NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Crabtree--> Bills?


több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 393 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként az feltűnt valakinek, hogy amióta Gabbert ide került, azóta csőstül jön a baj a Niners háza táján?iktriad
...akkor küldjük vissza hozzátok?Alabama Niners
Nem, már nagyjából eltakarítottuk a romokat, amit hagyott maga után. 😀
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egyébként az feltűnt valakinek, hogy amióta Gabbert ide került, azóta csőstül jön a baj a Niners háza táján?iktriad
...akkor küldjük vissza hozzátok?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 393 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként az feltűnt valakinek, hogy amióta Gabbert ide került, azóta csőstül jön a baj a Niners háza táján?
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Willis (lehetséges) visszavonulása engem is sokkol.

Mindezek ellenére most lesz érdekes, hogy a BPA draftolás és a sok tehetséges fiatal, akiknek most lesz lehetősége előre lépni és bizonyítani mire lesz képes.
Érdekes szezon elé nézünk!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 635 — Csodabogár
Cowboy sem 100% hogy visszavonul
 www.csnbayarea.com/49ers/justin-smiths-retirement-status-its-not-100-percent

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na most még egy Brooks és Vernon trade. Oszt OK.

Frank, PW52, Cowboy. Ez így egyszerre sok a lelkemnek. Bár ezek közül nekem csak Wiliis a szörprájz kategória.
A draft és a FA keringőnk érdekes lesz.
Talán Alabama írta, hogy reméli nem nagyon lesz management savazás. Hát részemről azért jót nem nagyon tudok mondani.
Mondjuk a teljes rebuilden kívül más koncepciót egyelőre nem látok, de vszínű ez a koncepció.
Egyébként csak és kizárólag Baalke és York nyilatkozgat, speciel kiváncsi lennék a hedkócsunk véleményére is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Megemésztettem a híreket, most hátradőltem és minden elvárás nélkül várom a következő szezont.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Igen, jól látjátok, ennyi maradt a 2(!) éve játszó SB csapat #D-ből..I'm so sad..😕
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/11008001_466290100193437_82867139_n.jpg?stp=c128.0.384.384a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=xFY3vDKEIAEQ7kNvgHdwA-i&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBxrLInzL4sjeouRlQU_T2vK8zbgpzA0tK9R8_ZBkCRzg&oe=6708E185
CBS Sports on Instagram: "That awkward moment when your Super Bowl defense from two years ago is basically gone."
930 likes, 132 comments - cbssports on June 15, 2015: "That awkward moment when your Super Bowl defense from two years ago is basically gone.".
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vonul vissza, csak kamuzik, hogy aztán aláírhasson olcsón a Coltshoz. 😛

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 635 — Csodabogár
Elvileg tényleg visszavonul Willis, és vele együtt Justin Smith is. Crabtree és Iupati maradása is valószínűtlen. Ha Kaep-et elcserélitek, akkor ez egy totális rebuildnek néz ki nekem.Hulkeinstein
nem csak annak néz ki, az is. így Willis és Smith nélkül +13 misit nyerünk.

The 49ers have tendered exclusive-rights free agents Michael Wilhoite and Tony Jerod-Eddie

hát szerintem innentől kezdve a bánat tudja mi lesz drafton is :cool:

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 635 — Csodabogár
A Kaep trade teljesen fals állítólag. S remélem is 😀dande
ezzel a szerződéssel 9 misi lenne a cap hit. plusz ő az egyetlen értelmes QB-nk, meg kire trédelnénk? szóval megint vmi feldobott info.

PWIll meg 😕 ha ez igaz, de első az egészség

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Elvileg tényleg visszavonul Willis, és vele együtt Justin Smith is. Crabtree és Iupati maradása is valószínűtlen. Ha Kaep-et elcserélitek, akkor ez egy totális rebuildnek néz ki nekem.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Kaep trade teljesen fals állítólag. S remélem is 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
On Patrick Willis, in November it was revealed he had been dealing with a chronic toe injury for multiple seasons.

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
megkapjuk az első körös draftcetlit Phillyből és a két 1 első körért cserébe visszük Mariottát 😊


több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 867
Megerősítették, hogy durva bejelentés várható még a mai nap folyamán. Hogy Willis, vagy Kaepernick a tárgya, passz, de azt írják, sokkoló lesz.
Ezáltal biztosan nem Justin Smith vonul vissza, mert az azért nem lenne meglepő.
Durva lenne, ha Willis lenne az.Stez
Kaep-et trédelitek Philybe 😀 (ez csak tipp)silent7939
Annyi esze van talán Kelly-nek, hogy ezt nem húzza meg. Patrick Willis 30 évesen viszont még sok helyen elég nagy upgrade lenne pl. Bears.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Marshawn Lynch is pedzegette, hogy abbahagyja, Willis egyszerre került vele a ligába, érthető válaszlépés :p

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Megerősítették, hogy durva bejelentés várható még a mai nap folyamán. Hogy Willis, vagy Kaepernick a tárgya, passz, de azt írják, sokkoló lesz.
Ezáltal biztosan nem Justin Smith vonul vissza, mert az azért nem lenne meglepő.
Durva lenne, ha Willis lenne az.Stez
Kaep-et trédelitek Philybe 😀 (ez csak tipp)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Megerősítették, hogy durva bejelentés várható még a mai nap folyamán. Hogy Willis, vagy Kaepernick a tárgya, passz, de azt írják, sokkoló lesz.
Ezáltal biztosan nem Justin Smith vonul vissza, mert az azért nem lenne meglepő.
Durva lenne, ha Willis lenne az.

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
The business of football blog
2 perce ·

A San Francisco 49ers állítólag egy sokkoló tranzakcióra készül. Elképzelhető, hogy elbocsátják Patrick Willist, akinek elküldésével több mint 7 millió dollárnyi cap helyet spórolna a csapat.Vegita
Na még csak az hiányozna. Persze, Gore után engedjük el Kaepet, ha már ők ketten mennek, menjen P Willis is. Még valaki?
Nem értem honnan jönnek ez a hírek, érdekes Brooks cutról alig olvasni. Pedig arra reális esély van.SFGaben
Ennyi pénzért bűn lett volna Franket megtartani


több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt én is olvastam, de én szerintem ezt csak valami barom terjeszti twitteren.

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
30 evesen? Ennyire csak nem rossz a serulese.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Source: the 49ers are bracing themselves for the loss of LB Patrick Willis. Expecting him to retire.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 393 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The business of football blog
2 perce ·

A San Francisco 49ers állítólag egy sokkoló tranzakcióra készül.Vegita
Újraigazoljátok Gabbertöt és ő lesz a kezdő QB. Ez tutira sokkolna mindenkit. 😀