NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Én nem temetem a csapatot előre, pedig ez az én reszortom ezen a topikon 😊
GO 9ERS!red6t6
Szerintem csak eddig volt a te reszortod, most Josszi a soros 😀Csiriba
nem temetem, már elfogadtam ez is biznisz és néha az jut előre akinek barnább lesz az orra vége és okosan tud bólogatni 😀
én a pozitív szezont már abszolút sikernek fogom megélni

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Ravens kéme járt a stadionunkban, majd csalódottan vette tudomásul, jéghoki meccs lesz 😀


több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Én nem temetem a csapatot előre, pedig ez az én reszortom ezen a topikon 😊
GO 9ERS!red6t6
Szerintem csak eddig volt a te reszortod, most Josszi a soros 😀
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Én nem temetem a csapatot előre, pedig ez az én reszortom ezen a topikon 😊
Megvan az edzői gárdánk. Nem nagy nevek, és? Kemény lesz a sorsolásunk, és? Voltak már sz@r időszakaink a Harbaugh-éra előtt, és ha megint az jön, azt is kiböjtölöm... legfeljebb egy kicsit több sör fog fogyni a meccsek során, és?
Legyen bármilyen a következő szezonunk, nincs más...GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A combine után lesz egyeztetés Justin Smith jövőjéről.Crabtree képviselőivel a héten találkozik Baalke:
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article10591916.html

Gore ügyében is nyilatkozott Baalke:
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-gm-baalke-its-our-intention-have-frank-back
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az előttünk álló szezon sorsolása eléggé "combosra" sikerült. Miénk a 3. legerősebb, az NFC West-é 3., 4., 5., 6.,...szegény Oaklandé a 7.

 www.49ers.com/news/blog/article-2/49ers-Own-Third-toughest-Schedule-in-2015/cc354ddb-eda6-45ef-819c-cac1ed172ac4Alabama Niners
Mindig megszívjukAmadeus91
12-4-el bejuttok a PO-ba, Carr MVP, majd Kroenke ilyen diadal után megvesz titeket és visz LA-be 😀😀😀
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Az előttünk álló szezon sorsolása eléggé "combosra" sikerült. Miénk a 3. legerősebb, az NFC West-é 3., 4., 5., 6.,...szegény Oaklandé a 7.

 www.49ers.com/news/blog/article-2/49ers-Own-Third-toughest-Schedule-in-2015/cc354ddb-eda6-45ef-819c-cac1ed172ac4Alabama Niners
Mindig megszívjuk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az előttünk álló szezon sorsolása eléggé "combosra" sikerült. Miénk a 3. legerősebb, az NFC West-é 3., 4., 5., 6.,...szegény Oaklandé a 7.

 www.49ers.com/news/blog/article-2/49ers-Own-Third-toughest-Schedule-in-2015/cc354ddb-eda6-45ef-819c-cac1ed172ac4
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
The San Francisco 49ers and running back Frank Gore have "engaged in contract discussions," according to Gore's agent, Drew Rosenhaus, via Ed Werder of ESPN.

na csak lesz ebből valami

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Aldon Smith árulja a kéglijét, szerintem nem azért, mert el fog igazolni, hanem gyűjt óvadékra 😛 😛 😛

 ninerfans.com/49ers-aldon-smith-selling-san-jose-home-for-around-3-million/
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ha ez igaz amit most olvastam akkor ez a wtflol kategória. Gasenek meg lett mondva, hogy ha ő lesz a HC akkor Tomsula lesz a DC, amit Gase elutasított. No Tomsula, no HC. erre Gase beintett.

Fangio maradt volna, ha Gase lesz a HC.
Baalke meg azt mondta csak Tomsulának lett HC ajánlat letéve.

