San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
wow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse maradbaggio
Úgy néz ki Chryst lesz az OC.Alabama Niners
hű de meglepődtem 😀petey
biztosan nagyon felment a vérnyomásod, szedjél rá valami nyugtatót 😊Alabama Niners
azért muszáj megkérdeznem, hogy te mit gondolsz erről a stábról? 😊 mert nagyjából teljesen beigazolódtak a félelmek, egyetlen felfelé ívelő karrierű edző nem akart idejönni, pár NFL Europe-os haver, levitézlett korábbi főedzők, ex-Raiderek, a pontot feltéve pont a QB coach OC-nek való kinevezésével, aki/ami tavaly minden bajok forrása volt...baggio
Nekem Tomsula kinevezése tetszik, azt már párszor kifejtettem miért. A többi edző kinevezése bennem is felvet kételyeket, de nem vagyok túlzottan pesszimista. A védelemtől nem tartok, ott olyan emberanyagunk van ami hozni fog egy bőven átlag feletti teljesítményt. Az OC körülötti vesszőfutás már jobban zavar, jó lett volna, ha valami "nevesebb" jelölt jön. Nem Chryst volt az offense bajainak forrása, hanem Roman, és az idióta play hívásai, valamint, hogy Hárbó sem merte Kaep-et használni, ahogy kellett volna. Meggyőződésem, hogy bátrabb play hívásokkal meglett volna 11 vagy 12 győzelem a 8 helyett.
Azért nem kezelem annyira pesszimistán a helyzetet, mert a napokban elég sokat nézegettem az edzők eredményeit, mit értek el előző állomáshelyeiket (nem a mi új stábunkét elsősorban) és rengeteg HC és OC/DC gyenge eredmények után lett egy másik helyen sikeres. Nálunk elszaladt a ló a játékosokkal, lázadtak Hárbó szigora ellen és ez döntötte romba a szezont és a reményeinket. Volt felhajtás meg körítés.
Most ez nem lesz, biztos vagyok benne, hogy a közvetlenebb stílus amit JimmyT képvisel és a pedagógia hozzáállása, letisztítja a fejeket, és összetartóbb egységesebb csapatunk lesz.
Ha meg nem így lesz megy egy szezon a kukába, jön egy új stáb és rebuilding.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
wow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse maradbaggio
Úgy néz ki Chryst lesz az OC.Alabama Niners
hű de meglepődtem 😀petey
biztosan nagyon felment a vérnyomásod, szedjél rá valami nyugtatót 😊Alabama Niners
azért muszáj megkérdeznem, hogy te mit gondolsz erről a stábról? 😊 mert nagyjából teljesen beigazolódtak a félelmek, egyetlen felfelé ívelő karrierű edző nem akart idejönni, pár NFL Europe-os haver, levitézlett korábbi főedzők, ex-Raiderek, a pontot feltéve pont a QB coach OC-nek való kinevezésével, aki/ami tavaly minden bajok forrása volt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239

 teechip.com/san-hungary#id=4&c=000000

kell 😍petey
áááállat


több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328

 teechip.com/san-hungary#id=4&c=000000

kell 😍petey
ha rendelnel, szoljal, beszallnek 😛Vegita
engem is érdekelne!Alabama Niners
Engem is , naná!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló

 teechip.com/san-hungary#id=4&c=000000

kell 😍petey
ha rendelnel, szoljal, beszallnek 😛Vegita
engem is érdekelne!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
wow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse maradbaggio
Úgy néz ki Chryst lesz az OC.Alabama Niners
hű de meglepődtem 😀petey
biztosan nagyon felment a vérnyomásod, szedjél rá valami nyugtatót 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
wow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse maradbaggio
Úgy néz ki Chryst lesz az OC.Alabama Niners
hű de meglepődtem 😀

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363

 teechip.com/san-hungary#id=4&c=000000

kell 😍petey
ha rendelnel, szoljal, beszallnek 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
wow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse maradbaggio
Úgy néz ki Chryst lesz az OC.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár

 teechip.com/san-hungary#id=4&c=000000

kell 😍

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
wow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
kijavítva Barrows tweetjét: "Jim Tomsula and the 49ers are interested in adding Eagles wide receivers coach Bob Bicknell to his staff, possibly as offensive coordinator, but Bicknell is begging the Eagles to block the interview." 😀petey
vagy még rosszabb, ha Chip nem gondolná, hogy a 49ers OC posztja előrelépés lenne az Eagles WR coach állásához képest 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Bob Bicknell az Eagles jelenlegi WR-edzője a legújabb OC jelölt:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/28/report-bob-bicknell-could-be-candidate-for-49ers-offensive-coordinator-role/

Ő is dolgozott anno az NFL Europe-ban, bár közvetlen kollégája nem volt Tomsulának.empty taxi
Two league sources tell me Bob Bicknell and Jim Tomsula spoke about 49ers OC job. Bicknell wants to stay.

