San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Jim mégsem kapott akkora zsozsót mint amit eddig beharangoztak.
 www.cbssports.com/collegefootball/eye-on-college-football/24923614/jim-harbaughs-michigan-contract-7-years-same-pay-as-49ersAlabama Niners
nem volt titok hogy nem a pénz miatt megy el... Michiganba a szíve is húzza gondolom, a játékosokkal is jobban kifog tudni jönni, kevesebb balhé stb stb...Josszi
Mint Ohio State szimpatizáns sajnálom hogy az ellenséget fogja erősíteni, de hátha ettől a rivalizációtól jobb lesz a Buckeyes is 😀
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Spiller a Ti emberetek!

Szãnjon meg valaki, hogy kell Ipadon kikapcsolni a helyesírãsellenőrzőt.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Adrian Peterson miért wtf? Én is gondolkodnék benne.he7edik
Gerincesség, frencsájz sztétment, bár már nincs itt Harbaugh (R. McD). Van egy Gore, Hyde, Hunter. És kellene nekünk ez a gyerekbántalmazó, nagylegény?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Adrian Peterson miért wtf? Én is gondolkodnék benne.


több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Barrows, Rato, Maiocco, őket tartom leginkább hiteles forrásnak.
Volt Maioccoval egy élő kérdezz-felelek, nagyon sok érdekes kérdés merült fel, ide szemezgetek néhány dolgot a véleményéről.


Crabtree és Vernon Davis megy, Cowboy visszavonul, Gore marad, Boldin a Nr1 WR.
diverdoc
én még Eric Branch és Tim Kawakami írásait követem a blog.sfgate.com-on és a mercurynews blogon a forumokon kívül.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Jim mégsem kapott akkora zsozsót mint amit eddig beharangoztak.
 www.cbssports.com/collegefootball/eye-on-college-football/24923614/jim-harbaughs-michigan-contract-7-years-same-pay-as-49ersAlabama Niners
nem volt titok hogy nem a pénz miatt megy el... Michiganba a szíve is húzza gondolom, a játékosokkal is jobban kifog tudni jönni, kevesebb balhé stb stb...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A kosármeccsen, azért eléggé jól fogadták.

https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/infsvzy7q6qywqq90cyy.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Nekem hiányozni fog


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Barrows, Rato, Maiocco, őket tartom leginkább hiteles forrásnak.
Volt Maioccoval egy élő kérdezz-felelek, nagyon sok érdekes kérdés merült fel, ide szemezgetek néhány dolgot a véleményéről.


Edzőkérdés:
Pep Hamilton mint HC? Nincs itt az idő szerinte fiatal, ruki HC-hoz. Veteran edző kellene, aki vagy régóta benn van a ligában, vagy jól ismeri a roostert.
Jim Mora HC ? Ha deffensive coachot akarnánk, akkor miért ne saját berken belülről? Így meg lehetne a szerződésben lévő staff nagy részét tartani
Holmgren? Nagyon sokat változott a foci, az azóta eltelt időben, amióta ő nincs benne a játékban. Ráadásul ő egy igazi WC system coach, és Kaep meg egy tipikusan nem C sytem QB. Nem lenne jó választás.
Tomsula? Fangio? Őket tartja a két leglogikusabb opciónak, csak nagy kérdés náluk az lenne, mi lesz az O#-el?
Ha Tomsula a befutó, marad-e Fangio? Elviekben, ebben az esetben benne van a pakliban, hogy Fangio nem maradna, mivel Tomsula kvázi átugorna a ranglétrán, és ekkor Donatell lehetne a DC. De ezt nem tartja valószínűnek, Fangio "is a smart guy", és ez a D# stáb megmaradhatna mellettük. Ezt tartja a legjobb lehetőségnek. Ha Fangio lenne a befutó Tomsula vsz maradna.
Lehet-e az új edző olyan sikeres mint Harbaugh? Maiocco egyértelmű válasza: közel sem lesz annyira sikeres mint Harbaugh ebben a négy évben.

Érdekes, hogy pl Quinn, JMcD, Gase, Shanahan, Ryan szóba sem került.

