San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Akiket meginterjúvoltunk:

Vic Fangio, 49ers defensive coordinator on Tuesday
Dan Quinn, Seattle defensive coordinator on Tuesday
Mike Shanahan, ex-Washington, Denver, LA Raiders coach on Thursday
Adam Gase, Denver offensive coordinator on Friday
Josh McDaniels, New England offensive coordinator on Saturday
Rex Ryan, ex-New York Jets coach on Sunday

Josh McD azt mondja jó volt, de nem úgy hangzott mintha kölcsönös lett volna a szerelem. Shanny a Raiders és Billsnél is járt. Holmgrent meg nem kerestük, pedig jönne, amúgy felhagyott az edzősködéssel.

érdekes hogy college vonalon nem voltak hírek. a pletyka szerint Shanny elég esélyes befutóra..annyira nem bánnám

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nézem a Colts - Bengals meccset, hát... a Bengalsban vannak CB-k, elfogadnám őket...red6t6
Szánalmas Bengayst megint a helyére tették ha-ha-hahe7edik
ettől neked(nekünk) jobb?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én Kubiakot néztem ki ma hajnalban 😀 ő elférne....Josszi
Torrey Smith-el együtt is jöhetne OC-nak 😀Montana
deep threat Smith? naná!

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
én Kubiakot néztem ki ma hajnalban 😀 ő elférne....Josszi
Torrey Smith-el együtt is jöhetne OC-nak 😀
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nézem a Colts - Bengals meccset, hát... a Bengalsban vannak CB-k, elfogadnám őket...red6t6
Szánalmas Bengayst megint a helyére tették ha-ha-ha


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
ja és tegnap az várt volna ránk mint a Cardsra, ha bejutottunk volna a helyükön, jobb is otthon koktélozni a fiúknak 😀

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nézem a Colts - Bengals meccset, hát... a Bengalsban vannak CB-k, elfogadnám őket...red6t6
én meg a Bengals playhívásait. ég és föld a mi playeink között.
szerintem jók a CB-ink, nem értem miért kell rugózni rajtuk 😊 Brock/Cox sérült egész évben, Cully detto egyszer volt egyszer nem.
DJ rookie, Ward és Cook IR.
jövőre jön Reaser és Acker vissza sérülésből. Kell viszont DL és OLB/Passrusher.petey
én Kubiakot néztem ki ma hajnalban 😀 ő elférne....

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Nézem a Colts - Bengals meccset, hát... a Bengalsban vannak CB-k, elfogadnám őket...red6t6
én meg a Bengals playhívásait. ég és föld a mi playeink között.
szerintem jók a CB-ink, nem értem miért kell rugózni rajtuk 😊 Brock/Cox sérült egész évben, Cully detto egyszer volt egyszer nem.
DJ rookie, Ward és Cook IR.
jövőre jön Reaser és Acker vissza sérülésből. Kell viszont DL és OLB/Passrusher.

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Nézem a Colts - Bengals meccset, hát... a Bengalsban vannak CB-k, elfogadnám őket...red6t6
errol jut eszembe, tegnap mondtak, hogy fitzgerald jovore picit sokat foglalna el fizetes ugyben a sapiban. beferne hozzank eleg lazan 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nézem a Colts - Bengals meccset, hát... a Bengalsban vannak CB-k, elfogadnám őket...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Azért Jimmy a Ravens sapkában kiváltott pár K..... Anyádat? 😀😀gaben
ha ez közvélemény kutatás, nálam nem. érdekes votl látni lehet John kikéri a tanácsát egy két dologban

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 995 — Deion Sanders for president!
Azért Jimmy a Ravens sapkában kiváltott pár K..... Anyádat? 😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Meghalt a király, éljen a király...Josszi
Ugye nem Zámbó Jimmyről beszéltél? Csak a félreértések elkerülése végett 😀

GB és Pats, GB-t tisztelem mert jó emlékeim vannak a meccseinkről, valamint a játékosaik húzták a fantasy csapataimat 😀
A pats-ben tiszteltem Belichik edző tudását, tetszik Brady és Gronk játéka is.

Viszont se a pissburgnek se a ravensnek nem tudok drukkolni, mivel Browns a másik csapatom, ráadásul a ravens tényleg jól elvert minket a SB-ben a múltkor, ami nem volt szimpatikus számomra 😀Csiriba
Oooo nem 😀 nem Jimmy volt mogotte.
A Patsnal tenyleg az a szimpatiafaktor akiket emlitettel. Gronk a nagyra nott gyerek 😀 amit Bellichcik pl iden az OL tagjainak rotalasaval mozgatasaval csinalt az nem volt semmi, egy guru a pali na,es az altala mellette felnott team tagok (igaz akik utanna meg mint HC-k nem alkottak akkorat mint mesteruk)
Brady is egy kulon szint. De en tultelitodtem veluk a 2000es evek elejen amikor meg a csapbol is ok folytak 😉

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Meghalt a király, éljen a király...Josszi
Ugye nem Zámbó Jimmyről beszéltél? Csak a félreértések elkerülése végett 😀

GB és Pats, GB-t tisztelem mert jó emlékeim vannak a meccseinkről, valamint a játékosaik húzták a fantasy csapataimat 😀
A pats-ben tiszteltem Belichik edző tudását, tetszik Brady és Gronk játéka is.

