnál és a Coltnáls is, de jobb játékos mint Lacy, és Ingram (egyetemi) teljesítményét is űberelte.
A másik Milliner, a Jetsnél a nyakára hozták a horrorba fizetett Revist és most Cromartiet is. Szerintem a Jets elpasszolná 4-5 körért ezek után. Csak összevetésként (bár nem teljesen poszt azonosak) jobb mint a mi Reidünk. A túlhypolt Honeybadgersnél meg fényévekkel.
Tudom...tudom...szép álmok....lennének nekem.Alabama Niners
Ingram is nagyon gyengén játszott első 3 évében a pass heavy offense Saintsbe most meg összeszedte magát ahogy több snapet kap.


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
közben Bruce Millerről van egy kis info: szemtanú szerint ellökött egy nőt, és szétverte a mobilját is. ezért tartóztatták le. komolyan nem értem miért kell cigányosat játszani.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Crabtree körül mi ez a nagy csönd? Ennyire ijesztő volt a tavalyi performance? 😛
Cully is érdekes, bár nála tényező lehet a múltbeli problémái.SFGaben
Nem fog kelleni egyik sem senkinek és veterán minimumért aláírnak hozzánk még 5-5 évre. 😛 😛 😛 😛 😛
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most nagyon haza fogok beszélni, de 2 ex-alabamait idehoznék azonnal.
Trent Richardsont kitette a Colts, én azonnal idehoznám, a mi futás orientált játékstílusunkban jó eredményekre lenne képes. Igaz becsődölt a Brownsnál és a Coltnáls is, de jobb játékos mint Lacy, és Ingram (egyetemi) teljesítményét is űberelte.
A másik Milliner, a Jetsnél a nyakára hozták a horrorba fizetett Revist és most Cromartiet is. Szerintem a Jets elpasszolná 4-5 körért ezek után. Csak összevetésként (bár nem teljesen poszt azonosak) jobb mint a mi Reidünk. A túlhypolt Honeybadgersnél meg fényévekkel.
Tudom...tudom...szép álmok....lennének nekem.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Én Keenan Lewis-t is el bírnám viselni , úgy hírlik nem igazán tud megegyezni a Szentekkel és odament Browner is.


több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Crabtree körül mi ez a nagy csönd? Ennyire ijesztő volt a tavalyi performance? 😛
Cully is érdekes, bár nála tényező lehet a múltbeli problémái.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
ezért is kár hogy elment Donatell Fangio után.. :/
látszik hogy fel tudta húzni a DB sort rendesen, így is top5 passz D-nk volt tavalypetey
CB poszton nagyon kíváncsi vagyok, mit tud Acker és Reaser. De egy magas, fizikális corner még jöhetne. Vagy bízunk D.Johsonban?SFGaben
Acker 1,83 és 88 kg. azok baráti paraméterek. sőt ő nyújtotta a legjobb teljesítményt preseasonban a Denver ellen.
Coxot nem valószínű hogy megtartjuk, így lehet esélye, Cook sem biztos.

 www.youtube.com/watch?v=1uAN8n0vQaMpetey
Én bírom őt, van benne kraft (Y)SFGaben
Reaser is fizikális CB, bár kissebb méretű. az ő kuzinja volt Sean Taylor, a meggyilkolt Skins Safety. szóval én bízom ezekben a fiúkban, plusz Ward és Johnson is azért biztatóan mozogtak, a rookie hibáikkal együtt.petey
Johnson biztató, Ward tavaly nem nagyon találta a helyét, de a potenciál ott van benne. Hosszú távon pedig Reiddel jó kis párost alkothatnak. Ha jól tudom egyébként D.Johnson is játszott korábban safetyt. Tavaly 4 DB-t húztunk drafton, kiváncsi vagyok idén is hozunk-e valakit.