San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
(eü ok nem számít)Josszi
borton es egyeb rendorsegi ugy? 😀😀😀 :A:

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
T @MaryKayCabot: #Browns Kyle Shanahan will have chance to join Vic Fangio if he gets #49ers job. < They share same agent.petey
Fangio HC, Kyle OC, Tomsula DC?dande
Ed Donatell DC

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.49ers.com/news/article-2/The-Contract-Status-of-Key-49ers-Contributors/557bb450-62f5-42fb-969d-a3b06fcaa2d4

itt meg a szerződés alatt állók listája (tudom h senki nem találta meg rajtam kívül) 😀

lotto tippmix.... vajon kik nem lesznek a pályán Niners mezben 2015 szeptemberében? (eü ok nem számít)

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sziasztok! Bocsánatot kérek, hogy ideoffolok.
Diverdochoz lenne egy kérdésem: pontosan mit jelenthet ez? Green Bay Packers quarterback Aaron Rodgers has a "slight tear" in his calf in addition to a strain.
Enyhe fokú szakadás a húzódás mellett?
Mit jelenthet ez a játékra való alkalmasság szempontjából?
Előre is köszönöm.Gergőbácsi
Erre való a PM amúgy 😊tenorx
ja mert biztos nem érdekel senki mást, nem?briareos
Hát a Green Bay topicban de, biztos 😊
Bocs, erre való a PM és a Green Bay topic 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 939 — Így remélem megfelelek nektek.....
T @MaryKayCabot: #Browns Kyle Shanahan will have chance to join Vic Fangio if he gets #49ers job. < They share same agent.petey
Fangio HC, Kyle OC, Tomsula DC?
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 246 — StuG Life
Sziasztok! Bocsánatot kérek, hogy ideoffolok.
Diverdochoz lenne egy kérdésem: pontosan mit jelenthet ez? Green Bay Packers quarterback Aaron Rodgers has a "slight tear" in his calf in addition to a strain.
Enyhe fokú szakadás a húzódás mellett?
Mit jelenthet ez a játékra való alkalmasság szempontjából?
Előre is köszönöm.Gergőbácsi
Erre való a PM amúgy 😊tenorx
ja mert biztos nem érdekel senki mást, nem?

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
T @MaryKayCabot: #Browns Kyle Shanahan will have chance to join Vic Fangio if he gets #49ers job. < They share same agent.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
a legjobb helyre jöttél 😀 szerintem most egy kapsz egy 3 oldalas tünetleírást anamnézissel 😉

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 777 — Packers Suicide Squad
Sziasztok! Bocsánatot kérek, hogy ideoffolok.
Diverdochoz lenne egy kérdésem: pontosan mit jelenthet ez? Green Bay Packers quarterback Aaron Rodgers has a "slight tear" in his calf in addition to a strain.
Enyhe fokú szakadás a húzódás mellett?
Mit jelenthet ez a játékra való alkalmasság szempontjából?
Előre is köszönöm.Gergőbácsi
Erre való a PM amúgy 😊tenorx
OK, csak gondoltam, a fórumot előbb nézi, mint az üzeneteket. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sziasztok! Bocsánatot kérek, hogy ideoffolok.
Diverdochoz lenne egy kérdésem: pontosan mit jelenthet ez? Green Bay Packers quarterback Aaron Rodgers has a "slight tear" in his calf in addition to a strain.
Enyhe fokú szakadás a húzódás mellett?
Mit jelenthet ez a játékra való alkalmasság szempontjából?
Előre is köszönöm.Gergőbácsi
Erre való a PM amúgy 😊
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 777 — Packers Suicide Squad
Sziasztok! Bocsánatot kérek, hogy ideoffolok.
Diverdochoz lenne egy kérdésem: pontosan mit jelenthet ez? Green Bay Packers quarterback Aaron Rodgers has a "slight tear" in his calf in addition to a strain.
Enyhe fokú szakadás a húzódás mellett?
Mit jelenthet ez a játékra való alkalmasság szempontjából?
Előre is köszönöm.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
off: az nfl empire rendelos srac posztja hova lett? busted a tema vagy mi?Vegita
gondolom nem lehet hirdetni ilyen pofátlanul

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
off: az nfl empire rendelos srac posztja hova lett? busted a tema vagy mi?