Viszont se a pissburgnek se a ravensnek nem tudok drukkolni, mivel Browns a másik csapatom, ráadásul a ravens tényleg jól elvert minket a SB-ben a múltkor, ami nem volt szimpatikus számomra 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Donatell megy a Redskinshez DC-interjúra.empty taxi
Fangiot is kérték, de őt nem engedtük el, ez jelezhet valamit. ha ő lesz a HC, akkor Donatell lesz a DC, szóval nem féltem. de ki az aki menne Washingtonba?petey
Sztem emberanyagra a front7 nem rossz a Skinsnél, igazából a secondaryt kellene felépíteni, arra meg sztem elég egy offszezon.empty taxi
a FO-ra céloztam. hozzájuk képest mi egy wellness központ vagyunk

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Urak, a foci nem élet-halál kérdése...sokkal több annál! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
gyerekek, béke és szeretet van. Josszi ne izélj már, Bama tök normálisan írt és érdeklődött mi a fenéért pörögsz ezen. elmúlt a Jim korszak, jön egy új. nem tudunk mit tenni, ez van, mint ahogy a többi fan sem a többi csapatnál. 😊 meg ez csak sport :cool:petey
kinél mi a normális? nálam az nem ha valaki csúsztat egy nagyot....
miért drukkolok ennek csapatnak? mert volt egy 89 januári SB döntő amit láttam.. ez a múlt, mert van egy Gore, van egy Willis, van egy Kaepernick és szinte mindenki akiről az elmúlt 4 évben sokat olvastam akik miatt hajnalban kelltem hogy nézzem őket stb stb....
ha erről valakinek az jön le hogy én mindenkit utálok a csapatból az vagy fogalmazzon kevésbé támadólag vagy mute...
de amúgy béke szeretet.
igazán nem akartam eme kíváló topikot szétrombolni
ja
Meghalt a király, éljen a király...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
ti kinek drukkoltok a PO-ban? én a Detroitnak és a Baltimore-nak.Josszi
Pats es GB. raadasul oket varom a dontobe 😀Vegita
Szintén!!!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Nekem teljesen nyolc, hogy Fangio, vagy Shanahan lesz-e a HC tek. Szerintem egy HC elsősorban integráló erő, csapat, és arculatépítő, stratégiaalkotó, aki rendelkezik a képességgel, és a felhatalmazással ( morális, és szervezeti értelemmel ), hogy belenyúljon a dolgok (akárcsak egy meccs) menetébe.
Ha ezt látod. Fangioban, akkor nem ellenkezem.Helmut Zimmer
nálunk még szempont hogy a csilivili üvegpalotát összegrundoló kis szopott gombócnak is szimpi legyen, ne mondjon ellent, és azonnal nyerjen SB-t...Josszi
...és ez nagyon nagy baj... 😕Helmut Zimmer
az.... bárki kerül ide, szerintem a pozitív mérleg már siker lesz.Josszi
Bocsi Josszi, de meg kell kérdeznem, hogy ha ennyire utálsz mindenkit a klubnál, akkor miért szurkolsz még a csapatnak?
Ne haragudj, de nagyon zavarnak a negatív és ellenséges írásaid. Tudom mélyen érintett Jim távozása, de nem hiszem, hogy ezen kellene lovagolni még.....megtörtént. Még véletlenül sem volt tökéletes, egyre több állítás igazolódik be, és nem mindegyiknek Baalke vagy York az oka. Nekem nagyon furcsa ez a formája a vélemény nyilvánításnak, eddig ilyen ebben a fórumban nem volt saját szurkolótól. Javaslom ne ragadj le a múltban az már megtörtént, tekints előre a jövőbe!

