San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
wilson int. után este legszebb jelenete 😀😀😀
 vine.co/v/OtE6P3h29t9gaborik
gyártják is hegyekben a mémeket erről a képről...valahogy Sőrment nem tudom sajnálniAlabama Niners
emlékszem a mi vesztes SB-nk után milyen mémhegyek voltak a Hawks topikban. mondjam hogy most sajnálom őket? 😀petey
Nem irigylem a következő szezonkezdeti hangulatokat az öltözőjükben...
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
wilson int. után este legszebb jelenete 😀😀😀
 vine.co/v/OtE6P3h29t9gaborik
gyártják is hegyekben a mémeket erről a képről...valahogy Sőrment nem tudom sajnálniAlabama Niners
emlékszem a mi vesztes SB-nk után milyen mémhegyek voltak a Hawks topikban. mondjam hogy most sajnálom őket? 😀

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
wilson int. után este legszebb jelenete 😀😀😀
 vine.co/v/OtE6P3h29t9gaborik
gyártják is hegyekben a mémeket erről a képről...valahogy Sőrment nem tudom sajnálni
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
wilson int. után este legszebb jelenete 😀😀😀
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Pont akartam írni,hogy az elmúlt 3 évben nekünk csak az a hihetetlen mák hiányzott,ami a szomszédban megvolt(aztán mégse)....csrnyei
Nem is kellett volna ilyen mák csak tiszteséges bíráskodás.he7edik
Ott a pont...
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Pont akartam írni,hogy az elmúlt 3 évben nekünk csak az a hihetetlen mák hiányzott,ami a szomszédban megvolt(aztán mégse)....csrnyei
Nem is kellett volna ilyen mák csak tiszteséges bíráskodás.


több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Pont akartam írni,hogy az elmúlt 3 évben nekünk csak az a hihetetlen mák hiányzott,ami a szomszédban megvolt(aztán mégse)....
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
szóval mindenki aki jól végezte dolgát az előrelépett megérdemelten... 😀
vicc....
de legalább olcsón jött össze a stáb és nagyon innovatív szezonok várhatóak...Josszi
Még egy perc se telt el a szezonból, és már temeted magunkat. Legalább annyi esélyt adj ezeknek a szerencsétleneknek, (mert tényleg nem az nfl edzőpápáiról beszélgetünk) hogy bizonyíthassanak. Minden játékos lelkendezik, hogy milyen jó lesz Tomiboy mint hc. Igen, számít a többi edző teljesítménye is, de legalább adj esélyt nekik. Lehet hogy 4-12 lesz a szezon vége, lehet hogy a játékosaink a 3. meccs után kiábrándulnak belőle és csak azért mennek ki a pályára, mert kell, de akkor is. Mindig a csapatomnak szurkolok és hiába követnek el akármit akkor is bízok bennük.Csiriba