Istenem hova tartunk...
a lényeg hogy legyen classpetey
Na várj most bekavarodtam...ha Gase lett volna a HC, akkor Tomsula lett volna a DC... Ez eddig ok, viszont akkor Fangio hogy maradt volna ha Gase lett volna a HC? Akárhogy is, de kurva jól csináltátok, mert így szerintem sikerült összehoznunk az NFL egyik legütősebb edzői stábját. Most már csak pár hasznos játékost kéne átpasszolnotok FA-n ( Brooks, Skuta,Cox, Cully) és akkor még ennél is jobban foglak kedvelni titeket 😀Tomcsik
Rosszul értelmezted a petey által írtakat.Olvasd újra.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem bizonyos fokig megy a szarkeverés és hangulatkeltés körülöttünk. Könnyű rugdosni ezt az edzői állományt. Pár napja elővették Hárbót, után Alexet, majd jött ez a Gase sztori, és most meg a Gore szerződéssel való hangulatkeltés megy.
Ritka nagy uborkaszezon van, és jó alapot szolgáltatunk arra, hogy valami híreket feldobjanak.
Érdekes, hogy a Gase féle infó is most jön ki, nem a tárgyalások után, akkor nagy csend volt.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ha ez a hír igaz, akkor nagyon rossz irányba tartunk. De nekem elég logikátlan, ha tényleg Gase-t akartuk akkor miért lett volna feltétel Tomsula? El tudjátok ezt képzelni, hogy leülnek tárgyalni és nem tudnak megegyezni mert ragaszkodunk egy DC-hez. Fangio-val kapcsolatban pedig -ha jól emlékszem- az a hír járta, hogy vagy HC-nak marad, vagy ha Shanny lesz a HC.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
itt van:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hz0kc5tgavnwd3d69slk
What kept Adam Gase from landing 49ers' top job?
Albert Breer reports that Adam Gase was on the verge of becoming the San Francisco 49ers' next head coach, but one holdup kept the talented play-caller from replacing Jim Harbaugh.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
ha ez igaz amit most olvastam akkor ez a wtflol kategória. Gasenek meg lett mondva, hogy ha ő lesz a HC akkor Tomsula lesz a DC, amit Gase elutasított. No Tomsula, no HC. erre Gase beintett.

Fangio maradt volna, ha Gase lesz a HC.
Baalke meg azt mondta csak Tomsulának lett HC ajánlat letéve.

Istenem hova tartunk...
a lényeg hogy legyen classpetey
Na várj most bekavarodtam...ha Gase lett volna a HC, akkor Tomsula lett volna a DC... Ez eddig ok, viszont akkor Fangio hogy maradt volna ha Gase lett volna a HC? Akárhogy is, de kurva jól csináltátok, mert így szerintem sikerült összehoznunk az NFL egyik legütősebb edzői stábját. Most már csak pár hasznos játékost kéne átpasszolnotok FA-n ( Brooks, Skuta,Cox, Cully) és akkor még ennél is jobban foglak kedvelni titeket 😀

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
ha ez igaz amit most olvastam akkor ez a wtflol kategória. Gasenek meg lett mondva, hogy ha ő lesz a HC akkor Tomsula lesz a DC, amit Gase elutasított. No Tomsula, no HC. erre Gase beintett.

Fangio maradt volna, ha Gase lesz a HC.
Baalke meg azt mondta csak Tomsulának lett HC ajánlat letéve.

Istenem hova tartunk...
a lényeg hogy legyen class

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az igazi Gold Rush:


“I know the fans love me but I need to know if the management does but I'm going to love my fans no matter what... What should I do(?)”

És ez volt az utolsó post amit találtam Bonds nevű ami szurkertársunk tollából: 😊
York should be burned alive in his crappy stadium


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
a 49ers fan Tomi a "The Catch" meccsen 😊



#Respekt  twitter.com/49ers/status/566015859156451328/photo/1

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jim Harbaugh: “I didn’t leave the 49ers; I felt like the 49er hierarchy left me”
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2015/02/13/jim-harbaugh-interview-transcript-didnt-leave-49ers-felt-like-49er-hierarchy-left/baggio
Na ezt oldottuk meg mi másképp reméljük mi járunk jól, de 49-rs se nagyon rosszul......dande
nyílt titok volt ez, dehát már a múlt. nem tudunk mit tenni 😊 voltak pro és kontra érvek Jimbo mellett, valakinek el kellett vinni a balhét az egész éves gyalázat miatt.petey
úgy néz ki beütött az uborkaszezon, kell valami hír is a combine és draft nem szolgáltat elég hírt ezek szerint.
több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Egy kis mock draft 😉

Norris (Rotoworld) : DL Arik Armstead
Dan Kadar (SB Nation) WR Kevin White
Rob Rang (CbsSport): WR DeVante Parker
Dane Brugler (CbsSport): DL Arik Armstead
Pat Kirwan (CbsSport): WR DeVante Parker
C.Davis (nfl.com): OL La'el Collins
L.Zierlein (nfl.com): DL Arik Armstead
B.Brooks (nfl.com): WR Kevin White
D.Jeremiah (nfl.com): DL Malcom Brown
Matt Miller (B/R): WR Jaelen Strong
drafttek.com: DL Alvin Dupree
walterfootball.com: WR Kevin White
Kilper (espn): WR Breshad Perriman
Galko (optimumscouting): WR Jaelen Strong