Véleményem nem a megsértésedre irányult, kérlek ne értsd félre.Alabama Niners
Negativ es ellenseges? A klub nekem nem York es Baalke az hogy nem ertettem ertek egyet veluk a szivem joga, hogy agalyaimat megfogalmaztam lehet durva stilusban azt ha bantott valakit sajnalom! De hogy ezt a kioktatast es kritikat nem privatban irtad nem volt fair en veled nem szemelyeskedtem nem szoltam be amikor zavart a sokszor kozhelyszotar kinyilt stilusod. A te velemenyed a szived joga.... ha zavar amit irok nemitas es kesz. Reszemrol a tovabbiakat privatban szivesen folytatom veled.Josszi
gyerekek, béke és szeretet van. Josszi ne izélj már, Bama tök normálisan írt és érdeklődött mi a fenéért pörögsz ezen. elmúlt a Jim korszak, jön egy új. nem tudunk mit tenni, ez van, mint ahogy a többi fan sem a többi csapatnál. 😊 meg ez csak sport :cool:

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Amúgy nem értem hogy a tavaly előtti SB után hogy vagytok képesek a Ravens-nek szurkolni?he7edik
tetszik amit Kubiak csinált a Ravens offensel + tetszik a védelmük hogy turnoverek után általában keményen odacsapva lépnek vissza a pályára, és mert underdogoknak érzem őket.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Amúgy nem értem hogy a tavaly előtti SB után hogy vagytok képesek a Ravens-nek szurkolni?


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Cards és GB esetleg Steelers (bár nem hiányzik hogy meglegyen nekik a 7.)


több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ti kinek drukkoltok a PO-ban? én a Detroitnak és a Baltimore-nak.Josszi
Cards (tudom-tudom, de amit Ariens velük tett, az hogy ilyen sérüléshullámmal ezt elérték az megsüvegelendő, általában tök normális szurkerek, csapaton belül sincs számomra kirívóan unszimpatikus faszkalap, NFCW).
Ez mellett fiam steelers szurker, úgyhogy oda is drukkolok. Két csapat van akinek nem tudok drukkolni, adott esetben egy SB-ban összekerülhetnek, ott meg leszek lőve 😊diverdoc
A Cardsnak respect! De nem elik tul a mai napot szerintem 😕

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nekem teljesen nyolc, hogy Fangio, vagy Shanahan lesz-e a HC tek. Szerintem egy HC elsősorban integráló erő, csapat, és arculatépítő, stratégiaalkotó, aki rendelkezik a képességgel, és a felhatalmazással ( morális, és szervezeti értelemmel ), hogy belenyúljon a dolgok (akárcsak egy meccs) menetébe.
Ha ezt látod. Fangioban, akkor nem ellenkezem.Helmut Zimmer
nálunk még szempont hogy a csilivili üvegpalotát összegrundoló kis szopott gombócnak is szimpi legyen, ne mondjon ellent, és azonnal nyerjen SB-t...Josszi
...és ez nagyon nagy baj... 😕Helmut Zimmer
az.... bárki kerül ide, szerintem a pozitív mérleg már siker lesz.Josszi
Bocsi Josszi, de meg kell kérdeznem, hogy ha ennyire utálsz mindenkit a klubnál, akkor miért szurkolsz még a csapatnak?
Ne haragudj, de nagyon zavarnak a negatív és ellenséges írásaid. Tudom mélyen érintett Jim távozása, de nem hiszem, hogy ezen kellene lovagolni még.....megtörtént. Még véletlenül sem volt tökéletes, egyre több állítás igazolódik be, és nem mindegyiknek Baalke vagy York az oka. Nekem nagyon furcsa ez a formája a vélemény nyilvánításnak, eddig ilyen ebben a fórumban nem volt saját szurkolótól. Javaslom ne ragadj le a múltban az már megtörtént, tekints előre a jövőbe!

Véleményem nem a megsértésedre irányult, kérlek ne értsd félre.Alabama Niners
Negativ es ellenseges? A klub nekem nem York es Baalke az hogy nem ertettem ertek egyet veluk a szivem joga, hogy agalyaimat megfogalmaztam lehet durva stilusban azt ha bantott valakit sajnalom! De hogy ezt a kioktatast es kritikat nem privatban irtad nem volt fair en veled nem szemelyeskedtem nem szoltam be amikor zavart a sokszor kozhelyszotar kinyilt stilusod. A te velemenyed a szived joga.... ha zavar amit irok nemitas es kesz. Reszemrol a tovabbiakat privatban szivesen folytatom veled.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
biepet San Francisco 49ers Michigan State Spartans 14
ti kinek drukkoltok a PO-ban? én a Detroitnak és a Baltimore-nak.Josszi
Cards (tudom-tudom, de amit Ariens velük tett, az hogy ilyen sérüléshullámmal ezt elérték az megsüvegelendő, általában tök normális szurkerek, csapaton belül sincs számomra kirívóan unszimpatikus faszkalap, NFCW).
Ez mellett fiam steelers szurker, úgyhogy oda is drukkolok. Két csapat van akinek nem tudok drukkolni, adott esetben egy SB-ban összekerülhetnek, ott meg leszek lőve 😊diverdoc
New England - Dallas (vagy a pintyeknek, de ők nem hiszem hogy sokáig kutnának, qb nélkül nehéz, bár egy kört mehetnek)