valaki korabban irta,(talan baggio) hogy mi a baj az ilyen edzokkel, mint akiket nalunk kineveztek a posztokra. szemely szerint en is temetem a csapatot, ami foleg azert ciki, mert a hawks eppen a 2. gyurujet nyeri meg este, aztan jovore lehet hallgatni majd Sherman beszologatasait, mindezt ugy, hogy ok semmit nem gyengulnek jovore sem, viszont nalunk lesz az SB, amin viszont biztosan nem veszunk reszt. engem pl az nagyon zavar, hogy PW-tol a mai napig nem olvastam semmi pozitiv kommentet az uj edzoi stabrol. ellenben vernon davisszel, aki mar tobbszor is ezt megtette, nulla alatti teljesitmennyel iden. de nem gond, a singletary meg a nolan era alatt is faithful voltam, most sem lesz maskent..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
szóval mindenki aki jól végezte dolgát az előrelépett megérdemelten... 😀
vicc....
de legalább olcsón jött össze a stáb és nagyon innovatív szezonok várhatóak...Josszi
Még egy perc se telt el a szezonból, és már temeted magunkat. Legalább annyi esélyt adj ezeknek a szerencsétleneknek, (mert tényleg nem az nfl edzőpápáiról beszélgetünk) hogy bizonyíthassanak. Minden játékos lelkendezik, hogy milyen jó lesz Tomiboy mint hc. Igen, számít a többi edző teljesítménye is, de legalább adj esélyt nekik. Lehet hogy 4-12 lesz a szezon vége, lehet hogy a játékosaink a 3. meccs után kiábrándulnak belőle és csak azért mennek ki a pályára, mert kell, de akkor is. Mindig a csapatomnak szurkolok és hiába követnek el akármit akkor is bízok bennük.Csiriba
Nem a pénzen múlt, hogy milyen stáb jött össze. Egyszerűen nem sikerült idecsábítani azokat a koordinátorokat akiket szerettek volna. Ugye mindenki az offense-től remél(t) előrelépést, az idei év után jogosan. Roman elment, de nem jött se Gase, se Chud, se Kiffin, közben telt az idő és már nem volt kihez nyúlni így megoldották házon belülröl és Chryst lett előléptetve. Belegondolva túlságosan nem meglepő, hogy Harbó sikerei után nem rohant senki San Franciscio-ba. Az ő eredményeit csak egy Super Bowl győzelem fejelné meg. Inkább az a meglepő és egyben szomorú, hogy nem volt kész terv York asztalán Harbó pótlására.
Ettől függetlenül még lehet ebből egy pozitív szezon egy jó draft és egy jó felkészülés után. Hisz a keret azért nem rossz és remélhetőleg a sérültek is felépülnek.SFGaben
Számomra is az volt a legmeglepőbb hogy York mennyire impotens volt ebben a kérdésben, holott nagyon jól tudta, hogy Jimbo menni fog.Csiriba
a Seahawks elleni meccs után megköszönték neki, 2 héttel szezon vége előtt...az szép
 blogs.mercurynews.com/kawakami/2015/01/31/multiple-sources-49ers-management-told-jim-harbaugh-wouldnt-back-2015-two-weeks-end-2014/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+kawakami-merc+%28Talking+Points+with+Tim+Kawakami%29