8 helyen WR a választás, 5 helyen D line, 1 pedig OL. Név szerint Kevin White (3), Arik Armstead (3), DeVante Parker (2) és Jaelen Strong (2) a legnépszerűbb.SFGaben
szerintem is WR lesz, bár mi is ugye nem az a szokványos csapat vagyunk 😀 AJJ, Balmer, Aldon, Ward...petey
Ward első körös választása meglepetés volt tavaly, legalábbis nekem biztosan.SFGaben
Bradley Roby pedig pont utána ment ki és mennyivel jobb szezonja volt... Most nem kéne a corner kérdésen agyalni, elég lenne Cox-t újraigazolni (vagy valamelyik friss CB-t kipróbálni) és maradna + 1 (értékes) kör a mostani drafton. Egyébként a tavalyi draft szerintem nem volt akkora tragédia, csak Ward és a 3 CB zavart.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Jim Harbaugh: “I didn’t leave the 49ers; I felt like the 49er hierarchy left me”
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2015/02/13/jim-harbaugh-interview-transcript-didnt-leave-49ers-felt-like-49er-hierarchy-left/baggio
Na ezt oldottuk meg mi másképp reméljük mi járunk jól, de 49-rs se nagyon rosszul......dande
nyílt titok volt ez, dehát már a múlt. nem tudunk mit tenni 😊 voltak pro és kontra érvek Jimbo mellett, valakinek el kellett vinni a balhét az egész éves gyalázat miatt.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jim Harbaugh: “I didn’t leave the 49ers; I felt like the 49er hierarchy left me”
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2015/02/13/jim-harbaugh-interview-transcript-didnt-leave-49ers-felt-like-49er-hierarchy-left/baggio
Na ezt oldottuk meg mi másképp reméljük mi járunk jól, de 49-rs se nagyon rosszul......
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Jim Harbaugh: “I didn’t leave the 49ers; I felt like the 49er hierarchy left me”
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2015/02/13/jim-harbaugh-interview-transcript-didnt-leave-49ers-felt-like-49er-hierarchy-left/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Egy kis mock draft 😉

Norris (Rotoworld) : DL Arik Armstead
Dan Kadar (SB Nation) WR Kevin White
Rob Rang (CbsSport): WR DeVante Parker
Dane Brugler (CbsSport): DL Arik Armstead
Pat Kirwan (CbsSport): WR DeVante Parker
C.Davis (nfl.com): OL La'el Collins
L.Zierlein (nfl.com): DL Arik Armstead
B.Brooks (nfl.com): WR Kevin White
D.Jeremiah (nfl.com): DL Malcom Brown
Matt Miller (B/R): WR Jaelen Strong
drafttek.com: DL Alvin Dupree
walterfootball.com: WR Kevin White
Kilper (espn): WR Breshad Perriman
Galko (optimumscouting): WR Jaelen Strong

8 helyen WR a választás, 5 helyen D line, 1 pedig OL. Név szerint Kevin White (3), Arik Armstead (3), DeVante Parker (2) és Jaelen Strong (2) a legnépszerűbb.SFGaben
szerintem is WR lesz, bár mi is ugye nem az a szokványos csapat vagyunk 😀 AJJ, Balmer, Aldon, Ward...petey
Ward első körös választása meglepetés volt tavaly, legalábbis nekem biztosan.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Egy kis mock draft 😉

Norris (Rotoworld) : DL Arik Armstead
Dan Kadar (SB Nation) WR Kevin White
Rob Rang (CbsSport): WR DeVante Parker
Dane Brugler (CbsSport): DL Arik Armstead
Pat Kirwan (CbsSport): WR DeVante Parker
C.Davis (nfl.com): OL La'el Collins
L.Zierlein (nfl.com): DL Arik Armstead
B.Brooks (nfl.com): WR Kevin White
D.Jeremiah (nfl.com): DL Malcom Brown
Matt Miller (B/R): WR Jaelen Strong
drafttek.com: DL Alvin Dupree
walterfootball.com: WR Kevin White
Kilper (espn): WR Breshad Perriman
Galko (optimumscouting): WR Jaelen Strong

8 helyen WR a választás, 5 helyen D line, 1 pedig OL. Név szerint Kevin White (3), Arik Armstead (3), DeVante Parker (2) és Jaelen Strong (2) a legnépszerűbb.SFGaben
szerintem is WR lesz, bár mi is ugye nem az a szokványos csapat vagyunk 😀 AJJ, Balmer, Aldon, Ward...