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az 53-as rosterünk draft és igazolások szempontjából:

 www.49ers.com/news/article-2/How-the-San-Francisco-49ers-Roster-Was-Built/70b56ca3-6246-470e-91cf-b00fb4fd9b72?adbid=10152498005406875&adbpl=fb&adbpr=112852666874&campaign=social_20150108_38427857

Az durva, hogy Andy Lee a legrégebbi 9ers tag, aztán Gore-V.Davis-Willis-Staley
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
Azért is jó választás lenne, mert Malzahn nem annyira autoriter személyiség, mint Harbaugh vagy Chip Kelly, ő simán beérné azzal, ha csak a taktikával kellene foglalkoznia, a front office ügyeibe nem szólna bele, Baalke-ék meg nyilván ilyen embert keresnek most.baggio
a próféta szóljon belőled 😀 bár kettőn áll a vásár, de most itt az idő hogy kinyissák a bukszát Jedék

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
köszönöm srácok! (Y)

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azért is jó választás lenne, mert Malzahn nem annyira autoriter személyiség, mint Harbaugh vagy Chip Kelly, ő simán beérné azzal, ha csak a taktikával kellene foglalkoznia, a front office ügyeibe nem szólna bele, Baalke-ék meg nyilván ilyen embert keresnek most.baggio
Ámen! Legyen így!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 213 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Azért is jó választás lenne, mert Malzahn nem annyira autoriter személyiség, mint Harbaugh vagy Chip Kelly, ő simán beérné azzal, ha csak a taktikával kellene foglalkoznia, a front office ügyeibe nem szólna bele, Baalke-ék meg nyilván ilyen embert keresnek most.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
2003-ban ő írta ezt a könyvet, ennyi talán elég, hogy mekkora hatással volt/van a jelenkor futballjára



Vagy említhetjük a 2006-ban az Arkansas OC-jaként alkalmazott a Kansas State-től átvett és továbbfejlesztett ötlettel a Wildcat formációt. 2007-ben David Lee lett a Razorbacks offenzív koordinátora, aki egy évvel később a Miami QB edzője lett és így került a profik közé a kissé túljátszott taktika. Cam Newton egyetemi edzője az Auburnnél, a Tulsánál a college football első csapata, ahol három 1000+ yardos elkapó, egy 1000+ yardos futó és egy 5000+ yardos irányító jött össze egy szezonban.baggio
Baggio sokkal nagyobb szakértője a College focinak, én csak annyit tennék hozzá, hogy Cam Newton és az Auburn, OC edzői ideje alatt lett bajnok, és azóta is a futással igencsak jó barátságban lévő QB-ik vannak nála. Offense tapasztalata megkérdőjelezhetetlen, ebben a változó modern felfogásban, ami egyetemen egyre jobban teret hódít és az NFL-re is szerintem a közeljövőben hatással lesz, eléggé felkészült, sőt újító. A most kijövő TOP3 QB is futkorászós, Mariota, Winston, Hundley. Itt van már RGIII, Wilson, Kaepernick. A jövőben is egyre több dual-threath QB jön az egyetemekről. Baggio biztosan tud erről statisztikai adatot milyen arány a d-t vs pp QB-k aránya az egyetemeken..Alabama Niners
Az általam és petey által betett link is említi, hogy Malzahn támadósora azért véletlenül sem a "futkározós irányítóról" szól, a középiskolában, az Arkansas-nál és a Tulsa-nál pl. egyértelműen pocket qb-kkal dolgozott. Csak a HUNH offense-t a futball gyökereiig visszanyúló Wing T-vel egyre jobban párosítva adta magát, hogy a qb is egy opció legyen a futójátékban, újító hatása pedig már most felbecsülhetetlen.baggio
A "futkározós QB" alatt azt értem, hogy képes futva is komoly mennyiségű yard elérésére. Azért is lenne jó választás nálunk, mert vannak jó képességű futóink, akiket remekül tudna alkalmazni, és ez a kombináció jól kamatoztatható a rendszerében. Amit idén nekem szembetűnő volt, hogy nagyon lassú volt az #O nagyon, és ezen gyorsítani kell mindenképpen.
Kíváncsi leszek mi lesz a vége, szerintem ha megbukna véletlenül az NFL-ben a college-ban még simán lehet sikeres...lásd Saban. Úgy gondolom ez nem lehet visszatartó erő. Az Auburnből is kihozott idén mindent, tavaly meg aztán főleg.
több mint 9 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
mi ez a kis rozsaszin szalag nehany hozzaszolas jobb felso sarkaban?kilences
Az oldal adminjai vannak így kiemelve.empty taxi
Köszi
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 213 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
2003-ban ő írta ezt a könyvet, ennyi talán elég, hogy mekkora hatással volt/van a jelenkor futballjára