Egyesek szerint Kelly blokkolta a váltást, de ő korábban azt mondta, hogy előrelépés esetén sose csinálna ilyet.baggio
kijavítva Barrows tweetjét: "Jim Tomsula and the 49ers are interested in adding Eagles wide receivers coach Bob Bicknell to his staff, possibly as offensive coordinator, but Bicknell is begging the Eagles to block the interview." 😀

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Bob Bicknell az Eagles jelenlegi WR-edzője a legújabb OC jelölt:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/28/report-bob-bicknell-could-be-candidate-for-49ers-offensive-coordinator-role/

Ő is dolgozott anno az NFL Europe-ban, bár közvetlen kollégája nem volt Tomsulának.empty taxi
Two league sources tell me Bob Bicknell and Jim Tomsula spoke about 49ers OC job. Bicknell wants to stay.

Egyesek szerint Kelly blokkolta a váltást, de ő korábban azt mondta, hogy előrelépés esetén sose csinálna ilyet.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
úgy értettem hogy van már NFLE-s haver a stábban, a ST edző, aki a Jetstől jött. szóval nem Logan lesz az első. bár ez nem oszt nem szoroz már 😀petey
jogos, McGaughey-vel 2002-ben dolgozott együtt Skóciában 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
na befutott végre az első NFL Europe-os haver, Steve Logan is csatlakozik a stábhoz
2011-ben edzősködött utoljára, korábban az East Carolina főedzője voltbaggio
ha jól tudom a ST edző is NFLE-ban volt, a Jets előtt?petey
2006 Rhein Fire (quarterbacks/offensive coordinator) - Tomsula ekkor volt itt HC
2004-05 Berlin Thunder (quarterbacks/wide receivers)


sose volt ST edző amúgybaggio
úgy értettem hogy van már NFLE-s haver a stábban, a ST edző, aki a Jetstől jött. szóval nem Logan lesz az első. bár ez nem oszt nem szoroz már 😀

ez az egész bohóctörténet erre a South Park epizódra emlékeztet. mikor megvan az első és utolsó fázis:



1, rúgjuk ki Harbaught és a stábját
2, ?
3, Többszörös SuperBowl bajnokok

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Remélem, nem úgy gondolkodnak, hogy a következő idény megy a levesbe, jövőre meg időben elkezdik összeszedni az új stábot. Hagyják, hogy Tomsula idehozza a spanjait, hadd keressenek azok is egy kis pénzt egy évig, utána úgy is megy mindenki. 😊 Lesz egy jó draft pozíciónk, és tiszta lappal indulunk. Na, ez így elég gáz lenne...
Ezek után remélem, Tomsuláék olyan produkcióval rukkolnak elő, hogy nem lehet majd őket csak úgy kirakni! 😀red6t6
idáig nagyon tervezettnek tűnt minden 😀
na de majd jövő ilyenkor okosabbak leszünk...
bár ma láttam a jobline-on "akarsz OC lenni egy meleg helyen?" hirdetést 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Remélem, nem úgy gondolkodnak, hogy a következő idény megy a levesbe, jövőre meg időben elkezdik összeszedni az új stábot. Hagyják, hogy Tomsula idehozza a spanjait, hadd keressenek azok is egy kis pénzt egy évig, utána úgy is megy mindenki. 😊 Lesz egy jó draft pozíciónk, és tiszta lappal indulunk. Na, ez így elég gáz lenne...
Ezek után remélem, Tomsuláék olyan produkcióval rukkolnak elő, hogy nem lehet majd őket csak úgy kirakni! 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Aubrayo Franklin ex-playerünk is csatlakozott a stábhoz, a védelem oldalára.

@SakamotoRyan
For those who remember #49ers NT Aubrayo Franklin he was so good at one point that the team slapped the franchise-tag on him in 2010.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Bob Bicknell az Eagles jelenlegi WR-edzője a legújabb OC jelölt:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/28/report-bob-bicknell-could-be-candidate-for-49ers-offensive-coordinator-role/

Ő is dolgozott anno az NFL Europe-ban, bár közvetlen kollégája nem volt Tomsulának.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
na befutott végre az első NFL Europe-os haver, Steve Logan is csatlakozik a stábhoz
2011-ben edzősködött utoljára, korábban az East Carolina főedzője voltbaggio
ha jól tudom a ST edző is NFLE-ban volt, a Jets előtt?petey
 en.wikipedia.org/wiki/Steve_Logan_%28American_football%29
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
na befutott végre az első NFL Europe-os haver, Steve Logan is csatlakozik a stábhoz
2011-ben edzősködött utoljára, korábban az East Carolina főedzője voltbaggio
ha jól tudom a ST edző is NFLE-ban volt, a Jets előtt?petey
2006 Rhein Fire (quarterbacks/offensive coordinator) - Tomsula ekkor volt itt HC
2004-05 Berlin Thunder (quarterbacks/wide receivers)


sose volt ST edző amúgy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
na befutott végre az első NFL Europe-os haver, Steve Logan is csatlakozik a stábhoz
2011-ben edzősködött utoljára, korábban az East Carolina főedzője voltbaggio
ha jól tudom a ST edző is NFLE-ban volt, a Jets előtt?

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
na befutott végre az első NFL Europe-os haver, Steve Logan is csatlakozik a stábhoz
2011-ben edzősködött utoljára, korábban az East Carolina főedzője volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
na akkor se Chud, se Fewellpetey
Ezek után nem tudom kit tudnak idehozni OC-nak. Akárki is lesz az, azzal a tudattal kell majd munkába állnia, hogy tudja, ő csak sokadik számú jelölt volt.