San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ti kinek drukkoltok a PO-ban? én a Detroitnak és a Baltimore-nak.Josszi
Cards (tudom-tudom, de amit Ariens velük tett, az hogy ilyen sérüléshullámmal ezt elérték az megsüvegelendő, általában tök normális szurkerek, csapaton belül sincs számomra kirívóan unszimpatikus faszkalap, NFCW).
Ez mellett fiam steelers szurker, úgyhogy oda is drukkolok. Két csapat van akinek nem tudok drukkolni, adott esetben egy SB-ban összekerülhetnek, ott meg leszek lőve 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
ti kinek drukkoltok a PO-ban? én a Detroitnak és a Baltimore-nak.Josszi
Ravens és Packers 😊
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ti kinek drukkoltok a PO-ban? én a Detroitnak és a Baltimore-nak.Josszi
Pats es GB. raadasul oket varom a dontobe 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nekem teljesen nyolc, hogy Fangio, vagy Shanahan lesz-e a HC tek. Szerintem egy HC elsősorban integráló erő, csapat, és arculatépítő, stratégiaalkotó, aki rendelkezik a képességgel, és a felhatalmazással ( morális, és szervezeti értelemmel ), hogy belenyúljon a dolgok (akárcsak egy meccs) menetébe.
Ha ezt látod. Fangioban, akkor nem ellenkezem.Helmut Zimmer
nálunk még szempont hogy a csilivili üvegpalotát összegrundoló kis szopott gombócnak is szimpi legyen, ne mondjon ellent, és azonnal nyerjen SB-t...Josszi
...és ez nagyon nagy baj... 😕Helmut Zimmer
az.... bárki kerül ide, szerintem a pozitív mérleg már siker lesz.Josszi
Bocsi Josszi, de meg kell kérdeznem, hogy ha ennyire utálsz mindenkit a klubnál, akkor miért szurkolsz még a csapatnak?
Ne haragudj, de nagyon zavarnak a negatív és ellenséges írásaid. Tudom mélyen érintett Jim távozása, de nem hiszem, hogy ezen kellene lovagolni még.....megtörtént. Még véletlenül sem volt tökéletes, egyre több állítás igazolódik be, és nem mindegyiknek Baalke vagy York az oka. Nekem nagyon furcsa ez a formája a vélemény nyilvánításnak, eddig ilyen ebben a fórumban nem volt saját szurkolótól. Javaslom ne ragadj le a múltban az már megtörtént, tekints előre a jövőbe!

Véleményem nem a megsértésedre irányult, kérlek ne értsd félre.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ti kinek drukkoltok a PO-ban? én a Detroitnak és a Baltimore-nak.Josszi
pont az ellenfélnek, Pittsburgh Dallas 😀

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nekem teljesen nyolc, hogy Fangio, vagy Shanahan lesz-e a HC tek. Szerintem egy HC elsősorban integráló erő, csapat, és arculatépítő, stratégiaalkotó, aki rendelkezik a képességgel, és a felhatalmazással ( morális, és szervezeti értelemmel ), hogy belenyúljon a dolgok (akárcsak egy meccs) menetébe.
Ha ezt látod. Fangioban, akkor nem ellenkezem.Helmut Zimmer
nálunk még szempont hogy a csilivili üvegpalotát összegrundoló kis szopott gombócnak is szimpi legyen, ne mondjon ellent, és azonnal nyerjen SB-t...Josszi
...és ez nagyon nagy baj... 😕Helmut Zimmer
az.... bárki kerül ide, szerintem a pozitív mérleg már siker lesz.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nekem teljesen nyolc, hogy Fangio, vagy Shanahan lesz-e a HC tek. Szerintem egy HC elsősorban integráló erő, csapat, és arculatépítő, stratégiaalkotó, aki rendelkezik a képességgel, és a felhatalmazással ( morális, és szervezeti értelemmel ), hogy belenyúljon a dolgok (akárcsak egy meccs) menetébe.
Ha ezt látod. Fangioban, akkor nem ellenkezem.Helmut Zimmer
nálunk még szempont hogy a csilivili üvegpalotát összegrundoló kis szopott gombócnak is szimpi legyen, ne mondjon ellent, és azonnal nyerjen SB-t...Josszi
...és ez nagyon nagy baj... 😕
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ti kinek drukkoltok a PO-ban? én a Detroitnak és a Baltimore-nak.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nekem teljesen nyolc, hogy Fangio, vagy Shanahan lesz-e a HC tek. Szerintem egy HC elsősorban integráló erő, csapat, és arculatépítő, stratégiaalkotó, aki rendelkezik a képességgel, és a felhatalmazással ( morális, és szervezeti értelemmel ), hogy belenyúljon a dolgok (akárcsak egy meccs) menetébe.
Ha ezt látod. Fangioban, akkor nem ellenkezem.Helmut Zimmer
nálunk még szempont hogy a csilivili üvegpalotát összegrundoló kis szopott gombócnak is szimpi legyen, ne mondjon ellent, és azonnal nyerjen SB-t...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 807 — Scream and scout
Donatell megy a Redskinshez DC-interjúra.empty taxi
Fangiot is kérték, de őt nem engedtük el, ez jelezhet valamit. ha ő lesz a HC, akkor Donatell lesz a DC, szóval nem féltem. de ki az aki menne Washingtonba?petey
Sztem emberanyagra a front7 nem rossz a Skinsnél, igazából a secondaryt kellene felépíteni, arra meg sztem elég egy offszezon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
persze, gondolom ők is és Baalke épp beülnének egy ugyanolyan helyzetbe, amit most szüntettek meg Harbaugh eltávolításával xDbaggio
Gamble pont olyan lenne itt, mint anno Carmen Policy az EddieD vs Walsh ügyekben. ütköző. Eddie is ki akarta rúgni Walshot minden héten, de szerencsére nem.petey
részben pont ezért lépett le a Philly-hez, mert ez nem akart lenni Baalke és Harbaugh közöttbaggio
pedig ő menedzselte a dolgokat, de erős szálak kötötték a Phillyhez, az apja révén is.
amúgy Baalkéval cimborák, szóval nem lepne meg ha kikötne itt megint.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 175 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
persze, gondolom ők is és Baalke épp beülnének egy ugyanolyan helyzetbe, amit most szüntettek meg Harbaugh eltávolításával xDbaggio
Gamble pont olyan lenne itt, mint anno Carmen Policy az EddieD vs Walsh ügyekben. ütköző. Eddie is ki akarta rúgni Walshot minden héten, de szerencsére nem.petey
részben pont ezért lépett le a Philly-hez, mert ez nem akart lenni Baalke és Harbaugh között