Vagy említhetjük a 2006-ban az Arkansas OC-jaként alkalmazott a Kansas State-től átvett és továbbfejlesztett ötlettel a Wildcat formációt. 2007-ben David Lee lett a Razorbacks offenzív koordinátora, aki egy évvel később a Miami QB edzője lett és így került a profik közé a kissé túljátszott taktika. Cam Newton egyetemi edzője az Auburnnél, a Tulsánál a college football első csapata, ahol három 1000+ yardos elkapó, egy 1000+ yardos futó és egy 5000+ yardos irányító jött össze egy szezonban.baggio
Baggio sokkal nagyobb szakértője a College focinak, én csak annyit tennék hozzá, hogy Cam Newton és az Auburn, OC edzői ideje alatt lett bajnok, és azóta is a futással igencsak jó barátságban lévő QB-ik vannak nála. Offense tapasztalata megkérdőjelezhetetlen, ebben a változó modern felfogásban, ami egyetemen egyre jobban teret hódít és az NFL-re is szerintem a közeljövőben hatással lesz, eléggé felkészült, sőt újító. A most kijövő TOP3 QB is futkorászós, Mariota, Winston, Hundley. Itt van már RGIII, Wilson, Kaepernick. A jövőben is egyre több dual-threath QB jön az egyetemekről. Baggio biztosan tud erről statisztikai adatot milyen arány a d-t vs pp QB-k aránya az egyetemeken..Alabama Niners
Az általam és petey által betett link is említi, hogy Malzahn támadósora azért véletlenül sem a "futkározós irányítóról" szól, a középiskolában, az Arkansas-nál és a Tulsa-nál pl. egyértelműen pocket qb-kkal dolgozott. Csak a HUNH offense-t a futball gyökereiig visszanyúló Wing T-vel egyre jobban párosítva adta magát, hogy a qb is egy opció legyen a futójátékban, újító hatása pedig már most felbecsülhetetlen.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 823 — Scream and scout
mi ez a kis rozsaszin szalag nehany hozzaszolas jobb felso sarkaban?kilences
Az oldal adminjai vannak így kiemelve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 200 — Csodabogár
Egyre erősödnek a Malzahn pletykák, ahogy már rég megírtam én örülnék, ha jönne, bőven van tapasztalata olyan QB-k terén mint Kaep. Biztosan a HC-tól függ az OC is, biztosan lesz beleszólása ki dolgozzon alatta.Alabama Niners
Mivel en nem kovetem meg a college vilagot, mit illene tudnom rola? Mit adhat Kaepnek es a csapatnak? Mondanal rola valamit? Vagy olyan linket ahol erdemes nezelodnom? Koszi!Josszi
 www.ninersnation.com/2015/1/6/7498969/gus-malzahn-49ers-head-coach-candidate-profile

tökéletes lenne. bár szerintem nem fog jönni, mert jól érzi magát az Auburnben. pedig ő lenne az igazi Kapnak és az O-nak.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egyre erősödnek a Malzahn pletykák, ahogy már rég megírtam én örülnék, ha jönne, bőven van tapasztalata olyan QB-k terén mint Kaep. Biztosan a HC-tól függ az OC is, biztosan lesz beleszólása ki dolgozzon alatta.Alabama Niners
Mivel en nem kovetem meg a college vilagot, mit illene tudnom rola? Mit adhat Kaepnek es a csapatnak? Mondanal rola valamit? Vagy olyan linket ahol erdemes nezelodnom? Koszi!Josszi
2003-ban ő írta ezt a könyvet, ennyi talán elég, hogy mekkora hatással volt/van a jelenkor futballjára



Vagy említhetjük a 2006-ban az Arkansas OC-jaként alkalmazott a Kansas State-től átvett és továbbfejlesztett ötlettel a Wildcat formációt. 2007-ben David Lee lett a Razorbacks offenzív koordinátora, aki egy évvel később a Miami QB edzője lett és így került a profik közé a kissé túljátszott taktika. Cam Newton egyetemi edzője az Auburnnél, a Tulsánál a college football első csapata, ahol három 1000+ yardos elkapó, egy 1000+ yardos futó és egy 5000+ yardos irányító jött össze egy szezonban.baggio
Baggio sokkal nagyobb szakértője a College focinak, én csak annyit tennék hozzá, hogy Cam Newton és az Auburn, OC edzői ideje alatt lett bajnok, és azóta is a futással igencsak jó barátságban lévő QB-ik vannak nála. Offense tapasztalata megkérdőjelezhetetlen, ebben a változó modern felfogásban, ami egyetemen egyre jobban teret hódít és az NFL-re is szerintem a közeljövőben hatással lesz, eléggé felkészült, sőt újító. A most kijövő TOP3 QB is futkorászós, Mariota, Winston, Hundley. Itt van már RGIII, Wilson, Kaepernick. A jövőben is egyre több dual-threath QB jön az egyetemekről. Baggio biztosan tud erről statisztikai adatot milyen arány a d-t vs pp QB-k aránya az egyetemeken..