NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
ezért is kár hogy elment Donatell Fangio után.. :/
látszik hogy fel tudta húzni a DB sort rendesen, így is top5 passz D-nk volt tavalypetey
CB poszton nagyon kíváncsi vagyok, mit tud Acker és Reaser. De egy magas, fizikális corner még jöhetne. Vagy bízunk D.Johsonban?SFGaben
Acker 1,83 és 88 kg. azok baráti paraméterek. sőt ő nyújtotta a legjobb teljesítményt preseasonban a Denver ellen.
Coxot nem valószínű hogy megtartjuk, így lehet esélye, Cook sem biztos.

 www.youtube.com/watch?v=1uAN8n0vQaMpetey
Én bírom őt, van benne kraft (Y)SFGaben
Reaser is fizikális CB, bár kissebb méretű. az ő kuzinja volt Sean Taylor, a meggyilkolt Skins Safety. szóval én bízom ezekben a fiúkban, plusz Ward és Johnson is azért biztatóan mozogtak, a rookie hibáikkal együtt.

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
ezért is kár hogy elment Donatell Fangio után.. :/
látszik hogy fel tudta húzni a DB sort rendesen, így is top5 passz D-nk volt tavalypetey
CB poszton nagyon kíváncsi vagyok, mit tud Acker és Reaser. De egy magas, fizikális corner még jöhetne. Vagy bízunk D.Johsonban?SFGaben
Acker 1,83 és 88 kg. azok baráti paraméterek. sőt ő nyújtotta a legjobb teljesítményt preseasonban a Denver ellen.
Coxot nem valószínű hogy megtartjuk, így lehet esélye, Cook sem biztos.

 www.youtube.com/watch?v=1uAN8n0vQaMpetey
Én bírom őt, van benne kraft (Y)
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀Josszi
Szerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.Alabama Niners
Szerintem is, sőt azt sem zárnám ki, hogy draftolunk még ide, ha van olyan prospect aki szimpatikus.SFGaben
CB draftoljunk könyörgöm nem LB-the7edik
Moody is érdekes prospect azért. bár nem kapott sok játékidőt, látok benne fantáziát. Borland is remek lesz meglássátok, ha együtt nyomja Bow-val 😊 Pitbull time! Emlékszem Bowman is Takeo mögött csak epizódszereplő volt, aztán mekkorát dobbantott a 2. évétől.petey
Bízom benne, hogy több játékidővel kibontakozik a tudása Moody-nak. Amikor Bowmant draftoltuk túl sokat nem vártunk, aztán volt idő amikor Willisnél is jobb volt!Alabama Niners
Moodey mellett én Lemonierre is kíváncsi vagyok. Tavaly mintha megtorpant volna az ígéretes rookie idénye után. Most, hogy Skuta elment nagyobb szerephez juthat ő is.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Goldson kirugásával kapcsolatban cikkezgetnek TB-ben. Sokadik olyan játékosunk lenne aki a SB után elment és nem vált be máshol. Sopoaga, RJF...Alabama Niners
ebből mire következtetsz? statisztika? vagy.....??? itt jobban megtalálták velük a hangot és a sémát?Josszi
Arra következtetek, hogy olyan jó védelmi rendszerünk van és volt (még Fangio előtt is) amiben a közepesnél kicsit jobb játékosok is képesek kiemelkedően játszani. Aztán elmennek nagyobb pénzért máshova és abban a rendszerben már nem képesek erre a teljesítményre. Sopoaga és RJF esetében erről szentül meg voltam győződve, írtam is erről anno. Be is jött, nekik sajna. Azt a DL-t amiben ők nagyot teljesítettek JimmyT alkotta meg.Alabama Niners
Ertem. Koszi