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
persze, gondolom ők is és Baalke épp beülnének egy ugyanolyan helyzetbe, amit most szüntettek meg Harbaugh eltávolításával xDbaggio
Gamble pont olyan lenne itt, mint anno Carmen Policy az EddieD vs Walsh ügyekben. ütköző. Eddie is ki akarta rúgni Walshot minden héten, de szerencsére nem.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
persze, gondolom ők is és Baalke épp beülnének egy ugyanolyan helyzetbe, amit most szüntettek meg Harbaugh eltávolításával xDbaggio
Nyilván, csak kínomban irkálok már ilyen hülyeségeketdande
Kelly marad, hátradőlhetsz 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 912 — Így remélem megfelelek nektek.....
persze, gondolom ők is és Baalke épp beülnének egy ugyanolyan helyzetbe, amit most szüntettek meg Harbaugh eltávolításával xDbaggio
Nyilván, csak kínomban irkálok már ilyen hülyeségeket
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 175 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
persze, gondolom ők is és Baalke épp beülnének egy ugyanolyan helyzetbe, amit most szüntettek meg Harbaugh eltávolításával xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 912 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kaptok egy Chipet meg egy Gamblet tőlünk szeretettel...................
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Pít,

Meggyőztél! Igazad van, nem tudok szembeszállni az érveddel.
Belátom, remek vezetőedző lesz Fangio. Nem is kívánhatnék jobbat, Nektek!

Ha valaki tudj, hogy ahelyesírásellenőrzőt, hogy kell kikapcsolni az Ipaden, kérem....Helmut Zimmer
Andris, megkérdeztem miért tartod túlértékeltnek. erre azt mondod mondjak példát mit talált ki Fangio, és mit csinált Quinn.
ha az nem elég, de komolyan, hogy egy DC konstans top5 védelmet rak össze 4 éven keresztül akkor nem értem miért túlértékelt. csak ért valamit a szakmához. de lehet én vagyok hülye. Quinn itt volt az Ericcson éra alatt. ha nem tévedek tudod hogy sikerült az a korszak.
de az biztos, hogy aki a beteszi a lábát Seattlebe, az egyből kibaszott nagy zseni lesz, azt már tudjuk.petey
Nyugi, rossz szót nem szóltam.

Hagyjuk már ezt a Seattle dolgot, én nem kevertem ide. De, ha már így...
Dan Quinn Mora alatt jött, és assistant HC volt. Gus Bradley Tampa 2 elkötelezett D szakember volt, Quinn kezdte átfaragni a D-t, nemBradley. 2010 ben, Ő vezette be az agyament nem pozíciós játékokat, mert nem volt katonája a tradicionális base D-hez, és a meglepetés volt az egyetlen barátja.