Játékosok:
Crabtree? Nem hiszi, hogy maradna, nem tudja elképzelni, hogy "top dollart" fizessenek érte. A perfect scenario az lenne, ha a Dallas kifizetné
Gore, fizetnénk-e neki nagyobb pénzt, hogy maradjon? Senkit nem fog a niners túlfizetni, így Goret sem. Az eddigi 6,45 M-t sem fogják neki közel sem kifizetni. Baalke akarja őt, Gore akar maradni, nem látja okát, miért ne egyeznének meg, és miért ne maradna?
Felmerült Adrian Peterson (wtf??) szerződtetése: Maiocconak Baalke mondta, hogy minden évben lehet jó RB-et draftolni, sok pénzt FA RB-re nem fognak költeni. Ráadásul itt van Hyde is, úgyhogy értelmetlen a dolog.
Vernon Davis? Egy edző (sajnos nem volt hajlandó megmondani ki) úgy nyilatkozott Vernonról, hogy "nem érdekelte ez a szezon" (ezt mondjuk mi is láttuk). 5 M-t kellene kapnia és ő jelenleg nem egy 5M-os TE. Egy esélyt lát a maradására, ha vmi csodás, erős off seasont produkál és meggyőzné a stábot, hogy motivált és akar is.
Ki lesz az első számú WR jövőre? Maiocco most is Boldinra fogadna, szerinte ő lesz a Nr1 WR-ünk.
Justin Smith? Őróla nagyon érdekes volt, amiket mondott. Úgy érzi, hogy visszavonul. De nem tud erről érdemben nyilatkozni. Cowboy praktikusan megközelíthetetlen. Abban az öltözőben van, ami újságíroktól elzárt, még ő sem tud bemenni. Több tucat megkeresés után (annak ellenére, hogy megígérte, hogy átmegy a nyílt öltözőbe) sem tudták megkérdezni. Nem kommentál, nem nyilatkozik. Szerinte inkább a visszavonulása mellett dönt (de rögtön hozzátette, hogy még a következő 4 hétben megváltoztathaja ezt)

Szóval összegezve, amit leszűrtem az ő véleményéből: Tomsula HC és Fangio is marad, és OC gurut kell hoznunk, más D# coach nagy valószínűséggel nem fut be. És akárki lesz, nem lesz az elmúlt 4 évhez hasonló sikersztori.
Crabtree és Vernon Davis megy, Cowboy visszavonul, Gore marad, Boldin a Nr1 WR.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Valszeg házon belülről érkezik az utód:  www.sportingnews.com/nfl/story/2014-12-30/49ers-coach-replacement-jim-harbaugh-conflict-owner-jed-york-front-office-trent-baalke-candidates-tomsula-fangio?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterempty taxi
ezt tudjuk, de nem 100%. Tomsula talán már volt, Fangio ma reggel lett interjúztatva. neki örülnék, egy erős OC-val ütős lenne.
aztán repülnek Seattlebe Quinnhez ma este.petey
meg ha RELOAD akkor jobb a hazaiból megoldani... 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
azert a rexet interjuztatni atomszanalmas.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
Valszeg házon belülről érkezik az utód:  www.sportingnews.com/nfl/story/2014-12-30/49ers-coach-replacement-jim-harbaugh-conflict-owner-jed-york-front-office-trent-baalke-candidates-tomsula-fangio?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterempty taxi
ezt tudjuk, de nem 100%. Tomsula talán már volt, Fangio ma reggel lett interjúztatva. neki örülnék, egy erős OC-val ütős lenne.
aztán repülnek Seattlebe Quinnhez ma este.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jim mégsem kapott akkora zsozsót mint amit eddig beharangoztak.
 www.cbssports.com/collegefootball/eye-on-college-football/24923614/jim-harbaughs-michigan-contract-7-years-same-pay-as-49ers
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
Nehogy vki lemaradjon Helmut írásáról
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/seattle_seahawks/1236926diverdoc
hat az odatett annyira jó hogy tuti lopta 😀 , komolyabban benne van minden amit a témáról érdemes volt leírni , respect Neki (Y)Josszi
nagyon jó írás, bár 1-2 részhez lenne hozzáfűznivalóm 😊 majd

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 807 — Scream and scout
Valszeg házon belülről érkezik az utód:  www.sportingnews.com/nfl/story/2014-12-30/49ers-coach-replacement-jim-harbaugh-conflict-owner-jed-york-front-office-trent-baalke-candidates-tomsula-fangio?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nehogy vki lemaradjon Helmut írásáról
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/seattle_seahawks/1236926diverdoc
hat az odatett annyira jó hogy tuti lopta 😀 , komolyabban benne van minden amit a témáról érdemes volt leírni , respect Neki (Y)

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nagyon szeretem Goret. Megint 1000+ yardos szezont produkált. A meccss utáni sírása és a nyilatkozata után, majd megszakadt a szívem. Remélem, megtartjuk.diverdoc
dettó.....
furcsa lesz látni a 21-es nélkül az offenset, és Cowboy nélkül a defenset... :-/Josszi
Már napok óta mindkét fél azt nyilatkozza közösen képzeli el a jövőt!

