NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Felkészül: Hyde, Hunter, Haynes. A HHH futószörny!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ezek alapján, hogy ilyen hamar eldőlt ez, úgy gondolom Frank sem akart maradni, holott mindkét fél folyamatosan azt nyilatkozta, hogy a közös folytatásban gondolkodnak. Nagy kár érte. hogy nem innen vonul vissza, sok sikert neki, sokat tett a csapatért.
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Schefter is megerősítette, Gore Eagle lesz jövőre.Hulkeinstein
Méltatlan lezárása ez egy nagyszerű karriernek😕
Nincsenek rá szavak,hogy mennyire dühítő...
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Schefter is megerősítette, Gore Eagle lesz jövőre.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Matt Lombardo ‏@MattLombardo975 12 p12 perccel ezelőtt

RT:“@Rand_Getlin: Source indicates Frank Gore has an offer on the table from the #Eagles averaging $5M+, $7M in guarantees.”

több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/Vegita
most látom csak, én is bent vagyok ebben a csoportban, írj egy nevet, vagy jelölj be  www.facebook.com/picstii és meghívlak a csoportba
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Aldon Smith szerződését átdolgoztak, de nem lesz a sapka alatt nagyobb hely. 2 millát kap a szezon kezdetekor a többit pedig a szezon folyamán. Ehhez ugye az kell, hogy távol maradjon minden bajtól. Szurkolok neki, hogy sikerüljön, nagy értéke ő a csapatnak.SFGaben
azért ez elég komoly struktúra, sokat elmond hogy belement. és a mi FO-nk is hogy ezt elérakták, elég vagányak 😊petey
Értékes játékos lehet, ha tud viselkedni. De rajtunk kívül sztem nem bízik benne senki így élve az adott erőfölényünkkel sztem könnyű volt vele aláíratni az új szerződését. Remélem a helyet a sapka alatt Gorenak csinálják.Csiriba
hát nem látok nagy esélyt perpill Frankre 😕petey
Egyre inkább úgy néz ki, hogy Eagles vagy Colts lesz belőle 😕
Hírek szerint T.Smith ára pedig 7-9 millió körül van, nem hiszem, hogy mi ennyit adnánk neki.SFGaben
T. Smith a töredékét sem éri.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Aldon Smith szerződését átdolgoztak, de nem lesz a sapka alatt nagyobb hely. 2 millát kap a szezon kezdetekor a többit pedig a szezon folyamán. Ehhez ugye az kell, hogy távol maradjon minden bajtól. Szurkolok neki, hogy sikerüljön, nagy értéke ő a csapatnak.SFGaben
azért ez elég komoly struktúra, sokat elmond hogy belement. és a mi FO-nk is hogy ezt elérakták, elég vagányak 😊petey
Értékes játékos lehet, ha tud viselkedni. De rajtunk kívül sztem nem bízik benne senki így élve az adott erőfölényünkkel sztem könnyű volt vele aláíratni az új szerződését. Remélem a helyet a sapka alatt Gorenak csinálják.Csiriba
hát nem látok nagy esélyt perpill Frankre 😕petey
Egyre inkább úgy néz ki, hogy Eagles vagy Colts lesz belőle 😕
Hírek szerint T.Smith ára pedig 7-9 millió körül van, nem hiszem, hogy mi ennyit adnánk neki.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/Vegita
De én:https://www.facebook.com/adam.mayer.9he7edik
megtenned, hogy elfogadod a csatlakozasomat a csoporthoz? 😊 mert tegnap ota senki nem bokott meg ra 😕 halasan koszonnem elore is 😀Vegita
Fogalmam sincs hogy hol látom a csoportba jelentkezőket. 😕)


több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csatlakozás ideje: 2008. augusztus
585 Fénykép és videó
Tweetek

Tweetek
Tweetek és válaszok
Photos & videos

Adam Caplan @caplannfl · 13 mp 13 másodperccel ezelőtt

49ers typically don't go crazy for free agents from other teams, so we'll see how this plays out.
0 válasz 1 retweet 0 kedvenc
Adam Caplan @caplannfl · 56 mp 56 másodperccel ezelőtt

Multiple league sources say #49ers are very interested in Torrey Smith. Again, they need a deep threat WR--he's it.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/Vegita
De én:https://www.facebook.com/adam.mayer.9he7edik
megtenned, hogy elfogadod a csatlakozasomat a csoporthoz? 😊 mert tegnap ota senki nem bokott meg ra 😕 halasan koszonnem elore is 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/Vegita
De én:https://www.facebook.com/adam.mayer.9


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 636 — Csodabogár
Aldon Smith szerződését átdolgoztak, de nem lesz a sapka alatt nagyobb hely. 2 millát kap a szezon kezdetekor a többit pedig a szezon folyamán. Ehhez ugye az kell, hogy távol maradjon minden bajtól. Szurkolok neki, hogy sikerüljön, nagy értéke ő a csapatnak.SFGaben
azért ez elég komoly struktúra, sokat elmond hogy belement. és a mi FO-nk is hogy ezt elérakták, elég vagányak 😊petey
Értékes játékos lehet, ha tud viselkedni. De rajtunk kívül sztem nem bízik benne senki így élve az adott erőfölényünkkel sztem könnyű volt vele aláíratni az új szerződését. Remélem a helyet a sapka alatt Gorenak csinálják.Csiriba
hát nem látok nagy esélyt perpill Frankre 😕