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
szóval mindenki aki jól végezte dolgát az előrelépett megérdemelten... 😀
vicc....
de legalább olcsón jött össze a stáb és nagyon innovatív szezonok várhatóak...Josszi
Még egy perc se telt el a szezonból, és már temeted magunkat. Legalább annyi esélyt adj ezeknek a szerencsétleneknek, (mert tényleg nem az nfl edzőpápáiról beszélgetünk) hogy bizonyíthassanak. Minden játékos lelkendezik, hogy milyen jó lesz Tomiboy mint hc. Igen, számít a többi edző teljesítménye is, de legalább adj esélyt nekik. Lehet hogy 4-12 lesz a szezon vége, lehet hogy a játékosaink a 3. meccs után kiábrándulnak belőle és csak azért mennek ki a pályára, mert kell, de akkor is. Mindig a csapatomnak szurkolok és hiába követnek el akármit akkor is bízok bennük.Csiriba
Nem a pénzen múlt, hogy milyen stáb jött össze. Egyszerűen nem sikerült idecsábítani azokat a koordinátorokat akiket szerettek volna. Ugye mindenki az offense-től remél(t) előrelépést, az idei év után jogosan. Roman elment, de nem jött se Gase, se Chud, se Kiffin, közben telt az idő és már nem volt kihez nyúlni így megoldották házon belülröl és Chryst lett előléptetve. Belegondolva túlságosan nem meglepő, hogy Harbó sikerei után nem rohant senki San Franciscio-ba. Az ő eredményeit csak egy Super Bowl győzelem fejelné meg. Inkább az a meglepő és egyben szomorú, hogy nem volt kész terv York asztalán Harbó pótlására.
Ettől függetlenül még lehet ebből egy pozitív szezon egy jó draft és egy jó felkészülés után. Hisz a keret azért nem rossz és remélhetőleg a sérültek is felépülnek.SFGaben
Számomra is az volt a legmeglepőbb hogy York mennyire impotens volt ebben a kérdésben, holott nagyon jól tudta, hogy Jimbo menni fog.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tim Lewis lett a secondary coach, Clancy Pendergast pedig az ILB coach.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a szomorú, hogy York nem volt képes túl lépni az egóján és hagyni Harbót dolgozni...... kicsit azért drukkolok, hogy ez ne vessen évekre vissza benneteket.....
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
szóval mindenki aki jól végezte dolgát az előrelépett megérdemelten... 😀
vicc....
de legalább olcsón jött össze a stáb és nagyon innovatív szezonok várhatóak...Josszi
Még egy perc se telt el a szezonból, és már temeted magunkat. Legalább annyi esélyt adj ezeknek a szerencsétleneknek, (mert tényleg nem az nfl edzőpápáiról beszélgetünk) hogy bizonyíthassanak. Minden játékos lelkendezik, hogy milyen jó lesz Tomiboy mint hc. Igen, számít a többi edző teljesítménye is, de legalább adj esélyt nekik. Lehet hogy 4-12 lesz a szezon vége, lehet hogy a játékosaink a 3. meccs után kiábrándulnak belőle és csak azért mennek ki a pályára, mert kell, de akkor is. Mindig a csapatomnak szurkolok és hiába követnek el akármit akkor is bízok bennük.Csiriba
Nem a pénzen múlt, hogy milyen stáb jött össze. Egyszerűen nem sikerült idecsábítani azokat a koordinátorokat akiket szerettek volna. Ugye mindenki az offense-től remél(t) előrelépést, az idei év után jogosan. Roman elment, de nem jött se Gase, se Chud, se Kiffin, közben telt az idő és már nem volt kihez nyúlni így megoldották házon belülröl és Chryst lett előléptetve. Belegondolva túlságosan nem meglepő, hogy Harbó sikerei után nem rohant senki San Franciscio-ba. Az ő eredményeit csak egy Super Bowl győzelem fejelné meg. Inkább az a meglepő és egyben szomorú, hogy nem volt kész terv York asztalán Harbó pótlására.
Ettől függetlenül még lehet ebből egy pozitív szezon egy jó draft és egy jó felkészülés után. Hisz a keret azért nem rossz és remélhetőleg a sérültek is felépülnek.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár

Picit megkésve, de tegnap megjött a karácsonyi ajándékom 😊
(amit petey linkelt hoodie az is nagyon ott van, ha ez most nem jött volna, beneveztem volna rá)diverdoc
Karaj!A hátán van valami felírat?he7edik
van: Raiders 😀😀😀Alabama Niners
lehet rossz helyen kérdezem 😊
van hasonló Hawks-ban?
linket tudtok adnifunkyparduc
Dehogy kérdezed rossz helyen. Hóksz cuccokban otthon vagyunk, hisz szeressük a csapatot 😊
 proshop.seahawks.com/catalog/product/Mens_Seattle_Seahawks_Nike_Charcoal_Platinum_KO_Chain_Fleece_Full-Zip_Performance_Sweatshirt
A csapatod honlapja a www.seahawks.com. A főmenűben jobb oldalon van a hivatalos boltotok. Na arra kell ráklikkelni, ha hókszos cuccot akarsz vásárolni.😉diverdoc
egy úr vagy doki. ott kell segíteni az új bandwagon szurkolókat ahol lehet 😛

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
szóval mindenki aki jól végezte dolgát az előrelépett megérdemelten... 😀
vicc....
de legalább olcsón jött össze a stáb és nagyon innovatív szezonok várhatóak...Josszi
Még egy perc se telt el a szezonból, és már temeted magunkat. Legalább annyi esélyt adj ezeknek a szerencsétleneknek, (mert tényleg nem az nfl edzőpápáiról beszélgetünk) hogy bizonyíthassanak. Minden játékos lelkendezik, hogy milyen jó lesz Tomiboy mint hc. Igen, számít a többi edző teljesítménye is, de legalább adj esélyt nekik. Lehet hogy 4-12 lesz a szezon vége, lehet hogy a játékosaink a 3. meccs után kiábrándulnak belőle és csak azért mennek ki a pályára, mert kell, de akkor is. Mindig a csapatomnak szurkolok és hiába követnek el akármit akkor is bízok bennük.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
wow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse maradbaggio
Úgy néz ki Chryst lesz az OC.Alabama Niners
hű de meglepődtem 😀petey
biztosan nagyon felment a vérnyomásod, szedjél rá valami nyugtatót 😊Alabama Niners
azért muszáj megkérdeznem, hogy te mit gondolsz erről a stábról? 😊 mert nagyjából teljesen beigazolódtak a félelmek, egyetlen felfelé ívelő karrierű edző nem akart idejönni, pár NFL Europe-os haver, levitézlett korábbi főedzők, ex-Raiderek, a pontot feltéve pont a QB coach OC-nek való kinevezésével, aki/ami tavaly minden bajok forrása volt...baggio
Nekem Tomsula kinevezése tetszik, azt már párszor kifejtettem miért. A többi edző kinevezése bennem is felvet kételyeket, de nem vagyok túlzottan pesszimista. A védelemtől nem tartok, ott olyan emberanyagunk van ami hozni fog egy bőven átlag feletti teljesítményt. Az OC körülötti vesszőfutás már jobban zavar, jó lett volna, ha valami "nevesebb" jelölt jön. Nem Chryst volt az offense bajainak forrása, hanem Roman, és az idióta play hívásai, valamint, hogy Hárbó sem merte Kaep-et használni, ahogy kellett volna. Meggyőződésem, hogy bátrabb play hívásokkal meglett volna 11 vagy 12 győzelem a 8 helyett.
Azért nem kezelem annyira pesszimistán a helyzetet, mert a napokban elég sokat nézegettem az edzők eredményeit, mit értek el előző állomáshelyeiket (nem a mi új stábunkét elsősorban) és rengeteg HC és OC/DC gyenge eredmények után lett egy másik helyen sikeres. Nálunk elszaladt a ló a játékosokkal, lázadtak Hárbó szigora ellen és ez döntötte romba a szezont és a reményeinket. Volt felhajtás meg körítés.
Most ez nem lesz, biztos vagyok benne, hogy a közvetlenebb stílus amit JimmyT képvisel és a pedagógia hozzáállása, letisztítja a fejeket, és összetartóbb egységesebb csapatunk lesz.
Ha meg nem így lesz megy egy szezon a kukába, jön egy új stáb és rebuilding.Alabama Niners
a többi most előlépett volt edzőnk aki nagyot lépett feljebb a ranglétrán biztos nyugodt munkakörülményeket teremtett és furkálás sem volt a háttérben mi? 😀

a DL line edző aki nem bizonyított sehol hogy alkalmas lenne ekkorát ugorni lesz a mi Bill Walshunk most? és mivel igen jó barátja a játékosoknak blablabla.. ettől tanár lesz és alkalmas hogy kordinálja a csapatot? ide kevés lesz a játékosbarát vagyok szeretnek mentalítás...
a léc túl magas lesz de ez kit érdekel...
(mondjuk ennek fényében igen érdekes York elvárása: nyerjünk superbowlt, Bill Wals szerű edzőt,tanárt akar
vicc... ezzel a szakember gárdával?)
szóval kirúgtak mindenkit, hogy fantasztikus TE edzőnk, lásd Vernon Davis Pro bowl évei után egy 0 teljesítményt hozott, tehát jól végezte a dolgát, méltó az előrelépésre? lesz a DC? Fangio után (aki csak 4 évig rakott össze top5 védelmet ??
az OC az a qb edzőnk lesz akivel Kapernick évről évre nyengébb ratinget hozott?? (persze tudom Harbó és Roman csak a hibás ebben is....) szóval a korona számomra az OC személye egy olyan 63 éves "sikeredző" lesz aki azóta nem volt OC amióta Brady padot melegített kb?

