NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dockett jön hozzánk látogatóba.Alabama Niners
Lehet, hogy ő a B terv, ha Justin Smith visszavonul? Meglátjuk, Tomsula szerdán egyeztet vele.SFGaben
Ray McDonald sincs már ne felejtsük, ha marad a Cowboy Dockett akkor is elférne még 2 évig biztosan.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Dockett jön hozzánk látogatóba.Alabama Niners
Lehet, hogy ő a B terv, ha Justin Smith visszavonul? Meglátjuk, Tomsula szerdán egyeztet vele.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dockett jön hozzánk látogatóba.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Steve cuttal nőttek Crab esélyei? Draft ide vagy oda a 35 éves Boldinon kívül nemigen marad épkézláb wr, azért ez így merész.JayB
Lehet, hogy csak pay cut lesz belőle. Hivatalosan még mindig nincs cut, de jó esély van rá. Szerintem ez nem befolyásolja Crabtree jövőjét.SFGaben
nem, Crabz is a nagy pénzre fog mennipetey
csak kérdés ki ad neki nagy pénzt? Cully azért nem akkor klasszis, hogy olyan óriási pénzt szakítson máshol. Csak nehogy úgy járjon mint RJF meg Sopoaga.Alabama Niners
Ráadásul Cully esetében benne van a pakliban az eltiltás a pályán kívüli ügyei miatt. Azért ez csökkenti az értékét. Crabtree is inkább második számú elkapóként jöhet számításba.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Steve cuttal nőttek Crab esélyei? Draft ide vagy oda a 35 éves Boldinon kívül nemigen marad épkézláb wr, azért ez így merész.JayB
Lehet, hogy csak pay cut lesz belőle. Hivatalosan még mindig nincs cut, de jó esély van rá. Szerintem ez nem befolyásolja Crabtree jövőjét.SFGaben
nem, Crabz is a nagy pénzre fog mennipetey
csak kérdés ki ad neki nagy pénzt? Cully azért nem akkor klasszis, hogy olyan óriási pénzt szakítson máshol. Csak nehogy úgy járjon mint RJF meg Sopoaga.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Steve cuttal nőttek Crab esélyei? Draft ide vagy oda a 35 éves Boldinon kívül nemigen marad épkézláb wr, azért ez így merész.JayB
Lehet, hogy csak pay cut lesz belőle. Hivatalosan még mindig nincs cut, de jó esély van rá. Szerintem ez nem befolyásolja Crabtree jövőjét.SFGaben
nem, Crabz is a nagy pénzre fog menni

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/news/80217-chris-culliver-hot-commodity-free-agency/

hát szerintem itt búcsút is lehet inteni Cullynak.
legalább jöhetnek az ifjú titánok

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Steve cuttal nőttek Crab esélyei? Draft ide vagy oda a 35 éves Boldinon kívül nemigen marad épkézláb wr, azért ez így merész.JayB
Lehet, hogy csak pay cut lesz belőle. Hivatalosan még mindig nincs cut, de jó esély van rá. Szerintem ez nem befolyásolja Crabtree jövőjét.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 881
Steve cuttal nőttek Crab esélyei? Draft ide vagy oda a 35 éves Boldinon kívül nemigen marad épkézláb wr, azért ez így merész.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
 twitter.com/NBCdianna/status/571705031336042498
Stevie cut
+6 millio helyHöri
sehol nem olvastam hogy confirmed?petey
Höri
Matt Maiocco was first to report that Johnson's future is uncertain, but a source told him Russini's report is false. That has since been followed up by reports from Ian Rapoport and Pro Football Talk. Rapoport tweeted that a pay cut "looms" for Johnson. PFT is reporting one source said the 49ers want Johnson to take a pay cut, and another source said the request had not yet been made.
 www.ninersnation.com/2015/2/28/8126379/conflicting-reports-about-stevie-johnsons-impending-status-with-the

de ja, szerintem is 99% hogy ennyi

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/NBCdianna/status/571705031336042498
Stevie cut
+6 millio helyHöri
sehol nem olvastam hogy confirmed?petey

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Stevie cut
+6 millio helyHöri
sehol nem olvastam hogy confirmed?