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Brownert nagy duzzogva el tudnám nézegetni.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Nyugi, Borland remek lesz! Wisconsinban az utolsó évében tényleg nagyot durrantott, nagyon örültem, hogy idekerült! Szerintem van még benne, fejlődni fog (főleg a 'hawks ellen jöttek ki a gyengeségei, amikor 3.nál lemaradt, pl Wilsonról). Ha nem T-Rex karjai, kezei lennének előbb is elmehetett volna a drafton. Azért sérülései lesznek, mert egy tackle gyár, de Bowmannel jó párost fognak alkotni. FA-n ennyi volt a tevékenység? Johnsonnal még tárgyal a csapat vagy most 6 milláért lesz 3. számú WR?labo7
tudtommal Stevie ki lett rakva, tegnap azt olvastamAlabama Niners
Jajj tényleg már látom is.. akkor olyan 21 millió van a cap alatt -5 millió a draft. Ebből corner csak jöhetne.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nyugi, Borland remek lesz! Wisconsinban az utolsó évében tényleg nagyot durrantott, nagyon örültem, hogy idekerült! Szerintem van még benne, fejlődni fog (főleg a 'hawks ellen jöttek ki a gyengeségei, amikor 3.nál lemaradt, pl Wilsonról). Ha nem T-Rex karjai, kezei lennének előbb is elmehetett volna a drafton. Azért sérülései lesznek, mert egy tackle gyár, de Bowmannel jó párost fognak alkotni. FA-n ennyi volt a tevékenység? Johnsonnal még tárgyal a csapat vagy most 6 milláért lesz 3. számú WR?labo7
tudtommal Stevie ki lett rakva, tegnap azt olvastam
több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Nyugi, Borland remek lesz! Wisconsinban az utolsó évében tényleg nagyot durrantott, nagyon örültem, hogy idekerült! Szerintem van még benne, fejlődni fog (főleg a 'hawks ellen jöttek ki a gyengeségei, amikor 3.nál lemaradt, pl Wilsonról). Ha nem T-Rex karjai, kezei lennének előbb is elmehetett volna a drafton. Azért sérülései lesznek, mert egy tackle gyár, de Bowmannel jó párost fognak alkotni. FA-n ennyi volt a tevékenység? Johnsonnal még tárgyal a csapat vagy most 6 milláért lesz 3. számú WR?
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀Josszi
Szerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.Alabama Niners
Szerintem is, sőt azt sem zárnám ki, hogy draftolunk még ide, ha van olyan prospect aki szimpatikus.SFGaben
CB draftoljunk könyörgöm nem LB-the7edik
Moody is érdekes prospect azért. bár nem kapott sok játékidőt, látok benne fantáziát. Borland is remek lesz meglássátok, ha együtt nyomja Bow-val 😊 Pitbull time! Emlékszem Bowman is Takeo mögött csak epizódszereplő volt, aztán mekkorát dobbantott a 2. évétől.petey
Bízom benne, hogy több játékidővel kibontakozik a tudása Moody-nak. Amikor Bowmant draftoltuk túl sokat nem vártunk, aztán volt idő amikor Willisnél is jobb volt!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Brooks valószínű maradpetey
Willis visszavonulásával ez várható is volt, kell a rotáció az OLB-k terén is.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Goldson kirugásával kapcsolatban cikkezgetnek TB-ben. Sokadik olyan játékosunk lenne aki a SB után elment és nem vált be máshol. Sopoaga, RJF...Alabama Niners
ebből mire következtetsz? statisztika? vagy.....??? itt jobban megtalálták velük a hangot és a sémát?Josszi
Arra következtetek, hogy olyan jó védelmi rendszerünk van és volt (még Fangio előtt is) amiben a közepesnél kicsit jobb játékosok is képesek kiemelkedően játszani. Aztán elmennek nagyobb pénzért máshova és abban a rendszerben már nem képesek erre a teljesítményre. Sopoaga és RJF esetében erről szentül meg voltam győződve, írtam is erről anno. Be is jött, nekik sajna. Azt a DL-t amiben ők nagyot teljesítettek JimmyT alkotta meg.
több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 22 p22 perccel ezelőtt

Breaking down Torrey Smith's five-year, $40 million 49ers contract  www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-breaking-down-torrey-smiths-fiveyear-40-million-49ers-contract-20150311-story.html
Összegzés megtekintése 0 válasz 2 retweet 0 kedvencdande
Még mindig sok, de a szerződés tetszik. Remélem a pályán is ehhez mérten fog teljesíteni.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀Josszi
Szerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.Alabama Niners
Szerintem is, sőt azt sem zárnám ki, hogy draftolunk még ide, ha van olyan prospect aki szimpatikus.SFGaben
CB draftoljunk könyörgöm nem LB-the7edik
Moody is érdekes prospect azért. bár nem kapott sok játékidőt, látok benne fantáziát. Borland is remek lesz meglássátok, ha együtt nyomja Bow-val 😊 Pitbull time! Emlékszem Bowman is Takeo mögött csak epizódszereplő volt, aztán mekkorát dobbantott a 2. évétől.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 22 p22 perccel ezelőtt

