San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
most megy a York/Baalke sajttáj. elég rendesen grillezik őket az újságírók 😀petey
link pls

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
most megy a York/Baalke sajttáj. elég rendesen grillezik őket az újságírók 😀petey
ha a köv szezon negatív lesz a csapatépítés miatt lehet barbecue lesz belőlük... tudom tudom egy éra vége... stb stb... 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Roman is megy Michiganbe 😊baggio
Gyorsabb voltál
😀😀
Már be is van hűtve a pezsipetey
Végre valami jót hallok Romanról 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
most megy a York/Baalke sajttáj. elég rendesen grillezik őket az újságírók 😀

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Roman is megy Michiganbe 😊 Fangio nem, mert D.J. Durkin lesz ott a DC-jebaggio
Tudsz te jó hírt is irni 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
Roman is megy Michiganbe 😊baggio
Gyorsabb voltál
😀😀
Már be is van hűtve a pezsi

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 167 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Roman is megy Michiganbe 😊 Fangio nem, mert D.J. Durkin lesz ott a DC-je


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tomsula, Fangio,Josh McDaniels,Gase,Pep Hamiton,Dan Quinn,Holmgren, Mike Shanahan
 www.csnbayarea.com/49ers/top-candidates-replace-harbaugh-49ers-head-coach
Shanahan szememben egy emberi nulla RGIII óta, ettől nem tudok elvonatkoztatni. Fangio maradjon D#guru, McDanielst Denverből talicskán tolták volna el bárhová, és nem biztos, hogy nekünk olyan ember kell aki Brady féle O#-t vezetett, ugyanez igaz Gase és Manning esetére. Pep Nolan alatt pallérozódott, majd Harbaugh mellett volt, nem tudom hogy jó lenne. Quinn sokat tudna segíteni, de Fangioval nem tudom hogy lennének meg, két ekkora D#mágus. Holmgren Walsh ember volt, de sztem ennyi most a pozitívuma és öreg. Tehát marad Tomsula, én is Alabamahoz társulok, őt látnám legszívesebben ezek közül.diverdoc
Miért kell nektek pont a mi edzőnk?
Sehogy, Fangio remek D koord, de teljesen más a filozófiája, mint Quinnek

Röviden: Fangio 49 ers D gunshow, Quinn: Hox D kollektív tudat, és a bölcsője a balsój balett
Mai Jim Harbaughról szóló megemlékezésemben kifejtem.

Üdv H.Helmut Zimmer
Lsd feljebb! 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Tomsula, Fangio,Josh McDaniels,Gase,Pep Hamiton,Dan Quinn,Holmgren, Mike Shanahan
 www.csnbayarea.com/49ers/top-candidates-replace-harbaugh-49ers-head-coach
Shanahan szememben egy emberi nulla RGIII óta, ettől nem tudok elvonatkoztatni. Fangio maradjon D#guru, McDanielst Denverből talicskán tolták volna el bárhová, és nem biztos, hogy nekünk olyan ember kell aki Brady féle O#-t vezetett, ugyanez igaz Gase és Manning esetére. Pep Nolan alatt pallérozódott, majd Harbaugh mellett volt, nem tudom hogy jó lenne. Quinn sokat tudna segíteni, de Fangioval nem tudom hogy lennének meg, két ekkora D#mágus. Holmgren Walsh ember volt, de sztem ennyi most a pozitívuma és öreg. Tehát marad Tomsula, én is Alabamahoz társulok, őt látnám legszívesebben ezek közül.diverdoc
Miért kell nektek pont a mi edzőnk?
Sehogy, Fangio remek D koord, de teljesen más a filozófiája, mint Quinnek

Röviden: Fangio 49 ers D gunshow, Quinn: Hox D kollektív tudat, és a bölcsője a balsój balett
Mai Jim Harbaughról szóló megemlékezésemben kifejtem.