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stevie cut
+6 millio hely

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
elolvasva Baalke interjúját, látja hogy kell valaki aki meg tudja nyújtani a pályát. én azt mondom tuti jó helyen ülünk, hogy akár Strong, White, Cooper,DGB, Parker ott legyen. ha kimegy mindegyik akkor megvan a luxus, hogy BPA-t húzzunk OL/DL/LB-be.
Feltrédelni nem kéne, max egy picit vissza ha olyan a helyzet.petey
Strong sztem nem alkalmas mélységi WR-nek, ő sokkal ink possession WR az én szemembenempty taxi
Szerintem Kaep-nek pont egy lyen Megatron szerű magas hosszúkezű ruganyos WR-re lenne szüksége.


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
egyértelmű, hogy 3-4, fel sem merült a 4-3 a játékosállomány is 3-4-es.
OL-be biztosan hozunk, csak itt még sok minden függ Iupati-tól, vannak fiatalok, csak az sok gondot okozhat, ha most újraépítjük velük a falat.
Továbbra is a CB állományon aggódom inkább.Alabama Niners
CB jönni fog szerintem valamelyik hátsó körben. Egyébként mi a baj a CB állománnyal? Brock, D.Johnson, Ward nem elit, de azért nem rossz. Cully vagy Cox közül egyikük talán marad és ott vannak a tavaly draftolt fiatalok: Acker és Reaser.SFGaben
kb. igen 😊 ha lehet választani akkor Cully - bár ha továbbra is hülye lesz, meg ugye még lesz tárgyalása a boxeres ügy miatt, akkor mehet hacsak nem javul meg.
Cox viszont ócsóbb opció lenne..petey
Számomra gyenge a CB állományunk, igazából egy olyan játékos sincs ezen a poszton akit stabil, megbízható kezdőjátékosnak nevezhetünk. Cully fejlődésében bíztam, de nem volt az igazi, Cox inkább több parádés dologra képes viszont gyermeteg hibákra is, Brock sérült volt tavaly nagyrészt, remélem nem egy jó éve volt és kifújt. D. Johnson rookie, majd meglátjuk mire képes, ha több játékidőt kap, Ward is nagyrészt sérült volt, amúgy meg harmatgyenge, mentségére szóljon, hogy az egyetemen nem CB volt, hanem safety. Acker és Reaser rookie-k, nem véletlen nem léptek pályára. A komolyabb problémák addig nem látszanak amíg van jó pass rush, de ha az nincs akkor elég nagy a gáz. Szerintem mindenképpen kellene egy jó kezdő képességével rendelkező CB az FA piacról. A jelenlegi CB állományban inkább a potenciált hisszük, hogy megvan, csak a gyakorlatban nem jön ez ki. LB-k közé a draftról tömegével húzzuk a nagyszerű játékosokat, CB posztra ez valahogy nagyon nem megy.Alabama Niners
Egy jó kezdő képességű CB az FA piacról az tényleg nagyon jó lenne, csak sajnos nincs rá keret a sapka alatt :-/ Tavaly is Cook jött, max ilyen szintre számítok idén is. Vagy Cook hosszabbít, bár vele is csak többen voltunk.SFGaben
én továbbra sem látom tragikusnak a szitut. ha belegondoltok nem sok csapat van akiknél top DB-k vannak.
Acker és Reaser sérültek voltak tavaly, mondjuk ki nem? 😀 volt hogy egy Dahl, meg mittudomén nevű CB-vel mentünk neki az uccsó 2 meccsnek.