Roman keze benne volt a 3 sikeres évben utálhatod de volt benne munkája bőven...

szóval mindenki aki jól végezte dolgát az előrelépett megérdemelten... 😀
vicc....
de legalább olcsón jött össze a stáb és nagyon innovatív szezonok várhatóak...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Picit megkésve, de tegnap megjött a karácsonyi ajándékom 😊
(amit petey linkelt hoodie az is nagyon ott van, ha ez most nem jött volna, beneveztem volna rá)diverdoc
Karaj!A hátán van valami felírat?he7edik
van: Raiders 😀😀😀Alabama Niners
lehet rossz helyen kérdezem 😊
van hasonló Hawks-ban?
linket tudtok adnifunkyparduc
Dehogy kérdezed rossz helyen. Hóksz cuccokban otthon vagyunk, hisz szeressük a csapatot 😊
 proshop.seahawks.com/catalog/product/Mens_Seattle_Seahawks_Nike_Charcoal_Platinum_KO_Chain_Fleece_Full-Zip_Performance_Sweatshirt
A csapatod honlapja a www.seahawks.com. A főmenűben jobb oldalon van a hivatalos boltotok. Na arra kell ráklikkelni, ha hókszos cuccot akarsz vásárolni.😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239

Picit megkésve, de tegnap megjött a karácsonyi ajándékom 😊
(amit petey linkelt hoodie az is nagyon ott van, ha ez most nem jött volna, beneveztem volna rá)diverdoc
Karaj!A hátán van valami felírat?he7edik
van: Raiders 😀😀😀Alabama Niners
lehet rossz helyen kérdezem 😊
van hasonló Hawks-ban?
linket tudtok adnifunkyparduc
Esetleg ez?xD


több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
lehet rossz helyen kérdezem 😊
van hasonló Hawks-ban?
linket tudtok adnifunkyparduc
Ha annyi energiát nem fektetsz bele,hogy a SAJÁT CSAPATOD(!) webshopjában megnézd,hogy van-e hasonló jóság akkor meg se érdemled,hogy esetleg tudj venni...😊

ui:A CSAPATOD weboldalához azért kell a link?😊
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Picit megkésve, de tegnap megjött a karácsonyi ajándékom 😊
(amit petey linkelt hoodie az is nagyon ott van, ha ez most nem jött volna, beneveztem volna rá)diverdoc
Karaj!A hátán van valami felírat?he7edik
van: Raiders 😀😀😀Alabama Niners
Vicces.
Egyébként semmi. Jobb váll nfl logó, bal váll Nike logó


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló

Picit megkésve, de tegnap megjött a karácsonyi ajándékom 😊
(amit petey linkelt hoodie az is nagyon ott van, ha ez most nem jött volna, beneveztem volna rá)diverdoc
Karaj!A hátán van valami felírat?he7edik
van: Raiders 😀😀😀
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239

Picit megkésve, de tegnap megjött a karácsonyi ajándékom 😊
(amit petey linkelt hoodie az is nagyon ott van, ha ez most nem jött volna, beneveztem volna rá)diverdoc
Karaj!A hátán van valami felírat?


több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Picit megkésve, de tegnap megjött a karácsonyi ajándékom 😊
(amit petey linkelt hoodie az is nagyon ott van, ha ez most nem jött volna, beneveztem volna rá)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jimmy T. mellé bomba koordinátorok kellettek volna. Valóban úgy tűnik jelenleg nem vonzó hely San Francisco. De remélem ránk cáfol majd a csapat.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
49ers name Tom Gamble senior personnel executive

kb a második jó kinevezés, Sparano mögött, és ez mindent elmond. mondjuk egy esélyt megadok hogy hogyan fognak vitézkedni az edző urak.
viszont az mindent elmond, hogy York beáldozta az egész évet hogy kirakja Jimbot. utána meg megy a kapkodás, hogy ki fog idejönni Tomsula kinevezése után. ezzel a performansszal kiérdemelték/tük, hogy senki ne vegye komolyan a tulajt és az egész organizációt. felettébb szomorú. az meg mindent elmond, hogy Baalke volt az utolsó szövetségese Harbaughnak a FO-ban. tény.
na mindegy, ez van, jövő ilyenkorra kiderül. addig csak szurkolunk meg dühöngünk 😊

amúgy most lett volna itt az alkalom, hogy azt mondja Jed, oké, az a pici hiányzik, nyugodtan körülnézünk és idehozunk egy olyan stábot aki képes átlendülni az árnyékon, pénz nem lett volna akadály, tudjuk. akár college, akár máshonnan.
nem. a nyomorult hatalmi játszmák miatt be lett áldozva minden.

ez csak szomorú de nagyon