Üdv H.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
Bowles és Quinn felé is megkértük az engedélyt.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 167 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
és egyetemről van hc esélyes? vagy abban nem is gondolkoznak?gaborik
régi jó ismerősötök, Jim Mora Jr. (UCLA)baggio
Ne ijesztgesd őket:pdande
szerintem csak jó emlékeik vannak róla a 49ers fanoknak, mind Frisco DC-ként, mind a riválisnál művelt dolgokért 😊
Carrollhoz hasonló ívet írhatna le a pályafutása, gondolom ezt se bánnák errefelé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 910 — Így remélem megfelelek nektek.....
és egyetemről van hc esélyes? vagy abban nem is gondolkoznak?gaborik
régi jó ismerősötök, Jim Mora Jr. (UCLA)baggio
Ne ijesztgesd őket:p
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 167 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
és egyetemről van hc esélyes? vagy abban nem is gondolkoznak?gaborik
régi jó ismerősötök, Jim Mora Jr. (UCLA)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nagyon szeretem Goret. Megint 1000+ yardos szezont produkált. A meccss utáni sírása és a nyilatkozata után, majd megszakadt a szívem. Remélem, megtartjuk.diverdoc
dettó.....
furcsa lesz látni a 21-es nélkül az offenset, és Cowboy nélkül a defenset... :-/

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
és egyetemről van hc esélyes? vagy abban nem is gondolkoznak?

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 803 — Scream and scout
Ian Rapoport @RapSheet
The #49ers have also asked permission to speak with #Broncos OC Adam Gase, source says. They join the #Falcons


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon szeretem Goret. Megint 1000+ yardos szezont produkált. A meccss utáni sírása és a nyilatkozata után, majd megszakadt a szívem. Remélem, megtartjuk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tomsulát szerintem emberi tulajdonságai teszik alkalmassá a posztra. Mellé kell egy erős OC és Lord Fangio maradjon DC!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tomsula, Fangio,Josh McDaniels,Gase,Pep Hamiton,Dan Quinn,Holmgren, Mike Shanahan
 www.csnbayarea.com/49ers/top-candidates-replace-harbaugh-49ers-head-coach
Shanahan szememben egy emberi nulla RGIII óta, ettől nem tudok elvonatkoztatni. Fangio maradjon D#guru, McDanielst Denverből talicskán tolták volna el bárhová, és nem biztos, hogy nekünk olyan ember kell aki Brady féle O#-t vezetett, ugyanez igaz Gase és Manning esetére. Pep Nolan alatt pallérozódott, majd Harbaugh mellett volt, nem tudom hogy jó lenne. Quinn sokat tudna segíteni, de Fangioval nem tudom hogy lennének meg, két ekkora D#mágus. Holmgren Walsh ember volt, de sztem ennyi most a pozitívuma és öreg. Tehát marad Tomsula, én is Alabamahoz társulok, őt látnám legszívesebben ezek közül.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
és gr mikor lesz kivágva?gaborik
...nem tudtad, mindenki megy csak Roman marad! xD xD xD xD
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
és gr mikor lesz kivágva?

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Full list of top candidates from @JayGlazer: Quinn, Bowles, Tomsula, Austin, Gase, McDaniels, K. Shanahan, Mora
 twitter.com/MikeGarafolo/status/549256103272271872

Fangiot sem zárnám ki, nem megy Jimbo utánpetey
Ha ezek közül kellene választani, akkor Tomsula vagy Gase, nagy durcásan Quinn (csak mert NFL karrierjét nálunk kezdte)
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Quinn nem kell nektek! 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
Full list of top candidates from @JayGlazer: Quinn, Bowles, Tomsula, Austin, Gase, McDaniels, K. Shanahan, Mora
 twitter.com/MikeGarafolo/status/549256103272271872

Fangiot sem zárnám ki, nem megy Jimbo után

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Harbaugh utódjáról már van valami hír/pletyka? Ti kit látnátok szívesen?funkyparduc
Kyle Shanahan és Pep Hamilton az első két név, akit bedobtak 😊baggio
...elég szomorú lennék mindkét esetben