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
egyértelmű, hogy 3-4, fel sem merült a 4-3 a játékosállomány is 3-4-es.
OL-be biztosan hozunk, csak itt még sok minden függ Iupati-tól, vannak fiatalok, csak az sok gondot okozhat, ha most újraépítjük velük a falat.
Továbbra is a CB állományon aggódom inkább.Alabama Niners
CB jönni fog szerintem valamelyik hátsó körben. Egyébként mi a baj a CB állománnyal? Brock, D.Johnson, Ward nem elit, de azért nem rossz. Cully vagy Cox közül egyikük talán marad és ott vannak a tavaly draftolt fiatalok: Acker és Reaser.SFGaben
kb. igen 😊 ha lehet választani akkor Cully - bár ha továbbra is hülye lesz, meg ugye még lesz tárgyalása a boxeres ügy miatt, akkor mehet hacsak nem javul meg.
Cox viszont ócsóbb opció lenne..petey
Számomra gyenge a CB állományunk, igazából egy olyan játékos sincs ezen a poszton akit stabil, megbízható kezdőjátékosnak nevezhetünk. Cully fejlődésében bíztam, de nem volt az igazi, Cox inkább több parádés dologra képes viszont gyermeteg hibákra is, Brock sérült volt tavaly nagyrészt, remélem nem egy jó éve volt és kifújt. D. Johnson rookie, majd meglátjuk mire képes, ha több játékidőt kap, Ward is nagyrészt sérült volt, amúgy meg harmatgyenge, mentségére szóljon, hogy az egyetemen nem CB volt, hanem safety. Acker és Reaser rookie-k, nem véletlen nem léptek pályára. A komolyabb problémák addig nem látszanak amíg van jó pass rush, de ha az nincs akkor elég nagy a gáz. Szerintem mindenképpen kellene egy jó kezdő képességével rendelkező CB az FA piacról. A jelenlegi CB állományban inkább a potenciált hisszük, hogy megvan, csak a gyakorlatban nem jön ez ki. LB-k közé a draftról tömegével húzzuk a nagyszerű játékosokat, CB posztra ez valahogy nagyon nem megy.Alabama Niners
Egy jó kezdő képességű CB az FA piacról az tényleg nagyon jó lenne, csak sajnos nincs rá keret a sapka alatt :-/ Tavaly is Cook jött, max ilyen szintre számítok idén is. Vagy Cook hosszabbít, bár vele is csak többen voltunk.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
egyértelmű, hogy 3-4, fel sem merült a 4-3 a játékosállomány is 3-4-es.
OL-be biztosan hozunk, csak itt még sok minden függ Iupati-tól, vannak fiatalok, csak az sok gondot okozhat, ha most újraépítjük velük a falat.
Továbbra is a CB állományon aggódom inkább.Alabama Niners
CB jönni fog szerintem valamelyik hátsó körben. Egyébként mi a baj a CB állománnyal? Brock, D.Johnson, Ward nem elit, de azért nem rossz. Cully vagy Cox közül egyikük talán marad és ott vannak a tavaly draftolt fiatalok: Acker és Reaser.SFGaben
kb. igen 😊 ha lehet választani akkor Cully - bár ha továbbra is hülye lesz, meg ugye még lesz tárgyalása a boxeres ügy miatt, akkor mehet hacsak nem javul meg.
Cox viszont ócsóbb opció lenne..petey
Számomra gyenge a CB állományunk, igazából egy olyan játékos sincs ezen a poszton akit stabil, megbízható kezdőjátékosnak nevezhetünk. Cully fejlődésében bíztam, de nem volt az igazi, Cox inkább több parádés dologra képes viszont gyermeteg hibákra is, Brock sérült volt tavaly nagyrészt, remélem nem egy jó éve volt és kifújt. D. Johnson rookie, majd meglátjuk mire képes, ha több játékidőt kap, Ward is nagyrészt sérült volt, amúgy meg harmatgyenge, mentségére szóljon, hogy az egyetemen nem CB volt, hanem safety. Acker és Reaser rookie-k, nem véletlen nem léptek pályára. A komolyabb problémák addig nem látszanak amíg van jó pass rush, de ha az nincs akkor elég nagy a gáz. Szerintem mindenképpen kellene egy jó kezdő képességével rendelkező CB az FA piacról. A jelenlegi CB állományban inkább a potenciált hisszük, hogy megvan, csak a gyakorlatban nem jön ez ki. LB-k közé a draftról tömegével húzzuk a nagyszerű játékosokat, CB posztra ez valahogy nagyon nem megy.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
RJF a közkedvelt fővárosi játékostemetőben folytatja pályafutását. R.I.P.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
egyértelmű, hogy 3-4, fel sem merült a 4-3 a játékosállomány is 3-4-es.
OL-be biztosan hozunk, csak itt még sok minden függ Iupati-tól, vannak fiatalok, csak az sok gondot okozhat, ha most újraépítjük velük a falat.
Továbbra is a CB állományon aggódom inkább.Alabama Niners
CB jönni fog szerintem valamelyik hátsó körben. Egyébként mi a baj a CB állománnyal? Brock, D.Johnson, Ward nem elit, de azért nem rossz. Cully vagy Cox közül egyikük talán marad és ott vannak a tavaly draftolt fiatalok: Acker és Reaser.SFGaben
kb. igen 😊 ha lehet választani akkor Cully - bár ha továbbra is hülye lesz, meg ugye még lesz tárgyalása a boxeres ügy miatt, akkor mehet hacsak nem javul meg.
Cox viszont ócsóbb opció lenne..