Ő forszírozta a Tapp, Clemmons cserét, és ő tette 5re Redet. Ő vezette be a szinkron csapatrėsz edzéseket (amitől a hox d az az egyszerre lépő egység ma, ami), ő vezette be a liga legjobban működő zóna, és ember átadási szabályait, és a trap kombinációkat, ami tavaly annyi Intet hozott, és amit aztán tavaly elemzett a fél szakma.
Ő rögzítette a pozíciós játékot... Ő építette a Gus féle top 5 D-ből a a TOP D-t

Nekem teljesen nyolc, hogy Fangio, vagy Shanahan lesz-e a HC tek. Szerintem egy HC elsősorban integráló erő, csapat, és arculatépítő, stratégiaalkotó, aki rendelkezik a képességgel, és a felhatalmazással ( morális, és szervezeti értelemmel ), hogy belenyúljon a dolgok (akárcsak egy meccs) menetébe.
Ha ezt látod. Fangioban, akkor nem ellenkezem.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
Pít,

Meggyőztél! Igazad van, nem tudok szembeszállni az érveddel.
Belátom, remek vezetőedző lesz Fangio. Nem is kívánhatnék jobbat, Nektek!

Ha valaki tudj, hogy ahelyesírásellenőrzőt, hogy kell kikapcsolni az Ipaden, kérem....Helmut Zimmer
Andris, megkérdeztem miért tartod túlértékeltnek. erre azt mondod mondjak példát mit talált ki Fangio, és mit csinált Quinn.
ha az nem elég, de komolyan, hogy egy DC konstans top5 védelmet rak össze 4 éven keresztül akkor nem értem miért túlértékelt. csak ért valamit a szakmához. de lehet én vagyok hülye. Quinn itt volt az Ericcson éra alatt. ha nem tévedek tudod hogy sikerült az a korszak.
de az biztos, hogy aki a beteszi a lábát Seattlebe, az egyből kibaszott nagy zseni lesz, azt már tudjuk.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 187 — Csodabogár
Donatell megy a Redskinshez DC-interjúra.empty taxi
Fangiot is kérték, de őt nem engedtük el, ez jelezhet valamit. ha ő lesz a HC, akkor Donatell lesz a DC, szóval nem féltem. de ki az aki menne Washingtonba?

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Rex Ryan nem biztos, hogy rossz választás. Az öltöző mögötte volt végig NY-ban, ami fontos szempont lehet. Nem egy kedves ember, de ez nem számít és innen nem is biztos, hogy jól látszik. Személy szerint valaki támadó gurut favorizálnék, azon az oldalon van több munka. Lehet akár Gase is, bár jobban tetszene valami college szaki. A titkos favoritom Singletary lenne, ha értene az edzősködéshez, mert a hozzáállása és a mentalitása tetszik.biepet
Sing jó volt....amíg jó volt....motivátorként remek, de nem egy HC kaliber.

Csak olyan HC-OC kombó lehet jó megoldás, akik ki tudják használni Kaep-ben rejtőző potenciált, mert különben nincs értelme Kaepnek. Mivel Ő a franchise QB, és bebizonyította nem pocket passzer, viszont futásaiban rejlik nem kevés lehetőség. Viszont, ha az új edzői kar más elvet akar követni, akkor meg Kaepnek kell mennie, és hozni valami másik QB-t.
Az idei szezon bebizonyította, hogy csak ez a megoldás.

Ryan nem tudott mit kezdeni a Vick-Smith duóval akiknek szintén a dual treth az erősségük, tehát nem alkalmas, hogy nálunk HC legyen.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Rex Ryan lesz a mi emberünk! kérdés hogy Fangio marad e ha ő jön mert belefog szólni rendesen a D munkájába, valamint hogy mit tud majd kezdeni Kaep-el, én bírnám ha ő jönne...Josszi
ez ugye valami rossz vicc...Bárki, csak Ő ne, szerintem HC-ként neki már lefőtt a kávé. Ha az a cél, hogy taccsra tegyük a csapatot, arra jó lenne.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 807 — Scream and scout
Donatell megy a Redskinshez DC-interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
biepet San Francisco 49ers Michigan State Spartans 14
Rex Ryan nem biztos, hogy rossz választás. Az öltöző mögötte volt végig NY-ban, ami fontos szempont lehet. Nem egy kedves ember, de ez nem számít és innen nem is biztos, hogy jól látszik. Személy szerint valaki támadó gurut favorizálnék, azon az oldalon van több munka. Lehet akár Gase is, bár jobban tetszene valami college szaki. A titkos favoritom Singletary lenne, ha értene az edzősködéshez, mert a hozzáállása és a mentalitása tetszik.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Adrian Peterson miért wtf? Én is gondolkodnék benne.he7edik
Gerincesség, frencsájz sztétment, bár már nincs itt Harbaugh (R. McD). Van egy Gore, Hyde, Hunter. És kellene nekünk ez a gyerekbántalmazó, nagylegény?diverdoc
verte a gyereket, ahogy a buta neger az apjatol latta. emiatt nem tartom ot pl szar embernek, de messze a legjobb a posztjan. szerintem is beferne.

rex amit a jets-szel muvelt es kepes volt a posztjan maradni azzal az eredmennyel, amit felmutatott, rohej. de hogy minket a nullara tenne hc-kent, az kurva elet. messzire huzzon el tolunk.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.