Cowboy pedig jelen állás szerint visszavonult....lehet még változik a dolog, rajta múlik.Alabama Niners
hát ha Fangio elmegy hozzá sörözni meg horgászni hogy meggyőzze... Gore meg hátha.... kérdés mit kínál neki a Colts pl...Josszi
Gore is maradni akar, minek menjen el már arra a max. 2 évre máshova, sok értelme nincs, persze a pénzen még lehet különbség a felek között.Alabama Niners
megnézi mit kapna ami tök természetes,de remélem nem lesz garasoskodás, és nem ezen fog múlni... na majd kiderül
 blog.sfgate.com/49ers/2014/12/19/frank-gore-transcript-rb-candidly-discusses-future-frustrating-14-best-teammates/ ->
“If they want to bring me back, they will,” Gore said. “They’ll come to me in a respectful way. We’ll sit down, see what they want me to do. See what my role is and if I like it, I’ll sign. If I don’t, I’ll try to see what other teams think of me.”

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nehogy vki lemaradjon Helmut írásáról
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Seattle Seahawks - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Tomsula, Fangio,Josh McDaniels,Gase,Pep Hamiton,Dan Quinn,Holmgren, Mike Shanahan
 www.csnbayarea.com/49ers/top-candidates-replace-harbaugh-49ers-head-coach
Shanahan szememben egy emberi nulla RGIII óta, ettől nem tudok elvonatkoztatni. Fangio maradjon D#guru, McDanielst Denverből talicskán tolták volna el bárhová, és nem biztos, hogy nekünk olyan ember kell aki Brady féle O#-t vezetett, ugyanez igaz Gase és Manning esetére. Pep Nolan alatt pallérozódott, majd Harbaugh mellett volt, nem tudom hogy jó lenne. Quinn sokat tudna segíteni, de Fangioval nem tudom hogy lennének meg, két ekkora D#mágus. Holmgren Walsh ember volt, de sztem ennyi most a pozitívuma és öreg. Tehát marad Tomsula, én is Alabamahoz társulok, őt látnám legszívesebben ezek közül.diverdoc
Miért kell nektek pont a mi edzőnk?
Sehogy, Fangio remek D koord, de teljesen más a filozófiája, mint Quinnek

Röviden: Fangio 49 ers D gunshow, Quinn: Hox D kollektív tudat, és a bölcsője a balsój balett
Mai Jim Harbaughról szóló megemlékezésemben kifejtem.

Üdv H.Helmut Zimmer
mikor jön az az írás Jimről? 😊Gábor
Nézz át a Hawks topicbadande
ok, köszi

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nagyon szeretem Goret. Megint 1000+ yardos szezont produkált. A meccss utáni sírása és a nyilatkozata után, majd megszakadt a szívem. Remélem, megtartjuk.diverdoc
dettó.....
furcsa lesz látni a 21-es nélkül az offenset, és Cowboy nélkül a defenset... :-/Josszi
Már napok óta mindkét fél azt nyilatkozza közösen képzeli el a jövőt!

Cowboy pedig jelen állás szerint visszavonult....lehet még változik a dolog, rajta múlik.Alabama Niners
hát ha Fangio elmegy hozzá sörözni meg horgászni hogy meggyőzze... Gore meg hátha.... kérdés mit kínál neki a Colts pl...Josszi
Gore is maradni akar, minek menjen el már arra a max. 2 évre máshova, sok értelme nincs, persze a pénzen még lehet különbség a felek között.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nagyon szeretem Goret. Megint 1000+ yardos szezont produkált. A meccss utáni sírása és a nyilatkozata után, majd megszakadt a szívem. Remélem, megtartjuk.diverdoc
dettó.....
furcsa lesz látni a 21-es nélkül az offenset, és Cowboy nélkül a defenset... :-/Josszi
Már napok óta mindkét fél azt nyilatkozza közösen képzeli el a jövőt!

