NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Ha még kérdés lett volna, Leavitt se marad, a Colorado Buffaloes-hoz ment DC-nekbaggio
hát ez is nyílt titok volt, így már hivatalos. remélem ott nem fog megverni senkit 😀

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Érdekes olvasgatni a mostani power rankings-okat, általában középmezőnybe várják a csapatot, vagy csak szimplán nem tudják mit hozhat az edzőcsere.SFGaben
hát utóbbi, komplett edzőcsere, semmit nem tudni, de nekem megfelel a radar alatt repülni

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Ha még kérdés lett volna, Leavitt se marad, a Colorado Buffaloes-hoz ment DC-nek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Érdekes olvasgatni a mostani power rankings-okat, általában középmezőnybe várják a csapatot, vagy csak szimplán nem tudják mit hozhat az edzőcsere.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 www.csnbayarea.com/49ers/demolishing-candlestick-park#slide-1

😕

ez megunhatatlan, a Stick búcsúajándéka 😊
petey
Nagyon nagy végén a bevetődés + az oldalvonal mellett állok arca 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
 www.csnbayarea.com/49ers/demolishing-candlestick-park#slide-1

😕

ez megunhatatlan, a Stick búcsúajándéka 😊


több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Remélem Baalke ügyesen manőverezik majd. Gore esetében abból a szempontból szerencsések vagyunk, hogy elég sok jó nevű RB lesz a piacon. Talán ez is segít őt megtartani 😉
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
lesznek fájdalmas döntések, nem állunk jól sapkahelyzetben. nem is lesz túl nagy FA mozgásunk

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
kérdés ki megy ki marad a fontosabb játékosok közül?
akik tuti távozók szerintem:
Crabtree
Iupati
Culliver
Brooks

akik kérdőjelesek
VD
SJ
Gore
Coxpetey
Crabtree szerintem biztosan, remélem helyette húzunk valakit a drafton első körben.
Iuapati posztján talán a legkelendőbb FA. Lehet, hogy valaki megkínálja egy zsíros szerződéssel, amivel Baalke már nem akar versenyezni (és ott van ugye Brandon Thomas)
Culliver-t én Chicagoban tudom elképzelni Fangio miatt
Brooks tuti, ha jól emlékszem Tomsula-val volt összetűzése +Lynch előrébb is van már talán a rangsorban és sok helyet is foglal a sapka alatt. Az Ő távozása talán a legkézenfekvőbb.
VD és SJ esetében szerintem azon múlik, hogy hajlandóak-e belemenni egy fizetéscsökkentésbe
Gore-t mindenképp megtartanám, Nála inkább az a kérdés, hogy mit lát az új stábban.
Cox szerintem marad, ha Culliver megy.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
kérdés ki megy ki marad a fontosabb játékosok közül?
akik tuti távozók szerintem:
Crabtree
Iupati
Culliver
Brooks

akik kérdőjelesek
VD
SJ
Gore
Cox

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kíváncsi leszek milyen hatással lesz az, hogy két olyan DC elment a csoportriválisoktól, mint Bowles és Quinn.SFGaben
az OC felhozatalt elnézve erősen meglepődnék, ha a következő szezonban megfordulna az egyensúly... 😊baggio
Romanhoz képest csak jobb jöhet 😉
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Kíváncsi leszek milyen hatással lesz az, hogy két olyan DC elment a csoportriválisoktól, mint Bowles és Quinn.SFGaben
az OC felhozatalt elnézve erősen meglepődnék, ha a következő szezonban megfordulna az egyensúly... 😊 (a Rams-nél még nincs is kinevezve senki, de valószínűleg a qb coach lesz, mint itt, az Arizonánál minden azon múlik megint, hogy Palmer egészséges tud-e maradni, míg Bevell lett a Seattle Romanja)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Kíváncsi leszek milyen hatással lesz az, hogy két olyan DC elment a csoportriválisoktól, mint Bowles és Quinn.SFGaben
Úgy hírlik, nálunk az eddigi DB coach, Kris Richard örökli meg a helyet, ha így lesz, a folytonossággal nem lesz baj, és a házon belüli referenciák sem rosszak. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kíváncsi leszek milyen hatással lesz az, hogy két olyan DC elment a csoportriválisoktól, mint Bowles és Quinn.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
ebből már csak a pontosság, döntéshozatal vérzik kicsit 😉
petey
Szerintem is, van még min dolgozni 😉 Bár ebben benne volt Roman is, meg a rengeteg elejtett passz...De szorgalom van.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Steve Logan QB coach nyilatkozott Kap-ről. A három legfontosabb tulajdonságnak a pontosságot, a döntéshozatalt, illetve a mozgékonyságot tartja. Úgy véli Kap rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal, méltatja a vele foglalkozó korábbi stábot. Tisztában van vele, hogy ki kell vívnia a tiszteletet, főleg azok után, hogy 2011 óta nem volt edzői állása. Összességében szimpatikus nyilatkozat, remélem valóban megtalálja majd a közös nevezőt Kaepernickkel.SFGaben
ebből már csak a pontosság, döntéshozatal vérzik kicsit 😉
mondjuk a mély labdái nem pontosak Kapnak, de futásból, és ha beleáll és úgy dobja az sem rossz. viszont a touch passzokon van mit javítani.
a döntéseken meg Warnerral dolgozik a fiú.