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 636 — Csodabogár
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/Vegita
nekem a Hawksos kollegacimborám büszkén mutogatta az övét 😀 na majd visszakapja 😉 én is rendelnék, de nekem is pending a státusz a csoportban

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
picit off, fb-on van egy 49ers csoport, akik eppen rendelni keszulnek polot
(  d1k8qpc2ohemxm.cloudfront.net/54bf7be5201465d0251fe75c/1-american-apparel-t-shirt-000000-4.jpg ), de nem vesznek be a csoportba! nincs innen esetleg valaki ott bent?
 www.facebook.com/groups/138954509554542/

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Aldon Smith szerződését átdolgoztak, de nem lesz a sapka alatt nagyobb hely. 2 millát kap a szezon kezdetekor a többit pedig a szezon folyamán. Ehhez ugye az kell, hogy távol maradjon minden bajtól. Szurkolok neki, hogy sikerüljön, nagy értéke ő a csapatnak.SFGaben
azért ez elég komoly struktúra, sokat elmond hogy belement. és a mi FO-nk is hogy ezt elérakták, elég vagányak 😊petey
Értékes játékos lehet, ha tud viselkedni. De rajtunk kívül sztem nem bízik benne senki így élve az adott erőfölényünkkel sztem könnyű volt vele aláíratni az új szerződését. Remélem a helyet a sapka alatt Gorenak csinálják.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jerome "Cardinals védő felett szaltózok TD-t" Simpson 2 évre aláírt. Problémás csávó, kíváncsi leszek rá....Alabama Niners
pfff az TD 8-) Kapott egy esélyt, ha él vele mindenki jól jár. Nem ismertek még a szerződés adatai, de gondolom Baalke nem vállalt vele nagy rizikót.SFGaben
Jerome Simpson's 2-year, $1.73M contract with #49ers included no guarantees. He can make a $50K workout bonus.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
NFC West szezonértékelőm

 www.nemzetisport.hu/nfl/szezonertekelo-nfc-west-2398953

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jerome "Cardinals védő felett szaltózok TD-t" Simpson 2 évre aláírt. Problémás csávó, kíváncsi leszek rá....Alabama Niners
pfff az TD 8-) Kapott egy esélyt, ha él vele mindenki jól jár. Nem ismertek még a szerződés adatai, de gondolom Baalke nem vállalt vele nagy rizikót.SFGaben
azért nem garantálja semmi, hogy rosteren lesz szeptemberben 😊 annyira nem tragikus igazolás, gondolom valami bagó összeg szerepel majd a neve mellett. amúgy nem értem a FO perverzitását az idősebb játékosok felé 😀petey
Én sem, de remélem ez azt is jelenti, hogy F.Gore marad😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 636 — Csodabogár
Aldon Smith szerződését átdolgoztak, de nem lesz a sapka alatt nagyobb hely. 2 millát kap a szezon kezdetekor a többit pedig a szezon folyamán. Ehhez ugye az kell, hogy távol maradjon minden bajtól. Szurkolok neki, hogy sikerüljön, nagy értéke ő a csapatnak.SFGaben
azért ez elég komoly struktúra, sokat elmond hogy belement. és a mi FO-nk is hogy ezt elérakták, elég vagányak 😊

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 636 — Csodabogár
Jerome "Cardinals védő felett szaltózok TD-t" Simpson 2 évre aláírt. Problémás csávó, kíváncsi leszek rá....Alabama Niners
pfff az TD 8-) Kapott egy esélyt, ha él vele mindenki jól jár. Nem ismertek még a szerződés adatai, de gondolom Baalke nem vállalt vele nagy rizikót.SFGaben
azért nem garantálja semmi, hogy rosteren lesz szeptemberben 😊 annyira nem tragikus igazolás, gondolom valami bagó összeg szerepel majd a neve mellett. amúgy nem értem a FO perverzitását az idősebb játékosok felé 😀

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Aldon Smith szerződését átdolgoztak, de nem lesz a sapka alatt nagyobb hely. 2 millát kap a szezon kezdetekor a többit pedig a szezon folyamán. Ehhez ugye az kell, hogy távol maradjon minden bajtól. Szurkolok neki, hogy sikerüljön, nagy értéke ő a csapatnak.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jerome "Cardinals védő felett szaltózok TD-t" Simpson 2 évre aláírt. Problémás csávó, kíváncsi leszek rá....Alabama Niners
pfff az TD 8-) Kapott egy esélyt, ha él vele mindenki jól jár. Nem ismertek még a szerződés adatai, de gondolom Baalke nem vállalt vele nagy rizikót.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jerome "Cardinals védő felett szaltózok TD-t" Simpson 2 évre aláírt. Problémás csávó, kíváncsi leszek rá....
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
a két év volt a döntő, mi csak egyet adtunk volna neki.
nagyon fura lesz más mezben látni.Fucu
Főleg 2x egy év alatt ellenetek. Asszem RMcD pótlása megvan, 2 évre.Alabama Niners
Reméljük a korábbi sérülése nem fogja hátráltatni, mindenesetre jókora bizonyítási vágy dolgozik benne.😉
 twitter.com/ddockett/status/569696066724958208