Cowboy pedig jelen állás szerint visszavonult....lehet még változik a dolog, rajta múlik.Alabama Niners
hát ha Fangio elmegy hozzá sörözni meg horgászni hogy meggyőzze... Gore meg hátha.... kérdés mit kínál neki a Colts pl...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 912 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tomsula, Fangio,Josh McDaniels,Gase,Pep Hamiton,Dan Quinn,Holmgren, Mike Shanahan
 www.csnbayarea.com/49ers/top-candidates-replace-harbaugh-49ers-head-coach
Shanahan szememben egy emberi nulla RGIII óta, ettől nem tudok elvonatkoztatni. Fangio maradjon D#guru, McDanielst Denverből talicskán tolták volna el bárhová, és nem biztos, hogy nekünk olyan ember kell aki Brady féle O#-t vezetett, ugyanez igaz Gase és Manning esetére. Pep Nolan alatt pallérozódott, majd Harbaugh mellett volt, nem tudom hogy jó lenne. Quinn sokat tudna segíteni, de Fangioval nem tudom hogy lennének meg, két ekkora D#mágus. Holmgren Walsh ember volt, de sztem ennyi most a pozitívuma és öreg. Tehát marad Tomsula, én is Alabamahoz társulok, őt látnám legszívesebben ezek közül.diverdoc
Miért kell nektek pont a mi edzőnk?
Sehogy, Fangio remek D koord, de teljesen más a filozófiája, mint Quinnek

Röviden: Fangio 49 ers D gunshow, Quinn: Hox D kollektív tudat, és a bölcsője a balsój balett
Mai Jim Harbaughról szóló megemlékezésemben kifejtem.

Üdv H.Helmut Zimmer
mikor jön az az írás Jimről? 😊Gábor
Nézz át a Hawks topicba
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Tomsula, Fangio,Josh McDaniels,Gase,Pep Hamiton,Dan Quinn,Holmgren, Mike Shanahan
 www.csnbayarea.com/49ers/top-candidates-replace-harbaugh-49ers-head-coach
Shanahan szememben egy emberi nulla RGIII óta, ettől nem tudok elvonatkoztatni. Fangio maradjon D#guru, McDanielst Denverből talicskán tolták volna el bárhová, és nem biztos, hogy nekünk olyan ember kell aki Brady féle O#-t vezetett, ugyanez igaz Gase és Manning esetére. Pep Nolan alatt pallérozódott, majd Harbaugh mellett volt, nem tudom hogy jó lenne. Quinn sokat tudna segíteni, de Fangioval nem tudom hogy lennének meg, két ekkora D#mágus. Holmgren Walsh ember volt, de sztem ennyi most a pozitívuma és öreg. Tehát marad Tomsula, én is Alabamahoz társulok, őt látnám legszívesebben ezek közül.diverdoc
Miért kell nektek pont a mi edzőnk?
Sehogy, Fangio remek D koord, de teljesen más a filozófiája, mint Quinnek

Röviden: Fangio 49 ers D gunshow, Quinn: Hox D kollektív tudat, és a bölcsője a balsój balett
Mai Jim Harbaughról szóló megemlékezésemben kifejtem.

Üdv H.Helmut Zimmer
mikor jön az az írás Jimről? 😊

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nagyon szeretem Goret. Megint 1000+ yardos szezont produkált. A meccss utáni sírása és a nyilatkozata után, majd megszakadt a szívem. Remélem, megtartjuk.diverdoc
dettó.....
furcsa lesz látni a 21-es nélkül az offenset, és Cowboy nélkül a defenset... :-/Josszi
Már napok óta mindkét fél azt nyilatkozza közösen képzeli el a jövőt!

Cowboy pedig jelen állás szerint visszavonult....lehet még változik a dolog, rajta múlik.Alabama Niners
A liga legjobb 5 őse, hosszú évek óta. 😕 😕 😕
Elképesztően nagy figurája a sportágnak! Nagyon nagy kár!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nagyon szeretem Goret. Megint 1000+ yardos szezont produkált. A meccss utáni sírása és a nyilatkozata után, majd megszakadt a szívem. Remélem, megtartjuk.diverdoc
dettó.....
furcsa lesz látni a 21-es nélkül az offenset, és Cowboy nélkül a defenset... :-/Josszi
Már napok óta mindkét fél azt nyilatkozza közösen képzeli el a jövőt!

Cowboy pedig jelen állás szerint visszavonult....lehet még változik a dolog, rajta múlik.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
most megy a York/Baalke sajttáj. elég rendesen grillezik őket az újságírók 😀petey
link plsJosszi
már vége van 😊 biztos lesz majd összefoglaló mit mondtakpetey
 www.ninersnation.com/2014/12/29/7463905/jed-york-trent-baalke-press-conference-live-stream
vége 😀 ah... na majd holnap megnézzük mennyit nőtt az orruk

The Amazing Racoon