Breaking down Torrey Smith's five-year, $40 million 49ers contract  www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-breaking-down-torrey-smiths-fiveyear-40-million-49ers-contract-20150311-story.html
Összegzés megtekintése 0 válasz 2 retweet 0 kedvenc
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
ezért is kár hogy elment Donatell Fangio után.. :/
látszik hogy fel tudta húzni a DB sort rendesen, így is top5 passz D-nk volt tavalypetey
CB poszton nagyon kíváncsi vagyok, mit tud Acker és Reaser. De egy magas, fizikális corner még jöhetne. Vagy bízunk D.Johsonban?SFGaben
Acker 1,83 és 88 kg. azok baráti paraméterek. sőt ő nyújtotta a legjobb teljesítményt preseasonban a Denver ellen.
Coxot nem valószínű hogy megtartjuk, így lehet esélye, Cook sem biztos.

 www.youtube.com/watch?v=1uAN8n0vQaM

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Goldson kirugásával kapcsolatban cikkezgetnek TB-ben. Sokadik olyan játékosunk lenne aki a SB után elment és nem vált be máshol. Sopoaga, RJF...Alabama Niners
ebből mire következtetsz? statisztika? vagy.....??? itt jobban megtalálták velük a hangot és a sémát?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Brooks valószínű marad

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Bush-t el tudnám képzeni a csapatban, a futásokba is be tud szállni és elkapások terén is használható.
Meg ugye a "Bush Bowl"-on a Texast megvertük, aztán egyik csapat sem draftolta le 😊
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
ezért is kár hogy elment Donatell Fangio után.. :/
látszik hogy fel tudta húzni a DB sort rendesen, így is top5 passz D-nk volt tavalypetey
CB poszton nagyon kíváncsi vagyok, mit tud Acker és Reaser. De egy magas, fizikális corner még jöhetne. Vagy bízunk D.Johsonban?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Goldson kirugásával kapcsolatban cikkezgetnek TB-ben. Sokadik olyan játékosunk lenne aki a SB után elment és nem vált be máshol. Sopoaga, RJF...Alabama Niners
Goldsont már ki is rakták. Érdekes dolog ez, tavaly is elment a secondary 3/4-e még sem érződött.SFGaben
ezért is kár hogy elment Donatell Fangio után.. :/
látszik hogy fel tudta húzni a DB sort rendesen, így is top5 passz D-nk volt tavaly

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Goldson kirugásával kapcsolatban cikkezgetnek TB-ben. Sokadik olyan játékosunk lenne aki a SB után elment és nem vált be máshol. Sopoaga, RJF...Alabama Niners
Goldsont már ki is rakták. Érdekes dolog ez, tavaly is elment a secondary 3/4-e még sem érződött.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Goldson kirugásával kapcsolatban cikkezgetnek TB-ben. Sokadik olyan játékosunk lenne aki a SB után elment és nem vált be máshol. Sopoaga, RJF...
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
cromgaborik
Rá nincs esély.
(a válasz gombot használhatnád mert zavaró hogy nem lehet pontosan tudni hogy mihez szólsz hozzá)


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Minden idők legjobb aranyásó futója THE 21:

 www.49ers.com/video/videos/Micd-Up-Frank-Gores-Final-Game-as-49ers-RB/3523facc-4c11-4348-a561-e0daf7681a49
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Emlékezzünk a felejthetetlen 52-re:

 www.49ers.com/video/videos/Best_of_Patrick_Willis_Micd_Up/097fec2e-5561-45a1-b236-dc2c553f8b58
 www.49ers.com/video/videos/FarewellPat_Micd_Up_in_London_vs_JAX/c7182a42-c016-4e3f-81b7-d3c093eb6463
 www.49ers.com/video/videos/FarewellPat_Last_Time_Ever_Micd_Up/35f5e4a6-0899-481f-bb57-03f674808a52
 www.49ers.com/video/videos/FarewellPat_Micd_Up_in_Candlestick_Park_Finale/53e937e1-0dd9-4b79-925f-af6767bd81f3