Loganról találtam pár videot, amin elemez. érdekes, elég jól magyaráz rajta. tetszik az tag.
 www.youtube.com/watch?v=fyviJJJPEfc&feature=youtu.be

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Steve Logan QB coach nyilatkozott Kap-ről. A három legfontosabb tulajdonságnak a pontosságot, a döntéshozatalt, illetve a mozgékonyságot tartja. Úgy véli Kap rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal, méltatja a vele foglalkozó korábbi stábot. Tisztában van vele, hogy ki kell vívnia a tiszteletet, főleg azok után, hogy 2011 óta nem volt edzői állása. Összességében szimpatikus nyilatkozat, remélem valóban megtalálja majd a közös nevezőt Kaepernickkel.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ne menjünk le kutyába, plíz!red6t6
mi történt?petey
Biztos ilyen volt a fórumban, hogy Pete Caroll tudja, hogy a liga egyik legjobb futójával egy yardon a vége előtt futást hívni nem illik. Respect! 😀
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Ne menjünk le kutyába, plíz!red6t6
mi történt?petey
Doki megválaszolta helyettem. Köszi!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
wilson int. után este legszebb jelenete 😀😀😀
 vine.co/v/OtE6P3h29t9gaborik
gyártják is hegyekben a mémeket erről a képről...valahogy Sőrment nem tudom sajnálniAlabama Niners
emlékszem a mi vesztes SB-nk után milyen mémhegyek voltak a Hawks topikban. mondjam hogy most sajnálom őket? 😀petey
Nem kell sajnálni, de legyen ez a különbség köztünk és közöttük. Mint ahogy az között is volt különbség, ahogy elviselte a két csapat a SB vereséget. Földön fekvőbe nem rúgunk. Hidd el van elég bajuk most.diverdoc
nem rúgott senki eddig beléjük, a net tele van jobbnál jobb képekkel, ott is hagyom. csak fura látni megint a 2 évvel ezelőtti SB végét megint 😊petey
ja ez így van. nekem is volt egy kis deja vum


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
wilson int. után este legszebb jelenete 😀😀😀
 vine.co/v/OtE6P3h29t9gaborik
gyártják is hegyekben a mémeket erről a képről...valahogy Sőrment nem tudom sajnálniAlabama Niners
emlékszem a mi vesztes SB-nk után milyen mémhegyek voltak a Hawks topikban. mondjam hogy most sajnálom őket? 😀petey
Nem kell sajnálni, de legyen ez a különbség köztünk és közöttük. Mint ahogy az között is volt különbség, ahogy elviselte a két csapat a SB vereséget. Földön fekvőbe nem rúgunk. Hidd el van elég bajuk most.diverdoc
nem rúgott senki eddig beléjük, a net tele van jobbnál jobb képekkel, ott is hagyom. csak fura látni megint a 2 évvel ezelőtti SB végét megint 😊

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
wilson int. után este legszebb jelenete 😀😀😀
 vine.co/v/OtE6P3h29t9gaborik
gyártják is hegyekben a mémeket erről a képről...valahogy Sőrment nem tudom sajnálniAlabama Niners
emlékszem a mi vesztes SB-nk után milyen mémhegyek voltak a Hawks topikban. mondjam hogy most sajnálom őket? 😀petey
Nem kell sajnálni, de legyen ez a különbség köztünk és közöttük. Mint ahogy az között is volt különbség, ahogy elviselte a két csapat a SB vereséget. Földön fekvőbe nem rúgunk. Hidd el van elég bajuk most.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Ne menjünk le kutyába, plíz!red6t6
mi történt?

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Ne menjünk le kutyába, plíz!red6t6

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Ne menjünk le kutyába, plíz!

Go 9ers!
Go Trojans!