több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Csak azért kérdeztem, mert volt cikk Justin Smith témában és ott boncolgatták a váltást 4-3ra. Köszönöm a válaszokat! Ha White és Cooper már nem lesz benn, akkor Parkert tuti nem választanám. Combine-n is a drilleknél alig futott, semmi extrát nem hozott, de semmi hibát sem, ami úgy kirívó lett volna. Az a tipikus szürke embernek tűnt. 15 előtt tuti kimegy a 2 QB, Leonard Williams, az egyik top WR. WR needes team: Browns, Dolphins (Wallace elvileg "eladó" ), Vikings (Patterson pocsék szezon, Jennings cut cap miatt), akár Rams és a no brain Jets is. Nagy számok törvénye alapján ki fog menni White és Cooper.labo7
Parkert láttam az FSU ellen, azért ott elég meggyőző volt, ha jól emlékszem 200 yard körül kapott el PJ Williams és Darby mellett. Itt van az összefoglaló:
SFGaben
Ezért is írtam, hogy csak a combine alapján megy a véleményem. Nekem Bridgewater időszakból tetszett. Néha úgy eltűnt a meccseken, mondjuk így is fele annyi meccsen hozott össze ugyanannyi yardot, mint előző évében. Williamst és Darbyt láttam 2 meccsen (Oregon és Georgia Tech) és ezeken pl Darby egyáltalán nem volt jó.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Ha White és Cooper már nem lesz benn, akkor Parkert tuti nem választanám. labo7
+1
nem győzött meg engem sem hogy a mi emberünk lenne, nem elég dinamikus több hibája is van..
ha az előbbi kettőt viszik akkor lentebb kell menni egyértelműen, vszínű DGB-et úgy is meg tudnánk szerezni akkor..
bár még ott az FA, WR poszton meg bő a kínálat az még sok mindent befolyásolhat

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Csak azért kérdeztem, mert volt cikk Justin Smith témában és ott boncolgatták a váltást 4-3ra. Köszönöm a válaszokat! Ha White és Cooper már nem lesz benn, akkor Parkert tuti nem választanám. Combine-n is a drilleknél alig futott, semmi extrát nem hozott, de semmi hibát sem, ami úgy kirívó lett volna. Az a tipikus szürke embernek tűnt. 15 előtt tuti kimegy a 2 QB, Leonard Williams, az egyik top WR. WR needes team: Browns, Dolphins (Wallace elvileg "eladó" ), Vikings (Patterson pocsék szezon, Jennings cut cap miatt), akár Rams és a no brain Jets is. Nagy számok törvénye alapján ki fog menni White és Cooper.labo7
Parkert láttam az FSU ellen, azért ott elég meggyőző volt, ha jól emlékszem 200 yard körül kapott el PJ Williams és Darby mellett. Itt van az összefoglaló:
több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Csak azért kérdeztem, mert volt cikk Justin Smith témában és ott boncolgatták a váltást 4-3ra. Köszönöm a válaszokat! Ha White és Cooper már nem lesz benn, akkor Parkert tuti nem választanám. Combine-n is a drilleknél alig futott, semmi extrát nem hozott, de semmi hibát sem, ami úgy kirívó lett volna. Az a tipikus szürke embernek tűnt. 15 előtt tuti kimegy a 2 QB, Leonard Williams, az egyik top WR. WR needes team: Browns, Dolphins (Wallace elvileg "eladó" ), Vikings (Patterson pocsék szezon, Jennings cut cap miatt), akár Rams és a no brain Jets is. Nagy számok törvénye alapján ki fog menni White és Cooper.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
3-4 vagy 4-3 lesz idén? Feltrade full nem érné meg, de le simán lehetne.  overthecap.com/calculator/san-francisco-49ers/ mindenki elkezdheti rendezni a capet 😀. Egyébként, ha van rá igény, csakis a combine alapján szívesen megosztanám a gondolataim jó pár játékosról.labo7
vegytiszta 3-4 tavaly sem volt, de az alap igen, 3-4.

persze szerintem nyugodtan írd le mik a meglátásaid.

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
egyértelmű, hogy 3-4, fel sem merült a 4-3 a játékosállomány is 3-4-es.
OL-be biztosan hozunk, csak itt még sok minden függ Iupati-tól, vannak fiatalok, csak az sok gondot okozhat, ha most újraépítjük velük a falat.
Továbbra is a CB állományon aggódom inkább.Alabama Niners
CB jönni fog szerintem valamelyik hátsó körben. Egyébként mi a baj a CB állománnyal? Brock, D.Johnson, Ward nem elit, de azért nem rossz. Cully vagy Cox közül egyikük talán marad és ott vannak a tavaly draftolt fiatalok: Acker és Reaser.