NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 2 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na mi van azzal a nagy bejelentéssel? Vagy csak átsiklottam felette?
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Urak, már megint olvasgatom itt a gyásztáviratokat... mire ez a nagy temetői hangulat???? Még el sem kezdődött a szezon, már mindenki temet! Igen, én is sajnálom, hogy elmennek a nagy nevek, de ez már csak így megy az aktív sportban, morzsoljuk el a könnycseppeket, és lépjünk rajta túl. Ugye senki sem gondolta, hogy ugyanez a csapat marad, amíg meg nem halunk?! Messze még a szezon kezdete, még bármi lehet, de egy biztos, lesz csapatunk a következő idényben is, akit 49ERS-nek hívnak. Én nekik fogok szurkolni, bárki játsszon a csapatban, bármilyen eredmények szülessenek... a többi csak körítés. GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...Csiriba
akik nem Baalke draftoltjai voltak vagy a régi kemény mag tagjai azok elmentek így vagy úgy, ez is egy vélemény... szép új jövő épülJosszi
kb.
a fos vernont megkellett tartani, de az 52-est mar nem. szanalmas.Vegita
az szerintem nem megtartás kérdése volt, Willis döntött így, más kérdés hogy ebben mennyire motiválta a vallásossága, és mennyiben az hogy nem azonosul tovább ezzel a management gárdával. Sok sikert neki és az Isten áldja meg. ennyiJosszi
igen, csak volt arrol szo, cut-olva lesz, ezt linkeltem. ennek nyilvan volt alapja. velhetoen ugy gondolta, -de legalabbis ezt latom logikusnak- hogy nem menne mashova jatszani. persze ez csak talany, sosem fog kiderulni a valosag.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jed York szavaira érdemes figyelni és pont az ellenkezője fog történni, mint amit mond. "Winning with class" ez a jelszavunk idénre 😉 Vicces .
Baalket is lehet szidni, de szvsz ő nem végez rossz munkát. Nem lesz P.Willis, J.Smith, F.Gore, de ott vannak mögöttük már a többé-kevésbé bizonyító fiatalok: Borland, T.Carradine/Dial, Hyde. Persze még nem képviselik ugyanazt a minőséget, de nem a nulláról kell kezdeni az építkezést.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321


nosztalgia...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...Csiriba
akik nem Baalke draftoltjai voltak vagy a régi kemény mag tagjai azok elmentek így vagy úgy, ez is egy vélemény... szép új jövő épülJosszi
kb.
a fos vernont megkellett tartani, de az 52-est mar nem. szanalmas.Vegita
az szerintem nem megtartás kérdése volt, Willis döntött így, más kérdés hogy ebben mennyire motiválta a vallásossága, és mennyiben az hogy nem azonosul tovább ezzel a management gárdával. Sok sikert neki és az Isten áldja meg. ennyi

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...Csiriba
akik nem Baalke draftoltjai voltak vagy a régi kemény mag tagjai azok elmentek így vagy úgy, ez is egy vélemény... szép új jövő épülJosszi
kb.
a fos vernont megkellett tartani, de az 52-est mar nem. szanalmas.Vegita
Az 52-est nem küldtük el, hanem (valószínűleg) a vallásnak szenteli az életét és visszavonul.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...Csiriba
akik nem Baalke draftoltjai voltak vagy a régi kemény mag tagjai azok elmentek így vagy úgy, ez is egy vélemény... szép új jövő épülJosszi
kb.
a fos vernont megkellett tartani, de az 52-est mar nem. szanalmas.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...Csiriba
akik nem Baalke draftoltjai voltak vagy a régi kemény mag tagjai azok elmentek így vagy úgy, ez is egy vélemény... szép új jövő épül

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Aki nem veri az asszonyt nem is igazi amerikai focista xD


több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Gore --> Eagles, Colts
Iuapati --> Cards
Skuta --> Jags
P.Willis --> visszavonul
J.Smith --> visszavonul (?)
B.Miller --> arrested (gratulálok neki)

Akiről nem tudunk még biztosat: Crabtree, Culliver, Cox, Stevie Johnson.

Jimmy T. szép feladattal kezdi a munkáját. Jöhetnek a fiatalok 😉
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dan Skuta is elment innen hozzánk Adam Caplan szerint.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Now trade Kaepernick to finish the day with flair, 49ers


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
A nap végére még egy kellemesen szar hír:

FB Bruce Miller arrested in Santa Clara on spousal battery charge via arrest log. Investigation handed over to DA office. - Matt Maiocco
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Lehet, hogy Gore mégsem köt ki nálunk
Ian Rapoport ‏@RapSheet 8 p8 perccel ezelőtt

Free agent shocker: Frank Gore reconsiders potential/pending deal with the #Eagles, I’m told.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...Csiriba
Remek ötlet volt Harbót megpuccsolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenki aki tud menekül a süllyedő hajóról... de ne legyen igazam. Ezek szerint az új edzőt kedvelik a játékosok, már akik megmaradtak...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iupati közben Arizona felé tart. Ez is Gabbert miatt van.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mindenkit felvettek a San Francisco 49ers Magyar rajongói csoportba?he7edik
Mennyi volt a ponthatár? 😉dande
Nincs ponthatár, pofára megy 😀😀😀he7edik
na akkor én is jelentkezem :A:
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mindenkit felvettek a San Francisco 49ers Magyar rajongói csoportba?he7edik
nekem még mindig pendingpetey
Ha megadod meghívlak e-mail cím alapján


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mindenkit felvettek a San Francisco 49ers Magyar rajongói csoportba?he7edik
Mennyi volt a ponthatár? 😉dande
Nincs ponthatár, pofára megy 😀😀😀


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Mindenkit felvettek a San Francisco 49ers Magyar rajongói csoportba?he7edik
nekem még mindig pending

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenkit felvettek a San Francisco 49ers Magyar rajongói csoportba?he7edik
Mennyi volt a ponthatár? 😉dande
49.iktriad
Az hittem azt írja majd valaki: "neked túl magas" :p
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenkit felvettek a San Francisco 49ers Magyar rajongói csoportba?he7edik
Mennyi volt a ponthatár? 😉dande
49.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenkit felvettek a San Francisco 49ers Magyar rajongói csoportba?he7edik
Mennyi volt a ponthatár? 😉